Dodaj do ulubionych

Kościół Św. Mateusza Ewangelisty - dyskusje

12.05.22, 13:35
Witajcie mieszkańcy i parafianie z następujących, przynależnych do naszej parafii wsi: Dawidy, Dawidy Bankowe, Łady, Falenty Nowe, Nowy Podolszyn, Stary Podolszyn, Zamienie. Ponieważ forum poruszające sprawy naszego kościoła, założone przez osoby z Podolszyna i Falent zostało usunięte przez administratora - pozwalam sobie założyć nowe. Usunięty został także sam kościół Św. Mateusza Ewangelisty z mapy Google, ponieważ pojawiały się tam opinie lokalnych przewodników, parafian i ludzi spoza naszej parafii, którzy będąc gośćmi, postanowili pozostawić swój komentarz. Wpisy te zostały usunięte najprawdopodobniej na skutek działań pana informatyka z Zamienia zgodnie z poleceniem ks. proboszcza, ponieważ pojawiało się wśród nich wiele uwag krytycznych dotyczących zarządzania kościołem. Ponieważ, jako parafianie pragniemy móc bezstronnie dyskutować o życiu i przyszłości naszej parafii, nie zgadzamy się zakłamywaniem rzeczywistości, ukrywaniem niegospodarności i zamiataniem problemów pod dywan - zakładamy to forum. Nasza parafia to także dobre działania i oddani jej ludzie, dlatego mile będą tu widziane rozmaite, konstruktywne opinie. Zapraszamy.
Obserwuj wątek
    • jadwiga-67 Re: Kościół Św. Mateusza Ewangelisty - dyskusje 28.05.22, 09:25
      A to ciekawe. Była też grupa męska i nawet ksiądz zachęcał. Sąsiad nawet chciał iść ale to było zrobione żeby mężczyźni sprzątali kościół. Po tym jak ksiądz zwolnił kościelnego co go nadal nie ma. Ostatnio nie mówi - pewnie nie ma już żadnej grupy bo komu chce się tak pracować jak się oszczędza na kościelnym. Ciekawe kiedy sie doczekamy podlogi w kosciele.
    • kriss-owski-vip Re: Kościół Św. Mateusza Ewangelisty - dyskusje 02.06.22, 16:15
      Dzień dobry. Jeśli chodzi o mszę, kazania i ładny kościół to wolę pojechać do Dominikanów, czy nawet do Pyr. Tu jest ładnie śpiewająca schola (i pan organista, który też gra na gitarze), zaangażowani, mili młodzi ministranci i starszy ksiądz, który jest od niedawna. A z zewnątrz ładny kościół z dużym parkingiem i placem zabaw dla dzieci - dobre wrażenie, duży potencjał. Niedawno nie mogłem znaleźć kościoła w google maps… a teraz się pojawił. Chyba rzeczywiście świeży, bo tylko jedna opinia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka