Dodaj do ulubionych

Czy na oglądaniu filmów da się zarobić?

11.08.22, 19:20
Znalazłam bardzo ciekawą stronę, gdzie (według opisu) można oglądać filmy promocyjne zebrane z całego świata i zarobić na tym (w zależności od długości filmu) od kilku do kilkunastu $. Warunki są bardzo proste:

"Oglądaj filmy i zarabiaj 0,60 dolara za minutę oglądania. (2.35 zł/m)

zarejestruj się, aby otrzymać 10 USD bonusu dla nowicjuszy! (39.19zł/m)

Polecaj innych użytkowników i otrzymaj 40% ich zarobków na swoje konto."

Zarejestrowałam się na stronce i na razie ją testuję. Całość wygląda dość obiecująco. Na razie na liczniku mam już ponad 660$. Zobaczymy jak będzie dalej.
Wyczytałam w regulaminie, że do wypłacenia środków trzeba:

- uzbierać (na filmach) kwotę minimum 200$
- Zaprosić 30 znajomych, którzy powinni się zarejestrować.

Druga zasada wydaje się uciążliwa. Z drugiej strony, jeśli od każdego użytkownika (który zarejestrował się z naszego linku polecającego) otrzymujemy 40% z jego zarobków, to brzmi całkiem nieźle. Zapomniałabym wspomnieć: jeśli ktoś nie ma cierpliwości do polecania, jest możliwość odkupić od innych wybraną liczbę użytkowników jako naszych własnych poleconych. W ten sposób dużo szybciej można spełnić warunki potrzebne do wypłaty. Jak sprawdzałam ostatnio to wykupienie 30 osób kosztowało 50$.

Obecnie testuję stronę i zbieram wymaganą liczbę osób poleconych. Dam Wam znać jak wypłacę pierwsze pieniądze. Trzymajcie kciuki i sami sprawdzicie stronkę pod tym linkiem:

e.vg/s7IKC?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka