Dodaj do ulubionych

07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska

• ruda.replay Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 15:49
      I fajny serial, lubiłam...
      ależ ten Borewicz driftował Polonezem 1500 :D
      • asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 15:52
        No ba, w końcu to była taka PRLowska wersja Bonda :)
        • ruda.replay Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 16:03
          :D
          taki Kojak bez lizaka ;))
          • asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 16:08
            Też. A nawet kto wie - może sam Sherolck?!
            • ruda.replay Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 16:13
              O, to już mniej lubiłam...
              ale Don Johnson z Policjantów z Miami...i jego kolorowe marynarki...
              to juz coś ;)))
              • asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 16:26
                Też znam :)
                A widziałaś Sherlocka w niedawnej wersji BBC? Transponowany na współczesne czasy, smartfony it?
                • asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 16:26
                  itP mi zabrakło :)
                  • ruda.replay Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 16:35
                    Nooo, nieeeee :)
                    • asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 16:45
                      Poszukam potem... No tak, przecież Ty nawet nie masz kabla od TV :))))
                      • ruda.replay Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 17:21
                        Mam, ale ucięty :P
                        szkoda było wyrzucić :))))
                        • asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 17:28
                          Znów na chwilę wyjdę, ale obiecuję poszukam!!!!
                          • ruda.replay Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 17:32
                            to się jeszcze zobaczy, jak to z obietnicami jest ;)
                            • asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 17:47
                              pa tera - już wróciłem! Sklepa to ja widzę z okna, takie blokowisko :) Ale jeszcze moment dla podbudowania napięcia :D
    • mona.blue Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 20:17
      Z tego serialu najbardziej mi utkwił w głowie odcinek, o ile dobrze pamiętam , gdzie seryjnym mordrca okazała się kobieta, brrrr.... Do tamtej chwili bałam się nocna porą, facetów na pustej ulicy, a tu masz :(

• asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 20:24
        A mnie najbardziej, jak jakaś chciała kokietować Borewicza. Otworzyła mu drzwi w peniuarze na gołe ciało - ojej, proszę bardzo wejść; ja nie mam nic do ukrycia. I otworzyła szatę.
        A Borewicz: no właśnie widzę... (bo cycków to nie miała :).
        • mona.blue Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 20:40
          asdzxcvfsrggxdfsd napisał:

> A mnie najbardziej, jak jakaś chciała kokietować Borewicza. Otworzyła mu drzwi
          > w peniuarze na gołe ciało - ojej, proszę bardzo wejść; ja nie mam nic do ukryci
          > a. I otworzyła szatę.
          > A Borewicz: no właśnie widzę... (bo cycków to nie miała :).

Uprzedzaj, że będzie śmiesznie, tablet mi o mało z rąk nie wypadł :) i to taki nowy, wczorajszy nabytek, na szczęście spacje na klawiaturze ma dłuższą i już kropki mi się prawie pomiędzy wyrazy omyłkowo nie wstawiają.
          No i w końcu mogę beż problemu korzystać z aplikacji Google, bo na poprzednim chińskim g.... trzeba było, kombinować.
          Jeszcze tylko,o nie wiem jak uruchomić smartwacha i słuchawki bezprzewodowe, żeby w obu był dzwiek, ech.
          • asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 20:43
            Ze mną tak nie ma. Właściwie zawsze jest śmiesznie - więc uprzedzam, jak będzie poważnie :D
            Się smartwacha się zachciało... a ja nie mam i nie będę miał ;)
            • mona.blue Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 21:00

> Ze mną tak nie ma. Właściwie zawsze jest śmiesznie - więc uprzedzam, jak będzie
              > poważnie :D
              > Się smartwacha się zachciało... a ja nie mam i nie będę miał ;)

A zachciało się :) tani był w sumie, myślałam że to droższy gadżecik, nie jakiś markowy. Trzeba tętno i kroki mierzyć. I jeszcze inne fajne funkcje, które dopiero poznam 😀
              • mona.blue Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 21:02
                No i zazdrość kobieca :) 😀 Moje trzy kumpelei mają, to co, ja mam nie mieć 😉
                • asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 21:04
                  :D
              • asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 21:04
                Żona ma no może nie zaraz watcha, ale taką smart opaskę. Czasami zlicza jej kroki jak leży martwym bykiem i czyta książkę :)
                • mona.blue Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 21:18

> Żona ma no może nie zaraz watcha, ale taką smart opaskę. Czasami zlicza jej kro
                  > ki jak leży martwym bykiem i czyta książkę :)

Też se zastanawiałam nad opaską:) a ja mam wrażenie, że moja aplikacja- krokomierz w telefonie z kolei nie zlicza mi wszystkich kroków :( nosz tyle chodzę ostatnio i nie mogę dobić nawet do 5 tys. kroków, pewnie też dlatego, że telefon mam przy sobie tylko poza domem i nie wlicza mi krzątania się po domu. Może smartwatch będzie łaskawszy:)
                  • asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 21:21
                    no cóż, proszę Panią... to jest tylko głupia technika i ma jakieś czujniku ruchu; w dodatku na nadgarstku a nie nodze.
                    Tylko od geniuszu programisty zależy, co zliczy jako krok - a co nie...
                    • mona.blue Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 21:30

> no cóż, proszę Panią... to jest tylko głupia technika i ma jakieś czujniku ruch
                      > u; w dodatku na nadgarstku a nie nodze.
                      > Tylko od geniuszu programisty zależy, co zliczy jako krok - a co nie...

Pożyjemy, zobaczymy 😉 a ja znów chyba dziś go nie uruchomię przez miła dzisiajsza konwersacje 😀

Podobno jakas aplikacje trzeba ściągnąć, tylko że przez bluetooth. Wczoraj nowy tablet nie chciał ki się połączyć bezprzewodowo że starym, ale to w sumie nie. Yl problem, i tak wszystkie zdjęcia mam praktycznie na dysku Google. Gorzej, że muzyka gra mi tylko w jednej słuchawce bezprzewodowej, nie udało mi się wczoraj ich zsynchronizować.
                      • asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 21:36
                        Aplikację to raczej ze sklepu google, czyli przez sieć. Za to łączenie z opaska może jak najbardziej być przez bloettoth.
                        A ze słuchawkami to nawet nie wiem, ja mam jedne bezprzewodowe i pięknie się łączą ze wszystkimi urządzeniami. Tak, przez bluetooth :)
                        • mona.blue Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 21:43
                          Aaa, fakt z tą aplikacja, chyba już śpiącą jestem 😀

Co do słuchawek to muszę doczytać instrukcję, bo ja to jestem z tych co czyta dopiero jak nie daje sobie rady inaczej.Wolalam wczoraj od przyjaciółki się podowiadywać 😀
                          • asdzxcvfsrggxdfsd Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 22:01
                            Osobiście uważam, że urządzenie o tym stopniu skomplikowania - jak nie działa intuicyjnie to albo do kosza - albo niezgodność towaru z umową. W końcu jak masz od wczoraj to jak najbardziej muszą przyjąć. TYLKO nie daj się przekonać na gwarancję producenta - to już inna ścieżka i sklep będzie Cię miał w pompce.
                            • mona.blue Re: 07 zgłoś się! czyli Alicja Majewska 19.05.23, 22:09
                              Nie, nie oddam, jutro postaram się zsynchronizować, szkoda by mi było, a i to było w promocji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka