Dodaj do ulubionych

Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym?

IP: *.przemysl.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.01, 07:51
No właśnie. Podobno Amerykanie zalewają zimnym i tak pokazują we wszystkich
reklamach (leją mleko z kartonu - czyli niezagotowane). Ja nie lubię zimnego
mleka, więc zalewam ciepłym, a Wy?
Obserwuj wątek
    • Gość: Pola Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 195.116.214.* 13.08.01, 10:07
      Jasne, ze zimnym mlekiem.Gdy sie zaleje cieplym mlekiem, to platki miekną robią
      się takie meduzowane .. feeee. A jak się je zaleje zimnym mleczkiem, to tak się
      nie dzieje i są pyszne. Ponoć, bo ja tego nie jadam ;-)
      • Gość: ???? Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 10.40.129.* 13.08.01, 10:11
        tylko zimnym!!!
        cieple mleko jest wstretne!!!
      • Gość: gosia Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 10.131.129.* 06.11.01, 23:20
        zimnym bo ciepłe śmierdzi !
    • Gość: Tigerek Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.01, 10:52
      nie cierpię zimnego ani ciepłego mleka do płatków.
      TYLKO GORĄCE !!!!
      Poza tym jadam od bardzo długiego czasu prażone musli z dodatkami na różne
      sposoby tzw. crunchy.
      Oczywiście zalewane gorącym mlekiem.
      Pychota.
      Zimne mleko nadaje się jedynie do koktajli.
    • parwati Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? 13.08.01, 17:12
      Jezeli mlekiem to tylko zimnym, wręcz lodowatym ..... ale i tak najlepsze są z
      kefirem ;-))))
      • Gość: k Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.scc.ohio-state.edu 13.08.01, 17:41
        parwati napisał(a):

> Jezeli mlekiem to tylko zimnym, wręcz lodowatym ..... ale i tak najlepsze są z
        > kefirem ;-))))

zgadzam sie z Toba!!!
        • Gość: kloss Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.inetia.pl 13.08.01, 17:55
          Gość portalu: k napisał(a):

> parwati napisał(a):
          >
          > > Jezeli mlekiem to tylko zimnym, wręcz lodowatym ..... ale i tak najlepsze
          > są z
          > > kefirem ;-))))

>
          > zgadzam sie z Toba!!!

może i ja w tym temacie - w krajach zachodnich takie wynalazki pałaszuje się
          tylko z zimnym mlekiem. Osobiście w Szwajcarii a potem we Francji poprosiłem w
          hotelu na sniadanie gorące mleko, spełniono oczywiście prośbę, ale z takim
          wyrozumiałym wyrazem twarzy u kelnera. Zacząłem próbować z zimnym - jakoś wyszło.
          Tak samo Niemcy, Holandia itp. wszędzie zimne mleko, tak więc przyzwyczaiłem się
          do tego i do tego. Natomiast jako ciekawostkę podaję przykład na Białorusi - tam
          podają mleko lekko ciepłe, o jakimś dziwnożółtym kolorze, nie odważyłem sie
          spróbować. Zresztą wszystko podawane na Białorusi było lekko ciepłe, obiad,
          kolacja, tylko herbata była gorąca, wstrętna w smaku (jakaś gruzińska zmieszana
          ze słomą lub coś takiego)
          • Gość: Pola Re: Kloss - wyrazy uznania ;-) IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 13.08.01, 19:15
            Europejczyk w kazdym calu !! . Jestem od wrazeniem .
            • Gość: kloss Re: do Pola;-( IP: *.inetia.pl 14.08.01, 07:10
              ale to złośliwe, no nie mogę, nawet nie wiem jakiej toto jest płci, a głos
              zabiera na cała kraj prawie
              • Gość: Pola Re: do Pola;-( IP: 195.116.214.* 14.08.01, 07:53
                przepraszam, skoro uraziłam, ale doprawdy nie miałam absolutnie takiego zamiaru
                :-)
                • Gość: kloss Re: do Pola;-( IP: *.inetia.pl 14.08.01, 08:08
                  przynajmniej się dowiedziałem jakiej płci jest Pola...... Czy u mnie było widać
                  jakąś obrazę? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))) oj,Pola wyluzuj sie
                  trochę, dopiero dzionek się obudził. Czy jesteś w pracy czy nadajesz z domu,
                  jeśli można się spytać?
                  • Gość: Pola Re: do Pola;-( IP: 195.116.214.* 14.08.01, 08:22
                    Ok, wyluzowałam się ;-)))). Pracka.
                    • Gość: kloss Re: do Pola;-( IP: *.inetia.pl 14.08.01, 08:55
                      ja też się męczę w robocie, i niestety dziś mam jakoś wyraźny brak motywacji, i
                      co to będzie? A jeszcze czwartek i piątek.... w poniedziałek w delegacji, a mi
                      się nie chce
                      • Gość: Pola Re: do Pola;-( IP: 195.116.214.* 14.08.01, 09:00
                        Hmm.... no tak. I pogoda nie najlepsza. Ale pomyśl sobe, jutro jest dzień
                        wolny, milutko, prawda?
                        • Gość: kloss Re: do Pola;-( IP: *.inetia.pl 14.08.01, 09:05
                          milutko, tym bardziej że muszę się rano pojawić w firmie na jakieś 2-3 godz. A
                          Ty masz super weekend czy tylko częściowo? -:)
                          • Gość: Pola Re: do Pola;-( IP: 195.116.214.* 14.08.01, 09:08
                            eee tam, tylko 2 godzinki :-)). tylko jutro mam wolne
                            • Gość: kloss Re: do Pola;-( IP: *.inetia.pl 14.08.01, 09:43
                              Gość portalu: Pola napisał(a):

> eee tam, tylko 2 godzinki :-)). tylko jutro mam wolne

współczuję, sobie też, właśnie podobno nadchodzi fala upałów. Masz klimę w pokoju?

• Gość: Pola Re: do Pola;-( IP: 195.116.214.* 14.08.01, 09:47
                                jak włączę dmuchawę to mam ;-))), jestem osoba ciepłolubna, a wiec nie straszne
                                mi upały, chyba nawet w sumie to lubie.
                                • Gość: kloss Re: do Pola;-( IP: *.inetia.pl 14.08.01, 09:56
                                  ale chyba upały bez przesady? Bo w sosie własnym jednak długo nie można
                                  wytrzymać. Ja mam teraz zamontowaną nowość, bo starość sie zepsuła, i nie mogę
                                  tego rozgryźć, nawet jak nastawię +28 to i tak muchy trzęsą sie z zimna, coś
                                  chyba jest skopane, muszę wezwać serwis
                                  • Gość: Pola Re: do Pola;-( IP: 195.116.214.* 14.08.01, 09:59
                                    ojej nie przesadzaj , upały 28 stoipniowe , to nie jest az tak strasznie.
                                    przepraszam za dociekliwość, ale pracujesz gdzieś w obórce, ze muchy lataja?
                                    • Gość: kloss Re: do Pola;-( IP: *.inetia.pl 14.08.01, 10:01
                                      cha, cha. Niestety zawiodę Cię, ale nie w obórce ani chlewiku, tylko w
                                      normalnym biurze, tylko wokół dużo zieleni i parter na dodatek. Komary też mnie
                                      odwiedzają
                                      • Gość: Pola Re: do Pola;-( IP: 195.116.214.* 14.08.01, 10:09
                                        yhy.
                                        natomiast, jesli chodzi o technike to moze ze mnie orzel nie jest, ale wydaje
                                        sie,ze albo klima, albo otwieranie okien
                                        • Gość: kloss Re: POLA, ODEZWIJ SIĘ IP: *.inetia.pl 14.08.01, 12:48
                                          Pola, coś tak zamilkła? :-(
          • Gość: dzordz Wcale nie trzeba mlekiem IP: 217.153.117.* 28.08.01, 14:49
            muesli takie w najbardziej tradycyjnej formie szwajcarzy zwykli zalewac kwasnym
            mlekiem, serwatka a nawet sokami. probowalem. da sie zjesc. ale i tak polewam
            zimne plastikowe mleko z kartonu
      • Gość: aid Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.odnxx2.adsl.tele.dk 26.08.01, 16:02
        parwati napisał(a):

> Jezeli mlekiem to tylko zimnym, wręcz lodowatym ..... ale i tak najlepsze są z
        > kefirem ;-))))

Zgadzam sie w stu procentach! Ewentualnie z jogurtem naturalnym...
    • Gość: karina Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 62.88.128.* 14.08.01, 10:33
      wolnosc Tomku w swoim domku! uwazam , ze platki mozna jesc jak sie komu podoba.
      komuna sie skonczyla nie ma przymusu: zimne mleko czy cieple to sprawa smaku.
      Jak jesc jajko na twardo czy mieko? pytanie mozna mnozyc ile sie chce.
      arrivederci!
      • Gość: kloss Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.inetia.pl 14.08.01, 12:46
        Gość portalu: karina napisał(a):

> wolnosc Tomku w swoim domku! uwazam , ze platki mozna jesc jak sie komu podoba.
        > komuna sie skonczyla nie ma przymusu: zimne mleko czy cieple to sprawa smaku.
        > Jak jesc jajko na twardo czy mieko? pytanie mozna mnozyc ile sie chce.
        > arrivederci!

czy moge wiedzieć skad ten zaczepliwy ton? Jeśli ktoś chce pisać prace dyplomową
        o zimnym czy ciepłym mleku to uważam że ma prawo się skonsultować w tym ważkim
        problemie. Czy gdzieś tu widzisz przymus? Każdy temat jest ważny i wymaga
        szerszego omówienia, np. dlaczego sandały nazywają się sandały a nie kalosze?

• Gość: Pola Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 195.116.214.* 14.08.01, 12:49
          piszesz prace naukowa?
          • Gość: kloss Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.inetia.pl 14.08.01, 13:58
            oczywiście, problem zawartości mleka w mleku jest co najmniej tak doniosły jak
            zależność częstotliwości pojawiania się zorzy polarnej na intensywność kataru
            siennego u pingwinów. I jak Ci się pracuje? U mnie coś sie czas wlecze.........
            • Gość: Pola Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 195.116.214.* 14.08.01, 14:01
              też mi się ciągnie, dziś okropnie, no ale czas pokazuje, że mamy z górki ,no
              nie?
              • Gość: kloss Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.inetia.pl 14.08.01, 14:05
                zawsze jest z górki, ale ja jeszcze muszę tutaj pobyć tak do 19-20, wtedy
                skończę to co na dziś sobie naszykowałem, zawsze człowiek sie wpakuje w jakieś
                zobowiązania.... o której kończysz?
                • Gość: Pola Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 195.116.214.* 14.08.01, 14:07
                  ojej to rzeczywiście fatalnie ! ja kończe za niedługo około 16.
                  • Gość: kloss Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.inetia.pl 14.08.01, 14:23
                    szczęściara!!!!!!!!! Ale i tak na dworku trochę chłodno i padająco, można
                    skupić się na wyrobieniu się z pracką do planowanej godziny. U Ciebie też
                    pogoda byle jaka? Dowiedziałem się mailem, że podobno nad morzem wyjrzało
                    słoneczko......
                    • Gość: Pola Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 195.116.214.* 14.08.01, 14:29
                      J23 przy Tobie to uczniak!
    • Gość: kloss Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.inetia.pl 14.08.01, 14:31

> J23 przy Tobie to uczniak!

jakby to powiedzieć, nie bardzo zrozumiałem wypowiedź, chyba za barzdo zwięzła
      • Gość: Pola Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 195.116.214.* 14.08.01, 14:34
        cha..cha..cha...
        teraz mi tego nie rób, własnie uwierzyłam w Twoje szpiegowskie możliwosci.
        wciaż pozostaję pod wrazeniem
        • Gość: kloss Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.inetia.pl 14.08.01, 14:50
          wiesz Pola, sposób Twojego wyrażania się baaaardzo przypomina mi moja znajomą,
          ale to byłby przypadek gdybyśmy się tu zderzyli, prędzej trafi mi się jakaś
          wygrana w totka. A tak naprawdę to lubisz różnego rodzaju mleczne zupki? Ja
          uwielbiam, mógłbym się tym żywić na okrągło
          • Gość: Pola Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 195.116.214.* 14.08.01, 14:53
            Mleko lubię tylko do kawy, a kawy pijam bardzo dużo :). Ciekawe jest to
            powiedziałeś... hmmm.. kto wie... sama jestem ciekawa, ale nieeee, to wręcz
            nieprawdopodobne :-)
            • Gość: kloss Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.inetia.pl 14.08.01, 15:08
              też uważam że to niemożliwe, nie traktuj tego jak zaczepki z mojej strony.
              Gdybyśmy się naprawdę znali to byś znalazła dużo znajomych cech u mnie, a nic
              takiego nie padło z Twojej strony. Myślę, że lepszy jednak totolotek, bardziej
              prawdopodobny
              • Gość: Pola Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 195.116.214.* 14.08.01, 15:09
                no własnie , niczego znajomego nie zauważyłam. w toto lotka rzeczywiście
                grywasz?
                • Gość: kloss Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.inetia.pl 14.08.01, 15:17
                  nie, nie grywam, przeważnie jak wracam z pracy to kolektury już pozamykane. A
                  Ty coś wygrałaś?
                  • Gość: Pola Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 195.116.214.* 14.08.01, 15:25
                    nigdy w zyciu nie grałam... eeeee niee kłamię, kiedys kolega przyniosł
                    kilkanaście kuponow, zesmy powypelnianili i sie okazalo,ze nawet sasiedniej
                    liczby nie utrafiłam. Powaznie sie zdenerwowalam i powiedzialam sobie
                    "nigdy wiecej".
                    • Gość: kloss Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.inetia.pl 14.08.01, 15:27
                      tak samo jak i ja, co tydzień pare złotych wygrane, bo nie wydane
                      • Gość: Pola Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 195.116.214.* 14.08.01, 15:31
                        no właśnie, mozne wydac na cos innego bardziej pozytecznego, np..malboraski
                        • Gość: kloss Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.inetia.pl 14.08.01, 15:40
                          paaaaaaaaaaaaalisz?
                          • Gość: Pola Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 195.116.214.* 14.08.01, 15:45
                            nieeeee.... no coś Ty, jaaaaa.. nigdy w zyciu!!!
                          • Gość: Pola Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 195.116.214.* 14.08.01, 15:45
                            noooo ............................pale..........ale tylko czasami .............
                            • Gość: kloss Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: *.inetia.pl 14.08.01, 15:56

> noooo ............................pale..........ale tylko czasami .............

aaaaaa jeeeeeeednaaaaaaak, no cóż, no jakby to powiedzieć, nawiązując trochę do
                              tematu, hmmmmm, coś tak jakby.... też coś........ mi sie pali, no, wiesz.......
                              no nie tak czasami, może nawet więcej niż czasami, no, ten tego...
                              • Gość: Pola Re: Czy płatki/musli zalewacie ciepłym mlekiem czy zimnym? IP: 195.116.214.* 14.08.01, 15:59
                                cha..cha..cha..ale tylko czasami prawda?
                                no.........prawie......czasami......zawsze????, ale ja przynajmniej lighty, to
                                sie wcale nie liczy jako papieros ;-)
                          • Gość: Pola Re: ;-) IP: 195.116.214.* 14.08.01, 15:55
                            Pójdę już sobie, dzięki za miłe gaduszki.
                            • Gość: ## zalej piwem !!! IP: 10.9.97.* 14.08.01, 16:00
                              pifo, pifo i tylko zimne pifo
                              • Gość: kloss Re: zalej piwem !!! IP: *.inetia.pl 14.08.01, 16:15
                                Gość portalu: ## napisał(a):

> pifo, pifo i tylko zimne pifo

menelik
                                • Gość: Pola Re: Kloss??? IP: 195.116.214.* 16.08.01, 12:53
                                  where are you?
                                  • Gość: kloss Re: Kloss??? IP: *.inetia.pl 19.08.01, 15:33

> where are you?

I''everyhere przez te ostatnie dni, miło że jeszcze pamiętasz. Udało mi się
                                    wyskoczyć służbowo - uwaga - nad morze!!! Było super, wyleciałem w środę rano
                                    wróciłem w sobotę w nocy. A u Ciebie jak weekend? Urwałaś się na trochę gdzieś do
                                    natury? Bo ja jak widzisz w niedzielkę muszę trochę popracować, ale to nic
                                    przeżyje się jakoś
                                    pozdro

• Gość: Pola Re: Kloss??? IP: 195.116.214.* 20.08.01, 08:57
                                      plaża, plaża, plaża... pogoda była jak najbardziej odpowiednia
                                      • Gość: kloss Re: Kloss??? IP: *.inetia.pl 20.08.01, 09:12

> plaża, plaża, plaża... pogoda była jak najbardziej odpowiednia
                                        pogoda byla wspaniala, tylko ze z plazy moglem korzystac dopiero po poludniu,
                                        rano pracka, ale bylo warto:-))) a jak Twój weekend? Usmażyłaś się na heban?

• Gość: Pola Re: Kloss??? IP: 195.116.214.* 20.08.01, 09:33
                                          Było cudownie...no ale jak zwykle za krótko. Na szczęscie urlop dopiero przede
                                          mną :-))
                                          • Gość: kloss Re: Kloss??? IP: *.inetia.pl 20.08.01, 10:10
                                            no to ciesz się że masz urlop i go dostaniesz, bo ja narazie dostałem 5 dni w
                                            lipcu, o reszcie mogę pomarzyć. Rozumiem, że swój spędzisz co najmniej na
                                            Karaibach?
                                            • Gość: Pola Re: Kloss??? IP: 195.116.214.* 20.08.01, 10:15
                                              ojejej, jak sie domysliles , ze to Karaiby ???
                                              • Gość: kloss Re: Kloss??? IP: *.inetia.pl 20.08.01, 10:52
                                                no cóż, inteligencja wrodzona mówiąc skromnie, a zdradzisz nazwę wyspy?
                                                • Gość: Pola Re: Kloss??? IP: 195.116.214.* 20.08.01, 11:10
                                                  No nie wiem, sama nie umiem sie jeszcze zdecydowac. Moze Kajmany - chyba do
                                                  tamtejszych bankow przerzuca sie forse "niewiadomego" pochodzenia, albo nie,
                                                  Curacao - serwuja tam chyb pyszny granatowy likier, albo moze na Bahama - toz
                                                  to taka egzotyczna nazwa, bo Dominikana to juz jakas taka "oklepana"
                                                  • Gość: kloss Re: Kloss??? IP: *.inetia.pl 20.08.01, 12:00
                                                    zawsze jeszcze są seszele, mauritius, tahiti, bora-bora, i mnóstwo jeszcze
                                                    innych adresów, nie musisz dziękować. W ostateczności jest jeszcze nasz kochany
                                                    Bałtyk który jak spojrzałem kilka dni temu, jest z roku na rok coraz
                                                    czysciejszy, ale nie zniżajmy poziomu, nie?
                                                  • Gość: Pola Re: Kloss??? IP: 195.116.214.* 20.08.01, 12:08
                                                    cha..cha..cha.. encyklopedia "wiem" az tyle wysp nie pokazuje
                                                    cha...cha..cha... Wybieram sie na Riwiere Turecka. To strasznie oklepane
                                                    miejsce. Wiem. Ale mam nadzieje, ze taka swiadomosc absolutnie nie przeszkodzi
                                                    mi doskonale wypoczac. A to akurat mi sie nalezy. :-)
                                                  • Gość: kloss Re: Kloss??? IP: *.inetia.pl 20.08.01, 12:39
                                                    ok, riwiera turecka, też fajne miejsce, nie narzekaj zawsze mogło być gorzej,
                                                    prawda?
                                                  • Gość: Pola Re: Kloss??? IP: 195.116.214.* 20.08.01, 12:42
                                                    alez ja sie okropnie ciesze!!!!
                                                  • Gość: kloss Re: Kloss??? IP: *.inetia.pl 20.08.01, 13:26

> alez ja sie okropnie ciesze!!!!

no więc dlaczego piszesz że Riwiera Turecka jest oklepana?:-((( Nie byłem tam,
                                                    ale wiem co tam jest, z przyjemnością bym przycumował tam na 2 tygodnie........ :-
                                                    ))) albo i dłużej... ale na razie pomarzyć, no cóż, kiedy tam będziesz?
                                                  • Gość: Pola Re: Kloss??? IP: 195.116.214.* 20.08.01, 13:31
                                                    Gość portalu: kloss napisał(a):

> Gość portalu: Pola napisał(a):
                                                    >
                                                    > > alez ja sie okropnie ciesze!!!!
                                                    >
                                                    > no więc dlaczego piszesz że Riwiera Turecka jest oklepana?:-((( Nie byłem tam,
                                                    > ale wiem co tam jest, z przyjemnością bym przycumował tam na 2 tygodnie........
                                                    > :-
                                                    > ))) albo i dłużej... ale na razie pomarzyć, no cóż, kiedy tam będziesz?

Rzekłam również, ze mnie to nie przeszkadza :-))) Będę tam w pierwszych dwóch
                                                    tygodniach wrzesnia
                                                  • Gość: kloss Re: Kloss??? IP: *.inetia.pl 20.08.01, 14:48
                                                    super, jednak Ci zazdroszczę, tam jest pięknie. Ale mówi się trudno, ja jadę we
                                                    wrześniu na północ, dość daleką, też na dwa tygodnie, ale czuję że już mi
                                                    pupcia może podmarznąć. Niestety to będzie delegacja, prywatnie to bym wybrał
                                                    coś cieplejszego i ładną plażą, ajeśli nie to nawet bym się zaszył gdzieś tu w
                                                    kraju, jest tyle świetnych miejsc, w tylu jużbyłem, a jeszcze ile zostało do
                                                    odwiedzenia... Oj, chyba sie rozczulam. Nie szalej tam za dużo, bo potem po
                                                    urlopie człowiek dochodzi do siebie przez co najmniej tydzień....
                                                  • Gość: Pola Re: Kloss??? IP: 195.116.214.* 20.08.01, 14:53
                                                    Daleka północ? Nie byłam tam nigdy, ale z pewnością są tam również przecudowne
                                                    widoki warte zobaczenia. A jak założysz ciepłe kalesony ;-) to bedzie Ci
                                                    ciepluchno . No i co najważniejsze z pewnoscia nie ma tylu turystów, a
                                                    szczegolnie naszych zachodnich sasiadow, ktorzy opanowali niemal kazdy
                                                    wakacyjny zakątek
                                                  • Gość: kloss Re: Kloss??? IP: *.inetia.pl 20.08.01, 14:57
                                                    myślę że niestety turystów tam trochę będzie, i pewnie jakaś miejscowa dzicz.
                                                    Jednak Tobie w Turcji będzie przyjemniej, możemy się założyć o cośtamcośtam.
                                                    Nie usmaż się tylko za mocno na tym ich słoneczku
                                                  • Gość: Pola Re: Kloss??? IP: 195.116.214.* 20.08.01, 15:00
                                                    za młodu miałam absolutnie zimny wychów, tak więc teraz kazdy promyk słońca
                                                    jest dla mnie czyms niezwykłym. napewno sie spalę.
                                                  • Gość: kloss Re: Kloss??? IP: *.inetia.pl 20.08.01, 15:06
                                                    ja też nie byłem rozpieszczany przy kaloryferze, ale jakoś teraz dobrze sie
                                                    czuje i w upale i w zimnie, głupie, no nie?
                                                  • Gość: pola :) Re: Kloss??? IP: *.unregistered.formus.pl 20.08.01, 15:17
                                                    wziac cie z soba?
                                                  • Gość: Pola Re: Kloss??? IP: 195.116.214.* 20.08.01, 15:18
                                                    fajnie, szczerze mowiac, to ja najbardziej lubie jesien, ale nie taka calkiem
                                                    zimna, ale taka troche zimna.
                                                  • Gość: kloss Re: Kloss??? IP: *.inetia.pl 20.08.01, 15:38
                                                    jesien, taki ciepły słoneczny dzień, w jesiennych barwach, słoneczko jeszcze
                                                    trochę dogrzewa, lekki wiaterek wzgórza nad jeziorem mieniace sie kolorami...
                                                    Ostanio widziałem taki widok dwa lata temu, jak z pocztówki, do dzis
                                                    pamiętam..... :-) Łezka się w oku zakręciła, czy co....
                                                  • Gość: Pola Re: Kloss??? IP: 195.116.214.* 20.08.01, 15:54
                                                    to nie łezka, to jesienna mgiełka :-)
                                                  • Gość: kloss Re: Kloss??? IP: *.inetia.pl 20.08.01, 16:04
                                                    oj, już się rozczulam.... ale naprawde wtedy było extra, gdzieś tak koniec
                                                    września-początek października, do dziś to pamietam. I tym bardziej mnie wkurza
                                                    siedzenie w firmie w taka pogodę i to jeszcze tyle godzin dzisiaj. Ty pewnie
                                                    zaraz znikasz
                                                  • Gość: pola :) Re: Kloss??? IP: *.unregistered.formus.pl 20.08.01, 16:09
                                                    Juz zniknelam. Przeszlam na czata i tam na ciebie oczekuje
                                                  • Gość: Pola Re: Kloss??? IP: 195.116.214.* 20.08.01, 16:16
                                                    hmm... jakies zamieszanie to powstało
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 20.08.01, 16:39
                                                    nie mogę Cię odkryć na czacie, bawisz sie w chowanego?
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 21.08.01, 07:55
                                                    to nie ja proponowałam Ci schadzkę na czacie
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 21.08.01, 07:58

> to nie ja proponowałam Ci schadzkę na czacie

rzeczywiście, patrząc na szczegóły można dostrzec różnicę. Witam, zaczynamy
                                                    prackę bladym świtem?

• Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 21.08.01, 08:00
                                                    no tak, ale tak naprawdę powiem Ci w sekrecie, ze jeszcze spie :-(
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 21.08.01, 08:09
                                                    to nie pamiętasz pewnie drogi do pracy?:-) Ale ktoś się pod Ciebie podszył,
                                                    jakiś tajny agent firmy Trabant.
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 21.08.01, 08:12
                                                    No własnie !! Skąd ja sie tutaj znalazłam ;-), a tak poza tym to wszystkie
                                                    czaty mam zablokowane
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 21.08.01, 08:27
                                                    dojeżdżasz autkiem? W wieczornych kronikach wypadkowych dowiem sie w takim
                                                    razie którą trasą jeździsz. Mam nadzieje że nie masz długiegi dystansu z domu,
                                                    bo inaczej wiadomości też będą musiały byc dłuuugieeee :-)
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 21.08.01, 08:33
                                                    Nie ma obawy, autko jest doskonale wyszkolone i zła drogę do pracy. Na
                                                    szczescie sa nadal wakacje, a wiec nie ma korkow. No ale niestety jest
                                                    pochmurno i smutno i ciemno i niestety wrózy to bardzo źle :-( Dzien bedzie
                                                    spiący.Pierwsza kawa na niczego nie zmieniła . Jaką kawe lubisz?
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 21.08.01, 09:05
                                                    nieczęsto pije kawę, ale właśnie siedzę nad Nescafe Gold. Następna pewnie za
                                                    tydzień, czy U Ciebie jest zachmurzenie? Jakoś u mnie widzę słoneczko choć
                                                    cumuluski też się przesuwają. A mogę wiedzieć w jakim się znajdujesz mieście?
                                                    Tylko nie mów że w W-wie, bo się załamię
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 21.08.01, 09:16
                                                    cha..cha..cha... Nie, to nie Warszawa. 367 km na północny zachód od Wawy - mam
                                                    nadzieję, ze jeszcze pamiętam z geografii kierunki :-)).
                                                    Eee takie tam duże miasto najpiękniejsze w Polsce, nad morzem. Ciebie kojarzę z
                                                    Wawelem, doprawdy nie wiem dlaczego.
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 21.08.01, 09:47
                                                    Gdańsk? Trafiłem? A widzisz :-))))) Byłem w pobliżu Ciebie od środy do
                                                    soboty,moczyłem odciski w zatoce, niestety popołudniami, rano musiałem trochę
                                                    udzielać się słuzbowo. Ale niestety Tobie nie udało się trafić, nic wspólnego
                                                    ze smokiem wawelskim nie mam. Grasz dalej?
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 21.08.01, 09:50
                                                    podałam Ci przynajmniej kilometry, kierunek,,, noooo plizzzz

morska woda nie nadaje sie do moczenia odcisków, najlespzym sposobem na nie,
                                                    jest nie robienie sobie odcisków, bo nie ma innej rady. Ale sie poplatałam !
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 21.08.01, 12:02
                                                    sorry, musiałem trochę pobyc na zebraniu. Nie mam mapki pod ręką, Gdynia,
                                                    Koszalin? Ciepło? Zimno? Lubisz zgadywanki? Mamy zajęcie, proponuję zgadywanie
                                                    dwustronne....
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 06:44
                                                    Pola, gdzie sie ukryłaś? Nie rób mi tego, BUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :-(
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 07:38
                                                    Chłopaki nie płaczą ;-)))) Witaj.
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 07:46
                                                    noooo wreszcie, a juz mi się chusteczki skończyły, uuuuuuuuuuuhhhhh, dlaczego
                                                    ulatniasz się po angielsku???
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 07:55
                                                    bo..bo...bo...dopiero dzis przeczytałam o siedzeniu na posiedzeniach
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 07:57
                                                    no dobra, będę wspaniałomyślny i wybaczam. Jak dziś pogoda u Cię? Bo u mię jest
                                                    słoneczko, na razie nieśmiałe.
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 08:01
                                                    poczekaj wyjrzę za okno ..... ciepło, przyjemny wiaterek , zapach morza,
                                                    słoneczko walczące z chmurami. Ale z pewnością sobie poradzi.
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 08:16
                                                    czy możesz mnie drażnić zapachem morza? Bo ja mam troche zieleni za oknem, ale
                                                    spalin też trochę a do morza qpę kilometrów. Zaczynam Ci zazdrościć.
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 08:19
                                                    za moment mam spotkanie... zajmie mi to ok godzine.
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 08:28
                                                    i znowu mnie zostawiasz???????
                                                    Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                                                    uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
                                                    Ale ten świat jest okrutny :-((((((((
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 09:30
                                                    i czego znowu ryczysz?!?!
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 10:39
                                                    tylko tak sobie pochlipuję.... musiałem wypaść z firmy na godzinkę ale już
                                                    jestem cały i zdrowy. Następny samochód muszę mieć jednak z klimą, bo inaczej
                                                    moze byc krucho. A Twoje spotkanko już się skończyło?
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 11:25
                                                    to poranne i te dwa następne też :-))
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 11:49
                                                    a ja znowu musiałem wypaść z firmy na godzinkę, i znowu jestem z powrotem, ale
                                                    już mi się nie chce jeździć, najwyżej wieczorem do domu. Czy u Ciebie też
                                                    komary tną jak głupie? Bo tutaj, mimo że jest duże miasto to nie mają umiaru,
                                                    te łajzy rano juz czekają aż wejdę do biura i CAP!!!!
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 12:09
                                                    Nieeee.. u nas komary sa najbliższym przyjacielem człowieka ;-))) a jak juz
                                                    capną to nieszkodzi, to nawet zdrowo. Eeee chyba cos mi sie pomylilo ze
                                                    pokrzywami???
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 12:50
                                                    wiem, że komary sa najlepszym przyjacielem człowieka, nawet łatwo się oswajają,
                                                    wtedy jedzą z ręki :-) a pokrzywa? podobno pomaga, ale trzeba być trochę
                                                    masochistą. Jak tam wiatr od morza? Przegonił chmurki? Dowiem się wreszcie co
                                                    to za miasto? Wiem że ładne, piękne, śliczne, ale co to jest? Moje niestety to
                                                    zwykła dziura, wstyd sie przyznać....
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 12:59
                                                    niebo zrobilo sie blekitne, ale widze tylko kawalek, reszte zaslaniają mi
                                                    liczby :-(. A miasto jak miasto fajowe. A u Ciebie skoro komary, znaczy ,ze
                                                    popowodziowe? No podszepnij cos
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 13:08
                                                    fala się przetoczyła, ni epowiem że nie, ale u mnie nie zalało ani nic w
                                                    pobliżu. Już powinnaś wiedzieć nad jaką rzeką (dużą) leży ta dziura w której
                                                    zamieszkuję. A Twoje podpowiedzi?
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 13:13
                                                    Moje miasto nalezy do trojaczkow ;-)
                                                    Myslisz, że tylko Twoje jedyne miasto,lezy nad wielka rzeka, a powodz jej nie
                                                    dotkneła???? Torun?
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 13:40
                                                    nie, Toruń to bardzo ładne miasto, a pisałem że moje to dziura jakiej w Polsce
                                                    drugiej nie ma. Twoje to Gdynia lub Sopot, inaczej byc nie może, które z
                                                    nich????
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 13:45
                                                    blisko, ale nie. Nie moge Cie znalezc w tym tłumie :-(
                                                    jesli dziura to tylko Wwa,
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 13:49
                                                    tadam!!! Te fanfary to dla Ciebie, z trojaczków Gdańsk wymieniłem wczoraj,
                                                    zaprzeczyłaś, no więc jak to jest naprawdę? Wczoraj Gdańsk nie, dziś Gdynia i
                                                    Sopot nie, przepraszam, ale zgłupiałem :-(
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 13:52
                                                    ja powiedziałam nieee, kiedy?!?!? to niemożliwe, zaraz spojrzę
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 13:59
                                                    Mammmmmmmm !!!!! podawales Koszalin i Gdynie
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 14:54
                                                    21.08 o godz. 9.47 podałem Gdańsk, no i co? A nieładnie, nieładnie....
                                                    wygrałem:-):-):-) mam I miejsce w konkursie krajowym i wygrałem.... no właśnie
                                                    nic nie wygrałem, ale to nic. Chyba z tą odległością co podałaś to
                                                    przesadziłaś, spojrzę koło siebie na drogowskaz, akurat stoi w okolicy gdzie
                                                    mieszkam. Mieszkasz naprawdę w pięknym mieście!!!!
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 15:00
                                                    tak napisali na bilecie
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 15:17
                                                    może pociąg ma dłuższą trasę, albo rąbią łobuzy na kilometrach, jeździj
                                                    samochodem, na pewno krócej, jutro Ci napiszę ile km jest do Ciebie. Ja
                                                    mieszkam akurat w W-wie od strony Gdańska, do morza daleko.....
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 22.08.01, 15:20
                                                    jazda samochodem po Wawie to samobójstwo, o nie, dziekuję bardzo.
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 22.08.01, 16:30
                                                    zniknąłem na chwilę na nasiadówę, ale już jestem. Pola nie denerwuj się od
                                                    razu, każde większe miasto jest niedobre do jeżdżenia samochodem, tak już w tym
                                                    kraju jest, ale cóż. W razie Twojego następnego pobytu daj znać, może uda się
                                                    jakoś pomóc? :-)
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 23.08.01, 07:59
                                                    :-) Witam
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 23.08.01, 08:03
                                                    ja również, jak samopoczucie dziś? :-)
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 23.08.01, 08:05
                                                    jak zwykle niezłe, a Twoje? Odliczam dni do urlopu.
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 23.08.01, 08:44
                                                    dzięki, jestem w miarę czynny, choć nie za bardzo wyspany. Kiedy znikasz na
                                                    urlop? Moja wyprawa w północne rejony planowana jest na 1 lub 2 tydzień
                                                    września, na dwa tygodnie, niestety nie będę wypoczywał, może coś wieczorem
                                                    urwę czasu dla siebie, zobaczymy. Czekam tylko na potwierdzenie z tamtej
                                                    strony, w jeta i już mnie nie ma. Tobie przynajmniej będzie gorąco :-)
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 23.08.01, 08:50
                                                    Wyjezdzam na pierwsze dwa tygodnie wrzesnia, niewatpliwie bedzie tam goraco z
                                                    czego naprawde sie ciesze. Ja z pewnoscia bede tam ciezko pracowac. rano basen,
                                                    potem plaża,potem zwiedzanie, albo odwrotnie najpierw zwiedzanie, a potem plaża
                                                    ;-) No i wieczory.. Podejrzewam, ze te beda najbardziej pracowite ;-)))
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 23.08.01, 09:17
                                                    tylko pozazdrościć!!! Zapomniałaś dodać o wieczornych spacerach nad brzegiem-
                                                    przy brzegu:-) tańcach hulankach swawolach..... muszę sobie też cos takiego
                                                    zafundować, może październik? listopad? Czym tam podróżujesz? Nie mów że
                                                    autokarem, bo będę współczuł. Ale chyba Sylwestra spędzę w Twoich okolicach:-)))
                                                    coś misię tak klaruje, ale to jeszcze tyle czasu.
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 23.08.01, 09:25
                                                    noooo nie chciałam Cię drażnić tymi upalnymi nocami, spacerami, winem, owocami,
                                                    orzeszkami (koniecznie pistacje)i takie tam inne. oczywiscie, ze samolotem z
                                                    samego Gdanska :-)
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 23.08.01, 09:34
                                                    no, nie jest tak źle, ale zasiałaś zamęt w moim sercu..... Myślisz że też na
                                                    jesieni powinienem odlecieć do ciepłych krajów? Pomysł niegłupi.... Trzeba
                                                    przekopać internet,pewnie coś znajdę. Fidżi? Zastanowię się. Nie usmaż się na
                                                    słoneczku za mocno, bo będą plecki bolały. A samolocie pamiętaj że nie wysiada
                                                    sie po drodze
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 23.08.01, 09:59
                                                    Wydrukowałam sobie Twoje porady, postaram się ich wykuc na pamięć ;-)
                                                    A mnie to się marzy rejs. Mmmm... no tak. W ciągu dnia zwiedzać...a nocą się
                                                    bawić, tańczyć, pić szampana i koniecznie kapiel. No tak, w morzu sie nie da,
                                                    bo statek będzie płynął, ale podejrzewam, ze takie statki mają baseny, a wiec
                                                    niech bedzie w basenie...no i chwila spanie i znowu zwiedzanie... super nie? No
                                                    tak jestem po okropnie nudnym spotkaniu, a wiec troche mnie poniosło ;-))))
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 23.08.01, 10:35
                                                    cholercia, zaliczyłem właśnie "miłą" rozmowę z szefem, idę się chyba powiesić z
                                                    radości, a wszystko podane z usmiechem na tacy. Może sie wieczorem rozerwać?
                                                    Pomyslę o tym
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 23.08.01, 10:41
                                                    cha..cha..cha... , napisałeś tak, ze mozna to dwojako zrozumiec, albo
                                                    superowo, albo fatalnie. Stawiam na superowo :-))))
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 23.08.01, 11:05
                                                    nietrafiłaś, nietety, ale zaczynam mieć jakiś wisielczy humor, :-(
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 23.08.01, 11:11
                                                    o qrka !!! eeeee... z pewnoscia nie jest tak źle, zawsze moze być jeszcze
                                                    gorzej. pomysl sobie , ze juz niedługo i fruuuuuuu uciekasz stamtąd...choćby
                                                    tylko na kilka dni. Noooo usmiech proszę :-)))
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 23.08.01, 11:35
                                                    zgadza się, fruu i już mnie nie ma, ale to właśnie moja firma mnie wysyła,
                                                    czyli z deszczu pod rynnę, jak by nie patrzył.... Ale zmieńmy temat, jak tam
                                                    wiatr od morza? Wieje? Świeci? Grzeje?
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 23.08.01, 12:00
                                                    za oknem słoneczko i nawet widzę skrawek błekitnego nieba, żaluzje fruwają,
                                                    znaczy pewnie jest wiaterek, bo przeciąg to napewno nie jest :-)O! pojawiła się
                                                    chmura hmmm.. :-( Wybija południe (chciałam napisać północ ;-)))) Czas na
                                                    lunch, a więc na chińską zupkę
                                                  • Gość: kloss Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: *.inetia.pl 23.08.01, 12:08
                                                    qrka, zupki chińskie? A jak tam w Gdańsku gołębie i koty? Bo w W-wie coraz
                                                    mniej. Dalekowschodnie jadłodajnie działają i mają się coraz lepiej. U mnie
                                                    słoneczko, ogólnie jest super, lekki wiaterek, ogólnie sielsko anielsko.
                                                    Niedługo babie lato, a dlaczego nie nazywa się chłopa lato? Lub coś inaczej???
                                                  • Gość: Pola Re: POLA GDZIE SIĘ UKRYŁAŚ? IP: 195.116.214.* 23.08.01, 15:17
                                                    na koty mam alergię, naprawdę, kicham jak opętana, ale nie zmienia to wcale
                                                    faktu, ze je lubię. A gołebi rzeczywiscie jest mniej, ale chyba nie jest to
                                                    stan alarmujący.
                                                    A babie lato jest babim latem, dlatego, ze sie tak przyczepia i oblepia buzie.
                                                    i ładniej to brzmi.A tak w ogole to odnosze wrazenie, ze juz jest ;-)))))
                                                  • Gość: kloss Re: POLA ZNOWU ZNIKNĘLA - BUUUUUUUUUUUUUUUUUUU IP: *.inetia.pl 23.08.01, 15:17
                                                    UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
                                                  • Gość: Pola Re: POLA ZNOWU ZNIKNĘLA - BUUUUUUUUUUUUUUUUUUU IP: 195.116.214.* 23.08.01, 15:20
                                                    jestem :-)))
                                                  • Gość: kloss Re: POLA ZNOWU ZNIKNĘLA - BUUUUUUUUUUUUUUUUUUU IP: *.inetia.pl 23.08.01, 17:01

> jestem :-)))

no i jak mogłaś mi to zrobić, chlip, chlip...... nigdy sie nie pozbieram po takim
                                                    ciosie :-)
                                                  • Gość: Pola Re: POLA ZNOWU ZNIKNĘLA - BUUUUUUUUUUUUUUUUUUU IP: 195.116.214.* 23.08.01, 17:03
                                                    no coż, sam sobie jestes winny, moze warto czesciej tu zagladac, gdy goscisz na
                                                    innych watkach ?
                                                    Juz uciekam Pa milego popołudnia :-))
                                                  • Gość: kloss Re: POLA ZNOWU ZNIKNĘLA - BUUUUUUUUUUUUUUUUUUU IP: *.inetia.pl 24.08.01, 10:18

> no coż, sam sobie jestes winny, moze warto czesciej tu zagladac, gdy goscisz na
                                                    >
                                                    > innych watkach ?
                                                    > Juz uciekam Pa milego popołudnia :-))

aha, zazdrośnica czy mi się wydaje? Jak sie nie odzywasz do mnie to piszę gdzieś
                                                    indziej. Obiecuję pisać zawsze do Ciebie w pierwszej kolejności!!!! A teraz z
                                                    rana miałem poważne zajęcie z gośćmi i nie pisałem w ogóle. Już dobrze???

• Gość: Pola Re: ZNIKAJĄCA POLA IP: 195.116.214.* 24.08.01, 11:07
                                                    eeeee.... do zazdrości to mi jeszcze daleko , tylko nie znoszę buczących
                                                    buczków :-)
                                                    U mnie dzis piatek, a u Ciebie?
                                                  • Gość: kloss Re: ZNIKAJĄCA POLA IP: *.inetia.pl 24.08.01, 11:16

> eeeee.... do zazdrości to mi jeszcze daleko , tylko nie znoszę buczących
                                                    > buczków :-)
                                                    > U mnie dzis piatek, a u Ciebie?

daj troche pobuczeć, no nie zabraniaj mi tego. Patrząc w kalendarz to też mam
                                                    piątek, niestety jutro też troche trzeba popracować, a ma byc ładna pogoda, ale w
                                                    niedzielę to się gdzieś urwę, wyłaczam komórę i nikt mnie nie znajdzie!!! Wiem
                                                    już gdzie zakotwiczę
                                                  • Gość: Pola Re: ZNIKAJĄCA POLA IP: 195.116.214.* 24.08.01, 11:42
                                                    no dobra, juz dobra bucz sobie, ale nie licz na moja litość ;-))))))
                                                    Ja mam jutro sobotę i jak Pan Bóg przykazał nic nie robię, oprócz zakupów, ale
                                                    to równie cięzka harówka.....hihihi..no dobra przyznam się, uwielbiam to. A
                                                    szczególnie, ze mamy koniec miesiąca i koncicho znowu zapełnione.A potem
                                                    jeszcze tylko dwa dni i fruuuuuuuuuuu mnie nie ma.
                                                  • Gość: kloss Re: ZNIKAJĄCA POLA IP: *.inetia.pl 24.08.01, 11:52
                                                    znaczy sie wylatasz jeszcze w sierpniu? Aleeeee masz fajnie!!!! I zkim będę
                                                    sobie popisywał? I jeszcze jak wrócisz to mnie nie będzie, będę się chłodził na
                                                    leczeniu klimatycznym, co nie zwalnia Cię z wysłania info że już wróciłaś. Po
                                                    moim powrocie zajrzę na forum i jak coś nie będzie, tooooooo... to pewnie nic
                                                    nie zrobię. Czy masz już bombowy kostiumik na plażę?
                                                  • Gość: Pola Re: ZNIKAJĄCA POLA IP: 195.116.214.* 24.08.01, 11:57
                                                    wracam po 17 wrzesnia, Ciebie tez jeszcze nie bedzie? A strój???? noooo dopiero
                                                    jutro, a jezeli nie jutro, to no cóż obawiam sie, ze juz w ogole nie zdaze
                                                    zakupić a to sie bedzie łaczyło tylko z jednym ;-)