Dodaj do ulubionych

Dlaczego temat jest otwarty tylko dla wybranych?

08.04.22, 17:43
Nauczeni doświadczeniem na Forum, z powodu ataków niezrównoważonych osób, które za cel postawiły sobie dyskredytację ezoteryki, paranauk, wiedzy tajemnej, okultyzmu, magii, nauk hermetycznych, tarota, jasnowidzenia i uzdrawiania, doszliśmy do wniosku, że poruszanie tematów z tego zakresu, nie powinno być powszechne, lecz jak to było w tradycji od starożytności dla osób wybranych, na szczęście taka forma istnieje na tym Forum i możemy z niej skorzystać!

Tematyka jest bardzo trudna, wymaga skupienia i koncentracji, zamierzamy proponować wstępną wiedzę w wyżej wymienionej tematyce, której nie spotkacie w ogólnie dostępnych książkach na rynku.

Wiele pozycji ogólnie dostępnych, nie ma nic wspólnego z tym co głosi w swoich tytułach, gdyż nastąpiło zmieszanie tradycji z chęcią szybkiego zarobku autorów, dlatego dokładają własne pomysły, które mają połechtać czytelnika i wciągnąć go w powabne niby treści, które działają jak przynęta na ryby.

To Forum Akademia Magii i Jasnowidzenia wymaga od zainteresowanych, pewnego wysiłku umysłu oraz przekonania o tym, że to czym się zajmuje jest w rzeczywistości realne, wymaga pracy nad sobą.

Magia nie jest tylko utopią, jest realna dla tych, którzy ją praktykują i nie pozostają jedynie w oparach teorii o niej. Do tego potrzebna jest odwaga i wiara, żeby wejść w to czego nie widać gołym okiem! Jest to uruchomienie nadzmysłów i nadmożliwości człowieka, które niestety cywilizacja umartwia w nas.

Nikt nigdy nie dostarczy dowodów na istnienie magii, bo nie ma takich narzędzi na Ziemi, materialnymi instrumentami tego nie da się zbadać i wykazać, że istnieje, czy też nie istnieje. Śmieszni są badacze empiryczni, którzy żądają dowodów stwierdzających istnienie magii, on też nie są w stanie udowodnić, To, że czegoś nie widać nie oznacza, że tego nie ma i to nie działa. Przykładem napięcie elektryczne, fale radiowe itd. Życzę nauce z całego serca, aby kiedyś dotarła do takich narzędzi, które zbadają czym jest duch, dusza itd.

Nie rzuca się "pereł przed wieprze, bo zdepczą was i wasze perły. Autentyczna wiedza tajemna to perełki wiedzy hermetycznej nie otwierającej się dla wszystkich bo wymaga kluczy do jej zrozumienia i daje się ludziom sprawdzonym, takim, którzy będą gwarantować, że jej nie zbezczeszczą i nie nadużyją.

Bóg dał ludziom magie, aby na tym padole poprawić ludzki los, ale jak zawsze są sceptycy i wydrwigrosze, złodzieje oraz oszuści, którzy podrabiają magię, czyniąc magię w oczach ludzi czymś złym i mrocznym.


Obserwuj wątek
  • akademia.magii Re: Dlaczego temat jest otwarty tylko dla wybrany 13.04.22, 12:08
   W Akademii Magii zrzeszamy różnego rodzaju specjalistów i jesteśmy nastawieni głownie na dawanie, a nie tylko i wyłącznie branie.

   W rozumieniu ŚWIADOMOŚCI KOSMICZNEJ są dwie najważniejsze czynności w życiu człowieka, w przypadku popadania z skrajności, gdy człowiek zbyt dużo bierze, a zbyt mało daje, a również odwrotnie, gdy zbyt dużo daje, a zbyt mało bierze, musi chorować, psychicznie i fizycznie.

   Nasi specjaliści, są mistrzami w wyrównywaniu tych dysproporcji, pomogą, oczyszczą i odpowiednio nakierują Wasza energię.

   Poniżej symbol równowagi!
  • akademia.magii Re: Dlaczego temat jest otwarty tylko dla wybrany 14.04.22, 11:24
   Zaczniemy od tego, czym może skończyć się nadmierne dawanie, tylko jednym oddaniem siebie w niewolnictwo tym, którym dajemy.

   Z kolei nadmierne branie kończy się życiem na koszt innych, rozleniwieniem i wbijaniem się w skrajny egoizm, narcyzm itd.

   Nadmierne dawanie jest naiwnością, bezpodstawną dobrodusznością, rozdawnictwem, ten kto tak daje, się rozdaje i nic w zamian nie otrzymuje.

   Nadmierne branie zamienia się w cynizm i lekceważenie tych od których się bierze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka