Dodaj do ulubionych

Apel do Świadków zdarzenia z dnia 23.07.2021 roku

06.08.22, 13:18
Apeluję do Świadków zdarzenia mającego miejsce w dniu 23-go Lipca 2021 roku (to był Piątek) około godziny 09:30 - Na Oznakowanym Przejściu Przez Jezdnię Dla Pieszych Użytkowników Drogi, przy Rondzie Unii Europejskiej w Będzinie od południowej Jego strony tj., od strony ING Banku Śląskiego. To mnie usiłował wówczas przejechać Na Oznakowanym Tam Przejściu Przez Jezdnię, gdy znajdowałem się już niemal na jego środku, - prowadzący wtedy pojazd osobowy marki BMW koloru czarnego o nr. rejestracyjnym SBE XP05.
Bezpośrednimi Świadkami tego zdarzenia Były Trzy Osoby - Dwie Starsze Panie i Mężczyzna w średnim wieku, Którego (w trakcie szoku, jakiego doznałem) dopytałem tylko: czy to była Będzińska rejestracja?
Tak. Odpowiedział. Będzińska.
Potem, Doszło Jeszcze Do Czegoś Więcej, gdy już znajdowałem się, hm.,- wydawałoby się w miarę bezpiecznym już miejscu, na chodniku obok Wiaty Przystanku Autobusowego, przez którego ściany dokładnie widać było, co dzieje się na zewnątrz...
Te Dwie Panie z pewnością zapamiętały, jak Krzyczały do mnie, tu cyt: niech pan idzie i zgłosi to na Policję, bo przecież on chciał tu pana przejechać... Wpierw zaraz po tym, jak dochodziłem do Wiaty Przystanku - później zaś potem, Jak Odjechał Zatrzymany przeze mnie Dwuosobowy Samochodowy Policyjny Patrol.
Dalej w całkowitym byłem Szoku, zdwojonym przecież faktem, iż Panowie Funkcjonariusze z Patrolu, po tym, jak spojrzeli na Trójkę Wskazanych przeze mnie Świadków Zdarzenia, Stojących Na Przystanku, Stwierdzili Stanowczo: cytat - Bardzo Pana Przepraszamy Ale Jedziemy Na Pilną Interwencję I Nie Mamy Teraz Czasu.
Niech Pan Idzie Na Komendę i Zgłosi To Dyżurnemu. Odjechali...
Nie było nawet kiedy, bym mógł wyksztusić z siebie w tamtej chwili, choćby tych kilka więcej jeszcze słów - np; {Żaden Z Was Dwóch, Którzy Tu Jesteście - Nie Zapyta Nawet, - Jak Ja Się Czuje}...
Byłem, jak na tamten czas pięć miesięcy po, udarze mózgu. "Gratulacje" dla Służb Mundurowych, Miasta Będzin.

Do Państwa Trójki Świadków - Nie Wiecie Państwo, czy dla tego Drania z czarnego BMW SBE XP05, Wy, czy też Ktoś Wam Bliski lub Znajomy może,,,Nie Padnie Kolejną Ofiarą Tego Łotra.
Kontakt Proszę na mego E-Maila lub Komendę Policji Miasta Będzin, Prokuraturę lub Sąd Rejonowy Będzin.

Chodzi tylko o to, by powiedzieć, jak było wtedy - Naprawdę, gdyż ten z BMW nadal, Konfabuluje Po Zbójecku.

Pozdrowienia dla Wszystkich - Nieobojętnych.

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka