Dodaj do ulubionych

Mój apel do juliakoppel.com/

15.08.22, 12:47
Moja znajomość z Julią okazała się czymś niesamowitym! W pewnym momencie, gdy miałam dużo problemów, po prostu spacerowałam z psem po parku, a w mojej głowie było wiele pytań: co mam zrobić, aby moje życie było lepsze?! A potem po prostu płakałem. Kobieta zauważyła że ja płakałam, podeszła do mnie i zapytała, co się ze mną stało, odpowiedziałam jej że nie może mi pomóc, w tym momencie Julia podała mi rękę, poczułam od niej energię, zaczęłyśmy rozmawiać o moich problemach i powiedziała, że ​​to nie ma znaczenia, wszystko można rozwiązać bardzo szybko! Mój problem w skrócie polegał na tym że w pewnym momencie wszystko się zepsuło, ze względu na to, że nie spłaciłam kredytu na czas, duże oprocentowanie poszło w górę, nie mogłam spłacić im, bo straciłam wtedy pracę! Rodzina nie ma się dobrze i to wszystko uderzyło mnie w jednej chwili. Po omówieniu tego wszystkiego Julia zasugerowała, żeby przeprowadzić diagnostykę, żeby zobaczyć co, jak i dlaczego, zgodziłam się napisać do niej na Instagramie, wymieniłyśmy się kontaktami i wróciłam do domu z pewną nadzieją, że wszystko się ułoży. Następnego dnia napisałam do niej i zapytałam, kiedy zaczniemy. Natychmiast przeprowadziła diagnostykę, powiedziała, że ​​jest na mnie urok, rzyczony przez moich bliskich z zazdrości. Byłam w szoku, kiedy opisała mi wszystkie objawy i to wszystko mi się przydarzyło.

Odrazu postanowiłyśmy przeprowadzić z nią rytuał. Po nim wysłała mi wszystkie nagrania rytuału. Ale nawet nie wątpiłam, że wykonała go, bo całkowicie jej zaufałam nawet w parku. I zaledwie cztery dni później wszystko zaczęło się u mnie poprawiać, znalazłam nową pracę, teraz stać mnie na spłatę wszystkich kredytów, a w mojej rodzinie wszystko się poprawiło. Jestem jej bardzo wdzięczna. Teraz utrzymujemy z nią kontakt , jest bardzo miłą i sympatyczną kobietą . Wierzę, że jest to osoba, która chce i może pomóc każdemu. Zostawię link do jej strony, nie będziesz żałować.
Obserwuj wątek
    • vetta.karell Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 15.08.22, 12:48
      Mój zwrot do Julii to cud! Pomogła mojemu mężowi stanąć na nogi! W 2014 roku mój mąż miał straszny wypadek, cudem przeżył! Ale jego życie zostało związane z wózkiem inwalidzkim, lekarze powiedzieli, że nic się nie da zrobić! Na początku byłam całkowicie zagubiona, ale po pewnym czasie przyzwyczaiłam się do tego. A w 2019 roku poznałam koleżankę i opowiedziała mi swoją historię i jak Julia jej pomogła, na początku nie mogłam uwierzyć, że medycyna nie pomogła, ale wróżka pomoże! Ale zawsze warto spróbować! Koleżanka dała mi kontakty Julii i skontaktowałam się z nią! Opowiedziała całą sytuację i nadal nie mogę w to uwierzyć, ale naprawdę mu pomogła, po spotkaniu z nią zrozumiałam, że wszystkie problemy można rozwiązać!
    • boss101 Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 19.08.22, 10:27
      Cześć. Napisałem do Julii tydzień temu. Przeprowadziła obrzęd „przekręcania losu”, bo zdradziła mnie moja ukochana żona i nie mogłem tego przeżyć😭 Od razu zaufałem tej wróżce, bo zrozumiałem, że tylko ona może mi w tej sytuacji pomóc. Robiłem obrzęd pięć dni temu, ale nie było rezultatu, i już zacząłem wątpić, że nam się uda. Ale moje podejrzenia nie były uzasadnione, wczoraj żona napisała do mnie i powiedziała, że ​​chce wrócić i liczy na moje przebaczenie. Powiedziała, że ​​nie wie, dlaczego to zrobiła i co ją motywowało. Ale wiemy o tym, bo diagnostyka wykazała, że ​​została zaczarowana. Więc dzisiaj wraca do mnie!! Jestem niezmiernie wdzięczny Julii, już jej podziękowałem, ale chcę jej jeszcze raz podziękować,🙏🏻
    • veronika.love Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 25.08.22, 08:49
      Dobry wieczór. Pisałam tydzień temu, zrobiłaś układ kart tarota na ten tydzień, co powinno się wydarzyć, a czego powinnam unikać. Nie do końca mogę w to uwierzyć, ale podobno uratowałaś mi życie, bo ostrzegłaś mnie, że w pracy czekają mnie kłopoty i lepiej, żebym w środę nie wychodziłam do pracy. Naprawdę nie chciałam tego robić ale zaufałam ci i wyobraź sobie, że tego samego dnia nasze biuro zostało zalane przez inną firmę, która pracuje na piętrze nad nami. Nie wierzę w zbiegi okoliczności, ale nawet w tej sytuacji trudno mi w to uwierzyć, bo po prostu nie da się w ten sposób przewidzieć przyszłości, ale ci się udało! Gdybym tego dnia poszłam do pracy, to wszystkie moje ważne dokumenty zostałyby zalane wodą, a dzięki temu uratowałam miesiące mojej pracy. Jestem teraz w 100% pewna, że można ci zaufać!
      juliakoppel.com
    • alexey_efrem Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 27.08.22, 08:57
      Zwróciłem się do Julii w sprawie finansowej i z pytaniem co do mojej pracy. Od wielu lat pracuję w tej samej firmie, ale pieniądze ciągle mnie opuszczają. Jak tylko otrzymuję pensję, od razu idzie na niezbędne potrzeby, zostaje mi bardzo mało, a nie mam czasu na drugą pracę. Wiedziałem, że może pomóc nie tylko w sferze miłosnej, ale również z pieniędzmi, bo widziałem na jej profilu wiele pozytywnych komentarzy w tej sprawie. I jakie było moje zdziwienie, gdy zaledwie 4 dni po uroczystości szef wezwał mnie do siebie i zaproponował awans. Nie potrafię opisać, jak bardzo jestem wdzięczny Julii, bo wykonała niesamowitą robotę! Jestem zadowolony i teraz polecam Julię wszystkim moim kolegom. Dziękuję ci!🙂
    • dinara00 Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 29.08.22, 09:08
      Długo szukałam osoby, która mogłaby mi pomóc, w końcu natrafiłam na profil Julii na Instagramie i po przeczytaniu opinii zdecydowałam się kupić rytuał miłosny. Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem już od siedmiu lat, dziecko jest małe, ale kilka miesięcy temu zdradził mnie, nie wiedziałam jak poradzić sobie z dzieckiem sama i uświadomiłam sobie potrzebna była tutaj profesjonalna pomoc. W korespondencji kobieta była bardzo słodka i szczera, z czego bardzo się cieszę, bo wcześniej miałam złe doświadczenia z wróżkami, po prostu chciały pieniądze i oszukiwały mnie. Cóż, z Julią było zupełnie inaczej! Jej obrzęd nie tylko zadziałał, ale także odwzajemnił miłość, którą mój mąż i ja mieliśmy od bardzo dawna. Naprawdę dokonała cudu, jestem szczęśliwa! Dzięki
    • nolipoli Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 30.08.22, 16:23
      Zawsze byłam bardzo sceptyczny wobec tych wszystkich magów i wróżbitów. Dopóki nie zobaczyłam na własne oczy, co Julia zrobiła dla mojej przyjaciółki. Jej mąż pił strasznie, sprzedawał wszystko z domu i pił znowu. Kiedyś, pijany z papierosem zasnął i prawie spalił dom, materac się zapalił, zdążyli go zalać wodą. Po pijaku był bardzo agresywny. Wszystkim nam było żal tej rodziny i dzieci, ale moja przyjaciółka bardzo go kochała i nie chciał wyjeżdżać. Znalazła profil Julii na Instagramie i poprosiła o pomoc. Julia przeprowadziła rytuał, aby odwrócić go od pijaństwa. Teraz minęły 3 lata, a mąż mojej koleżanki bardzo się zmienił. Nie pije, pracuje, oni razem wychowują dzieci i żyją szczęśliwie. To prawdziwy cud!
    • the_happiest Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 31.08.22, 15:22
      Julię znalazłam przez przypadek, trafiłam na ogłoszenie na Instagramie. W tym czasie miałam trudności z mężczyzną, bardzo go kochałam, ale nie mogłam w żaden sposób osiągnąć go wzajemności. Postanowiłam spróbować i zamówić u Julii rytuał miłosny, oparty na zdjęciu osoby. Nigdzie nie musiałam jechać, wszystko odbywało się online. Wszystko się udało, jesteśmy razem od ponad roku i jesienią się ożenić. Wcale nie czuję, że mieszkam z zaczarowanym mężczyzną, nasze uczucia są szczere. Nie zauważyłam żadnych negatywnych skutków, wszystko jest w porządku. Po rytuale zastosowałam się do wszystkich zaleceń. Bardzo się cieszę, że los przywiódł mnie do Julii, to prawdziwa czarodziejka!
    • bloodykir Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 31.08.22, 17:04
      Koleżanka poradziła mi, żebym skontaktowała się z Julią, bo zajmuje się nietypowymi przypadkami... Jestem dziewczyną i lubię dziewczyny. Pewnego dnia zdałam sobie sprawę, że naprawdę zakochałam się w jednej dziewczynie. Wiedziałam, że ona też jest lesbijką, powiedzieli mi jej znajomi. Chodziłam z nimi na imprezy i próbowałam zwrócić na siebie uwagę, ale ona mnie nie zauważyła. I postanowiłam ją oczarować. Julia zrobiła wszystko bardzo profesjonalnie i szybko, po czym opowiedziała, jak się zachować po obrzędzie. Około 2 tygodnie później ta dziewczyna podeszła do mnie na imprezie i zaproponowała mi drinka. Potem chodziłyśmy na spacer. Jesteśmy razem już 2 lata! Jestem bardzo wdzięczna Julii za pomoc, dała nam szczęście.
    • liropulia Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 02.09.22, 11:09
      Może komuś pomoże moja opinia, chcę się podzielić. Zwróciłam się do Julii kilka miesięcy temu, doradzili mi znajomi.

Było mi bardzo ciężko, ciągłe byłam załamana, miałam złe samopoczucie, rano ledwo mogłam wstać z łóżka, nie dogadywałam się też w pracy, nie mówiąc o stosunkach z mężem, ciągłe były same kłótni.

Zdecydowałam się napisać do Julii, nie miałam już siły, a opinie znajomych były dość dobre, zdiagnozowano mnie, okazało się ze mam negatywny wpływ na sobie. Zrobila mnie Oczyszczenie, od razu poczułam ulgę, j depresja ustąpiła, pojawiła się chęć do życia. Sytuacja poprawiła się już przed końcem miesiąca.

Julia pracuje z fotografią, płaciłam pieniądze z góry, oczywiście bałam się, że oszuka, ale efekty były zaskakująco szybkie, sama nie wierzyłam, że ​​tak może być, zawsze byłam sceptycznie nastawiona do tego wszystkiego, mimo opinii przyjaciół, dopóki sama się nie sprawdziłam

Potem też zamówiłam od niej rytuał harmonii z mężem, stało mniej skandali, stał bardziej czuły, nie powiem że wszystko było idealne, ale w porównaniu do tego, co to było ... i żadna "magia" nie zmieni charakter, ale zaczął iść na ustępstwa.

Przepraszam za moją poplątaną opiniję, ale nadal mam wrażenie, że trafiłam naprawdę na dobrego w magii człowieku.
      Widzę, że wielu osób szuka realnej pomocy, teraz sama chcę pomóc innym

• marik.skojo Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 03.09.22, 14:50
      Miałem trudną sytuację życiową, moja żona przestała się mną interesować. Nagle zaczęła poświęcać mi mniej czasu, zostawała do późna w pracy, często wyjeżdżała z koleżankami (tak mi mówiła przynajmniej). Próbowałem z nią porozmawiać, aby zrozumieć, jaki był powód, ale odrzuciła tej rozmowy, jakby wszystko było w porządku. A potem dowiaduję się od mojego przyjaciela, że ​​widział ją z innym mężczyzną w kawiarni.

Wtedy nie robiłem skandali, udawałem, że o niczym nie wiem. O Julii usłyszałam od siostry, pomogła jej usunąć urok. Zwróciłem się do niej o pomoc, a ona wykonała niezbędne rytuale bez żadnych pytań, a teraz moja żona jest znowu tylko moja. Dziękuję Julio za uratowanie naszej rodziny
    • lilopula Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 04.09.22, 23:17
      Chciałabym też podzielić się swoją sytuacją, może to komuś w życiu pomoże. Długo szukałam kobiecego szczęścia i tak się złożyło, że je znalazłam, ale za pomocą magii. Spotkałam mężczyznę młodszego ode mnie, który nie zwracał na mnie uwagi, ale zakochałam się jak mała dziewczyna. Był jedynym, z którym chciałam spędzić całe życie. Za radą koleżanki postanowiłam oczarować go i znalazłam profil Julii. Pracuje online, ze zdjęciem. Najpierw zrobiła diagnostykę, a potem rytuał miłosny. Julia wysłała mi nagranie wideo z uroczystości, abym nie wątpiła w jej pracę.
      Jestem w szoku, jak szybko wszystko się zmieniło w moim życiu! Mężczyzna zwrócił na mnie uwagę i teraz jesteśmy razem i szczęśliwi, za co bardzo dziękuję Julii.
    • annetiol841 Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 05.09.22, 13:17
      Julię znalazłem właśnie po opiniach w gazecie.
      Mój mąż, z którym byliśmy 10 lat małżeństwem, zostawił mnie z córką. Nie pomogły rozmowy. Bez względu na to, jak błagałam go, żeby wrócił. Postanowiłam szukać pomocy u wróżek, zwróciłam się do trzech różnych - nikt nie mógł pomóc. Byłam w rozpaczy i ta gazeta wpadła mi w oko. O Julii pisała kobieta, która była w podobnej sytuacji jak ja. Napisała, że ​​Julia jej pomogła.

Posłuchała moją historię i poprosiła o zdjęcia, po czym zgodziła się pomóc. I udało jej się zwrócić mojego męża i zerwać jego więź z kochanką! A jak szczęśliwa była nasza córka, że ​​wrócił ojciec! Julia naprawdę wie, jak czynić cuda!
    • secretnikali Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 05.09.22, 13:24
      Zwróciłam się do Julii, kiedy przechodziłam przez bardzo poważną sytuację życiową i stratę. Zostałam zdradzona i rzucona przez wszystkich bliskich mi ludzi. Byłam w strasznej depresji, nic mnie nie uszczęśliwiało, niczego nie chciałam ... nawet ... nie chciałem żyć ...

Julia, niczym anioł Boży, przywróciła mi chęć życia, chęć pójścia dalej. Dzięki niej spotkałam ukochaną osobę. Moje życie nabrało sensu, zmieniło się na lepsze. Teraz wszystko jest w porządku i nic mi nie przypomina, że ​​kiedyś nie chciało mi się widzieć tego światu. Powiem z ręką na sercu, gdyby nie droga Julio, nie wiem, co by się teraz ze mną było…

Teraz do mojej Zbawicielki Julii wysyłam wszystkich moich przyjaciół, którzy też mają coś nie tak w swoim życiu, albo mają dolegliwości, choroby. Pomaga wszystkim.
      Skontaktuj się z Julie, nie będziesz żałować!!! Wszystko stanie coraz lepsze. Życzę wszystkim dobra i szczęścia.
    • bb.polofa Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 05.09.22, 13:31
      Kiedy czułam się źle i potrzebowałam pomocy, koleżanka poradziła mi, żebym zwróciła się do Julii. Napisałam do niej na Instagramie i długo rozmawiałyśmy. Można nawet porozmawiać z nią jak z przyjacielem i uzyskać pomoc.

Chciałam wtedy uwolnić się od nienawiści i chciałam rzucić urok , ale Julia powiedziała, że ​​bez tego wszystko będzie ze mną dobrze, patrząc na karty. Powiedziała mi co było i co będzie.
      Po pewnym czasie stało się tak, jak przewidziała: spotkałam mężczyznę i naprawdę przestałam ponosić silną obrazę. I spełniły się 2 jej przewidywania, jestem jej bardzo wdzięczna za wsparcie i pomoc!

Nigdy w życiu bym nie pomyślała, że ​​życie zaprowadzi mnie do wróżki i dzięki niej wyjdę z trudnej sytuacji, ale Julia naprawdę mi pomogła!
    • rosaliana Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 05.09.22, 13:37
      Pewnego dnia przeglądałam Instagram i natknęłam się na reklamę tej wróżki. Postanowiłam skontaktować się z Julią. I zostałam mile zaskoczona. Opowiedziała mi moją przeszłość i przyszłość, patrząc na karty.

Potem zrobiła mi jeden rytuał na szczęście, bo ostatnio miałem pecha. Pojawiły się problemy w pracy, mąż zaczął się ochładzać, traciłam kontakt z koleżankami. A teraz wszystko jest w porządku. Ten człowiek naprawdę zna się na swojej pracy. Byłam bardzo zadowolony z efektu. Bardzo ją polecam, naprawdę pomaga.

Może ty też siedzisz samotnie, sprawy idą źle i potrzebujesz pomocy. Chodziłam do psychologów i lekarzy, nikt nie mógł pomoć. A Julia okazała się bardzo pomocna.
    • forgoodob Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 06.09.22, 10:17
      Dziewczyna mnie zostawiła. Byłem zdesperowany i tak naprawdę nie wiedziałem, co mam robić. Na początku próbowałem prowadzić obrzędy sam, szukałem zaklęć w Internecie. Wtedy zacząłem szukać specjalisty. Na jednej stronie oszukali mnie, wzięli pieniądze, ale nic nie zrobili.

Potem zacząłem wypytywać przyjaciół i znajomych, którzy wiedzą, gdzie szukać sprawdzonego maga, a ciocia podała mi link do Julii. Przeczytałem opinie, zapytałem ją o szczegóły, a następnie zdecydowałem się zaryzykować i zapłaciłem jej. Poprosiła o przesłanie zdjęcia i imienia dziewczyny. A potem odprawiła rytuał, wysłała instrukcje, jak się potem zachowywać.
      Po obrzędzie, zaledwie 2 tygodnie później, moja dziewczyna wróciła do mnie. To cud, ale to prawda. Cieszę się, że sie ze napisałem do Julii

• alore_alone_alore Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 06.09.22, 10:24
      Julia jest bardzo miła, bardzo ostrożnie pyta o problem. Z nią jest łatwo, tak jakbyśmy znały się od 100 lat. Jest prawdziwą wróżką i pomogła mi zapomnieć o mojej pierwszej miłości, która tak mnie okaleczyła. Ta miłość była tak chora, że ​​już nie można było dalej żyć.

Julia od razu zorientowała się, że nawet zaczęła ze mną rozmawiać i dla mnie to zawsze mnie szokuje, jakby czytano myśli, czyta się osobę.
      Zrobiłam wszystko, co kazała, i teraz już nie cierpię. Zapłaciłabym jeszcze więcej, najważniejsze aby był rezultat. Dziękuję, moja droga Julio, jesteś mądra i po prostu cud zesłany nam na ziemi.
    • mifina.ko Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 09.09.22, 14:29
      Czy myślisz o skontaktowaniu się z Julią? Idź na to, ona jest prawdziwym cudotwórcą!
    • simenamw Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 09.09.22, 19:18
      Jedyną wróżką, którą mogę polecić jest Julia, zwracałam się w swoim życiu do wielu i wszystkie były bezskuteczne, ale tutaj jest prawdziwa pomoc i prawdziwe rozwiązanie moich problemów
    • yellowgi Re: Mój apel do juliakoppel.com/ 16.09.22, 11:04
      Cieszę się, że znalazłam kogoś, kto może spełnić wszystkie moje marzenia. Julia, mówię o tobie. To jest jak magia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka