Dodaj do ulubionych

Moja historia

15.08.22, 12:38
Moja znajomość z Julią okazała się czymś niesamowitym! W pewnym momencie, gdy miałam dużo problemów, po prostu spacerowałam z psem po parku, a w mojej głowie było wiele pytań: co mam zrobić, aby moje życie było lepsze?! A potem po prostu płakałem. Kobieta zauważyła że ja płakałam, podeszła do mnie i zapytała, co się ze mną stało, odpowiedziałam jej że nie może mi pomóc, w tym momencie Julia podała mi rękę, poczułam od niej energię, zaczęłyśmy rozmawiać o moich problemach i powiedziała, że ​​to nie ma znaczenia, wszystko można rozwiązać bardzo szybko! Mój problem w skrócie polegał na tym że w pewnym momencie wszystko się zepsuło, ze względu na to, że nie spłaciłam kredytu na czas, duże oprocentowanie poszło w górę, nie mogłam spłacić im, bo straciłam wtedy pracę! Rodzina nie ma się dobrze i to wszystko uderzyło mnie w jednej chwili. Po omówieniu tego wszystkiego Julia zasugerowała, żeby przeprowadzić diagnostykę, żeby zobaczyć co, jak i dlaczego, zgodziłam się napisać do niej na Instagramie, wymieniłyśmy się kontaktami i wróciłam do domu z pewną nadzieją, że wszystko się ułoży. Następnego dnia napisałam do niej i zapytałam, kiedy zaczniemy. Natychmiast przeprowadziła diagnostykę, powiedziała, że ​​jest na mnie urok, rzyczony przez moich bliskich z zazdrości. Byłam w szoku, kiedy opisała mi wszystkie objawy i to wszystko mi się przydarzyło.

Odrazu postanowiłyśmy przeprowadzić z nią rytuał. Po nim wysłała mi wszystkie nagrania rytuału. Ale nawet nie wątpiłam, że wykonała go, bo całkowicie jej zaufałam nawet w parku. I zaledwie cztery dni później wszystko zaczęło się u mnie poprawiać, znalazłam nową pracę, teraz stać mnie na spłatę wszystkich kredytów, a w mojej rodzinie wszystko się poprawiło. Jestem jej bardzo wdzięczna. Teraz utrzymujemy z nią
kontakt , jest bardzo miłą i sympatyczną kobietą . Wierzę, że jest to osoba, która chce i może pomóc każdemu. Zostawię link do jej strony, nie będziesz żałować.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka