Dodaj do ulubionych

co? nikt nie zacznie?

25.09.01, 07:46
widze, ze nikt sie nie kwapi do zalozenia watku ...
i znow ja musze to zrobic? pozdrawiam wszystkich przyjaciol i znajomych,
z wrogami poradze sobie sam (chyba) ;-))))
Obserwuj wątek
    • Gość: jmt Re: co? nikt nie zacznie? IP: *.swietochlowice.sdi.tpnet.pl 25.09.01, 07:51
      ja juz zaczalem ponad godzine temu - siedze w pracy i z nudow musialem przez
      cala godzine pracowac, a teraz sa 2 watki do opisania!
      • Gość: nanta Re: co? nikt nie zacznie? IP: 19.150.112.* 25.09.01, 07:52
        Jmt, my sie juz dzisiaj widzielismy
        Rigel, jak tam samopoczucie z rana?
        optymista? ;)))

• Gość: mreck Re: co? nikt nie zacznie? IP: 192.168.1.* / *.elzam.com.pl 25.09.01, 07:54
          jmt nadawał do przyjaciół z boiska, nie odzywałem sie bo nie miałem okazji sie
          z nim pokopać. na boisku, a jakże :)
          u mnie swieci pięęęękne slonko a u was?
          • Gość: nanta Re: co? nikt nie zacznie? IP: 19.150.112.* 25.09.01, 07:57
            u mnie paskudnie ;))
            jak zawsze o tej godzinie :))))
        • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 07:57
          witaj Nanta!
          jasne, ze jestem optymista ... zawsze i wszedzie, gdzie Ty jestes ;-)))))
          • Gość: mreck Re: co? nikt nie zacznie? IP: 192.168.1.* / *.elzam.com.pl 25.09.01, 08:01
            Ty R. to ty nie tylko optymista jesteś, ty N I E PO P R A W N Y optymista
            jesteś. i dobrze :-)
            • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:02
              Gość portalu: mreck napisał(a):

> Ty R. to ty nie tylko optymista jesteś, ty N I E PO P R A W N Y optymista
              > jesteś. i dobrze :-)

w przeciwienstwie do niektorych tutaj ;-)))
              LUDZIEEEE cieszcie sie, moze byc tylko lepiej!!!!!
              • nanta!!! Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:05
                bedzie lepiej jak mi wskazowki zegarka cofniesz
                bede wtedy twoja fanka do konca i jeden dzien dluzej...;)))
                • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:06
                  nanta!!! napisał(a):

> bedzie lepiej jak mi wskazowki zegarka cofniesz
                  > bede wtedy twoja fanka do konca i jeden dzien dluzej...;)))

Nanta, wyrzuc zegarek, przeciez szczesliwi czasu nie licza ... ;-))))
              • Gość: mreck Re: co? nikt nie zacznie? IP: 192.168.1.* / *.elzam.com.pl 25.09.01, 08:06
                nie no LEPIEJ BYC NIE MOŻE! Takie słonko ide do lasu na grzyba.
                • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:07

> nie no LEPIEJ BYC NIE MOŻE! Takie słonko ide do lasu na grzyba.

sam jestes GRZYB ;-)))))
                  • Gość: jmt Re: co? nikt nie zacznie? IP: *.swietochlowice.sdi.tpnet.pl 25.09.01, 08:08
                    no co wy z tym slonkiem??? w australii mieszkacie???
                    :-)
                    • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:11
                      Gość portalu: jmt napisał(a):

> no co wy z tym slonkiem??? w australii mieszkacie???

pewnie, a gdzie mamy mieszkac. tutaj jest zawsze slonko i lataja po podworkach
                      te..., no ...., torbacze. A dingo pilnuja mojego domku ;-))))

• nanta!!! Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:08
                  mreck, na jednego grzyba sie nie oplaca
                  idz na zabki ;))
                  Rigel, a Ty szczesliwy jestes? :)))
                  • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:09
                    nanta!!! napisał(a):

> Rigel, a Ty szczesliwy jestes? :)))
                    jasne! ;-)))
                    • nanta!!! Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:09
                      optymista jak zawsze:))
                      a jak Ci cos nie wychodzi to tez sie cieszysz? ;)))
                      • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:12
                        nanta!!! napisał(a):

> a jak Ci cos nie wychodzi to tez sie cieszysz? ;)))
                        mi tam zawsze wychodzi .... ;-))))))
                        • nanta!!! Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:14
                          a wraca????:)
                          • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:15
                            nanta!!! napisał(a):

> a wraca????:)

ja zechce to wraca ;-)))))
                            • nanta!!! Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:16
                              pewnie zechce, ale co potem?
                              znowu wychodzi?:)
                              • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:18
                                nanta!!! napisał(a):

> pewnie zechce, ale co potem?
                                > znowu wychodzi?:)

tylko jak ja chce, zeby wyszedl ... ;-))))
                                • nanta!!! Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:19
                                  aaaa, to on taki posluszny jest?
                                  na zadanie wychodzi? ;)))
                                  no no no :))))
                                  • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:21
                                    nanta!!! napisał(a):

> aaaa, to on taki posluszny jest?
                                    dlaczego ON??? wszystko!!!!!
                                    > na zadanie wychodzi? ;)))
                                    a jak ma wychodzić, co???? kiedy mu się zachce?????

• nanta!!! Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:23
                                      jestem pod takim wrazeniem
                                      Twojego.....hm...... zarzadzania
                                      ze slow mi brak!!! ;)))))))))
                                      • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:24
                                        myslalem, ze juz dawno jestes pod tym.... wrazeniem ;-)))))
                                        • nanta!!! Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:36
                                          myslal Rigel o ...niedzieli ;))))

• rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:39
                                            nanta!!! napisał(a):

> myslal Rigel o ...niedzieli ;))))

a co to jest niedziela??????

• nanta!!! Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:42
                                              jak to co? i ja mam Ci to mowic??? ;)))
                    • Gość: mreck Re: co? nikt nie zacznie? IP: 192.168.1.* / *.elzam.com.pl 25.09.01, 08:12
                      te zielone z nóżkami i wyłupiasta facjata to nie GRZYB? to z kim ja sypiam?
                      Rigel coraz b. żaluję ze ich nie zaszczycilismy. Wspomień mielibu na tydzień.
                      anie najeden wątły watek ;)
                      • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:14

> te zielone z nóżkami i wyłupiasta facjata to nie GRZYB? to z kim ja sypiam?
                        > Rigel coraz b. żaluję ze ich nie zaszczycilismy. Wspomień mielibu na tydzień.
                        > anie najeden wątły watek ;)

na jaki tydzien, stary???? do konca swiata i jeden dzien dluzej ... i na forum
                        juz by nie zagladali, bo nie mieliby czasu... ze wzgledu na koniecznosc szukania
                        nowych chusteczek ... ;-))))
                        • nanta!!! nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:16
                          a wczesniej to co???? ;)))
                          mietkie kapelusze, jak nic !!!!!:)
                          • rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:16
                            Nanta, nie prowokuj mnie... !!!!!
                            • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:17
                              ale ja chce !!!
                              • rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:19
                                to umówmy sie, ze Ci sie udalo ....
                                dzisiaj nie dam sie sprowokowac .... ;-))))
                                • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:21
                                  bez umawiania, fakt faktem jest i koniec!!!
                                  a ja chetnie jeszcze poprowokuje, moge???:)))
                                  • rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:32
                                    nanta!!! napisał(a):

> a ja chetnie jeszcze poprowokuje, moge???:)))

jak bardzo chcesz, to mozesz. nie wiem tylko czy ja dam rade dac sie sprowokowac
                                    (oczywiscie tylko ze wzgledu na brak czasu...) ;-))))
                                    • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:35
                                      a czy ja powiedzialam ,ze ja BARDZO chce? ;))
                                      • rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:39
                                        nanta!!! napisał(a):

> a czy ja powiedzialam ,ze ja BARDZO chce? ;))

jak nie chcesz BARDZO, to ja sie nie dam sprowokowac ;-))))
                                        • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:41
                                          nawet jakbym chciala BARDZO to i tak
                                          nie mialam pewnosci ze sie dasz..no wiesz.
                                          A dlaczego ja mialabym sie wysilac?
                                          zeby znowu zobaczyc "nie"? :)))
                                          • rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:44
                                            nanta!!! napisał(a):

> zeby znowu zobaczyc "nie"? :)))

takim milym osobkom juz dawno przestalem mowic "nie" ;-))))
                                            • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:46
                                              rigel napisał(a):

> takim milym osobkom juz dawno przestalem mowic "nie" ;-))))

a od kiedy to ja wg Ciebie jestem "mila osobka" ??????? ;)))
                                              • rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:48
                                                nanta!!! napisał(a):

> a od kiedy to ja wg Ciebie jestem "mila osobka" ??????? ;)))
                                                od pewnego maila ... ;-)))))
                                                • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:50
                                                  ja sprecyzujesz zagadnienie to moze bede
                                                  jeszcze bardziej "mila osobka" ;)))
                                                  • rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:53
                                                    nanta!!! napisał(a):

> ja sprecyzujesz zagadnienie to moze bede
                                                    > jeszcze bardziej "mila osobka" ;)))

o jaka precyzje Ci chodzi, bo chyba nie lapie ... ;-)))))
                                                  • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:55
                                                    ktory to byl mail!!!! gdzie bylam ta "mila..." ;)))
                                                  • rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 08:56
                                                    nanta!!! napisał(a):

> ktory to byl mail!!!! gdzie bylam ta "mila..." ;)))

nie iiwem dokładnie, bo takich milych maili to ja dostaje po kilkadziesiat
                                                    dziennie, wiec chwile mi zajmie odszukanie. jak bedziesz cierpliwa, to moze
                                                    jeszcze dzisiaj Ci odpowiem ;-)))))
                                                  • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 09:01
                                                    nie musisz przeszukiwac wszystkich
                                                    tyko te ode mnie a ich raptem dostales DWA:)))
                                                  • rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 09:02
                                                    nanta!!! napisał(a):

> tyko te ode mnie a ich raptem dostales DWA:)))

aaa, faktycznie, i zaden nie byl mily???? to moze dostalem tego milego maila od
                                                    Nanty (bez wykrzyknikow)? ;-))))
                                                  • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 09:12
                                                    nie odkrecaj kota
                                                    dostales mily mail ode mnie, ktory to?????
                                                    nie krec bo sie upre i wiesz jaki bedzie skutek!!!

• rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 09:18
                                                    dokładnie: mail z 20 wrzesnia br. gdzies tak kolo 15-tej ;-)))
                                                  • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 09:26
                                                    bylam mila, to fakt :))))
                                                    nie da sie ukryc!!! ;)
                                                  • rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 09:27
                                                    nanta!!! napisał(a):

> bylam mila, to fakt :))))
                                                    > nie da sie ukryc!!! ;)

znowu nie ciesz sie za bardzo, bo inni (inne) sa jeszcze bardziej mili/mile ;-)))
                                                  • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 09:28
                                                    wiem co chcesz osiagnac :)))
                                                    zgadza sie???? ;))
                                                  • rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 09:39
                                                    nanta!!! napisał(a):

> wiem co chcesz osiagnac :)))
                                                    > zgadza sie???? ;))

nie wiem, co Ty wiesz, ale chyba się zgadza ;-)))))))))))))
                                                  • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 09:43
                                                    jesli odwolasz to chyba to bedziesz wiedzial
                                                    co ja wiem i wtedy bedzie sie zgadzalo ;)))

• rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 09:46
                                                    nanta!!! napisał(a):

> jesli odwolasz to chyba to bedziesz wiedzial
                                                    > co ja wiem i wtedy bedzie sie zgadzalo ;)))

odwołuje to .... chyba .... ;-))))
                                                  • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 09:52
                                                    zastanow sie dobrze ;)))
                                                    odwolaj "chyba" i "....." albo nic z tego ;)
                                                    to jest Twoja ostatnia szansa

• rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 10:49
                                                    nanta!!! napisał(a):

> zastanow sie dobrze ;)))
                                                    > odwolaj "chyba" i "....." albo nic z tego ;)
                                                    > to jest Twoja ostatnia szansa

dobrze, już dobrze, nie denerwuj sie... odwoluje "chyba" !!! ;-)))))
                                                  • Gość: rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... IP: 213.77.14.* 25.09.01, 10:50
                                                    nanta!!! napisał(a):

dobrze, już dobrze, nie denerwuj sie... odwoluje "chyba" !!! ;-)))))
                                                  • Gość: rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... IP: 213.77.14.* 25.09.01, 10:53
                                                    nanta!!! napisał(a):

dobrze, juz dobrze... nie denerwuj się ;-)))
                                                    odwołuję "chyba" ;-)))))

• nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 11:36
                                                    alez ja sie wogole nie denerwuje :-/
                                                    ciesze sie z powodu chyba.... ;))
                                                  • rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 11:42
                                                    nanta!!! napisał(a):

> alez ja sie wogole nie denerwuje :-/
                                                    > ciesze sie z powodu chyba.... ;))

a chyba bardzo sie cieszysz???
                                                  • nanta!!! Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 11:48
                                                    wyslales cos na ten wiesz....?
                                                    bo nic nie mam i nie
                                                    wiem czy mam sie z czego cieszyc, chyba ...;)

• rigel Re: nooooo! teraz to odwazni jestescie.... 25.09.01, 11:58
                                                    nanta!!! napisał(a):

> wyslales cos na ten wiesz....?

wyslalem, wyslalem ....

• Gość: Kwiatek Re: co? nikt nie zacznie? IP: 195.116.214.* 25.09.01, 08:16
      Dzień Dobry :-)
      • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:17
        czeeeeesc Kwiatuszku!!!
        • Gość: Kwiatek Re: co? nikt nie zacznie? IP: 195.116.214.* 25.09.01, 08:20
          ciemno, zimno i pochmurno :-(
          • rigel Re: co? nikt nie zacznie? 25.09.01, 08:22
            Gość portalu: Kwiatek napisał(a):

> ciemno, zimno i pochmurno :-(

chmurno, durno, nieprzyjemnie.... brrrrr ;-)))
            a gdzie Twój optymizm????? wiecej usmiechu ;-)))))
            • Gość: Kwiatek Re: co? nikt nie zacznie? IP: 195.116.214.* 25.09.01, 08:26
              rigel napisał(a):

> Gość portalu: Kwiatek napisał(a):
              >
              > > ciemno, zimno i pochmurno :-(
              >
              > chmurno, durno, nieprzyjemnie.... brrrrr ;-)))
              > a gdzie Twój optymizm????? wiecej usmiechu ;-)))))

Oj dobra, dobra !!
              Ale ja tak lubię czasem pomarudzić :-))))))
        • Gość: mreck Re: co? nikt nie zacznie? IP: 192.168.1.* / *.elzam.com.pl 25.09.01, 08:21
          stokrotka jak nic stokrotka. Witaj kwiatku miły.
          • Gość: Kwiatek Re: co? nikt nie zacznie? IP: 195.116.214.* 25.09.01, 08:28
            :-)))))))))))))
            • rigel do Kwiatka 25.09.01, 08:30
              ja na Twoim miejscu bym sie tak nie cieszyl ....
              Mreck takie stokrotki to zjada jako zakaske ... ;-)))))
              • Gość: Kwiatek Re: do Kwiatka IP: 195.116.214.* 25.09.01, 08:33
                :-O naprawde?!?! W takim razie uciekam . Dziekuje za uprzedzenie. Uratowales
                mnie juz kolejny raz :-))))
                • rigel Re: do Kwiatka 25.09.01, 08:34

> Uratowales mnie juz kolejny raz :-))))

i ZERO wdziecznosci ... ;-((((
                  • Gość: Kwiatek Re: do Kwiatka IP: 195.116.214.* 25.09.01, 08:36
                    wdzięczność?!?!!?
                    A ja myślalam, ze robisz to bezinteresownie ;-))))
                    • rigel Re: do Kwiatka 25.09.01, 08:40

> wdzięczność?!?!!?
                      > A ja myślalam, ze robisz to bezinteresownie ;-))))

no, i na ochotnika, co? ;-))))
                      • Gość: Kwiatek Re: do Kwiatka IP: 195.116.214.* 25.09.01, 08:41
                        a nie ??!?!?!
                    • Gość: mreck Re: do Kwiatka IP: 192.168.1.* / *.elzam.com.pl 25.09.01, 08:41
                      kwiatek, ty jestes takie jagnie, ktore samo wilka pragnie.
                      Rigel, cię "uratował" on, który ba forum głuszy panienki zawodowo?
                      przeciez ten typ może grać w Czerwonym Kapturku wilka bez charakteryzacji.
                      • Gość: Kwiatek Re: do Kwiatka IP: 195.116.214.* 25.09.01, 08:43

> kwiatek, ty jestes takie jagnie, ktore samo wilka pragnie.
                        > Rigel, cię "uratował" on, który ba forum głuszy panienki zawodowo?
                        > przeciez ten typ może grać w Czerwonym Kapturku wilka bez charakteryzacji.

cha..cha..cha... co za znajomość kobiecej natury . Jestem pod wrazeniem ;-))))
                  • Gość: pablos Re: do Kwiatka IP: 194.139.172.* 25.09.01, 08:40
                    Dzień dobry wszystkim, że tak sobie juz drugi dzień z kolei pozwole skłamac.
                    Ktoś tutaj o jakimś słońcu wspominał? To ja poroszę chociaż zdjęcie ww. Chociaz
                    bardziej podejrzewam, że to po porstu lampa. Ale o tak wczesnej godzinie
                    rzeczywiście można sie pomylić :))))
                    • nanta!!! Do Pablosa 25.09.01, 08:44
                      czesc Pablos
                      ten sam problem, brak swiatla!!
                      a moze my zwierzeta nocne co?
                      pokaz zabki, oooo cos dziwne sa,dziwne;)))

• Gość: pablos Re: Do Pablosa IP: 194.139.172.* 25.09.01, 08:47
                        Co?? Chwileczke, sprawdzę. Uuups, masz rację dziwnie to rzeczywiście wygląda.
                        Ale to jest tak jak się wstaje po ciemaku. Górna szczęka na dolna i vice versa.
                        Juz naprawiam pomyłkę ;))))
                        • nanta!!! Re: Do Pablosa 25.09.01, 08:49
                          aaa, to Ty masz takie ruchome !!!!
                          ja mam opilowane na stale i szukam barana do wbicia zebow ;)))
                          • rigel Re: Do Pablosa 25.09.01, 08:52
                            nanta!!! napisał(a):

> ja mam opilowane na stale i szukam barana do wbicia zebow ;)))

jak się odezwe, to bedzie, ze to ja jestem ten baran
                            jak sie nie odezwe, bedziesz myslala, ze uciekam
                            i tak zle, i tak niedobrze ;-))))) ale poszukam obcazkow ...
                            • nanta!!! Re: Do Pablosa 25.09.01, 08:54
                              a moze to nie Ty jestes ten baran,co? :))))
                              • rigel Re: Do Pablosa 25.09.01, 08:55
                                nanta!!! napisał(a):

> a moze to nie Ty jestes ten baran,co? :))))

w takim razie przepraszam i znikam, pa ....
                                • nanta!!! Re: Do Pablosa 25.09.01, 08:56
                                  chcesz zebym Cie traktowala jak barana?
                                  • rigel Re: Do Pablosa 25.09.01, 08:57
                                    nanta!!! napisał(a):

> chcesz zebym Cie traktowala jak barana?

jasne, ze nie, bo wole byc rzeznikiem niz baranem .... ;-))))
                    • Gość: mreck Re: do Kwiatka IP: 192.168.1.* / *.elzam.com.pl 25.09.01, 08:44
                      poporstu słońce, duże okragłem zółte i sie uśmiecha , o tak :)
                      słońce nie?
                    • Gość: Kwiatek Re: do Kwiatka IP: 195.116.214.* 25.09.01, 08:45
                      a nie "dobry" ?
                      • Gość: mreck co a nie "dobry" IP: 192.168.1.* / *.elzam.com.pl 25.09.01, 08:49
                        ?
                        • Gość: Kwiatek Re: co a nie IP: 195.116.214.* 25.09.01, 08:51
                          eeeeee tam... to post do Pablosa
                        • Gość: Kwiatek Re: co a nie IP: 195.116.214.* 25.09.01, 08:51
                          eeeeee tam... to post do Pablosa
                          • Gość: mreck Re: co a nie IP: 192.168.1.* / *.elzam.com.pl 25.09.01, 08:55
                            aha.
                            • Gość: pablos Re: co a nie IP: 194.139.172.* 25.09.01, 08:59
                              Ja po prostu muszę rano szukac jakiś minusów egzystencji, bo wrodzony optymizm
                              mię tak z rana spiera, że idąc do pracy śpiewałbym pełna piersią. A to nie
                              wiedzieć czemu nie podoba sie wpółuczestnikom ruchu drogowego ;))
                              • nanta!!! Pablos, spiewasz??? 25.09.01, 09:31
                                i tak skutecznie kamuflowales sie podczas spotkania!!!!
                                jak mogles, poprosze o jakis wirtualny wystep
                                oszczedz nam rararararararar, to juz bylo ;)))

• Gość: pablos Re: Pablos, spiewasz??? IP: 194.139.172.* 25.09.01, 09:39
                                  Ja przypominam, ze do rarara to Chris namawiał ;))) Zaraz jakieś demko
                                  przygotuje, tylko będę się musiał gdzieś odosobnić, bo w przeciwnym wypadku
                                  będziesz mi musiała załatwić biurko obok siebie :))))
                                  • nanta!!! Re: Pablos, spiewasz??? 25.09.01, 09:42
                                    nie ma problemu masz u mnie miejsce
                                    a teraz do spiewu, ja zaslaniam uszy ;)))
                                    • Gość: pablos Re: Pablos, spiewasz??? IP: 194.139.172.* 25.09.01, 10:17
                                      śnirf, śnirf (to wzruszenie). Jesteś kochana, absolutnie!! A teraz chwila
                                      przerwy, bo muszę nadmiar wruszeń wraz z roztworem soli w chusteczkę
                                      higieniczną wylać.
                                    • piotr_c Re: Pablos, spiewasz??? 25.09.01, 10:24
                                      Cześc wszystkim.

Podoba mi sie ten watek, tyle zdrowego optymizmu słonca i śpiewu. Coś dla mnie
                                      • nanta!!! Re: Pablos, spiewasz??? 25.09.01, 10:33
                                        czesc Piotrze,
                                        moze byc nieco mniej radosnie jak
                                        Pablos zacznie swoje trele ale ja
                                        to przetrwam ze wzgledu na uczucia;)))
                                      • Gość: nanta!!! Re: Pablos, spiewasz??? IP: 19.150.112.* 25.09.01, 10:34
                                        czesc Piotrze,
                                      • Gość: nanta!!! Re: Pablos, spiewasz??? IP: 19.150.112.* 25.09.01, 10:36
                                        czesc Piotrze,
                                      • nanta!!! Re: Pablos, spiewasz??? 25.09.01, 10:38
                                        czesc Piotrze,
                                      • Gość: nanta!!! Re: Pablos, spiewasz??? IP: 19.150.112.* 25.09.01, 10:40
                                        czesc Piotrze,
                                      • nanta!!! Re: Pablos, spiewasz??? 25.09.01, 10:41
                                        czesc Piotrze,
                                      • Gość: nanta!!! Re: Pablos, spiewasz??? IP: 19.150.112.* 25.09.01, 10:41
                                        czesc Piotrze,
                                      • Gość: nanta!!! Re: Pablos, spiewasz??? IP: 19.150.112.* 25.09.01, 10:42
                                        czesc Piotrze,
                                      • Gość: nanta!!! Re: Pablos, spiewasz??? IP: 19.150.112.* 25.09.01, 10:44
                                        czesc Piotrze,
                              • Gość: Kwiatek Re: co a nie IP: 195.116.214.* 25.09.01, 09:49
                                yhyyyy.no to w porządku . :-)))))
                                • Gość: nanta O kurcze!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 19.150.112.* 25.09.01, 11:06
                                  Ale sie zacielam w sobie!!!
                                  czkawka po sobocie jeszcze mnie gnebi????
                                  ja nie moge, ide sie napic ;)))
                                  • Gość: pablos Re: O kurcze!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 194.139.172.* 25.09.01, 11:16
                                    Wiem, ze chodziło Ci jedynie o to, żeby zwrócić na siebie uwagę i nieco ozywić
                                    senną dzisiaj atmosferę ;))) Udało Ci się!!! A co treli jak byłas je łaskawa
                                    nazwać (9 razy) postanowiłem, że najpierw zaprezentuję Ci je osobiście. Wiem,
                                    bo deklarowałaś, że uczucie pozwoli Ci to przeżyć. Cieszę się. A na razie biorę
                                    się za szlifowanie repertuaru;))))
                                    PS. Mam niejasne wrażenie, ze dzisiaj większośc forumowiczów ma kupe do
                                    zrobienia. I to w pracy!! :)))
                                    • piotr_c Re: praca 25.09.01, 11:28
                                      fakt. jest aż podejrzanie spokojnie, Ktos cos szykuje, albo tak jak ja maja
                                      gości z Holandii. Dzisiaj bedę nieco mniej aktywny :-(. Ale warunki pracy mi
                                      sie poprawią ( aby utrzymac pogodną tonację wątku)
                                      • Gość: aniela Re: praca IP: *.mst.gov.pl 25.09.01, 12:05
                                        przywieźli tabakę?
                                        • piotr_c Re: praca 25.09.01, 12:16
                                          Nie żadnej zieleniny, tylko nowy program komputerowy
                                          • Gość: aniela Re: praca IP: *.mst.gov.pl 25.09.01, 12:26
                                            to nie mogą byc holendrzy. lepiej ich wylegitymuj i patrz im na ręce
                                            • rigel Re: praca 25.09.01, 12:28
                                              Gość portalu: aniela napisał(a):

> to nie mogą byc holendrzy. lepiej ich wylegitymuj i patrz im na ręce

holendrzy w turbanach????
                                              • Gość: aniela Re: praca IP: *.mst.gov.pl 25.09.01, 12:31
                                                aha mają ręczniki na głowach. fakt
                                              • piotr_c Re: praca 25.09.01, 12:32
                                                skąd wziąłęś turbany?
                                                dla ścisłości jeden to oryginalny Holender a drugi to Japończyk.
                                                • rigel Re: praca 25.09.01, 12:33
                                                  piotr_c napisał(a):

> skąd wziąłęś turbany?
                                                  > dla ścisłości jeden to oryginalny Holender a drugi to Japończyk.

uwazaj, oni sie bardzo sprytnie maskuja ... ;-)))
                                                  • Gość: aniela Re: praca IP: *.mst.gov.pl 25.09.01, 12:35
                                                    maja oczy podklejane taśmą klejącą
                                                  • rigel Re: praca 25.09.01, 12:37
                                                    i tłumaczą sie, że te reczniki to oni tak zawsze jak umyja glowe, co???
                                                  • Gość: aniela Re: praca IP: *.mst.gov.pl 25.09.01, 12:38
                                                    i zbierają datki na islam?
                                                  • rigel Re: praca 25.09.01, 12:40

> i zbierają datki na islam?

jasne, przeciez konta im zablokowali ;-))))
                                                  • Gość: aniela Re: praca IP: *.mst.gov.pl 25.09.01, 12:41
                                                    typowi holendrzy jak na mój gust.
                                                  • rigel Re: praca 25.09.01, 12:43

> typowi holendrzy jak na mój gust.

jasne, i tymi recami machaja jak wiatraki ...Piotr, uwazaj na przeciagi .... ;-)))
    • rigel Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 12:42
      ja moge zrozumieć, że Cię na forum nie wpuszcza...
      ale pomachaj chociaż rączką, że jesteś.....
      • Gość: aniela Re: Nanta, gdzie jesteś??? IP: *.mst.gov.pl 25.09.01, 12:44
        środkową rączką
        • rigel Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 12:51

> środkową rączką

a Ty byłas na spotkaniu, że tak twierdzisz???
        • nanta!!! Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 12:52
          jestem jestem
          ale siedze pod sterta papierzysk od szefa,
          ktory zwala na mnie cala robote
          ledwo nadazam pisac maile ;)))
          • Gość: aniela Re: Nanta, gdzie jesteś??? IP: *.mst.gov.pl 25.09.01, 12:58
            nei byłam na spotkaniu ale za miskę ryżu powiedzieli mi co i jak
          • rigel Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:14
            wazne ze jestes .. ;-))))))
            • nanta!!! Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:20
              a nie jest wazne gdzie? :))))
              • rigel Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:23
                nanta!!! napisał(a):

> a nie jest wazne gdzie? :))))

jak nie możesz byc razem ze mną, to dobrze, ze chociaz jestes, gdzies tam ...
                • nanta!!! Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:32
                  a kto powiedzial ze nie moge ;)))
                  ja moge wszystko!!!!
                  nanta jestem i juz nie pampers;))
                  • rigel Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:34
                    nanta!!! napisał(a):

> ja moge wszystko!!!!
                    to zrob cos, zeby to wszystko chodzilo jak nalezy ... ;-))
                    i moze jeszcze sie troszke do mnie przyblizysz....?

• nanta!!! Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:36
                      ja juz nie moge sie bardziej do Ciebie przyblizyc ;)))
                      a co nie chodzi jak nalezy? ;) umnie GW dziala
                      • rigel Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:40
                        nanta!!! napisał(a):

> ja juz nie moge sie bardziej do Ciebie przyblizyc ;)))

a pisałaś ze mozesz wszystko... ;-(((

• nanta!!! Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:42
                          nie moge bardziej sie przyblizyc
                          bo juz jestem tak!!! blisko, ze bardziej sie nie da...
                          odwroc sie ;)))
                          • rigel Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:44
                            nanta!!! napisał(a):

> odwroc sie ;)))

ŁooooJezusicku!!!!! cos mi na plecy wyszkoczylo!!!!!!
                            • nanta!!! Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:45
                              i nie zlezie!!!!
                              • rigel Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:46
                                nanta!!! napisał(a):

> i nie zlezie!!!!

... i tego wlasnie obawialem sie naprawde ....
                                ale coz, jak wlazla to nie se tam siedzi .....;-)))))))))
                                • nanta!!! Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:48
                                  poczkajj ino wierzgne kopytkami
                                  i kitka po loczach pojade a obaczysz
                                  zatraczence jydyn ;)))
                                  • rigel Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:51
                                    nanta!!! napisał(a):

> poczkajj ino wierzgne kopytkami
                                    > i kitka po loczach pojade a obaczysz
                                    > zatraczence jydyn ;)))

tego tez sie obawialem. moze jeszcze lapki mi zwiazesz, zebym nie mogl nic
                                    napisac, co???? ;-))))
                                    • nanta!!! Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:54
                                      lapki sa dawno zwiazane moj Baranku
                                      wiec nie wiem jak Ty jeszcze jestes w stanie
                                      cos zrobic ;))
                                      • rigel Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 13:56
                                        nanta!!! napisał(a):

> lapki sa dawno zwiazane moj Baranku
                                        > wiec nie wiem jak Ty jeszcze jestes w stanie
                                        > cos zrobic ;))

noskiem zlotko wklepuje te literki....
                                        • nanta!!! Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 14:01
                                          zawsze wyreczasz sie noskiem? ;)))
                                          • rigel Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 14:04
                                            nanta!!! napisał(a):

> zawsze wyreczasz sie noskiem? ;)))

czyzbys znowu mi cos sugerowala???? nie, nie zawsze!
                                            mialem jeszcze cos napisac, ale pewnie doskonale wiesz co, wiec szkoda mojej
                                            klawiatury ;-)))))))))
                                            • nanta!!! Re: Nanta, gdzie jesteś??? 25.09.01, 14:09