Dodaj do ulubionych

Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasensorne?

06.08.22, 18:20
Znam wiele osób, które już od dzieciństwa wyczuwały rzeczy dziwne dla siebie, bały się o tym mówić, ale dzisiaj mówią o tym śmiało, bo Era Wodnika staje się faktem i tych zdolności będzie pojawiać się u coraz większej liczby osób.

Mamy jeszcze mocne wpływy Ery Ryb, gdzie wszystko to było ukryte głęboko i zamaskowane, stąd Inkwizycja i palenie na stosach wiedźm i czarownic. W Erze Wodnika następuje otwieranie się na tego typu zjawiska, wszystko stanie się czymś oczywistym, a chodzenie do Jasnowidza będzie czymś naturalnym.
Obserwuj wątek
    • sorokowa01 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 06.08.22, 18:22
      Znam wiele osób, które już od dzieciństwa wyczuwały rzeczy dziwne dla siebie, bały się o tym mówić, ale dzisiaj mówią o tym śmiało, bo Era Wodnika staje się faktem i tych zdolności będzie pojawiać się u coraz większej liczby osób.

Mamy jeszcze mocne wpływy Ery Ryb, gdzie wszystko to było ukryte głęboko i zamaskowane, stąd Inkwizycja i palenie na stosach wiedźm i czarownic. W Erze Wodnika następuje otwieranie się na tego typu zjawiska, wszystko stanie się czymś oczywistym, a chodzenie do Jasnowidza będzie czymś naturalnym
      • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 26.08.22, 15:45
        Witam
        Szukam opinii osob, które zlecały rytułał spetania partnera. Czy mieliscie jakieś objawy fizyczne podczas wykonywania rytu? Podobno przy silnej magii występują uczucia odrętwienia i gorąca
    • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 08.08.22, 15:45
      Czy jak do tej słynnej złowróżebnej koniunkcji Marsa i Saturna w synastrii dojdzie koniunkcja Jowisza (bo tak się składa że jedno z partnerów ma koniunkcję Marsa i Jowisza w natalu) to Jowisz wyolbrzymi to całe zło koniunkcji Marsa i Saturna czy też przeciwnie - złagodzi ten złoczynny aspekt?
      • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 27.08.22, 16:32
        Zastanawia mnie, czy ktoś z Was posiada również inne karty do wróżenia niż tarot np. cygańskie i wróży jednocześnie na te same pytania obiema taliami? Nie wiem, czy tak powinno się robić ale ja czasami tak robię i nieraz interpretacje znacznie się od siebie różnią, na przykład w cygańskich wróżba wychodzi pozytywna, a w tarocie negatywna. Robię to od niedawna więc jeszcze nie miałam okazji przekonać się, które interpretacje sprawdzają się lepiej, ale zauważyłam, że wróżby z kart cygańskich wychodzą mi najczęściej bardziej optymistyczne niż z tarota
      • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 29.08.22, 16:39
        rytuał na rozdzielenie

tj w temacie, chcąc ochronić i ocalić to co najcenniejsze (moją rodzinę) szukam kogoś kto wykona skuteczny rytuał na rozdzielenie związku. Proszę o polecenie kogoś skutecznego
    • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 10.08.22, 15:06
      Ostatnio powtarza mi się męczący sen. Wsiadam do autobusu o niewłaściwym numerze. Autobus ma bardzo mało przystanków ale kierowca jest mi przychylny i wskazuje na którym przystanku muszę wysiąść i w co się przesiąść żeby w końcu dojechać do celu. Cel jest mi dość obojętny- albo do rodziców albo do dziadków. Potem zmienia się z innym kierowcą. Gdy przyjeżdżam na właściwy przystanek coś ważnego wpada mi za siedzenie, a ponieważ jestem w ciąży (to akurat fakt i w życiu i we śnie) nie mogę tego dosięgnąć i proszę kierowcę żeby poczekał aż wysiądę. Ten kierowca jest wyjątkowo wredny, odjeżdża ze mną w kierunku który mi zupełnie nie pasuje, z którego nie mam już żadnego połączenia i nie chce mi pozwolić wysiąść wcześniej. Mój stan fizjologiczny go nie tylko nie wzrusza, wręcz go rozjusza. Budzę się przerażona, smutna, a dziecko tłucze mi się w brzuchu jak ptak w klatce. Sen jest bardzo realistyczny. Jakaś interpretacja? :)
      • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 27.08.22, 16:34
        Zastanawia mnie, czy ktoś z Was posiada również inne karty do wróżenia niż tarot np. cygańskie i wróży jednocześnie na te same pytania obiema taliami? Nie wiem, czy tak powinno się robić ale ja czasami tak robię i nieraz interpretacje znacznie się od siebie różnią, na przykład w cygańskich wróżba wychodzi pozytywna, a w tarocie negatywna. Robię to od niedawna więc jeszcze nie miałam okazji przekonać się, które interpretacje sprawdzają się lepiej, ale zauważyłam, że wróżby z kart cygańskich wychodzą mi najczęściej bardziej optymistyczne niż z tarota..
    • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 14.08.22, 14:50
      ...na szczęście w trygonie do natalnego Księżyca i Ascendentu smile Całkowita rozwałka w dziedzinach czwarto i dziesięciodomowych, chociaż w tych ostatnich nie pozostało już nic uncertain I wszystko wskazuje na to, że sama będę tego chciała co ciekawe...Tranzytujący Saturn rąsia w rąsię konstruktywnie współpracujący z Plutonem, do tego Uran wchodzący do IV domu i ingres progresywnego Mars do Barana( Ic ))...brzmi intrygująco...
      Ktoś jest po lub w trakcie tego kwadratu? Jak się objawił w realu?
      pozdr
      --
      Są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu...
        Zastanawia mnie czy ktoś z Was posiada również inne karty do wróżenia niż tarot np. cygańskie i wróży jednocześnie na te same pytania obiema taliami? Nie wiem, czy tak powinno się robić ale ja czasami tak robię i nieraz interpretacje znacznie się od siebie różnią, na przykład w cygańskich wróżba wychodzi pozytywna, a w tarocie negatywna. Robię to od niedawna więc jeszcze nie miałam okazji przekonać się, które interpretacje sprawdzają się lepiej, ale zauważyłam, że wróżby z kart cygańskich wychodzą mi najczęściej bardziej optymistyczne niż z tarota.
    • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 16.08.22, 14:50
      Przyjmujemy adeptów do Akademii Magii! Życie ma swoje głębie i sfery niewidzialne, szkiełko i oko są niewystarczające, to ogląd świata z zewnątrz. Sztuka Magii jest jednocześnie najwyższą Sztuką Życia i oglądem świata od wewnątrz, daje zupełnie inne narzędzia.
      Życie ma swoje tajemnice i nauka nie chce ich uznać, są rzeczy, które nie śniły się filozofom (naukowcom).
      Informacji udzielamy oraz przyjmujemy akcesy tylko i wyłącznie na wskazany przez nas adres: akademia.magii@gazeta.pl.
      ArcyMag
    • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 22.08.22, 15:12
      Witam wszystkich serdecznie. Zapraszam na bezpłatne wróżby, podczas których odkryje Waszą przyszłość. Powiem, co czeka Was w najbliższej przyszłości oraz na co powinniście zwrócić uwagę. Moją główną specjalizacją jest astrologia. Stworzę horoskop, sprawdzę stan czakr, wykonam rytuały, doradzę w kwestii doboru kamieni szlachetnych, kolorów, amuletów, talizmanów. Korzystam z Tarota, kart klasycznych, kar cygańskich i kart Lenormand, run, posługuje się także numerologią oraz sennikiem. Jestem dostępny pod numerem telefonu: 605-541-801(numer bezpłatny) oraz pod adresem e-mail: czarnyorzel@poczta.onet.pl Zachęcam do dzwonienia i pisania e-maili. Ze względu na klientów indywidualnych w gabinecie, nie zawsze mogę odebrać telefon, więc proszę spróbować później, jeśli nie możecie się dodzwonić. Zazwyczaj jestem dostępny od 8 do 18, także w sobotę i niedzielę. Zadzwoń, napisz e-mail, postaram się pomóc.
    • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 23.08.22, 15:54
      Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś nosi talizman z jakąś konkretna funkcją (intencją) i widzi konkretne efekty jego działania?
    • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 24.08.22, 15:02
      Zapraszam na uzdrawianie energetyczne z ciężkich chorób i poprawę zdrowia.
      Metoda jest moja własna.
      Pierwsze działanie bezpłatne, jeśli poczujesz poprawę sam/sama zdecydujesz czy chcesz kontynuować swój powrót do zdrowia.
      Kontakt mailowy anielskieuzdrawianie@onet.pl
      Odezwij się nawet gdy inni już ci nie dają szansy i rozkładają bezradnie ręce
    • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 25.08.22, 16:01
      Witam,
      Poszukuje dobrej i sprawdzonej wróżki a nawet jasnowidza. Jestem z okolic Warszawy ale mogę dojechać w inne miejsca. Zależy mi na osobach sprawdzony które cieszą sie dobrą opinią. Proszę o kontakty do tych osób i jaka jest cena za wizytę przy okazji, oraz w jakim mieście przyjmuje. Dzieki temu wątkowi osoby szukające kogoś dobrego bedą mogli znaleść wszystko w jednym miejscu.
    • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 26.08.22, 15:45
      Witam
      Szukam opinii osob, które zlecały rytułał spetania partnera. Czy mieliscie jakieś objawy fizyczne podczas wykonywania rytu? Podobno przy silnej magii występują uczucia odrętwienia i gorąca.
      Zastanawia mnie, czy ktoś z Was posiada również inne karty do wróżenia niż tarot np. cygańskie i wróży jednocześnie na te same pytania obiema taliami? Nie wiem, czy tak powinno się robić ale ja czasami tak robię i nieraz interpretacje znacznie się od siebie różnią, na przykład w cygańskich wróżba wychodzi pozytywna, a w tarocie negatywna. Robię to od niedawna więc jeszcze nie miałam okazji przekonać się, które interpretacje sprawdzają się lepiej, ale zauważyłam, że wróżby z kart cygańskich wychodzą mi najczęściej bardziej optymistyczne niż z tarota.
    • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 29.08.22, 16:40
      rytuał na rozdzielenie

tj w temacie, chcąc ochronić i ocalić to co najcenniejsze (moją rodzinę) szukam kogoś kto wykona skuteczny rytuał na rozdzielenie związku. Proszę o polecenie kogoś skutecznego.
    • klumbowa09 Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 29.08.22, 16:40
      rytuał na rozdzielenie

tj w temacie, chcąc ochronić i ocalić to co najcenniejsze (moją rodzinę) szukam kogoś kto wykona skuteczny rytuał na rozdzielenie związku Proszę o polecenie kogoś skutecznego.
    • chermionna Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 02.09.22, 14:46
      Sprawdź swoje biopole pod kątem:
      1)klątw
      2)uroków
      3)blokad
      4)programów w biopolu
      Sprawdzenie, nic nie kosztuje.
      ===
      Usuwam też wszelkie wypisane powyżej blokady - odczujesz na sobie poprawę, samopoczucia , poprawę relacji w związku i ludźmi.

Jeżeli nie uda mi się Tobie pomóc - a twój stan nie ulegnie poprawie - gwarantuje Ci pełny zwrot - nic nie ryzykujesz.

Usunięcie blokad to koszt : 75PLN
      Regulacja czakr : 100PLN

Wyślij swoje zapytanie : eternoexito@gmail.com
      Pozdrawiam wszystkich Dawid

Usunięcie blokad - sprawdzenie - gwarancja zwrotu
    • chermionna Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 06.09.22, 00:14
      Przestrzegam wszystkich którzy zaczynają dzwonić do wróżek z magicznych wrót niektóre owszem coś tam widzą jakieś drobne szczegóły ale jeżeli chodzi o przyszły żadna się nie sprawdza to tylko wyciąganie pieniędzy jedno wielkie oszustwo.
    • chermionna Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 06.09.22, 16:12
      prosze o opinie nt wiarygodnosci wrozb Pani Ireny,
    • chermionna Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 14.09.22, 16:04
      Witam śniło mi się że daję pieniądze osobie która śpiewa falszując co oznacza tak dziwny sen?
    • chermionna Re: Czy ktoś wyczuwa w sobie zdolności ekstrasens 22.09.22, 14:58
      Witam,
      poszukuję osób, które praktykują czarną magię / voodoo i które mogły by pomóc.

Najlepiej z okolic Warszawy

dzięki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka