Dodaj do ulubionych

Zaburzenia hormonów płciowych a medycyna naturalna

28.09.22, 14:25
Z jakich konkretnie dziedzin medycyny naturalnej/ bioterapii ma skorzystać ktoś z zaburzeniami hormonów płciowych ? Nie mam miesiączki od ponad pół roku, z badań wynika że to zaburzenia hormonalne, jedne hormony organizm wytwarza w za dużej ilości, inne w zbyt małej. Czy za pomocą Reiki, bioenergoterapii lub też innej metody uzdrawiania da się te wartości zrównoważyć ? Ile czasu i ile zabiegów zajęłoby przywrócenie pacjenta do stanu normy ? Temat zaledwie naszkicowany, ale jeśli pojawi tu się jakiś wartościowy dyskutant ( może lekarz/naturoterapeuta ) to postaram temat przybliżyć ( jeśli nie tu to na priv ).
Obserwuj wątek
    • chermionna Re: Zaburzenia hormonów płciowych a medycyna natu 28.09.22, 14:27
      Z jakich konkretnie dziedzin medycyny naturalnej/ bioterapii ma skorzystać ktoś z zaburzeniami hormonów płciowych ? Nie mam miesiączki od ponad pół roku, z badań wynika że to zaburzenia hormonalne, jedne hormony organizm wytwarza w za dużej ilości, inne w zbyt małej. Anna Szalkowska wróżka Czy za pomocą Reiki, bioenergoterapii lub też innej metody uzdrawiania da się te wartości zrównoważyć ? Ile czasu i ile zabiegów zajęłoby przywrócenie pacjenta do stanu normy ? Temat zaledwie naszkicowany, ale jeśli pojawi tu się jakiś wartościowy dyskutant ( może lekarz/naturoterapeuta ) to postaram temat przybliżyć ( jeśli nie tu to na priv ).
    • chermionna Re: Zaburzenia hormonów płciowych a medycyna natu 26.10.22, 15:25
      Jak mozna pomoc osobie, w obecnosci,ktorej zawieszają się komputery, przepalają zarowki,czy wysiadają korki, tylko u niej w mieszkaniu?
      To jest mloda dziewczyna mieszkająca w Warszawie, mająca problemy ze snem.
      Bardzo wrazliwa, muzykalna, powiedzialabym bardzo emocjonalna.
      Nie wiem jak jej pomoc, czy jakies odpromienniki, lampy solne itp
      Będę wdzieczna za radę.
    • chermionna Re: Zaburzenia hormonów płciowych a medycyna natu 30.10.22, 13:40
      Ja kiedyś skorzystałam z "cygańskiego zaklęcia na miłość" z innego forum. W ciągu 9 miesięcy miałam kogoś poznać, poznałam po 3. Może to był fart, ale wcześniej naprawdę miałam pecha do facetów i ciężko było mi znaleźć kogoś na dłużej. Pewnie działa, o ile się w to wierzy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka