Dodaj do ulubionych

Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życia

16.08.22, 14:25
Przyjmujemy adeptów do Akademii Magii! Życie ma swoje głębie i sfery niewidzialne, szkiełko i oko są niewystarczające, to ogląd świata z zewnątrz. Sztuka Magii jest jednocześnie najwyższą Sztuką Życia i oglądem świata od wewnątrz, daje zupełnie inne narzędzia.
Życie ma swoje tajemnice i nauka nie chce ich uznać, są rzeczy, które nie śniły się filozofom (naukowcom).
Informacji udzielamy oraz przyjmujemy akcesy tylko i wyłącznie na wskazany przez nas adres: akademia.magii@gazeta.pl.
ArcyMag
Obserwuj wątek
    • klumbowa09 Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 16.08.22, 14:26
      Przyjmujemy adeptów do Akademii Magii! Życie ma swoje głębie i sfery niewidzialne, szkiełko i oko są niewystarczające, to ogląd świata z zewnątrz. Sztuka Magii jest jednocześnie najwyższą Sztuką Życia i oglądem świata od wewnątrz, daje zupełnie inne narzędzia.
      Życie ma swoje tajemnice i nauka nie chce ich uznać, są rzeczy, które nie śniły się filozofom (naukowcom).
      Informacji udzielamy oraz przyjmujemy akcesy tylko i wyłącznie na wskazany przez nas adres: akademia.magii@gazeta.pl.
      • klumbowa09 Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 26.08.22, 16:28
        Witam
        Szukam opinii osob, które zlecały rytułał spetania partnera. Czy mieliscie jakieś objawy fizyczne podczas wykonywania rytu? Podobno przy silnej magii występują uczucia odrętwienia i gorąca
    • klumbowa09 Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 23.08.22, 15:19
      Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś nosi talizman z jakąś konkretna funkcją (intencją) i widzi konkretne efekty jego działania?
      • klumbowa09 Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 27.08.22, 15:56
        Zastanawia mnie, czy ktoś z Was posiada również inne karty do wróżenia niż tarot np. cygańskie i wróży jednocześnie na te same pytania obiema taliami? Nie wiem, czy tak powinno się robić ale ja czasami tak robię i nieraz interpretacje znacznie się od siebie różnią, na przykład w cygańskich wróżba wychodzi pozytywna, a w tarocie negatywna. Robię to od niedawna więc jeszcze nie miałam okazji przekonać się, które interpretacje sprawdzają się lepiej, ale zauważyłam, że wróżby z kart cygańskich wychodzą mi najczęściej bardziej optymistyczne niż z tarota
    • klumbowa09 Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 24.08.22, 15:24
      Zapraszam na uzdrawianie energetyczne z ciężkich chorób i poprawę zdrowia.
      Metoda jest moja własna.
      Pierwsze działanie bezpłatne, jeśli poczujesz poprawę sam/sama zdecydujesz czy chcesz kontynuować swój powrót do zdrowia.
      Kontakt mailowy anielskieuzdrawianie@onet.pl
      Odezwij się nawet gdy inni już ci nie dają szansy i rozkładają bezradnie ręce
    • klumbowa09 Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 25.08.22, 15:51
      Witam,
      Poszukuje dobrej i sprawdzonej wróżki a nawet jasnowidza. Jestem z okolic Warszawy ale mogę dojechać w inne miejsca. Zależy mi na osobach sprawdzony które cieszą sie dobrą opinią. Proszę o kontakty do tych osób i jaka jest cena za wizytę przy okazji, oraz w jakim mieście przyjmuje. Dzieki temu wątkowi osoby szukające kogoś dobrego bedą mogli znaleść wszystko w jednym miejscu.
    • klumbowa09 Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 26.08.22, 16:28
      Witam
      Szukam opinii osob, które zlecały rytułał spetania partnera. Czy mieliscie jakieś objawy fizyczne podczas wykonywania rytu? Podobno przy silnej magii występują uczucia odrętwienia i gorąca.
    • klumbowa09 Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 27.08.22, 15:56
      Zastanawia mnie, czy ktoś z Was posiada również inne karty do wróżenia niż tarot np. cygańskie i wróży jednocześnie na te same pytania obiema taliami? Nie wiem, czy tak powinno się robić ale ja czasami tak robię i nieraz interpretacje znacznie się od siebie różnią, na przykład w cygańskich wróżba wychodzi pozytywna, a w tarocie negatywna. Robię to od niedawna więc jeszcze nie miałam okazji przekonać się, które interpretacje sprawdzają się lepiej, ale zauważyłam, że wróżby z kart cygańskich wychodzą mi najczęściej bardziej optymistyczne niż z tarota.
    • chermionna Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 02.09.22, 15:05
      Sprawdź swoje biopole pod kątem:
      1)klątw
      2)uroków
      3)blokad
      4)programów w biopolu
      Sprawdzenie, nic nie kosztuje.
      ===
      Usuwam też wszelkie wypisane powyżej blokady - odczujesz na sobie poprawę, samopoczucia , poprawę relacji w związku i ludźmi.

Jeżeli nie uda mi się Tobie pomóc - a twój stan nie ulegnie poprawie - gwarantuje Ci pełny zwrot - nic nie ryzykujesz.

Usunięcie blokad to koszt : 75PLN
      Regulacja czakr : 100PLN

Wyślij swoje zapytanie : eternoexito@gmail.com
      Pozdrawiam wszystkich Dawid

Usunięcie blokad - sprawdzenie - gwarancja zwrotu
      • chermionna Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 06.09.22, 17:58
        prosze o opinie nt wiarygodnosci wrozb Pani Ireny.
        prosze o opinie nt wiarygodnosci wrozb Pani Ireny
    • chermionna Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 03.09.22, 16:08
      Prosze abyscie mnie nie prosili o wykonanie wróżby na forum.To forum słuzy
      jedynie albo az do tego bysmy sie wzajemnie radzili i wymieniali
      doswiaczeniami.Zebysmy szli przez ta piekna droge ku Swiatłu Ezoteryki
      wspolnie :) ech :) poeta
    • chermionna Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 05.09.22, 14:46
      Przestrzegam wszystkich którzy zaczynają dzwonić do wróżek z magicznych wrót niektóre owszem coś tam widzą jakieś drobne szczegóły ale jeżeli chodzi o przyszły żadna się nie sprawdza to tylko wyciąganie pieniędzy jedno wielkie oszustwo
    • chermionna Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 14.09.22, 14:33
      Witam śniło mi się że daję pieniądze osobie która śpiewa falszując co oznacza tak dziwny sen?
    • chermionna Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 22.09.22, 15:44
      Witam,
      poszukuję osób, które praktykują czarną magię / voodoo i które mogły by pomóc.

Najlepiej z okolic Warszawy

dzięki
    • chermionna Re: Nabór adeptów do Akademii Magii - Sztuka Życi 28.09.22, 14:38
      Z jakich konkretnie dziedzin medycyny naturalnej/ bioterapii ma skorzystać ktoś z zaburzeniami hormonów płciowych ? Nie mam miesiączki od ponad pół roku, z badań wynika że to zaburzenia hormonalne, jedne hormony organizm wytwarza w za dużej ilości, inne w zbyt małej. Anna Szalkowska wróżka Czy za pomocą Reiki, bioenergoterapii lub też innej metody uzdrawiania da się te wartości zrównoważyć ? Ile czasu i ile zabiegów zajęłoby przywrócenie pacjenta do stanu normy ? Temat zaledwie naszkicowany, ale jeśli pojawi tu się jakiś wartościowy dyskutant ( może lekarz/naturoterapeuta ) to postaram temat przybliżyć ( jeśli nie tu to na priv ).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka