Dodaj do ulubionych

WAMPIRYZM ENERGETYCZNY - Jak sie bronić?

20.05.23, 17:58
Poruszamy temat z uwagi na to, że wiele osób zgłasza się do nas z typowymi objawami po ataku wampira energetycznego. Sadzą, że zachorowali, nawet nie przypuszczają, że stali się ofiarą ataku wampira.

Wampiry z pozoru nie różnią się niczym od zwykłych ludzi. W rzeczywistości są zwykłymi ludźmi. Z wyjątkiem tego, że mają bardzo osobliwą cechę - żywią się energią życiową, którą czerpią od otaczających ich osób.

Kim są wampiry energetyczne? Jak można ich zidentyfikować? I czy istnieje sposób, aby się przed nimi chronić?
Najczęstszym szkodliwym wpływem na ludzi jest negatyw danego bytu. Można się z nią spotkać w każdym zatłoczonym miejscu, a nawet we własnym domu. Załóżmy, że pokłóciłeś się z kimś bliskim, a należy powiedzieć, że istnieje wewnętrzna więź między bliskimi osobami (krewnymi, sąsiadami, przyjaciółmi i kolegami). Im bliższa więź uczuciowa, tym silniejszy kanał i tym bardziej jesteście otwarci na siebie nawzajem.

Podczas kłótni mówisz i myślisz o różnych nieprzyjemnych rzeczach, ogólnie rzecz biorąc, z całej siły wlewasz negatyw w pole energetyczne przeciwnika. Nawet jeśli nie walczysz, ale myślisz źle o tej osobie, negatyw wciąż tam jest.

Jeśli nie ma kanału, a pole energetyczne jest silne, zaszkodzenie osobie w ten sposób bez umiejętności magicznych jest dość problematyczne. Ale jeśli jesteś blisko i masz bliskie połączenie, a twoje pole energetyczne jest uszkodzone lub osłabione, wówczas negatyw danego bytu odkłada się w tobie.

Zwykle nie ma w tym nic złego, ale niestety nie ustępuje samoistnie, a konsekwencje tylko się pogarszają. Pole energetyczne słabnie, co może prowadzić do zablokowania kanałów energetycznych, przyciągając pasożyty energetyczne i wampiry energetyczne.
Obserwuj wątek
  • akademia.magii Re: WAMPIRYZM ENERGETYCZNY - Jak sie bronić? 08.06.23, 22:42
   Jak rozpoznać, że jesteś wampirem energetycznym?

   Nie jest to trudne. Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, przebywać w tłumie, lubisz kłótnie i gorące dyskusje, a także czujesz się od tego pełen energii i podniesiony na duchu, prawdopodobnie masz predyspozycje do wampiryzmu energetycznego.

   Jeśli podczas rozmowy z kimś czujesz przypływ energii, a ta osoba odczuwa spadek energii, ból głowy i złe samopoczucie, to niestety jesteś wampirem energetycznym.

   Jeśli lubisz walczyć, kłócić się i czuć się po tym lepiej, jesteś wampirem energetycznym.
   Jeśli często płaczesz na czyimś ramieniu i czujesz ulgę, gdy ktoś się nad tobą lituje, jesteś wampirem energetycznym.

   Jeśli urządzasz skandale w transporcie publicznym, w jakiejkolwiek kolejce lub w jakimkolwiek miejscu, w którym jest tłum i czujesz się lepiej po takiej interakcji z nieznajomymi, jesteś wampirem energetycznym.
   • akademia.magii Re: WAMPIRYZM ENERGETYCZNY - Jak sie bronić? 08.06.23, 22:49
    Jak najprościej chronić się przed wampirami energetycznymi?

    Najłatwiej jest nie komunikować się z ludźmi, których nie lubisz. Z reguły wampiry energetyczne w bliskim otoczeniu są bardzo przywiązane i natrętne.

    Bardzo trudno jest pozbyć się takich osób, ale mimo to warto to zrobić, ponieważ nie przyniosą ci one nic dobrego, ale zabiorą ci energię. Lecz z drugiej strony ucieczka od problemu też mało co załatwia, jest to doraźne rozwiązanie.

    Trzeba szukać sposobów i metod walki z wampirem, ale pozytywne, one istnieją, znają się na tym specjaliści.
  • akademia.magii Re: WAMPIRYZM ENERGETYCZNY - Jak sie bronić? 08.06.23, 22:52
   Istnieje kilka poziomów wampiryzmu energetycznego:

   1. Świadomy - okradanie drugiego człowieka z energii, wbrew jego woli, zazwyczaj stosuje pewnego rodzaju techniki mające na celu sprowokowanie określonej przychylnej sytuacji dla siebie, aby okraść z energii, tak jak złodziej kieszonkowy, który odstawia cały spektakl, aby odciągnąć uwagę od swoich manipulacji, lub szuler karciany od swoich tricków. Uczy się, studiuje wciąż nowe metody okradania z energii, robi to świadomie podnosi swój niecny "kunszt" wampiryzmu. Takich ludzi nie jest aż tak dużo, bo to wymaga wysiłku i sprawnego mózgu. Taki człowiek nacelowuje się na swoją ofiarę, poluje jak drapieżnik, poluje całymi dniami. Szuka ludzi z dużym potencjałem energetycznym. Nie jest to osoba z rodziny, bliska ofierze. Łatwo nie rezygnuje, osacza swoją ofiarę ze wszystkich stron. Posługuje się strategią i i technikami. Obrona przed takim wampirem wymaga dużo sprawności, przenikliwości i niezwykle szczelnej tarczy ochronnej, gdyż nieustannie szuka szczelin w tej tarczy. Posługuje się Negatywną Magią średniego poziomu, która oddziałuje na sferę Aury oraz pobudza 3 dolne czakry, z których wysysa energię, blokuje wyższe 4 czakry poprzez odwracanie ich obrotu i wibracji – polega to na rzucaniu czarów na wyższe czakry, aby nie przeszkadzały w procederze wykradania energii.
   Tego typu wampiry energetyczne stosują metodę znieczulania, jak komar, czy pijawka wpuszczają człowiekowi dawkę środka znieczulającego, aby ofiara nie odczuwała bólu, gdyż organizm naturalnie powinien zareagować bólem, na tego typu napaść, dlatego stosuje się wyrafinowane metody znieczulania.
   Ludzie z otwartymi wszystkimi czakrami, zharmonizowanymi mający potężną osłonę, bronią się tak skutecznie, że większość tych wyspecjalizowanych wampirów nawet nie podchodzi do takich osób!
   Najwyższej klasy wampiry energetyczne to ci, którzy organizują seanse zbiorowe, wmawiając przykładowo ludziom, że są uzdrawiaczami, zbawicielami, nowymi Chrystusami itd. Twórcy sekt, piramid wszelkiego rodzaju. Ofiary AG nie zdawały sobie sprawy, że stosowano wobec nich prymitywne techniki Magii, techniki pół hipnozy, otumaniania i wykorzystywania łatwowierności na bazie chęci osiągnięcia szybkich korzyści. Mówiąc krótko – Profesjonaliści skubania z energii (pieniądz to też energia). Tam gdzie w grę wchodzi pieniądz oszustwo szybko się wyda, tam gdzie chodzi jedynie o czystą energię człowieka, w sądzie nie da się udowodnić!
   Ponosząc straty energii może się okazać, że więcej tracimy niż w przypadku kradzieży, czy wyłudzenia kasy. Bo przykładowo stracimy przez to zdrowie, albo życie, a wampir ma się dobrze. Zdrowie i życie to najwyższa wartość, a pieniądz przychodzi i odchodzi, najważniejsze jest, aby dobrze inwestować – „pero, pero bilans musi być na zero”!

   2. Półświadomy - osoba czuje się dobrze w obecności innych osób, nie stosuje żadnych specjalnie wystudiowanych technik, nie szuka wciąż nowych sposobów, nie uczy się tego, posługuje się wytworzonymi doświadczeniami z metody prób i błędów, korzysta jedynie z naiwności swoich ofiar. Jest leniwy, chociaż niebezpieczny, gdy napotka "łatwą ofiarę". Przy zetknięciu z oporem człowieka, który umie się bronić szybko rezygnuje, poszukuje łatwej ofiary. Stosuje prymitywne metody z Magii Niskiej. Wysysa energię z 2 dolnych czakr.

   3. Podświadomy – ignorant, któremu jak się trafi ofiara obedrze ją nieświadomie z energii, sam często pada ofiarą mocniejszych i sprytniejszych. Potem nieświadomie odbija sobie na innych, jak mu pozwolą, bazuje jedynie na wysysaniu energii z najniższej czakry, prymitywnego instynktu, gdyż tylko taki poziom energii odczuwa sam.

   Takich podświadomych wampirów jest najwięcej, którzy kradną energie bezwiednie, nie zdają sobie tego sprawy, rządzi nimi prymitywna zainfekowana podświadomość.
  • akademia.magii Re: WAMPIRYZM ENERGETYCZNY - Jak sie bronić? 10.06.23, 19:23
   KORZENIE WAMPIRYZMU.

   Owszem wszystko zaczyna się od samego siebie! No tak, płód w macicy zgodnie z nauką fizjologii jest pasożytem, który karmi się siłami matki.

   Wielu ludzi pozostaje na poziomie pasożyta do końca życia, bo nic ze sobą nie robi, lecz są osoby, które rozumieją, że to jest sprzeczne z uczciwym rozwojem, gdyż pasożyt - wampir, rozwija się na cudzy koszt, a nie na własny. Po to jest rozwój, aby wydobyć się z wampiryzmu osobistego.

   Największym naszym pasożytem i wampirem energetycznym jest nasze próżne Ego, jeżeli jesteśmy jego niewolnikiem, to będziemy cwaniakować i oszukiwać, zarówno siebie jak i innych, jeżeli staniemy się jego panem, nie będziemy mu ulegać, wydobędziemy z niego tyle siły ile jest nam potrzebne, bez potrzeby okradania innych. Nawet się podzielimy szczodrze.

   Życzę powodzenia na tej drodze! Prawo Karmy mówi, że wszystko co zabraliśmy od innych bezpodstawnie będziemy musieli zwrócić z nawiązką, czy nam się to podoba, czy też nie, to nie ma znaczenia takie jest Prawo Kosmiczne - dura lex sed lex!

   Wg starożytnej Mądrości lepiej z góry zapłacić za to co się bierze, żeby nie być dłużnym i zaskakiwanym w najbardziej dla nas nieoczekiwanym momencie. Jest jeszcze jedno Kosmiczne Prawo, które mówi o tym, że każdy z nas ma w sobie wszystko do rozwoju, ma ogrom energii, więc wampiryzm jest bezpodstawny i nie ma usprawiedliwień na ten proceder.

   Przyczyna tkwi w lenistwie i złych przyzwyczajeniach.
  • lucjawawka Re: WAMPIRYZM ENERGETYCZNY - Jak sie bronić? 16.06.23, 09:35
   Ja polecam rytuał na wampira energetycznego, który pozwolił mi na odcięcie się od toksycznego byłego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka