Dodaj do ulubionych

Ryszard Roman z Wrocławia

01.10.22, 20:48
Witam wszystkich, którzy znają Ryśka Romana "biznesmena" z Wrocławia. Kiedyś prowadził różne interesy. Znałem go z tamtych czasów. To wspaniały kolega. Ma wspaniałe pomysły na różne interesy i zawsze myśli o mnie i zawsze proponuje mi wejście w te interesy. Niestety bardzo żałuję, że nie mam więcej pieniędzy i nie mogę wejść w nowe interesy Ryśka Romana. Oczywiście zawsze potrzebuje tylko pieniędzy na te wspaniałe interesy. Na razie żaden interes nie wypalił, ale liczę na to, że w końcu któryś wypali i zarobimy dużo pieniędzy na tyle dużo, że w końcu odzyskam te kilkadziesiąt tysięcy, które mu pożyczyłem lata temu, kiedy zakładał pierwszy interes. Ileż to już interesów Rysiek nie zakładał ileż to pomysłów mi nie przedstawiał, ale żaden jeszcze nie wypalił. Była na przykład wypożyczalnia rusztowań, firma zajmująca się przeprowadzkami, remonty budowlane, sprzedaż towarów na AMAZON, szycie poduszek (to akurat widziałem i rzeczywiście panie szyły poszewki do tych poduszek, ale sprzedaż nie wypaliła) i wiele innych pomysłów, o których nie mogę pisać, bo ktoś mógłby wykorzystać pomysł Ryśka Romana. Obecnie prowadzi jakieś bardzo poważne rozmowy na nowy interes, bo od kilku miesięcy nie odbiera telefonu tylko pisze mi smsy, że jest na spotkaniu i oddzwoni później. Jego nieuczciwi przyjaciele oczerniają go mówiąc, że nie odda mi pożyczonych pieniędzy i radzą mi poczytać jego akta w KRS na ul. Poznańskiej we Wrocławiu. Ja im nie wierzę i nie zamierzam czytać żadnych akt, bo niby, co tam może być opisane. Byłem u Ryśka w pięknym domu pod Wrocławiem, gdzie zaprosił mnie lata temu. Piękny dom, ale stracił go właśnie, jak mi to powiedział przez fałszywych przyjaciół. Każdemu mogę pokazać Ryśka pomysły, które mi przesyłał poprzez whatsap lub smsy. Rysiek Roman ma wspaniały historyczny samochód bardzo drogi, ale trzeba go wyremontować, więc gdyby ktoś mógł go wesprzeć finansowo nie dużo około 40 tys zł to mógłby go wyremontować, sprzedać i wtedy Rysiek Roman zwróciłby mi te kilkadziesiąt tysięcy złotych, które pożyczył ode mnie bardzo dawno temu. Sami wyciągnijcie wnioski na temat tego biznesmena i nie dajcie wiary, że on tylko pożycza a nie oddaje jak to mówią jego fałszywi przyjaciele, przez których stracił piękny dom pod Wrocławiem. W obronie Ryśka Romana mogę jeszcze dodać, że zawsze, kiedy mówiłem, że będę miał pieniądze na jego nowy pomysł Rysiek Roman zawsze zjawiał się natychmiast. Może jakiś prawdziwy jego przyjaciel pożyczy mu pieniądze, aby mógł mi zwrócić te kilkadziesiąt tysięcy złotych, bo czekam już tak długo na zwrot. Dajcie znać czy podzielacie moją opinię na temat Ryśka Romana wspaniałego kolegi.
Obserwuj wątek
    • bbartek Re: Ryszard Roman z Wrocławia 01.10.22, 20:51
      Niestety, ale koledzy Ryszarda Romana mieli rację. Ryszard Roman jest tak zadłużony, że wątpię żeby kiedykolwiek wyszedł na prostą. Teraz rozumiem, dlaczego tak bardzo szuka różnych interesów i pieniędzy na nie. Ryszard Roman nie ma po prostu, za co żyć. Trzeba mu jakoś pomóc. Przecież on sam pomagał ludziom, którzy później go opuścili. Kiedyś wybudował dom na Bielanach wrocławskich, ale zostawił go swojej pierwszej żonie i córce a ta kobieta zrobiła mu taki numer, ale o tym możecie poczytać w KRS na ul. Poznańskiej we Wrocławiu. Ja nie mogę o tym pisać. Ponawiam moją prośbę, jeśli ktoś może mu pożyczyć pieniądze, aby mógł mi zwrócić, to proszę o kontakt, może wspólnie pomożemy Ryszardowi stanąć na nogi.
    • bbartek Re: Ryszard Roman z Wrocławia 01.10.22, 20:52
      Jeszcze jedno, gdyby ktoś się zdecydował pożyczyć Ryśkowi Roman pieniądze, żeby mógł mi oddać te kilkadziesiąt tysięcy złotych, to proszę dać mi znać. Wtedy spotkamy się w trójkę i ja przejmę pieniądze, a broń Boże nie dajcie Ryśkowi Roman pieniędzy do ręki, bo znowu wrzuci je w kolejny interes i znowu będę czekał latami, aż mi odda.
    • bbartek Re: Ryszard Roman z Wrocławia 24.10.22, 20:41
      no niestety, okazało się, że Ryszard Roman się ukrywa, nie odbiera telefonu, nie oddzwania. dowiedziałem się, że jest potwornie zadłużony, ale to potwornie. chyba dlatego nikt nie chce pożyczyć mu pieniędzy. okazało się też, że dom który rzekomo wybudował na Bielanach Wrocławskich i pozostawił swojej żonie i dziecku, to też chyba kłamstwo. w KRS na poznańskiej jest informacja, że podobno nie płaci alimentów na własne dziecko a zadłużenie z tego tytułu jest podobno astronomiczne.
    • pomeraniapiotr Re: Ryszard Roman z Wrocławia 25.10.22, 07:26
      witam, niestety ta strona działa chyba tylko dla mnie. robię wpisy, aby wszyscy mogli poznać bardzo dobrego człowieka, jakim jest Ryszard Roman, ale w żaden sposób nie można go odnaleźć w sieci. Mogą go tylko oglądać ci którzy mają link przesłany ode mnie.
    • pomeraniapiotr Re: Ryszard Roman z Wrocławia 25.10.22, 07:34
      dodatkowy problem, to to, że nie mogę się zalogować na swoje konto, tylko loguje mnie na konto pomeraniapiotr. dziwna sprawa, bo pisząc nowe wpisy są wysyłane nie od bbartek, tylko od pomeraniapiotr. może ktoś mi wytłumaczy, jak zalogować się na własne konto i co zrobić, żeby ten wątek był widoczny w sieci, żeby wszyscy mogli sami przeczytać o tym, jakim wspaniałym kolegą, przyjacielem jest Ryszard Roman z Wrocławia. Żeby inni też mogli się wpisywać na tym forum i wypowiadać, jakim wspaniałym człowiekiem jest Ryszard Roman.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka