Dodaj do ulubionych

Jak szukać dobrego bioenergoterapeuty!

11.03.23, 23:12
JAK SZUKAĆ DOBREGO BIOENERGOTERAPEUTY?

Moim zdaniem, po kilku latach poszukiwań, na początku się sparzyłam, aż w końcu znalazłam. Nigdy nie da się tego zrobić bez odrobiny ryzyka. Ono jest zawsze, nawet jak idzie się do mocno rozreklamowanych uzdrowicieli, okazuje się, że są przereklamowani.

Rzecz nie w reklamie, bo każda reklama zawiera w sobie obraz wyidealizowany. Szukajmy nie tych z krzykliwych reklam, ale tych, o których informacja przyjdzie wówczas, gdy tego na prawdę potrzebujemy, skupmy się na treści przekazu, który do nas dociera, czy jest realny, czy jest uczciwy, czy nie jest nachalny, czy jest serdeczny, a serdeczności nie da się udawać.

Czy jest to przekaz dawany czysto mechanicznie, czy płynie z niego życzliwość. Wszystko co płynie od uzdrowiciela, nie tylko wprost od niego, ale również przez ogniwo pośrednie, to jest w tym jego energia, jeżeli ktoś potrafi to odczuć to jego wygrana. Jeżeli nie, jest z góry nastawiony sceptycznie, to będzie zakłócać jego odbiór rzeczywistego obrazu.

Zawsze na samym początku sprawdzamy wiarygodność źródła , z którego czerpiemy informację, a w drugiej kolejności wiarygodność samego przekazu. W dzisiejszych czasach pod wpływem wielości źródeł oraz ich anonimowości, mamy ograniczony dostęp do sprawdzania źródeł. Pozostaje nam wiarygodność przekazu, jeżeli posiadamy określoną, solidną wiedzę na dany temat, to z łatwością możemy określić wartość przekazu, jeżeli nie, to szukajmy tej wiedzy, jeżeli nie mamy na to czasu, jesteśmy w sytuacji zagrożenia i musimy podejmować szybkie decyzje, sprawdzajmy na poziomie autopsji, bez teoretycznych rozważań, ale róbmy to stopniowo, bez wchodzenia na całość. Zbadajmy najpierw próbkę tego co nam jest prezentowane.

W przypadku bioenergoterapii, takim dobrym sprawdzeniem jest diagnoza z Aury, mamy szansę przekonać się z kim mamy do czynienia i nie będzie nas to drogo kosztować, diagnoza w niczym nam nie zaszkodzi. Możemy zażądać próbnego seansu, jeżeli napotkamy na opór, to może wywołać w nas reakcję nieufności i ostrożności.

Kolejnym sprawdzianem dla bioenergoterapeuty jest to, czy żąda od nas zapłaty za diagnozę, czy też seanse uzdrawiające z góry. Przejmuje się, że zapłata następuje po wykonaniu usługi, lub w trakcie między seansami, gdy jest ich więcej, ale nigdy z góry.

Bardzo ważną rzeczą są zachowania bioenergoterapeuty w trakcie rozmów i uzdrawiania. Jeżeli coś nie domawia, mamy wrażenie, ze coś przed nami ukrywa, to jest to podstawa do podejrzeń. W jaki sposób się z nami komunikuje, czy wszystko wyjaśnia w przystępny sposób, co robi, wyjaśnia procedure i metodę, na co oddziałuje, czym w danym monecie się zajmuje. To nie są żarty to jest praca energetyczna z naszym biopolem, Aura, z naszymi kanałami energetycznymi i centrami energii, tutaj można też i zaszkodzić.

Dzielę się moimi wieloletnimi doświadczeniami, gdy sama szukałam dobrego bioenergoterapeuty, wierzcie przeszłam przez kilku, zetknęłam się z oszustami, z tymi, którzy mieli się za cudotwórców, animi nie byli, lecz świecie w to wierzyli i tacy chyba są najgorsi, którzy żyją nieświadomości własnej głupoty.

Trafiłam wreszcie na kogoś kto się na tym zna, jest człowiekiem skromnym, jest przy tym realistą i niczego nie udaje, ani nie wymyśla. Mówi jak jest nie oczarowuje, jest fachowcem i przy tym życzliwym człowiekiem. Jest dla mnie wzorcem uzdrawiacza, ponieważ wszystko wyjaśnia, odsłania to czego możemy nie wiedzieć, nic nie ukrywa. jest autentyczny w tym co robi, pomaga ludziom.

Po moich negatywnych doświadczeniach, gdy już byłam całkowicie zrezygnowana, wreszcie trafiłam i dzięki tej znajomości otrzymałam wiedzę pozytywną na temat tego kim jest prawdziwy bioenergoterapeuta, dlatego mogę się teraz podzielić tymi uwagami. Robię to bo wiem jak trudno jest znaleźć dobre przykłady w tej dziedzinie, o które można się oprzeć i mieć porównanie. Może ktoś skorzysta?

Wszelkich informacji udzielam - annabruzda@gazeta.pl
Obserwuj wątek
  • frida357 Re: Jak szukać dobrego bioenergoterapeuty! 12.03.23, 02:22
   Dziękuję za tę tak wyczerpującą wypowiedź na temat, który interesuje mnie od jakiegoś czasu.
  • annabruzda Re: Jak szukać dobrego bioenergoterapeuty! 14.03.23, 02:09
   Droga Frido!

   WRÓŻKI

   RYTUALIŚCI

   UZDRAWIACZE


   Zanim zaczęłam ten wątek o panu Julianie bioenergoterapeucie, przeczytałam sporo wątków, w których rożne osoby przekonują do wróżek, rytualistów, jasnowidzów i uzdrawiaczy. Zazwyczaj są to krótkie enigmatyczne komunikaty jedno - lub kilku zdaniowe zachwalające danego specjalistę, doszłam do wniosku, że jeżeli już o kimś pisać to autentycznie i wyczerpująco już na samym początku, pokazując konkretny proces, na podstawie, którego można najlepiej ocenić dane zjawisko. Wyrwane z kontekstu jednorazowe zdarzenia trudno jest właściwie ocenić i można fałszywie zinterpretować z uwagi na ich niejednoznaczność.

   Nie ulega chyba wątpliwości, że każdy kto szuka specjalisty od Medycyny Naturalnej (całkowicie nietrafna nazwa, bo sugeruje, że każda inna Medycyna jest Sztuczna) wolę nazwę Medycyna Holistyczna (sugeruje, że zajmuje się całościowo człowiekiem, w odróżnieniu od każdej innej medycyny, które podzieliły człowieka na organy, układy i tylko nimi się zajmują, a specjaliści od tych dziedzin przerzucając pacjentów jak piłeczki pingpongowe miedzy sobą, każą sobie słono płacić za wszystko), bo w niej płaci się o wiele mniej, bo jednorazowo za całościowe przywracanie do zdrowia.

   Najdoskonalszy system zdrowotny miały starożytny bliski i daleki Wschód i tak samo było na starej słowiańszczyźnie. Istnieli dawni lekarze :

   Cyt: "Nazwa lekarz jest zapożyczeniem z języka gockiego słowa lēkeis 'lekarz' (lēkinōn „leczyć”), stwniem. lāhki „lekarz”, lāchinōn „leczyć, uzdrawiać”, który z kolei jest zapożyczeniem z kontynentalnego języka celtyckiego słowa lēkijaz, irl."

   Lekarz był zatrudniany, po to w rodzinie, aby utrzymywać ja w ciągłym zdrowiu i nie zajmował się nagminnie leczeniem chorób, robił to wyjątkowo. Gdy w rodzinie pojawiały się coraz częściej przypadki chorób, lekarza zwalniano i zatrudniano nowego. W naszych czasach im mamy więcej chorób tym więcej zatrudniamy lekarzy, o Zgrozo! Tym więcej wydajemy pieniędzy. Starożytne społeczeństwa były nastawione na profilaktykę, bo jest ona zawsze o wiele tańsza, dziś jesteśmy nastawieni na skutki, a nie na przyczyny, dlaczego, ano na tym lepiej się zarabia i szybciej oraz nie wymaga cierpliwości oraz długotrwałych zabiegów.

   Dla mnie takim lekarzem ze starożytności jest pan Julian, szuka głownie przyczyn chorób i działa na nie. Co daje określone efekty, dłużej trzeba poczekać na rezultaty, ale wydłuża się czas efekty pozytywnego uzdrawiania i lepszej ogólnej kondycji człowieka.
  • centrum.uzdrawiania Re: Jak szukać dobrego bioenergoterapeuty! 15.03.23, 01:05
   W naszym Centrum współpracowaliśmy z wieloma bioenergoterapeutami, posiadamy duże doświadczenie w określaniu ich poziomu skuteczności.

   Obserwowaliśmy ich działania, w większości były to pozytywne opinie. Robiliśmy charakterystykę biopola.

   Zazwyczaj typowa wartość biopola z siłą oddziaływania dochodzi do 15 metrów wokół Auty uzdrawiacza.
   Jest to bardzo mocne biopole zazwyczaj z subtelnymi wypływami silnie skoncentrowanych wiązek uzdrawiających energii.

   Oprócz dużego potencjału energetycznego, uzdrawiacze charakteryzują się ponadprzeciętną zdolnością do skupiania uwagi oraz energii w jednym punkcie, co czyni ją bardziej skuteczną w pracy nad danym organem, czy ogniskiem chorobowym.

   • frida357 Re: Jak szukać dobrego bioenergoterapeuty! 23.03.23, 21:46
    Wynika z tego, że istnieją sposoby na weryfikację uzdrawiaczy.
    • centrum.uzdrawiania Re: Jak szukać dobrego bioenergoterapeuty! 05.04.23, 21:45
     JAK WERYFIKOWAĆ UZDRAWIACZY?

     W Polsce ciągle przybywa bioenergoterapeutów i uzdrowicieli. Ogółem jest ich ponad 100 tysięcy. Trudno jest zwykłemu człowiekowi rozeznać się kto z tej plejady jest wiarygodny. Tym bardziej, że jest to dyscyplina nieweryfikowalna żadnymi narzędziami naukowymi. Jako Centrum Uzdrawiania sprawdzamy metodami radiestezyjnymi i energetycznymi osoby zajmujące się profesjonalnie uzdrawianiem. Mamy kontakt z kilkoma osobami, które polecamy w zakresie naturoterapii, obserwujemy je dłuższy okres czasu i zarówno nasze badania niekonwencjonalne oraz wymierne wyniki jakie osiągają w procesie uzdrawiania, potwierdzają ich wysoką skuteczność.

     Jedna z tych osób jest Pan Julian, którego znamy od lat i potwierdza on swoją skuteczność dobrymi wynikami uzdrawiania. Ma szczególny dar w kierunki widzenia Aury pacjenta i trafnego diagnozowania, często tych aspektów, których nie widzi medycyna klasyczna. Trafia do niego sporo osób z brakiem diagnozy, lekarze rozkładają bezradnie ręce. Dobra diagnoza jest podstawą ustalenia trafnego sposobu uzdrawiania.

     Zapraszamy na konsultacje i udzielimy kontaktu z Panem Julianem - centrum.uzdrawiania@gazeta.pl
     • annabruzda Re: Jak szukać dobrego bioenergoterapeuty! 06.05.23, 23:26
      Po owocach ich poznacie - nikt niczego lepszego już nie wymyśli.
  • agut333 Re: Jak szukać dobrego bioenergoterapeuty! 06.05.23, 23:30
   Niestety, ale mamy współcześnie tyle szumów informacyjnych, przekłamań medialnych, że trudno szczególnie w dziedzinie uzdrawiania mieć ostre i jednoznaczne kryteria oceny.
   • frida357 Re: Jak szukać dobrego bioenergoterapeuty! 12.05.23, 19:42
    Jak zawsze i wszędzie konieczny zdrowy rozsądek na początek, bez ekscytacji i zauroczenia. Słyszałam, że niektórzy pseudo uzdrawiacze nadużywają swojej pozycji, a jeżeli potrafią energii, popisują się jedynie, mało pomagają, robią jedynie tylko dobre wrażenie na pacjentach. Może się mylę, to sprostujcie?
  • akademia.magii Re: Jak szukać dobrego bioenergoterapeuty! 13.05.23, 01:23
   Najlepszy i najskuteczniejszy sposób, to użyć siły woli i WŁĄCZYĆ ZDROWY ROZSĄDEK!
   • frida357 Re: Jak szukać dobrego bioenergoterapeuty! 30.05.23, 17:48
    Jak mieć siłę woli?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka