Dodaj do ulubionych

Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznych

28.04.22, 17:33
Tak naprawdę niewielu jest wysokiej klasy specjalistów w tej dziedzinie na terenie naszego kraju.

Aby zdjąć te negatywne odddizaływania z człowieka, które atakuja subtelne ciała człowieka z różnych powodów, trzeba wiedzieć z czym mamy do czynienia, a to może zrobić tylko dobry diagnosta jasnowidz.

Polecimy kilka osób wykonujących rytuały Starożytnej Wysokiej Magii

- oczyszczający rytuał 333,
- wzmacniający rytuał 555,
- przemieniający rytuał 777,

szczegóły piszcie akademia.magii@gazeta.pl

Poniżej na rysunku schemat rytuału [/b]555[/b], zasłonięty z wiadomych przyczyn, do odsłonięcia dla zainteresowanych wraz z instrukcją.
Obserwuj wątek
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 02.05.22, 19:03
   Cyt. "Rzucanie uroku to technika znana od wieków. Działanie to ma zniszczyć kogoś lub uczynić mu krzywdę w jakiejś sferze życia. Podyktowane jest najczęściej chęcią przywiązania kogoś do siebie lub zemstę miłosną. Warto znać objawy, które wskażą, że ktoś na nas rzucił klątwę".

   To wiedzą wszyscy, ale mało kto rozumie aspekty energetyczne tego mechanizmu. Wszystko kręci się wokół energii. Informacja i wiedza.
   • ekstrasensoryk Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 14.10.22, 15:01
    Czyli wg was energia jest najważniejsza?
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 02.05.22, 19:05
   Jak działa fizyka kwantowa w życiu

   Na początku XX wieku dokonano odkryć, które całkowicie zmieniły sposób, w jaki wielu ludzi postrzegało tajemnicze zjawiska tego świata. Były to odkrycia Alberta Einsteina oraz odkrycia w dziedzinie fizyki kwantowej. Pokazywały one, że fizyczny wszechświat złożony jest z czystej energii, której nie można zniszczyć, można ją jedynie zamienić na inną formę energii czy materii, bez żadnych strat podczas transformacji.
   Weźmy na przykład kawałek drewna, który jest materią. Przy zetknięciu z bardzo wysoką temperaturą spala się, tworząc ogień. Popiół pozostały po spaleniu to materia, a reszta drewna ulega transformacji w gazy, które ulatują gdzieś w świat, aby przydać się w innym miejscu. Podczas tej transformacji nie ginie ani jedna cząstka następuje jedynie zmiana formy istnienia.

   WIBRACJE
   Energię, z której składa się wszechświat, można zmierzyć metodami naukowymi, przez określenie częstotliwości, z jaką każda cząsteczka energii wibruje. Fizyka atomowa odkryła, że energia ta złożona jest z atomów i cząsteczek, poruszających się z niewiarygodną prędkością.

   Na przykład kolory różnią się między sobą częstotliwością wibracji cząsteczek. Dlaczego i czym różnią się od siebie kreda, szkło, woda i plastik? Są to tylko pozornie różne substancje, gdyż ich cząsteczki wibrują z różnymi częstotliwościami. Różnica w prędkości wibracji powoduje inną strukturę molekularną i inną gęstość. Częstotliwość wibracji można zmienić, poddając te substancje działaniu innej formy energii, na przykład bardzo wysokiej lub niskiej temperatury. W ten sposób woda zmienia się w parę lub lód.

   Zjawiska te uznaje nawet materialistyczna koncepcja świata. Materialiści jednak nie mogą sobie poradzić z bardziej subtelnymi formami energii, których istnienia nie można udowodnić za pomocą eksperymentów. Koncepcja materialistyczna oddzieliła od reszty stworzenia i zaakceptowała tylko materialną część świata Chociaż sfera świadomości i myśli rządzi się takimi samymi prawami fizyki, materialiści nie mają sposobu, aby zbadać te bardziej subtelne rejony.
   Nie da się jednak zaprzeczyć, że każdy człowiek myśli. Twierdzimy, iż jakość naszego życia całkowicie zależy od jakości naszych myśli.
   Stwierdzenie to nie będzie miało żadnego znaczenia, jeżeli nie odniesiemy go do własnego doświadczenia i nie zastanowimy się, jaki ma ono związek z naszym osobistym szczęściem.

   NASZ WPŁYW
   Żyjemy we wszechświecie, który składa się z czystej energii. Energia ta otacza nas, jest cały czas dla nas dostępna. Możemy porównać nasze życie do pływania w jeziorze z czystą, krystaliczną wodą.
   Często umieramy z pragnienia, ponieważ jesteśmy przekonani, że woda nie nadaje się do picia. Wystarczy jednak tylko otworzyć usta i napić się. W oceanie życia wystarczy otworzyć swoje serce i czerpać z obfitości, miłości i radości, które nas otaczają. Bardzo istotną cechą tej otaczającej nas niewidzialnej energii jest to, że reaguje ona na nasze myśli i uczucia.
   Nasze intencje i oczekiwania sprawiają, że nasza wewnętrzna energia wypływa na zewnątrz i oddziałuje z innymi układami energii. Nazywa się to „zunifikowanym polem”.

   Nasze życie i kosmos to jedna, połączona całość.
   Znany amerykański fizyk z Princeton University, John Wheeler, nazywa to wszechświatem tworzonym przez obserwatora.
   Twierdzi on, że świat manifestuje się, kiedy nasz umysł wchodzi z nim w interakcję. Na przykład, pomiar momentu spinowego cząstki elementarnej atomu oddziałuje na tę cząstkę, a przez to i na spin cząsteczki bliźniaczej, oddalonej nawet o wiele mil. Innymi słowy, obserwator dosłownie tworzy rzeczywistość.

   Każdy z nas również wibruje z pewną częstotliwością, która zależy od naszych myśli. Myśli radosne zwiększają częstotliwość wibracji, a strach ją obniża. Niskie częstotliwości przyciągają sytuacje, które wibrują podobnie. Energia tych sytuacji wchodzi w nasze pole i wpływa na nie. Dlatego osoby smutne i nieszczęśliwe często chorują i mają skłonność do ulegania wypadkom. Jeżeli więc podniesiemy swoje wibracje przez odczuwanie miłości i wdzięczności, będziemy zdrowi.
   Fizycy kwantowi dochodzą do wniosku, że prawdziwe są tylko te teorie na temat rzeczywistości, które głoszą, że nic nie jest stałe i absolutne, z wyjątkiem pewnej stałości i konsekwencji w świecie myśli: rzeczywistość jest zawsze taka, jak ją każdy z nas postrzega.

   Na początku jest myśl czy świadomość, od której zależy taka, a nie inna percepcja. Percepcja jest produktem naszego doświadczenia i uwarunkowania. Właśnie to uwarunkowanie, czyli zaprogramowanie w procesie edukacji i wychowania, nie pozwala nam odbierać prawdziwej Rzeczywistości. Tak więc, nasze doświadczenie i rzeczywistość, którą sami sobie tworzymy, jest produktem naszego uwarunkowania.
   • ekstrasensoryk Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 15.10.22, 12:23
    Nauka się podzieliła, na tą, która oddala się od człowieka i na ta która jest ludzka.
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 02.05.22, 19:06
   EKSPERYMENTY NAUKOWE
   W świecie nauki odkryto, że nie istnieje czysty eksperyment, ze względu na to, że osoba, która go przeprowadza, wywiera na niego wpływ przez samą obserwację. Wprowadzono więc podwójnie ślepą próbę, aby odseparować myśli eksperymentatora od eksperymentu. Wyznawcy materializmu mogą sobie nawet nie uświadamiać tego, co fizycy kwantowi doskonale rozumieją, a mianowicie że nie istnieje neutralny obserwator. Wszyscy mają wpływ na wynik eksperymentu. Większość sporów w kołach naukowych dotyczy wiarygodności danego eksperymentu, jeżeli nie został on wykonany z zastosowaniem podwójnie ślepej próby.

   Naukowiec wyznający koncepcję materializmu, zapytany, czy to on tworzy swoją rzeczywistość, odpowiedziałby, że nie, twierdząc, że jego rzeczywistość zależy od praw fizyki, chemii, biologii itd. Ciekawe jednak, że ci sami naukowcy stosują w swojej pracy podwójnie ślepą próbę, zgadzając się z tym, że podczas eksperymentu nie można być bezstronnym obserwatorem. Zaprzeczają natomiast, że mają wpływ na rzeczywistość w swoim życiu prywatnym.

   Niezależnie, z której strony na to popatrzymy, nie unikniemy stwierdzenia, że to my sami tworzymy swoją rzeczywistość, a wynika ona z naszego systemu wartości i poziomu świadomości.
   Czysta energia jest wszystkim, co istnieje; wszystko jest jej częścią, my również, więc swoim istnieniem wpływamy na każdą inną część całości.
   Zauważono, że krzyżówki drukowane w gazetach rozwiązuje się łatwiej po południu i wieczorem niż rano, zaraz po ukazaniu się gazety. Jest tak dlatego, że do popołudnia krzyżówkę rozwiązało już sporo osób, co wpływa na świadomość zbiorową.

   Marina, pewna niezwykła dama z Rosji, która przewróciła mój świat do góry nogami i obudziła mnie z długiego snu, na jednym z naszych seminariów porównała wszechświat do zupy kwantowej:
   Jeżeli włożysz do garnka z zupą paprykę chilli, wpłynie to na smak każdej cząsteczki zupy. Kiedy wlejesz do garnka olej, będzie się utrzymywał na powierzchni, ponieważ wibracje oleju są wyższe niż wody. Czy to sprawiedliwe? Głupie pytanie, ale nie głupsze niż nasze osądy na temat rzeczywistości. Jeżeli chcesz spotkać księcia czy księżniczkę, nie możesz być żabą. Musisz podnieść swoje wibracje do poziomu świata księcia czy księżniczki. Musisz przejść z wibracji lęku do wibracji miłości.
   Tak więc mamy moc tworzenia rzeczywistości i na tym polega sekret pojawiania się w naszym życiu różnych doświadczeń.

   Niestety, tak mocno zaprogramowani jesteśmy w lęku, że tworzymy również rzeczywistość, której nie chcemy.
   – W Australii, 40 procent śmiertelnych wypadków w wyniku ukąszenia przez węża to przypadki ukąszenia przez węże niejadowite. Osoby ukąszone zmarły, ponieważ były przekonane, że wąż był jadowity.

   -W Stanach Zjednoczonych notowano przeciętnie jeden wypadek śmiertelny rocznie w wyniku zaatakowania przez rekina, żarłacza białego. W rok po wyprodukowaniu filmu Szczęki, który opowiada o rekinie terroryzującym mieszkańców i turystów jednego z amerykańskich miasteczek na wybrzeżu, śmiertelność wzrosła do siedmiu osób rocznie.

   Pisarze i producenci horrorów nie mają pojęcia, jak ogromny wpływ mają na ludzką świadomość. Ponieważ uczucie strachu jest tak silne i realne, twórcy ci pomagają w tworzeniu piekła na ziemi. Oczywiście to nie oni stanowią problem, gdyż są tylko instrumentem tworzącym produkt, na który istnieje zapotrzebowanie ze strony śpiącej ludzkości.
   Ludzie, którzy stłumili swój lęk, lubią go doświadczać w bezpiecznej atmosferze kina, poprzez telewizję czy książki. Taki kontrolowany lęk daję fałszywe poczucie ekscytującego życia.

   Jeżeli jakakolwiek myśl przemknie przez umysł wystarczającą ilość razy, zostanie zaakceptowana jako prawda. Nawet Hitler powiedział: „Jeżeli wystarczająco wiele razy wypowiesz kłamstwo, zaczynasz w nie sam wierzyć”.

   ŚWIADOME TWORZENIE
   Większość nurtów zajmujących się rozwojem człowieka zgadza się z twierdzeniem, że mamy wpływ na swoją rzeczywistość, zwłaszcza przez odpowiednie nastawienie. Pozytywne nastawienie daje pozytywne rezultaty, a negatywne nastawienie negatywne rezultaty. Pozytywne myślenie oparte jest na tej koncepcji. Zwolennicy pozytywnego myślenia wyjaśniają dalej, że jeśli problemy pojawią się wówczas, gdy czujesz się szczęśliwy i jesteś pozytywnie nastawiony, dotkną cię one w mniejszym stopniu, ponieważ nie zauważysz ich tak wyraźnie. Jednak te same osoby nie podpisałyby się pod stwierdzeniem, że „tworzymy każdy aspekt swojej rzeczywistości”. To z pewnością byłaby dla nich zbyt daleko idąca konkluzja.
   Niektóre osoby zajmujące się rozwojem potencjału ludzkiego ochoczo przyznają, że naprawdę tworzą swoją rzeczywistość. Gdyby jednak przyjrzeć się ich osobistemu życiu, okazałoby się, że osądzają i obwiniają, tak jak wielu Innych. Jest to oznaką, że tak naprawdę, nie wierzą, iż sami tworzą własne życie.
   • ekstrasensoryk Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 15.10.22, 19:47
    Dopóki człowiek nie zostanie odblokowany nie ma co marzyć o zdolności do tworzenia!
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 02.05.22, 19:07
   Rzeczywistość jest taka, jak ją postrzegamy. Zawsze jest subiektywna, ale w miarę poszerzania naszej świadomości może stawać się obiektywna.

   Kiedy to zrozumiemy, nigdy już nie będziemy musieli bronić swojego punktu widzenia. Nie ma najmniejszego sensu dyskutować z czyjąś rzeczywistością, z czyimś systemem wartości, ponieważ dana osoba ma zawsze rację i my także mamy rację. Oznacza to, że być może istnieje sześć miliardów rzeczywistości na tej planecie i każda z nich ma rację bytu. Zrozumienie tego faktu mogłoby w jednej sekundzie zakończyć wszystkie konflikty i wojny.

   Trudno jest nam porzucić stare przekonania i przebudzić się. Nasze koncepcje i przekonania są dla nas tak cenne, ponieważ utożsamiamy się z nimi. Podświadomie wierzymy, że kiedy one znikną, my również przestaniemy Istnieć.

   Kiedy jednak zdasz sobie sprawę z tego, że życie zawsze mówi ci „tak”, będziesz w posiadaniu mocy, która może przemienić twoje życie, a o której niewielu ludzi zdaje się wiedzieć. Jeżeli myślisz, że życie jest ciężkie, takie właśnie będzie. Natomiast jeżeli myślisz, że życie pełne jest miłości, znów masz rację. Życie zawsze ci przytakuje.

   Kiedy mówimy o tworzeniu własnego życia, ludzie odnoszą się do tego negatywnie, ponieważ nie podoba im się pomysł, że oni sami stworzyli swoje cierpienie. Niektórzy woleliby raczej umrzeć zniszczeni chorobą, niż przebaczyć komuś, kto jak są przekonani wyrządził im kiedyś krzywdę.
   Jeżeli tak dobrze nam się udaje tworzenie rzeczywistości negatywnej, cieszmy się, ponieważ tak samo możemy tworzyć doświadczenia pozytywne. Osoba naprawdę skoncentrowana na tym, czego chce, zawsze to dostanie.
   Przypatrz się alkoholikom. Nie pracują, nigdy nie mają pieniędzy, a zawsze udaje im się zdobyć alkohol. Skutecznie tworzą to, czego potrzebują.

   Fakt, że tworzymy swoją rzeczywistość, jest powszechnym prawem i nie ma tu żadnych wyjątków, zastrzeżeń czy wątpliwości. Jesteśmy twórcami sposobu postrzegania, ale także obiektu postrzegania. Czasem współtworzymy z innymi ludźmi i doświadczamy tego, co tworzą inni, w takim stopniu, w jakim ich rzeczywistość pokrywa się z naszą. Jeżeli tworzymy miłość i szczęście, nigdy nie zostaniemy przyciągnięci przez czyjąś rzeczywistość strachu i świadomość ofiary. Wszystko, czego doświadczamy, tworzymy świadomie lub podświadomie, będąc tego przyczyną albo przyzwalając na zaistnienie.

   Zrozumienie związku między naszymi wartościami a tym, co tworzymy w życiu, jest tą magiczną różdżką, która może całkowicie przemienić nasze życie.

   W zależności od wartości, które wyznajemy, koncepcja, że sami tworzymy swoje życie, w przeciwieństwie do teorii mówiącej, że życie nam się przydarza, będzie dla niektórych osób bezsensowną ideą, a dla innych tylko pewną koncepcją filozoficzną.

   Natomiast dla osób świadomych życie to nie coś, co dzieje się poza nimi. Człowiek świadomy wie, że nie jest tylko obserwatorem, lecz twórcą.

   Po tym wszystkim, co zostało napisane, musimy wspomnieć o jeszcze jednej, ważnej rzeczy. Tak, to prawda, że sami tworzymy swoją rzeczywistość, a niektóre wydarzenia zostały przez nas zaplanowane jeszcze przed urodzeniem.
   Pamiętajmy jednak, że czasem nasze prawdziwe Ja wybiera dla nas tak zwane negatywne doświadczenia, abyśmy mogli się z nich uczyć i dzięki nim wzrastać.
   Dlatego też nie bądźmy dla siebie zbyt surowi za tworzenie w swoim życiu pozornie ograniczających nas doświadczeń. Jeżeli się pojawią, potraktujmy je jako lekcję niech posłużą nam do rozwoju.

   Fragmenty z Colin Sisson, Podróż w głąb siebie
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 02.05.22, 19:07
   Czym jest energia Chi? Fragment książki „Leczenie Akupunkturą”

   W organizmie człowieka istnieje i krąży niewidzialna „energia”, „siła życiowa”, którą Chińczycy nazywają „Chi” (po japońsku -„Ki”, po koreańsku -„Kichol”, po hindus-ku -„Prana”, w starożytnej filozofii greckiej -„Logos”, w filozofii buddyjskiej -„Dharma”).

   Jest to podstawowy kanon tradycyjnej medycyny, na którym opiera się akupunktura, jak również i akupresura. Stare księgi chińskie opisują ją jako „siłę” („energię”) niezbędną do prawidłowej czynności komórek, tkanek i całego organizmu.

   „Energia” Chi występuje nie tylko u człowieka.

   Mają ją również zwierzęta, rośliny i zjawiska przyrody, a nawet materia.
   Chi kieruje funkcjami wzrostowymi, obronnym i rozrodczymi. Jest siłą napędową wszystkich procesów życiowych, jest po prostu życiem.
   Poprzez te czynności Chi jest odpowiedzialna za fizyczną integrację każdej jednostki i za zmiany zachodzące w jednostce.
   Chi to spoiwo, łączące nasze ciało, umysł i ducha. Każda komórka i każdy narząd mają swój większy lub mniejszy zasób Chi. Suma wszystkich Chi stanowi o potencji życiowej całego organizmu.

   Krążenie Chi w zdrowym organizmie ma charakter ciągły i odbywa się dokładnie ustalonymi drogami (szlakami), nazywanymi kanałami, południkami lub meridianami.
   Jeden cykl krążenia Chi, która z serca wychodzi i do serca powraca, trwa 24 godziny. Przez ten czas jej najwyższa fala przepływa przez wszystkie narządy i tkanki.
   Wysokość fali przepływu w danym narządzie zależy od poziomu Chi w narządzie przed nim leżącym. Z kolei same narządy i tkanki, przez które Chi przepływa, wzmacniają ją, uszlachetniają, czyli czynią ją doskonalszą, i posyłają ją do mózgu, w celu spełnienia wyższych zadań – kreowania naszych myśli, uczuć, snów.

   Jeżeli z powodu jakiejś choroby poziom Chi w tym narządzie będzie obniżony, fala płynąca do narządu następnego będzie równie niska, a czynność narządu – osłabiona. Nakłucie kanału narządu chorego, czyli osłabionego energetycznie i czynnościowo, wyrównuje w nim poziom energii, poprawia jego czynność, a przez to podnosi falę Chi płynącą do następnego narządu.

   Krążenie energii Chi rozpoczyna się bardzo wcześnie. Według jednych starych ksiąg chińskich – z chwilą pojawienia się śladu pracy serca, a według innych – z pierwszym oddechem. Świadczyłoby to o tym, że w pierwszym przypadku płód prawie od początku istnienia ma własne krążenie energii, a w drugim, że korzysta z krążenia energii matki.

   Krążenie Chi ma ważne znaczenie praktyczne.
   W czasie, gdy maksimum energii przepływa przez dany narząd, jest on bardziej pobudzony i uzyskuje największą aktywność, a zarazem największą podatność na wszelkiego rodzaju zabiegi lecznicze. W związku z tym w obserwacjach klinicznych zauważono, że w okresie tej zwiększonej aktywności narządu ilość leku chemicznego podawanego choremu może być znacznie zmniejszona, a rezultaty lecznicze będą takie same.
   Dlatego też klasyczna akupunktura zaleca wykonywanie zabiegów właśnie w godzinach największej aktywności chorego narządu, a więc nawet w środku nocy, jeśli narząd wtedy tę aktywność wykazuje. Ale w okresie zwiększonej aktywności narządu występują i zaskakujące zjawiska.
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 02.05.22, 19:08
   BY lepiej zrozumieć problem rzucania klątw i uroków, niewystarczające jest wąskie myślenie materialistyczne.

   Trzeba spojrzeć szerzej na problem energii i włąsnie współczesna fizyka kwantowa, gnoza z Princeton, zaczynają potwierdzać to o czym mówi Tao, Okultyzm, Joga, Sufizm, Kabała, Huna, wiedza starożytnych kapłanów egipskich itd.

   Tesla wielki wynalazca, mówił o tym, że prąd elektryczny jako energia ma swoją świadomość, dlatego każda komórka naszego ciała fizycznego, która jest zasilana prądem elektrycznym dzięki temu ma niezależną świadomość.

   Dlatego możliwe jest życie pozagrobowe, jest jedynie przejście z jednej formy świadomości bytu do innej, w drugim wymiarze. dzięki temu, że energia ma świadomość i jak wyjaśnia współczesna nauka jest to możliwe.

   Właśnie również dzięki temu możliwe jest przesyłanie energii na odległość, gdyż nasze myśli to energia. Myśl wędruje i przecina przestrzeń oraz czas, wędruje ponad nimi.
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 02.05.22, 19:09
   "Energia psychiczna (libido) jest fenomenem zależnym od energii fizycznej (biologicznej, fizjologicznej), ale jej źródłem są również procesy uczuciowe, intelektualne, wyobraźnia, uaktywnione wpływem, jaki mają na psyche symbole o znaczeniu archetypowym, zawarte np. w dziełach sztuki, snach, rytuałach, w stanach medytacyjnych. Ich energetyczna rola wynika z tego, że sięgają one poziomu nieświadomości zbiorowej. Symbole archetypowe są, zdaniem Junga, wrodzone, dlatego mają dla całości psychiki znaczenie witalne i regulacyjne, zaznaczając się w formie i treści procesów psychicznych (forma myślenia, stany uczuciowe, fantazjowanie, sny), tak na poziomie świadomości, jak i nieświadomości. Uzupełnieniem koncepcji energii psychicznej Junga jest jego teoria wrodzonych typów postawy psychicznej – esktrawertywnego i introwertywnego. Ekstrawersja oznacza tendencję do naturalnego kierowania energii w stronę obiektów zewnętrznych (do otoczenia), a introwersja naturalne kierowanie jej do wewnątrz (ku podmiotowi jako obiektowi wewnętrznemu).
   początek".
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 02.05.22, 19:09
   Jesteś czystym potencjałem. Nie mam tu na myśli potencjału w sensie dosłownym, że posiadasz potencjał zmiany pracy, schudnięcia czy napisania bestsellera. Masz potencjał dokonania tego wszystkiego – jest to potężna, zmieniająca życie prawda, którą należy zaakceptować i w którą należy wierzyć. Ale jest coś więcej – na głębszym poziomie jesteś czystą energią, która nie może umrzeć, doznać uszczerbku ani zostać zniszczona.
   Wszyscy jesteśmy energetycznie połączeni

   Ta sama energia łączy cię ze wszystkim i z każdym z twojego otoczenia. Składasz się z tej samej energii co twój partner, sąsiad, kobieta po drugiej stronie globu, gwiazdy, a nawet wiatr! Granice, które postrzegasz między sobą a otaczającym cię światem, na poziomie kwantowym nie istnieją. Nie jesteś samotną wyspą. Jesteś falą na przepastnym oceanie inteligencji, mocy i mądrości.
   Być może myślisz: „Wspaniale, że wszyscy jesteśmy istotami wypełnionymi energią potencjalną, ale co to tak naprawdę oznacza? I skoro mam w sobie tak wiele energii, dlaczego na koniec dnia jestem tak śmiertelnie zmęczony?”. Gdy używam słowa energia (i gdy używają go fizycy kwantowi), nie powinieneś go rozumieć w sposób, do jakiego przywykłeś, na przykład w wyrażeniu „Dzieci mają niespożytą energię” albo „Spożywanie chudego białka to dobry sposób na doenergetyzowanie”. Zamiast tego mam na myśli samo źródło życia, ocean czystej egzystencji, zawsze istniejący w nas i dookoła nas.

   cytat - "Praca z energiami"
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 02.05.22, 19:10
   Poznaj prawdziwe możliwości!

   Pomyśl, co to oznacza dla ciebie, twojego ciała i umysłu. Twoje ciało i każdy tworzący go fragment jest masą. Jest to twoja energia w formie fizycznej. Twoje myśli również są energią, lecz nie mają formy. Nie posiadają masy – istnieją w postaci energii. Twoje uczucia mogą być jednym i drugim. Nie możemy zobaczyć naszych aktualnych emocji, ale na pewno możemy zobaczyć ich manifestację w postaci uśmiechu albo zmarszczonych brwi, śmiechu czy łez. Wszystko to jest energią – twoją energią.
   Nasza energia nie jest też w nas uwięziona. Nieustannie wylatuje we wszechświat i w bardzo namacalny sposób ma wpływ na świat nasz i otaczających nas ludzi. Dzieje się to za sprawą mocy naszego wzajemnego połączenia.

   cytat - "Kwantowa miłość"
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 02.05.22, 19:10
   Czym są więzi energetyczne?

   Sznury energii, które łączą nas z otaczającym Wszechświatem, nazywam „więziami energetycznymi” lub też „więziami powinowactwa”, ponieważ energia innych ludzi, miejsc czy obiektów nie może do ciebie przylgnąć, jeśli nie ma pomiędzy wami powinowactwa, innymi słowy jeśli brak pomiędzy wami dopasowania częstotliwości. Moja własna definicja „powinowactwa” jest następująca: naturalne przyciąganie ku osobie, rzeczy, idei itp.; nieodłączne podobieństwo lub zgoda; oznacza również bliskie podobieństwo lub związek. W chemii powinowactwo jest siłą, która sprawia, że atomy łączą się ze sobą. W książce stosuję ten termin w sensie pozytywnym, który oznacza powinowactwo wzmacniające twoją energię, lub w negatywnym, który ją osłabia. Owe więzi energii mogą być nieskończenie cienkie, niczym mikrowłókna lub sieć pajęcza. Mogą też być większe i silniejsze, niczym prawdziwe liny i sznury zbudowane z energii. Mogą być elastyczne, przepływające i miękkie, mogą też być sztywne i pozornie nieusuwalne. Mogą być jasne, opalizujące i lśniące światłem albo też matowe, lepkie, gęste i mętne.
   Więzi energetyczne – nośnik informacji i emocji

   Więzi energetyczne to nie tylko eteryczne, astralne sznury łączące ludzi, miejsca, wydarzenia i przedmioty. Stanowią także drogowskazy poprzez wysyłanie i odbieranie energii i informacji od otaczających nas innych ludzi, miejsc i obiektów. Jak to działa pomiędzy ludźmi? Kiedy wchodzisz z kimś w relację (bez względu na to czy jest pozytywna czy negatywna), elastyczna wiązka energii przyłącza cię do tej osoby, a ją do ciebie, a w konsekwencji umożliwia transfer informacji, emocji i energii pomiędzy wami.
   Kształt, kolor, rozmiar więzi energetycznych

   Szamani i ludzie obdarzeni silną intuicją są często w stanie wyczuć lub ujrzeć owe wiązki. Czasami taka wiązka wydobywa się z obszaru splotu słonecznego, jak już wspominałam, a czasami promieniuje z innych części ciała, np. trzeciego oka, czubka głowy, strefy czakry serca, a nawet czakry korzenia, która umiejscowiona jest u podstawy kręgosłupa. Takie sznury energii mogą różnić się barwą, teksturą i rozmiarem. Więzi formujące się, gdy dwoje ludzi się w sobie zakochuje, mogą być duże, promienne, kryształowo czyste i biegną od jednej czakry serca do drugiej. Ich kolor może być niebieski lub zielony, ale także różowy czy złoty, jednakże barwa ta zawsze jest żywa. W przypadku gdy jedna osoba jest np. obrażona na drugą, wytworzona pomiędzy nimi więź będzie miała matowy kolor zielonego groszku lub brudnoszary, a sama więź będzie łykowata i włóknista.
   Pozytywne i negatywne więzi energetyczne

   Więzi łączące cię z innymi ludźmi mogą dodawać ci energii lub jej pozbawiać. Tak samo jak w przypadku przypływów i odpływów oceanu, bywa, że czasem oddajesz swoją energię, a czasem ją zyskujesz; czasami ty i druga osoba jednocześnie dajecie i odbieracie energię w tym samym momencie. Kiedy po rozmowie z kimś czujesz się „wypompowany” i słaby, ale ta osoba wydaje się być pełna energii i sił, może to być spowodowane więzią energetyczną, która wyssała z ciebie energię. Innymi słowy transfer energii nastąpił jednostronnie – od ciebie ku twojemu rozmówcy, a od niego do ciebie nie popłynęła żadna energia. Dlatego też po takiej rozmowie czułeś się całkowicie wyczerpany.
   Wszyscy jesteśmy połączeni więzami energetycznymi

   Energetyczne więzi przywiązania istnieją pomiędzy tobą a niemal każdą osobą, z którą kiedykolwiek wszedłeś w jakąś reakcję. Czasami takie więzi są bardzo cienkie i delikatne niczym szept, a czasem potężne jak autostrada w Los Angeles. Poprzez takie więzi w obie strony przepływają informacje, energia, ciepłe uczucia i toksyczne myśli. Przykładowo możesz nagle poczuć to samo lub pomyśleć to samo, co w danym momencie czuje lub myśli osoba, z którą jesteś związany. Albo też możesz udać się w to samo miejsce, kupić taką samą rzecz lub intuicyjnie wyczuwać, co robi lub czuje ta druga osoba. Kiedy więź jest silna, to nawet jeśli ta osoba znajduje się po drugiej stronie globu, nadal będziesz świadom jej emocji, bólu fizycznego lub myśli… a wszystko to dzięki łączącej was więzi. Czasami takie więzi energii mogą się rozrastać i umacniać, nawet jeśli nie macie ze sobą kontaktu fizycznego. Możecie wzajemnie odczuwać swoje emocje lub myśli, zwłaszcza jeśli ta druga osoba jest silnym nadawcą, a ty otwartym odbiorcą (lub odwrotnie). Ważne jest jednak, by zawsze wiedzieć, które emocje są twoje, a które należą do osoby, z którą jesteś połączony. Dzięki tej książce dowiesz się, jak określać, które uczucia są w pełni twoje, a które nie.

   Cytat - Denise Linn Odcinanie więzów energetycznych. Jak uwolnić się od ograniczeń i odzyskać swoją naturalną siłę i energię.
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 02.10.22, 00:53
   TEST CZAKRAMÓW
   __________________________

   Przedstawiamy model spektrum energetycznego 7 czakramów człowieka, tak jak wyglądają w rzeczywistym paśmie światła białego.
   Koncentracja na modelu powoduje reakcję naszych czakramów, macie okazję zrównoważyć ich pracę, w przypadku anomalii wzrokowych, wyślijcie do nas opis, spróbujemy zdiagnozować stan Waszych czakramów.
   Zwróćcie uwagę na to, które z czakramów powiększają się, a które znikają, lub się zmniejszają.
   Które z kolorów dominują na czarnym tle?

   Możecie zamieścić opis tutaj na forum, lub wysłać na adres - akademia.magii@gazeta.pl - na pewno odpiszemy.
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 02.10.22, 15:43
   Rytuał nie może być sprawą przypadkową, jest to wynik karmy człowieka. Problem jest na miarę Rytualisty i na miarę tego, kto potrzebuje pomocy. Karma styka ludzi nieprzypadkowo. Każdy zasługuje na to na co zasłużył. Na prawdziwego specjalistę lub oszusta. tak działają Kosmiczne Prawa Karmy.
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 03.10.22, 01:16
   DŁUGI KARMICZNE - jeżeli dobrze przyjrzeć się problemowi długów karmicznych, to są one zawsze powiązane z urokami. Zarówno tego kto rzuca zły urok oraz u ofiary uroku powstają długi karmiczne.

   Rozumienie czym są długi karmiczne daje najwyższe rozumienie problemu z czym boryka się człowiek, bo w Karmie lokują się wszystkie winy oraz długi jakie zaciągamy z powodu naszych jak i cudzych błędów.
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 26.10.22, 23:46
   Poglądy to rzecz wtórna, najważniejsze jest to jakim się jest człowiekiem!

   Poglądy można głosić rożne, ale relacja do Miłości i Nienawiści decyduje o poziomie Człowieczeństwa.

   Zgodnie ze sztuka Wyższej Magii Alchemii najtrudniej jest przekształcać paskudnych klientów we wspaniałych oraz nie psuć pereł i zamieniać je w śmieci!

   Łatwo też przypisywać sobie zasługi za pracę z już gotowymi klientami perłami.

   Łatwe też jest zwalać winę za własne niepowodzenia na paskudnych klientów, którzy mogą wcale nie okazać się paskudnymi.

   Paskudnym klientom przypisuje się często takie miano za to, że myślą inaczej. Przekonać można jedynie własnym przykładem, a nie teoretyzowaniem i napadami na klienta. Nie ma paskudnych klientów są tylko trudni i łatwiejsi.

   Trzeba mieć dobry praktyczny warsztat pracy z klientami, żeby sobie radzić ze wszystkimi, a nie pracować wybiórczo gdy nie wystarcza kompetencji, to braki i dziury w warsztacie pracy wyłażą!
  • lucjawawka Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 16.06.23, 09:41
   Super. Najlepsze jest zdjęcie klątwy.
  • akademia.magii Re: Zdejmowanie uroków, klątw i długów karmicznyc 18.06.23, 20:49
   Klątwy zdejmują tylko ludzie i od ich stanu wewnętrznego zależy jakie będą rezultaty.

   Można użyć najdoskonalszych metod i sposobów jednak czynnik ludzki, w tym przypadku jest decydujący o operacji w Innym Wymiarze.

   Taka Operacja wymaga najwyższego kunsztu tej Wysokiej Sztuki i znajomości Arkanów Wtajemniczenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka