Dodaj do ulubionych

Czy znasz głupszy dowcip?

IP: *.gazeta.pl 13.07.01, 18:15
Siedzą obok siebie dwie głuche sowy.
Jedna mówi: - Mam cię w dupie.
A druga: - A ja cię w dupie.
Obserwuj wątek
    • Gość: stone99 Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.wloclawek.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.01, 20:35
      Oczywiście :Robiła babcia na drutach , przejechał tramwaj i spadła.
      • Gość: Digan Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 217.117.129.* 13.07.01, 21:31
        oczywiście!!

Komentator:

I żucił za trzy!!
        A jego kolega: Tak ślabo mu płacą??
        • Gość: gosc Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.ingr.com 08.08.01, 18:59
          Rozumiem, ze najglupsze ma byc rzucil przez ''z''

Gość portalu: Digan napisał(a):

&#62 oczywiście!!
          &#62
          &#62 Komentator:
          &#62
          &#62 I żucił za trzy!!
          &#62 A jego kolega: Tak ślabo mu płacą??

• Gość: jwer Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.legnica.dialog.net.pl 24.09.01, 10:07
          idzie krecik, patrzy lezy podkowa - bierze ją do ręki, ogląda, obraca, patrzy a
          tam koń

Płynie sobie żółwik, płynie, plynie a tu rekin połknął mu nogę. Odwraca się i
          ze smutną miną mówi: śmieszne, kurwa, śmieszne
      • Gość: seb Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.pool.dircon.co.uk 16.07.01, 13:58
        To nie bedzie glupie: Jasiu mowi do taty: dostalem lacza z matmy. Za co pyta
        ojciec. Pani zapytala sie mnie ile jest 2*3. Odpowiedzialem, ze 6. Za chwiloe
        spytala sie mnie ile jest 3*2. To jeden huj - powiedzial ojciec. I ja jej tak
        powiedzialem - rzekl Jasiu.
        • Gość: ch Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 62.233.128.* 28.08.01, 17:45
          Powinien jeszcze dostać z języka polskiego - za ortografię.
      • Gość: Ania Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 22.07.01, 15:30
        "Jeden wariat mówi do drugiego:
        -Która godzina?
        Drugi wariat wyciąga termometr i mówi:
        -Niedziela
      • Gość: matek Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 27.07.01, 08:46
        Najgłupszy dowcip który usłyszałem to cytuję "śrubokręt"
        z innych: idą trzy murzynki przez pustynie: pierwsza, druga, pół do trzeciej
      • Gość: matek znam bardzo GŁUPI ale fajny IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 27.07.01, 08:52
        Co robi tramwaj w kosmosie ????
        kosi trawę :)
        A jaki z tego wniosek ?????
        nigdy nie parkuj rowera przy lodówce :)))))
        .
        .
        pozdro dla Piotrka z Łobza
        • Gość: Ludi Re: znam bardzo GŁUPI ale fajny IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 03.08.01, 17:29
          plynal zegar motorem na ksiezyc. nagle wyskoczyl klej i obsypal sola drzewo, a
          drzewo na to : "hopsasa"
          morał:
          nie nos pradu w wiaderku
          moral z moralu:
          kto nosi prad w wiaderku ten moze utopic sie w scyzoryku
        • Gość: Jabu Re: znam bardzo GŁUPI ale fajny IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.01, 21:57
          Jeżeli mogę się doczepić, to pisze się "roweru":)
      • Gość: telek Dowcip czerstwy w sam raz dla Świetlickiego IP: 212.244.62.* 30.07.01, 11:57
        Dostałem e-malią dowcip, którego nikt ze znajomych nie jest w stanie mi
        wytłumaczyć. Panie Marcinie, kolega Piotr "po potrójnym przeczytaniu"
        doradził, "że możnaby to zakwalifikować jako „dowcip raczej czerstwy”...." więc
        może Pan ze swymi zdolnościami podpowie o co chodzi w poniższym dowcipie? Jest
        Pan naszą ostatnią nadzieją...

"Maz telefonuje z polowania do domu:
        - Kochanie, bede za dwie godziny w domu.
        Po powrocie zona pyta:
        - No i jak tam lowy?
        - Przez miesiac nie bedziemy kupowac miesa.
        - A co upolowales? Jelenia?
        - Nie."
        • Gość: jerry Re: Dowcip czerstwy w sam raz dla Świetlickiego IP: *.smsh.ae.katowice.pl 07.08.01, 14:42
          w tym o miesie i jeleniu brakuje ostatniej linijki

"przepilem cala pensje"
        • Gość: jadaj Re: Dowcip czerstwy w sam raz dla Świetlickiego IP: 213.76.143.* 30.08.01, 21:50
          Gość portalu: telek napisał(a):

&#62 Dostałem e-malią dowcip, którego nikt ze znajomych nie jest w stanie mi
          &#62 wytłumaczyć. Panie Marcinie, kolega Piotr "po potrójnym przeczytaniu"
          &#62 doradził, "że możnaby to zakwalifikować jako „dowcip raczej czerstwy̶
          &#62 1;...." więc
          &#62 może Pan ze swymi zdolnościami podpowie o co chodzi w poniższym dowcipie? Jest
          &#62 Pan naszą ostatnią nadzieją...
          &#62
          &#62 "Maz telefonuje z polowania do domu:
          &#62 - Kochanie, bede za dwie godziny w domu.
          &#62 Po powrocie zona pyta:
          &#62 - No i jak tam lowy?
          &#62 - Przez miesiac nie bedziemy kupowac miesa.
          &#62 - A co upolowales? Jelenia?
          &#62 - Nie."

Dalszy ciag byl taki: Nie, przepilem wyplate.
          Pozdrawiam

• Gość: t-man Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 217.97.155.* 30.07.01, 15:57
        o głupi dowcip nie tak trudno. np: facet od dzieciństwa miał zamiast pępka
        śrubkę. kiedy dorósł postanowił pozbyć się tego fantu, bo jak tu np. uprawiać
        sex? poszedł do lekarza, a ten z kolei odesłał pacjenta do zakładu naprawy
        samochodów. "ja ze śrubami nic nie chcę mieć do czynienia". mechanik z kolei
        odesłał gościa do domu mówiąc:"panie! a niech się coś tu jeszcze stanie. idź
        pan do domu, weź klucz "12" i odkręcaj pan sobie co pan tylko chcesz". nasz
        bohater tak właśnie zrobił. po przyjściu do domu rozebrał się, wyjął ze
        skrzynki na narzędzia odpowiedni klucz i odkręcał,odkręcał..... nagle patrzy a
        tu dupa mu spadła.
    • Gość: Ali Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.dialup.surfeu.at 13.07.01, 22:18

Oczywiscie:

Jada dwa fiaty ,jeden zielony a drugi skreca w prawo.

• Gość: karbol Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 14.07.01, 01:03
        Widziałeś małego fiata z drzewa?
        Nie.
        To wleź na drzewo i popatrz na tego fioletowego.

• Gość: Drapka Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 10.0.4.* / *.atj.pl 22.07.01, 17:32
        Podchodzi gościu do faceta na ulicy i pyta:
        -Przepraszam, która godzina?
        A facet wyciąga termometr i mówi:
        -Nie mam drobnych.
    • Gość: Wojciech Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 14.07.01, 10:04
      Jedzie dwóch motorowerzystów.
      Jeden z nich krzyczy do drugiego:
      -Teee, błotnik Ci się telepie!!!
      Na to drugi odpowiada:
      -Nic nie słyszę, bo mi się błotnik telepie!!!
      • Gość: pees Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.zakopane.sdi.tpnet.pl 11.08.01, 15:19
        na drzewie siedzą dwie krowy. Nagle nadleciało stado hebli: w którą stronę do
        Maroka - pytają. "Na prawo" - odpowiada jedna z krów. Heble poleciały. Za
        chwilę leci drugie stado : " W którą stronę do Maroka ?". " Na lewo" pada
        odpowiedź. Heble poleciały. " Dlaczego raz mówisz na prawo, a raz na lewo?"
        pyta jedna krowa drugą. " A na ch... w Maroku tyle hebli?"
      • Gość: pees Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.zakopane.sdi.tpnet.pl 11.08.01, 15:21
        " dzień dobry, czy jest Staszek?"
        " Tak, jest na podwórku, karmi świnie, łatwo Pan go pozna - ma kapelusz"
    • Gość: chitarra Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.torun.dialup.inetia.pl 14.07.01, 12:22
      Co emytuje czołg na poligonie?
      Czołg na poligonie emytuje makieta
    • stone99 Re: Czy znasz głupszy dowcip? 14.07.01, 12:27
      Czym się różni gołąb od zwłaszczy?
      Gołąb lubi siadać na oknie,
      a zwłaszcza na parapecie.
      • Gość: Hela Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 213.77.91.* 10.08.01, 13:32
        Czym się różni żaba od zwłaszcz?
        Żaba jest zielona
        a zwłaszcza na dupie
        • Gość: stranger Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.panoramix.net.pl 07.09.01, 14:15
          Gość portalu: Hela napisał(a):

&#62 Czym się różni żaba od zwłaszcz?
          &#62 Żaba jest zielona
          &#62 a zwłaszcza na dupie

zwlaszcza byla od golebi, a od zaby od najbardzieja:

- czym sie rozni zaba od najbardzieja?
          - bo zaba jest cala zielona, a najbardziej na pysku
      • Gość: igloo Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.tgr.lubin.edu.pl 24.08.01, 18:17
        Czym się różni ptaszek?
        Tym, że ma jedną nóżkę bardziej.
        • Gość: Waldek Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.elblag.dialog.net.pl 04.09.01, 19:17
          Gość portalu: igloo napisał(a):

&#62 Czym się różni ptaszek?
          &#62 Tym, że ma jedną nóżkę bardziej.

Lepsze jest z wróbelkiem:
          -Czym się różni wróbelek?
          -Tym, że ma jedną nóżkę od drugiej.

• Gość: moko De Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 212.160.161.* 14.07.01, 12:40
      nie znam głupszego dowcipu
      • Gość: Wojciech Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 14.07.01, 13:33
        Gość portalu: moko De napisał(a):

&#62 nie znam głupszego dowcipu

Ha, ha, ha - dobry dowcip!!!
    • Gość: wojtas Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 15.07.01, 02:20
      Kupil facet dlugopis i sie popisal
      Szedl facet kolo koparki i sie wkopal...
      • Gość: lakas Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 15.07.01, 23:48
        idze gosc przez pustynie i widzi bar,podchodzi i mowi:
        -poprsze coca cole
        -nie ma
        -to moze fante
        -tez nie ma
        no to moze wode!?
        -rowniez nie ma
        -a co jest??
        -bigos.........
        • Gość: Jabu Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.01, 22:10
          Ta pustynia była w Polsce?:))
        • Gość: Jabu Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.01, 22:12
          A ekspedientka to blondynka...
    • Gość: jazzndre Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 212.182.119.* 15.07.01, 12:21
      Dowcip wymyślony przez znajomego i zaprezentowany w liceum podczas jakiejś
      akademii czy innej uroczystości:

Idzie facet ulicą, nagle patrzy - leży przed nim mała, różowa piłeczka. Facet
      odruchowo kopnął ją, piłeczka potoczyła się za róg i po chwili wróciła pod jego
      stopy. Gość kopnął więc jeszcze raz, silniej. Piłeczka znowu wróciła. Podniósł
      więc piłeczkę i mocno rzucił przed siebie. Po chwili piłka znów leżała przed
      jego stopami. Zdenerwował się, podniół ją i podszedł do innego przechodnia.
      - Przepraszam, mógłby pan rzucić tą piłeczką jak najmocniej przed siebie?
      - Oczywiście.
      Gość rzucił piłeczką - sytuacja sie powtórzyła. Rzucił więc jeszcze raz - taki
      sam efekt.
      - Panie, przecież to zaczarowana piłeczka! Skąd pan ją wziąłeś?
      A pierwszy koleś:
      - Znalazłem.

:)))
      • Gość: matya Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 212.87.29.* 15.07.01, 12:51
        tak glupie, ze az smieszne:-)))))
        • Gość: Polatuh Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 15.07.01, 15:28
          Dziadek bral udzial w wyscigu balonow. I co? I niezle wypadl!
          • plot Re: Czy znasz głupszy dowcip? 15.07.01, 15:31
            no znam kawał
            o napięciu:
            na pięciu napadło dziesieciu
            • Gość: dziadek Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.chello.pl 15.07.01, 19:08
              Złota Palma z Cannes za napięcie.
              • Gość: mArAs Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.dyn.optonline.net 16.07.01, 23:34
                Czym sie rozni zarowka od blondynki?
                Zarowka ciagnie napiecie a blondynka na kolanach.
                • +fidel+ Re: Czy znasz głupszy dowcip? 22.08.01, 11:16
                  Wychodzi rolnik na pole a tam w gruncie rzeczy...
            • Gość: tkin Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 195.117.142.* 19.07.01, 13:29
              nie, za to znam bajkę o jabłonce - miałam ci ja-błonkę...
              • Gość: pietia Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.office.mtl.pl 08.08.01, 16:08
                Malgosia przychodzi do mamy:
                - Mamo, jak bede duza i znajde sobie mezczyzne to jak wyjde za maz to bede
                Tak jak Ty z Tat ?
                - Tak, c¢reczko.
                - A jak bym nie wysla za m z to bede taka stara panna jak
                Ciocia Ola?
                - Tak, c¢reczko.
                - No to, kurwa, fajne perspektywy...
                • Gość: FRANK Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 10.105.11.* 13.08.01, 14:58
                  ZAJEBISTE:)))))))))
              • Gość: pete Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 213.77.49.* 13.08.01, 15:49
                A o Magdzie Zawadzkiej ?

Chwyciła go Magda za wacka.
          • Gość: jaso Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 193.235.215.* 16.08.01, 12:33
            Ilu lita jest lufa? Lufa jest jednolita!
      • Gość: XX Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 25.08.01, 21:41
        Przychodzi baba do lekarza a lekarz też facet
      • Gość: Kawalarz Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 01.09.01, 13:52
        Szczerze piszac to nie wiem o co chodzi jakby ...???

pozdro
        Kawalarz
    • Gość: lukas Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.chello.pl 15.07.01, 15:44
      wchodzi pijany facet do autobusu i widzi panne z owlosiona pacha trzymajaca sie
      za gorną poręcz.Facet patrzy i mówi....te, baletnica ta nóżka nie za wysoko??!!
      • Gość: wigga Re: Lukas jestes geniuszem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.iton.pl 17.07.01, 19:13
        najlepsz dowcip jaki slyszalem w zyciu!
      • Gość: Lidia Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 18.07.01, 22:32
        Idzie dwóch facetów ośnieżoną ulicą.
        Pierwszy mówi: E, zobacz tu jest krew ludzka!
        Drugi: Jakiego Lucka?
        • Gość: Jacek Ten jest super- przeczytajcie!!!! IP: 10.0.2.* / 217.97.51.* 04.08.01, 23:05
          Mówi mały Rumun do mamy:
          - Mamo, chce mi się kupę.
          A mama:
          - Zaraz ci ukroję.
          • Gość: tommie Re: Ten jest super- przeczytajcie!!!! IP: 195.94.222.* 07.08.01, 16:40
            Jak Rumunka uczy córkę zakładac majtki?

- Żółtym do przodu, kochanie.
          • Gość: Aaaga Re: O Rumunach?- Nie ma sprawy IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 14.08.01, 13:15
            Siedzi Rumun pod pomnikiem i smaruje kromkę gównem. Podchodzi Japończyk-
            turysta: Bieda co? -No bieda- mówi Rumun. To rzucił mu pare groszy. Podłazi
            Amerykanin: Co tam Rumun, Bieda? - No bieda- mówi Rumun. Dał mu dolca.
            Podchodzi Polak: Bieda, co? -No bieda- mówi Rumun. -To co tak grubo
            smarujesz?!!!
            • +fidel+ Re: O Rumunach?- Nie ma sprawy 22.08.01, 11:37
              Dlaczego w Rumunii przed panna mloda stawiaja tort z gowien?
              Zeby sie muchy odpierdolily od panny mlodej.
              • Gość: bess Re: O Rumunach?- Nie ma sprawy IP: *.bakernet.com.pl 24.08.01, 19:42
                No pieknie... A moze by tak jakies "polish jokes"? Tez byloby tak smiesznie?
                • Gość: Waldek Re: O Rumunach?- Nie ma sprawy IP: *.elblag.dialog.net.pl 04.09.01, 19:28
                  Gość portalu: bess napisał(a):

&#62 No pieknie... A moze by tak jakies "polish jokes"? Tez byloby tak smiesznie?

święte słowa
                • Gość: someone Re: O Rumunach?- Nie ma sprawy IP: *.panoramix.net.pl 07.09.01, 14:35
                  Gość portalu: bess napisał(a):

&#62 No pieknie... A moze by tak jakies "polish jokes"? Tez byloby tak smiesznie?

no to prosze:
                  - co wychodzi ze skrzyzowania Polaka z osmiornica?
                  - idealny zbieracz truskawek

albo:
                  Polacy bardzo ostatnio uaktywnili sie w kosmosie - zaginal Wielki Woz.

• Gość: L. Re: O Rumunach?- Nie ma sprawy IP: *.mpip-mainz.mpg.de 08.09.01, 18:32
                    Najwazniejsze to umiec sie smiac z samych z siebie, a niektore z ''polish jokes'' sa naprawde super. Tylko czemu
                    ja mam taka krotka pamiec. Przypominaja sie mi tylko o Rosjanach i to tez nienajswiezsze, ale niech bedzie.

Zlapal Rosjanin zlota rybke. Zlota rybka, jak to zlota rybka mowi, ze ma on jedno zyczenie. Ten pomyslal i mowi,
                    ze chcialby zeby byl pokoj w Czeczeni. Rybka zaczela sie wykrecac: "co ty, ja takimi sprawami sie nie zajmuje,
                    polityka to nie moja dzialka, a w ogole to ja nie wiem gdzie jest ta Czeczenia. Popros o cos innego." Ten
                    pomyslal chwile i mowi, ze chcialby zeby jego zona byla piekna jak miss swiata. Rybka ucieszona, ze ten znalazl
                    inne zyczenie stwierdzila, ze nie ma sprawy, tylko niech ten pokaze jej zdjecie polowicy. Popatrzyla chwile na
                    zdjecie, podrapala sie pletwa i pyta: "To gdzie ta Czeczenia?"

Drugi tez o zlotej rybce i tzw. ''nowym Ruskim''. Nowy Ruski poszedl na ryby. Zlota wedka, zlota zylka, na zlotym
                    haczyku zloty rybak. Zarzuca, wyciaga, a tu mala zlota rybka. Nowy Ruski odczepil ja, popatrzyl z dezaprobata,
                    ze taka mala i zamachnal sie, zeby ja wrzucic spowrotem do wody. Wtedy rybka wola: "A zyczenie!?". Nowy
                    Ruski popatrzyl sie znowu na nia, zamyslil i mowi: "No to pros."
              • Gość: XXXXXXL Re: O Rumunach?- Nie ma sprawy IP: *.acn.waw.pl 01.09.01, 12:51
                Obrzydliwe... A w ogóle to jak można pisać tak świńskie i krzywdzące dowcipy!
              • Gość: renata Re: O Rumunach?- Nie ma sprawy IP: *.kowabunga.dialup.pol.co.uk 11.10.01, 21:43
                podchodzi kolega do kolezanki i mowi:daj mi swoje zdjecie! ona:po co ci???
                on:bo zbieram pokemony!!!
          • Gość: maly Re: Ten jest super- przeczytajcie!!!! IP: *.gacked.dialup.pol.co.uk 22.08.01, 23:22
            Gość portalu: Jacek napisał(a):

&#62 Mówi mały Rumun do mamy:
            &#62 - Mamo, chce mi się kupę.
            &#62 A mama:
            &#62 - Zaraz ci ukroję.
            do Jacka
            ten kawal jest "chory" ale jest cool!!
      • Gość: igloo Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.tgr.lubin.edu.pl 24.08.01, 18:24
        Znam to w innej z lekka wersji. Koniec brzmi: taka duża baletnica, a majtek nie
        nosi.
    • Gość: BD Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.pg.com 15.07.01, 15:50
      O jablonce:
      Miałam Ci ja błonkę
      O naleśniku:
      Na leśnika spadło drzewo
      • Gość: plex Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 216.104.228.* 15.07.01, 20:40
        naleśnik z dżemem:

leży leśnik na leśniku i drzemie

:)
      • Gość: A+D Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.acn.waw.pl 01.09.01, 12:56
        Niezłe!
    • Gość: Szy14 Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.ppp1-12.osl2.world-online.no 15.07.01, 16:00
      Szwed zabil Norwega finka.
      • Gość: bolo Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 64.40.39.* 15.07.01, 16:08
        zrub dziwce dziecko jak macicy nimo
        • Gość: Marta Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.radom.pl 31.07.01, 22:22
          Hrabia mowi pokojówce: posłałem łózko
          Pokojówka: to bardzo dobrze
          Hrabia: nie bałdzo.......
          • Gość: akme Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.starosielce.sdi.tpnet.pl 07.08.01, 21:59
            Gość portalu: Marta napisał(a):
            &#62 Hrabia mowi pokojówce: posłałem łózko
            &#62 Pokojówka: to bardzo dobrze
            &#62 Hrabia: nie bałdzo.......

Lepiej brzmi "zasłałem" :)

• Gość: W Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 212.106.170.* 15.07.01, 22:18
        Krzaklewski to fajny Prezydent.
        • Gość: MarLez Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 19.07.01, 22:48
          Dwa kawaly o windzie:
          1. Wchodzi facet do windy, a tam wąż liże sobie nogi.
          2. Wchodzi facet do windy, a tam schody.
        • Gość: abc Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.acn.waw.pl 01.09.01, 12:58
          Racja, racja...
    • Gość: kriso Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.ists.pl 15.07.01, 17:24
      Przychodzi koń do baru i mówi - proszę piwo bez soku. Barman na to - bez
      jakiego znowu soku? Może być malinowego - odpowiada koń.
    • Gość: Duda A moze byc stary? 2 wersje. IP: *.union1.nj.home.com 15.07.01, 17:49
      Wchodzi Murzyn do przedzialu, a babcia pyta: "czy to tunel ?".

Wchodzi Murzyn do przedzialu a babcia krzyczy: "o Boze! Malpa!
      Na co Murzyn: "Prosze Pani, ja jestem Murzyn!"
      A babcia: "...i mowi!".
    • Gość: Janek Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.lancut.sdi.tpnet.pl 15.07.01, 18:59
      Idzie krasnoludek przez las...
      zapomniał oddychać
      i zdechł...
      • Gość: Kasia Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.07.01, 19:47
        Podpływa facet kajakiem do kraweżnika i pyta przechodnia która godzina,a ten
        wyciaga termometr i mówi,ze środa.

Płynie statek przez pustynię. Nagle ktoś krzyczy: "Czlowiek za burtą!", a oni
        nic i dalej rabia drewno.
        • Gość: mali Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.starnet.pl 15.07.01, 20:35
          Sarna widzi jak jeż je jabłko.Podchodzi i mówi:
          -Co jesz?
          A jeż:Co sarna?
          • Gość: bess Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.bakernet.com.pl 24.08.01, 19:46
            Bardzo madra odpowiedz. Skoro idiotka, ze jez je jablko, to po co pyta?
    • Gość: Monika Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.pl 15.07.01, 20:25
      Idzie Jaś i widzi dwóch księży i mówi:
      Niech będą pochwalone dwa Jezusy Chrystusy
      • Gość: maly Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.gacked.dialup.pol.co.uk 22.08.01, 23:13
        kto zna ostatni kawal o Jasiu
        Jas ukonczyl 8 klase
    • Gość: plex Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 216.104.228.* 15.07.01, 21:07
      jak głupie, to głupie:

Czym się różni wróbelek?
      Ma jedną nóżkę bardziej!

Jak wygląda gęś?
      - Gęś wygląda oczami!

- Czy twój dziadek ciągle żyje?
      - Nie, ciągle jest nieżywy...

- Dlaczego niesiesz te drzwi?
      - Bo zgubiłem klucz wczoraj i nie chce żeby się to powtórzyło.
      - A jeśli zgubisz tez drzwi?
      - To nie ma znaczenia, zostawiłem otwarte okno!

Co to znaczy, gdy ktoś znajdzie cztery podkowy?
      - To znaczy, ze gdzieś koń biega na bosaka...

Co to jest: Wisi na ścianie, chodzi i bije, a jak spadnie to do dupy z
      takim zegarem?

A wiesz co ma klucz francuski do dźwigu?
      - Nic, bo ani tym ani tym nie można się uczesać!!!

Co Miś Uszatek je na kolację?
      - Pora na dobranoc...

Dlaczego dziewczyny jak się budzą to się przeciągają?
      - Bo nie mogą się po jajach podrapać.

Dlaczego wygoniono garbatego z basenu?
      - Bo straszył ludzi udając rekina.
      • Gość: mariusz Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.pekao.com.pl 16.07.01, 09:04
        A znasz dowcip o Indianinie na traktorze?
        -Ja tez nie ale fajnie sie zaczyna!!

albo

Wchodzi facety do piwnicy a tam ciemno w sloiku.
      • Gość: ElbE Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 17.07.01, 13:33
        Czym się różnią skrzypce od kontrabasu?
        Kontrabas się dłużej pali.

Szło dwóch panów, jeden w kapeluszu a drugi też był dyrektorem.

Jadą dwa tramwaje, jeden czerwony a drugi też po szynach.

"Gol" krzyczy sędzia piłkarski wpadając do fryzjera.

• Gość: King APS Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.inet.com.pl 19.07.01, 17:32
        Ten dowcip o przeciągających się dziewczynach jest super
      • Gość: Skowi Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.08.01, 04:52
        &#62
        &#62 Co Miś Uszatek je na kolację?
        &#62 - Pora na dobranoc...

A na czym śpi?
        Na fotelu, bo ma klapnięte łóżko.

:-))
      • Gość: tramp Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 22.08.01, 09:29
        Jeśli chodzi o misia Uszatka. - Gdzie śpi Miś Uszatek? spi na podłodze bo
        klapniete łóżko(uszko) ma.
      • Gość: igloo Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.tgr.lubin.edu.pl 24.08.01, 18:42
        A ten znacie:
        Wchodzi wariat do autobusu i po kolei kasuje 6 biletuf. Podchodzi do niego
        mężczyzna i pyta: przepraszam ale po co panu aż 6 biletó. Wariat na to: jak
        zgubie 1 to mam 2, jak zgubię 2 tomam 3 itd. Mężczyzna: no dobra a jak pan
        zgubi wszystkie? Wariat: a to ja mam jeszcze miesięczny.
      • Gość: miniu Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.kot.com.pl 24.08.01, 20:31
        Gość portalu: plex napisał(a):

&#62 jak głupie, to głupie:
        &#62
        &#62 Czym się różni wróbelek?
        &#62 Ma jedną nóżkę bardziej!
        &#62
        &#62 Jak wygląda gęś?
        &#62 - Gęś wygląda oczami!
        &#62
        &#62 - Czy twój dziadek ciągle żyje?
        &#62 - Nie, ciągle jest nieżywy...
        &#62
        &#62 - Dlaczego niesiesz te drzwi?
        &#62 - Bo zgubiłem klucz wczoraj i nie chce żeby się to powtórzyło.
        &#62 - A jeśli zgubisz tez drzwi?
        &#62 - To nie ma znaczenia, zostawiłem otwarte okno!
        &#62
        &#62 Co to znaczy, gdy ktoś znajdzie cztery podkowy?
        &#62 - To znaczy, ze gdzieś koń biega na bosaka...
        &#62
        &#62 Co to jest: Wisi na ścianie, chodzi i bije, a jak spadnie to do dupy z
        &#62 takim zegarem?
        &#62
        &#62 A wiesz co ma klucz francuski do dźwigu?
        &#62 - Nic, bo ani tym ani tym nie można się uczesać!!!
        &#62
        &#62 Co Miś Uszatek je na kolację?
        &#62 - Pora na dobranoc...
        &#62
        &#62 Dlaczego dziewczyny jak się budzą to się przeciągają?
        &#62 - Bo nie mogą się po jajach podrapać.
        &#62
        &#62 Dlaczego wygoniono garbatego z basenu?
        &#62 - Bo straszył ludzi udając rekina.

A czym się różni krokodyl?
        - Bo jest bardziej długi niż zielony.
        Kom. to jest racjonalne bo długi jest całym, a zielony tylko do połowy,
        • Gość: xyz Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 10.1.22.* 31.08.01, 14:36
          Czy krokodyl jest bardziej dlugi czy zielony??
          .
          .
          .
          .
          .
          Bardziej zielony. Jest zielony jak dlugi i jeszcze po bokach :)
      • Gość: Chudini Ma jedną nóżkę bardziej!?!?! IP: 157.25.155.* 29.08.01, 12:04
        Gość portalu: plex napisał(a):

&#62 jak głupie, to głupie:
        &#62
        &#62 Czym się różni wróbelek?
        &#62 Ma jedną nóżkę bardziej!

Hmmm. o co tu chodzi.....całą noc sie zastanawiałem i nadal nie wiem?!
    • Gość: cubone Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.chello.pl 15.07.01, 21:20
      dlaczego grzybek przyjaźnił się z pomidorkiem? bo... pomidiorek był fajny :)
      • Gość: krowka Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.07.01, 21:30
        krowa do krowy:
        -chodz wejdzemy na drzewo
        -a po co?
        -bo mam ochote na sliwki
        -ale to jest przeciez grusza
        -to nic, sliwki mam w torebce
        • Gość: Mac Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.chello.pl 15.07.01, 21:52
          Pewien facet miał takiego zeza , że jak plakał to mu łzy po plecach spływaly.
    • Gość: ms13 ŚLEPE KONIE IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 15.07.01, 22:28
      Rozmawiają dwa ślepe konie.
      - Biegniesz w Wielkiej Pardubickiej?
      - Nie widzę przeszkód...
      • Gość: Kawalarz Re: ŚLEPE KONIE IP: *.wlop.ppp.polbox.pl 01.09.01, 13:51
        Genielny klasyczny dowcip - uwielbiam go :))))))

pozdro
        Kawalarz
    • Gość: u2 Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.ds.uj.edu.pl 15.07.01, 23:34
      wchodzi facet do windy a tam schody...

przychodzi baba do lekarza a...lekarz też baba
      • Gość: Harry Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl 16.07.01, 00:18
        Wrocil facet do domu do zony i chodzi po pokoju.
        Zalozyl rece a siebie i chodzi
        Chodzi w kolko
        - Zona - Co tak chodzisz ?
        - Maz - Chce mi sie sexu.
        - Zona no to choc
        - Maz - No to przeciez chodze
        • Gość: shylock Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.07.01, 01:23
          Zderzyły się w tunelu dwa krety. Jeden krzyczy na drugiego:
          - Nie widzisz, że nie widzę!?
          - Nie
          -No widzisz...

A teraz dowcip już nie taki głupi:
          Do sklepu wchodzi dwóch murzynów i mulat, a sprzedawca pyta:
          - Słucham najjaśniejszego pana?
          • Gość: mreck Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 192.168.1.* / *.elzam.com.pl 16.07.01, 08:45
            Przychodzi garbata baba do lekarza, a lekarz już od drzwi woła:
            wiem, wiem, wiem: ciąża pozamaciczna.
            • Gość: ARTUR Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 213.77.49.* 16.07.01, 09:19
              Gość portalu: SKORA napisał(a):

&#62 Ida dwie agrafki przez pustynie
              &#62 Potwornie goraca mowi jedna.
              To sie rozepnij odpowiada druga

• Gość: lolik Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 16.07.01, 09:40
                przychodzi kościotrup do baru i mówi
                - dwie setki i szmatę

przychodzi zezowata baba do lekarza, lekarz pyta
                - co pani dolega
                - ja nie do pana, ja do tego drugiego
          • Gość: Chlodny Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 217.153.50.* 23.07.01, 15:51
            Czym sierózni Babcia od wnuczki?

Wnuczka leciała jak strzała, a babcia jak leciała to szczała
      • Gość: And Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.dialup.surfeu.at 16.07.01, 21:58
        Na drzewie siedza: pani dzieciol i pan dzieciol
        Pod drzewem zolw bijacy glowa o pien,
        Pani dzieciol dp pana dzieciola- powiemy mu ze jest adoptowany ?
        • Gość: antyla Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 14:00
          Gość portalu: And napisał(a):

&#62 Na drzewie siedza: pani dzieciol i pan dzieciol
          &#62 Pod drzewem zolw bijacy glowa o pien,
          &#62 Pani dzieciol dp pana dzieciola- powiemy mu ze jest adoptowany ?

FAN-TA-STY-CZNY!!!
        • Gość: EDA Re: .NIE NAJGUPSZY! IP: 156.17.61.* 26.08.01, 16:25
          POMYLIEŚ WĄTKI .DLA MNIE NR 1.
        • Gość: ma Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl 31.08.01, 12:25

Taki rysunek Mleczki był
        • Gość: arab Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 65.112.221.* 21.09.01, 03:55

Jest jeszcze ten: Jerzyk wchodzi na wysoka galaz na drzewie, rozposciera lapki i
          skacze. Spada jak placek, wstaje, otrzepuje sie i dalej wchodzi na jeszcze wyzsza
          galaz. Sytuacja powtarza sie trzy razy. Na najwyzszej galezi siedza dwa ptaszki i
          jden mowi do drugiego:"Kochanie, powinnismy mu powiedziec, ze jest adoptowany".
      • Gość: Ola Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 195.205.213.* 10.08.01, 12:54
        Ja jak byłam mała opowiadałam ten dowcip w zmienionej wersji: Przychodzi baba
        do lekarza a lekarz też Ola.
    • Gość: palker Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.07.01, 09:48
      Jasiu, nie bujaj tatusia!
      Jasiu, mówiłam, nie bujaj tatusia. Tatuś po to się powiesił,aby mieć świety
      spokój.
      • Gość: hela Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.*.*.* 16.07.01, 10:00
        Siedzi krowa na płocie.
        Patrzy, a tu fr...... byk przeleciał.
    • Gość: I. Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 159.107.89.* 16.07.01, 11:37
      Idą dwie mrówki przez pustynię. Jedna mówi:
      - Nie czuję nóg.
      Druga:
      - To powąchaj moje.
      • Gość: Jabu TAK IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.01, 22:52
        Stare jak dwa światy...
        (Nie chodzi o reklamę polsatu:)
    • Gość: haha Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.gazeta.pl 16.07.01, 12:00

Przychodzi facet do krawca: - Czy uszyje mi pan spodnie za 5 zl?
      Krawiec: - OK, ale bez nogawek i kieszeni
      Facet: - A co beda mialy?
      Krawiec: - Wylacznie rozporek
      • Gość: mreck Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 192.168.1.* / *.elzam.com.pl 16.07.01, 12:49
        idzie dwóch studentów przez most, ten drugi też w trampkach.
        • Gość: Michał Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.cr-media.com.pl 16.07.01, 12:58
          Szedł Mozart i Bach!
          • Gość: mici Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 160.83.32.* 16.07.01, 13:26
            idzie sebastian i bach
            • Gość: piki Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.bloomberg.com 16.07.01, 13:30
              przychodzi baba do lekarza a lekarz tez baba
              • Gość: rara Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.pekao.com.pl 16.07.01, 13:42
                Pyta wnuczek babci
                Babciu dlaczego ten pan jest taki chudy
                Pewnie mało je biedaczek
                A co to jest daczek ?
                • Gość: bas Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.pool.dircon.co.uk 16.07.01, 14:04
                  Przychodzi murzyn do zatrudniaka: jest jakas praca dla czarnego?
                  Oczywiscie. 5 tys. miesiecznie, sluzbowy samochod i komorka, co tydzien nowy
                  garnitur od firmy.
                  Pani zartuje - mowi murzyn.
                  To pan pierwszy zaczal - odpowiada ona.
                • Gość: pete Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: 213.77.49.* 13.08.01, 15:59
                  Patrzcie dzieci: pająk je biedronkę !
                  A co to jest psze pani dronka ?
                • Gość: igloo Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.tgr.lubin.edu.pl 24.08.01, 18:49
                  Synek mówi do mamy:
                  -mamo czemu ty jestes biala tato bialy a ja czarny?
                  Na to mama:
                  -synu, byla taka impreza, ty sie ciesz że nie szczekasz!
            • Gość: aga Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.kbn.gov.pl 12.10.01, 14:19
              Wchodzi dwoch Niemcow do baru:
              - Dla mnie piwo, a dla Helmuta cola!
          • Gość: ACN Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.acn.waw.pl 01.09.01, 13:11
            Gość portalu: Michał napisał(a):

&#62 Szedł Mozart i Bach!

Mozart i Bach to moje koty!

• Gość: Dubik Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.poznan.scansped.pl 16.07.01, 14:13
      Siedzi baba na ławce. Podchodzi do niej druga i mówi: ja też mam takie kalosze.
      • Gość: antyla Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 14:03
        -Jasiu, nie kop pana, bo się spocisz!
        • Gość: bess Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.bakernet.com.pl 24.08.01, 19:50
          To co, sypiemy juz cytatami z King-Sajzu?
        • Gość: l Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.01, 00:29
          ,
    • Gość: aga Re: Czy znasz głupszy dowcip? IP: *.chello.pl 16.07.01, 19:37
      przychodzi baba do lekarza i mowi:
      -jestem skonana
      lekarz odpowiada:
      -a ja z gwiezdnych wojen

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka