Dodaj do ulubionych

Wątek organizacyjny

25.08.22, 19:15
Przede wszystkim:
Rezygnujemy z podziału wątków na „podwątki” - oprócz "Ziemi Świętej" - i nie będzie zakazu „zakrywania zdjęć”, bo niczego zakryć się nie da. Powinno więc być Wam łatwiej.
Niemniej, na tym forum także istnieje „drzewko”, toteż prosimy o zachowanie minimum porządku. Nowe obiekty pokazujemy w nowej gałęzi, a jeśli mamy zdjęcia obiektu już prezentowanego, podłączamy się pod poprzedni post.

JAK PISAĆ POSTY?
Posty piszemy tu tak samo, jak na FF. Tzn. jeśli chcemy zaprezentować coś nowego, "odpowiadamy" na pierwszy, tytułowy post wątku. Jeśli chcemy dołączyć swoje zdjęcia do obiektu już pokazanego, "odpowiadamy" na post poprzedni.
Jedna ważna różnica w stosunku do FF...

JAK ZMIENIĆ TEMAT POSTU?
- a trzeba będzie go zmieniać niemal za każdym razem, chyba że zechcemy po prostu skomentować czyjąś wypowiedź lub zdjęcia. (Czasy zamieszczania komentarzy pod zdjęciem się skończyły.)
Aby to zrobić, trzeba kliknąć "cytuj", nie "odpowiedz". Jest to niewygodne, bo wymaga skasowania tekstu poprzednika. No i trzeba o tym pamiętać. Mam jednak nadzieję, że się przyzwyczaicie. Tylko tak można zmienić temat.

JAK WKLEJAĆ ZDJĘCIA?
Kiedy już otworzycie nowy post, zmienicie - lub nie - temat - i napiszecie, co chcieliście, spójrzcie na propozycje nad okienkiem, do którego wpisaliście tekst. Z możliwości do wyboru wybierzcie "zdjęcie" i potem system poprosi Was o dodanie zdjęcia z dysku, z Waszego własnego komputera.
To bardzo ważne, abyście dodawali zdjęcia od siebie, nie "URL", bo podczas likwidacji FF Admini pisali, że URL-e znikną po 30 listopada, a zdjęcia dodane z naszych własnych kompów zostaną i nadal będą widoczne.

CZY MOŻNA PODPISYWAĆ ZDJĘCIA?
Niestety, nie można. Prosimy o zamieszczanie podpisów / opisów w postach.

Prosimy o uwagi i pytania, jeśli coś okaże się niejasne.
Obserwuj wątek
  • ewak225 Re: Wątek organizacyjny 08.09.22, 08:23
   Całej czwórce twórców nowego FF bardzo dziękuje za tytaniczną pracę, cieszę się , że będę miała znowu cel wypadów, tylko to wklejanie , ale opanuję.
   • kot.peter Ewak 08.09.22, 17:51
    ewak225 napisała:
    > Całej czwórce twórców nowego FF bardzo dziękuje za tytaniczną pracę, cieszę się,
    > że będę miała znowu cel wypadów, tylko to wklejanie , ale opanuję.

    Dzięki. Warto pracować, kiedy ma się dla kogo. smile
    Wklejanie opanujesz na pewno, możesz poćwiczyć na Sierotkach:
    forum.gazeta.pl/forum/w,275690,173444944,173444944,Proba_zdjeciowa.html
    Jest w tym wątku trochę uwag dotyczących prezentacji zdjęć.
  • kot.peter Kolejność wątków - niezupełnie alfabetyczna :( 09.09.22, 23:28
   Nawet jeśli ustawimy widok "według nazwy", kilka wątków jest zupełnie o czapy na początku, a prawie wszystko na "Ś" pod sam koniec, przed "Ż". Trzeba było pisać "Swiątynie". sad

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka