Dodaj do ulubionych

Karty tarot, a inne talie

27.08.22, 14:29
Zastanawia mnie, czy ktoś z Was posiada również inne karty do wróżenia niż tarot np. cygańskie i wróży jednocześnie na te same pytania obiema taliami? Nie wiem, czy tak powinno się robić ale ja czasami tak robię i nieraz interpretacje znacznie się od siebie różnią, na przykład w cygańskich wróżba wychodzi pozytywna, a w tarocie negatywna. Robię to od niedawna więc jeszcze nie miałam okazji przekonać się, które interpretacje sprawdzają się lepiej, ale zauważyłam, że wróżby z kart cygańskich wychodzą mi najczęściej bardziej optymistyczne niż z tarota
Obserwuj wątek
  • klumbowa09 Re: Karty tarot, a inne talie 27.08.22, 14:30
   Zastanawia mnie, czy ktoś z Was posiada również inne karty do wróżenia niż tarot np. cygańskie i wróży jednocześnie na te same pytania obiema taliami? Nie wiem, czy tak powinno się robić ale ja czasami tak robię i nieraz interpretacje znacznie się od siebie różnią, na przykład w cygańskich wróżba wychodzi pozytywna, a w tarocie negatywna. Robię to od niedawna więc jeszcze nie miałam okazji przekonać się, które interpretacje sprawdzają się lepiej, ale zauważyłam, że wróżby z kart cygańskich wychodzą mi najczęściej bardziej optymistyczne niż z tarota.
  • chermionna Re: Karty tarot, a inne talie 02.09.22, 16:13
   Sprawdź swoje biopole pod kątem:
   1)klątw
   2)uroków
   3)blokad
   4)programów w biopolu
   Sprawdzenie, nic nie kosztuje.
   ===
   Usuwam też wszelkie wypisane powyżej blokady - odczujesz na sobie poprawę, samopoczucia , poprawę relacji w związku i ludźmi.

   Jeżeli nie uda mi się Tobie pomóc - a twój stan nie ulegnie poprawie - gwarantuje Ci pełny zwrot - nic nie ryzykujesz.

   Usunięcie blokad to koszt : 75PLN
   Regulacja czakr : 100PLN

   Wyślij swoje zapytanie : eternoexito@gmail.com
   Pozdrawiam wszystkich Dawid

   Usunięcie blokad - sprawdzenie - gwarancja zwrotu
  • chermionna Re: Karty tarot, a inne talie 03.09.22, 15:30
   Prosze abyscie mnie nie prosili o wykonanie wróżby na forum.To forum słuzy
   jedynie albo az do tego bysmy sie wzajemnie radzili i wymieniali
   doswiaczeniami.Zebysmy szli przez ta piekna droge ku Swiatłu Ezoteryki
   wspolnie :) ech :) poeta ;)
  • chermionna Re: Karty tarot, a inne talie 05.09.22, 15:56
   Przestrzegam wszystkich którzy zaczynają dzwonić do wróżek z magicznych wrót niektóre owszem coś tam widzą jakieś drobne szczegóły ale jeżeli chodzi o przyszły żadna się nie sprawdza to tylko wyciąganie pieniędzy jedno wielkie oszustwo.
  • chermionna Re: Karty tarot, a inne talie 06.09.22, 17:02
   prosze o opinie nt wiarygodnosci wrozb Pani Ireny,
   prosze o opinie nt wiarygodnosci wrozb Pani Ireny,
  • chermionna Re: Karty tarot, a inne talie 14.09.22, 15:45
   Witam śniło mi się że daję pieniądze osobie która śpiewa falszując co oznacza tak dziwny sen?
  • chermionna Re: Karty tarot, a inne talie 22.09.22, 15:20
   Witam,
   poszukuję osób, które praktykują czarną magię / voodoo i które mogły by pomóc.

   Najlepiej z okolic Warszawy

   dzięki
  • chermionna Re: Karty tarot, a inne talie 28.09.22, 15:17
   Z jakich konkretnie dziedzin medycyny naturalnej/ bioterapii ma skorzystać ktoś z zaburzeniami hormonów płciowych ? Nie mam miesiączki od ponad pół roku, z badań wynika że to zaburzenia hormonalne, jedne hormony organizm wytwarza w za dużej ilości, inne w zbyt małej. Anna Szalkowska wróżka Czy za pomocą Reiki, bioenergoterapii lub też innej metody uzdrawiania da się te wartości zrównoważyć ? Ile czasu i ile zabiegów zajęłoby przywrócenie pacjenta do stanu normy ? Temat zaledwie naszkicowany, ale jeśli pojawi tu się jakiś wartościowy dyskutant ( może lekarz/naturoterapeuta ) to postaram temat przybliżyć ( jeśli nie tu to na priv ).
  • chermionna Re: Karty tarot, a inne talie 11.10.22, 13:58
   Studium Wiedzy Duchowej HELIOTROP (Warszawa)

   zaprasza na:

   KURS NUMEROLOGII KABALISTYCZNEJ prowadzony przez
   TERESĘ ZEMBRZUSKĄ


   Czy chcesz posiąść unikalną wiedzę z zakresu numerologii?
   Zapisz się na jedyny w Polsce kurs
   NUMEROLOGII KABALISTYCZNEJ

   W systemie numerologii kabalistycznej pracuje się wyłącznie z datą urodzenia osoby, której sytuację diagnozujemy. Odpowiednia wiedza pozwala w oparciu o tę jedną informację rozszyfrować charakter człowieka, jego stan zdrowia, cele, możliwości, talenty, perspektywy.
   Bez trudu odczytamy sytuację rodzinną, charakter relacji z innymi ludźmi, uczuciowe zwycięstwa i porażki, a także karmę danej osoby. Obliczymy Liczbę Życia, odczytamy jej charakterystykę i sens.
   Każdemu człowiekowi znajomość numerologii kabalistycznej przyda się w podejmowaniu życiowych decyzji i budowaniu relacji ze światem. Koniecznie powinni się z nią zapoznać znawcy innych systemów numerologicznych, które numerologia kabalistyczna ciekawie dopełnia. Bez trudu opanują tę wiedzę również te osoby, które z numerologią nie zetknęły się nigdy wcześniej.

   Ten system numerolgiczny - bardzo prosty w obliczaniu, pozwalający w kilka minut zdobyć wiele informacji o człowieku, to rewelacyjny instrument do pomagania sobie i innym. Zna ją w Polsce niewiele osób. TERESA ZEMBRZUSKA – tarocistka, numerolożka podzieli swoją wiedzą na kursie w Warszawie w dniach:


   24-25-26 października 2008 r. (piątek-sobota-niedziela) – cena 320 zł.
   Kurs odbywać się będzie w następujących godzinach:
   piątek: 17 .00 – 20. 00, sobota: 10.00 - 18.00, niedziela: 10.00 – 15.00.
   Uczestnicy otrzymają komplet materiałów.
   Miejsce na kursie zapewnia przedpłata w wysokości 150 zł, wpłacona na konto:
   nr 32 2030 0045 1110 0000 0002 0190
   COPY RIGHT,
   Warszawa
   tytuł wpłaty:– kurs TZ


   Informacje i zapisy:
   Anna Popławska tel.: 0-884-123-696, 0-512-457-483
   e-mail:heliotrop13@wp.pl

   TERESA ZEMBRZUSKA - jest wróżką konkretną, racjonalną, stojącątwardo na ziemi. Ukończyła elektronikę na politechnice i bibliotekoznawstwo na uniwersytecie, i przez kilkanaście lat wykonywała te wyuczone zawody. Ale ani na chwilę nie rozstawała się z kartami, z których bezbłędnie potrafi czytać ludzkie losy. Wróżenia, zielarstwa oraz naturalnych metod leczenia nauczyła ją w dzieciństwie babcia – znana zielarka.
   Ponieważ wróżby Teresy zawsze były bardzo trafne, kolejka chętnych na sesje Tarota stawała się coraz dłuższa. W końcu prawdziwe powołanie wzięło górę nad dyplomami i Teresa porzuciła wyuczone zawody na rzecz pomagania ludziom; 20 lat temu postanowiła zająć się wyłącznie wróżeniem i medycyną niekonwencjonalną.
   Ukończyła Studium Psychologii Psychotronicznej oraz wiele kursów medycyny niekonwencjonalnej i rozwoju duchowego Własna ciężka choroba, przedwczena tragiczna śmierć syna, urodzenie córki z zespołem Downa zahartowały ją jako człowieka, wyczuliły na ludzkie dramaty.
   Doskonale rozumie cierpiących, poturbowanych przez los ludzi, którzy zwracają się do niej o pomoc.
   Przed laty nauczyła się mało znanej w Polsce numerologii kabalistycznej. Anna Szalkowska opinie rytuały miłosne Opanowała ją do perfekcji.
   Bazując tylko na dacie urodzenia, przy pomocy kilku prostych działań matematycznych, Teresa w kilka minut potrafi rozszyfrować najskrytsze tajemnice swych klientów, opowiedzieć o ich przeszłości i przyszłości.
   Dopełnianie Tarota numerologią sprawia, iż nie ma takiego problemu, którego nie potrafiłaby naświetlić i pomóc rozwiązać, takiego pytania, na które nie znalazłaby odpowiedzi.
  • chermionna Re: Karty tarot, a inne talie 26.10.22, 14:59
   Jak mozna pomoc osobie, w obecnosci,ktorej zawieszają się komputery, przepalają zarowki,czy wysiadają korki, tylko u niej w mieszkaniu?
   To jest mloda dziewczyna mieszkająca w Warszawie, mająca problemy ze snem.
   Bardzo wrazliwa, muzykalna, powiedzialabym bardzo emocjonalna.
   Nie wiem jak jej pomoc, czy jakies odpromienniki, lampy solne itp
   Będę wdzieczna za radę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka