Dodaj do ulubionych

Stawiam wam sobotnia kawe co by...

11.07.03, 22:51
... kofeina wam nie wyparowala niechcacy z obwodow!
No to chlup!

"ą" "ę" itd itd itd ...
Obserwuj wątek
    • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 11.07.03, 22:52
      podłączam swój venflon :-)
    • emusia Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 11.07.03, 23:29
      polejże jeszcze tej kawy bo zaraz usne...
    • hanya ja też poproszę... 11.07.03, 23:37
      bo łeb mi pęka, a spać się nie chce ;)
      hanya
      • emusia Re: ja też poproszę... 11.07.03, 23:39
        mi się spać chce, ale wiem, ze nioe zasne bo mi łeb pęka. a łeb mi peka bo nie
        spie i to jest właśnie błędne koło.
        • hanya Emusiu, u mnie to jest tak 11.07.03, 23:43
          że łeb mi pęka, bo pęka, a jak mi peka to piję kawę - pomaga, ale tylko rano
          a jak spać mi się nie chce, to nie piję kawy, bo ona ponoć jeszcze bardziej na
          niespanie działa, więc jak się nie chce, ale się chce, to się nie pije,
          wniosek z tego jest prosty dla mnie,
          na kawę muszę czekać do rana, na plaży ;)
          hanya
          • emusia Re: Emusiu, u mnie to jest tak 11.07.03, 23:46
            szczerze mowiaz niewiele z tego zrozumiałam, ale najwazniejsze ze ty rozumiesz
            • hanya i o to właśnie chodziło ;) 11.07.03, 23:49
              żebyś nie zrozumiała, Mała :)
              hanya
              • emusia Re: i o to właśnie chodziło ;) 11.07.03, 23:52
                jaka tam mała? >:-(
                • hanya Mała, Rogata ;) 11.07.03, 23:55
                  Ruda,
                  czy Ty jesteś Emusiu może z brygady RR?
                  ciocia hanya, co dzieci kocha nieswoje ;)
                  • emusia Re: Mała, Rogata ;) 11.07.03, 23:57
                    czy brygada RR to ta łolta disneja z tymi wiewiórkami?
                    i jesli tak, to czemu ja mam do niej nalezec? :-)
                    • hanya Gdy Cię skrycie z gagatkiem zetknie los... 12.07.03, 00:03
                      Brygada RR raz, dwa, usadzi go,
                      Gdy potrzebna Ci pomocna dłoń, słuchawkę chwyć i dzwoń, Czip, Czip, Czip i
                      Dejl, dniem i nocą Czip, Czip, Czipi Dejl, pomoc niosą ...
                      i w każdej chwili złej...
                      i coś tam, coś tam, nie pamiętam,
                      ale z tego co pamiętam, to była całkiem spoko brygada, ja tam dużo bajek pana
                      Walta się nie naoglądałam, ale ta jest akuratnie fajna...
                      i jeszcze pszczółkę lubie, i siostrzeńców Kaczora Donalda
                      hanya
                      • emusia Re: Gdy Cię skrycie z gagatkiem zetknie los... 12.07.03, 00:05
                        tak mi się własnie wydawalo. i jak tak wytęzyłam pamic to sobie przypomniałam,
                        że to była jedna z moich naulubieńszych dobranocek...
                        • hanya Emusiu i reszta brygady :) 12.07.03, 00:10
                          na mnie już pora najwyższa, bo ostatnio źle się prowadzę ;)
                          ale rano poproszę świeżą kawę, z ekspressu, tak 2/3 mojego ulubionego kubka +
                          1/3 ciepłego mleka do tego
                          + ewentualnie herbatniczki jakieś...
                          dobranoc, hanya
                          • emusia Re: Emusiu i reszta brygady :) 12.07.03, 00:12
                            to i ja pójdę, bo już chyba nikogo nie ma.....
      • ignatz Re: ja też poproszę... 11.07.03, 23:39
        kawa w imię zasad?
        • hanya Ignatz, a Tobie powiem, że 11.07.03, 23:45
          zasady są tylko po to żeby je łamać,
          ja właśnie złamałam przed chwilą jedną swoją
          hanya
          • ka_27 Ignatz, a Tobie powiem, że 11.07.03, 23:47
            Łam zasady - pij kawę o północy :-)))
          • emusia Re: Ignatz, a Tobie powiem, że 11.07.03, 23:48
            ja przez całe zycie nic nie robie tylko łamie zasady. a najbardziej lubie łamac
            zasady regulaminu szkolnego.
            • ka_27 Ignatz, a Tobie powiem, że 11.07.03, 23:57
              Czyli jesteś niekonwencjonalna :-))
            • ignatz Re: Ignatz, a Tobie powiem, że 12.07.03, 09:52
              brejkasz wszystkie rule, że zacytuję Boginię ;-)
    • Gość: aniela Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... IP: *.acn.waw.pl 12.07.03, 06:06
      siegam na oslep. zieeeeeeeeew...ups, Państwo wybaczą..
      • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 09:25
        płatki na mleku był? :-D
    • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 10:33
      to ja sobie łyknę takiej zimnej, bo lubię
      • mmpm Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 10:53
        E, co bedę zimną pił...
        • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 10:58
          zimna wódka tez jest
          • mmpm Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:01
            Brak dziś gorących kobiet...
            • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:04
              ale czy tylko dziś? chcą prawdziwych męczyzn ale zapomniały że prawdziwy
              mężczyzna wymaga prawdziwej kobiety, a o to dziś tez niezwykle trudno...
              • mmpm Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:06
                No, Ty to chyba nie musisz narzekać na powodzenie na plaży. Mało się o Ciebie
                Nie biją ;-)
                Czyżbyś sugerował, że żadna z nich nie jest prawdziwą? ;-)
                • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:07
                  nic nie sugeruję, jeszcze mi życie nie zbrzydło do tego stopnia ;-)
                  • mmpm Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:11
                    No nie wstydź się, poskarż na te baby, sami tu jesteśmy... ;-)
                    • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:15
                      idź precz, szatanie :-P
                      • mmpm Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:20
                        Pogadajmy jak mężczyzna z mężczyzną... ;-)
                        • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:24
                          Ty mnie lepiej powiedz czy Ty dostałeś mojego mejla.
                          • mmpm Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:28
                            Wczorajszego? Tak.
                            Później odpiszę, jak zrobię co, co mam zrobić najpierw.
            • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:41
              poczułam się urażona...:P
              • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:41
                jak to brak niezwykłych kobiet, a ja to co?..;)
                • mmpm Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:43
                  Aha, nie było Ciebie wcześniej... :-)
                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:43
                    byłam duchowo..:P <za parawanem>
                    • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:46
                      i te baby to sobie chłopy wypraszam, z szacuneczkiem proszę...:P
                      • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 11:58
                        ja nic takiego nie powiedziałem :-P
                        • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 12:02
                          zauważyłam..:P
                          • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 12:11
                            tylko mmpmka na chwilę z oczu spuścić, zaraz rozrabia paskuda...;)
                            • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 12:39
                              ten typ tak ma ;-)
                              • Gość: M. Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... IP: 158.75.15.* 12.07.03, 12:45
                                I kto to mówi... ;-)
                                • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 12:46
                                  ten sam typ ;-)
                                  • Gość: M. Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... IP: 158.75.15.* 12.07.03, 13:03
                                    O wypraszam sobie! Ja w ogóle bardzo grzeczniusi jestem! I zupełnie
                                    monogamiczny! ;-)
                                    • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 13:05
                                      jesteś nawet nie całkiem monogamiczny bo dałeś się złapać w poliandrię hyhy
                                      • Gość: M. Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... IP: 158.75.15.* 12.07.03, 13:12
                                        Tak? Przez kogo?
                                        • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 13:12
                                          nie dość że się dałeś złapać to jeszcze nie wiesz przez kogo :-D
                                          • mmpm Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 13:17
                                            No oświeć mnie, niech też się dowiem...
                                            • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 13:21
                                              nie no, skoro Ty nie wiesz to kto ma wiedzieć? (sprytnie migam się od
                                              odpowiedzi, hyhy)
                                              • mmpm Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 13:23
                                                Ej no nie badź taki. Gdzie Twoja męska solidarność? ;-)
                                                • emusia Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 14:21
                                                  to z kim mam sie bic o ignatza? ;-)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 14:27
                                                    m jak mono games?..;)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 14:27
                                                    a "i" jak igraszki, tak?..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 14:27
                                                    Z rywalką oczywiście :-P
                                                    lub z wieloma rywalkami :-P
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 14:28
                                                    jakimi rywalkami, babska solidarność pozwoli się dzielić upolowaną zdobyczą..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 14:30
                                                    Dzielić? Owszem, ale tylko do czasu ...
                                                    Potem może być tylko wojna :-)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 14:33
                                                    ale po bitwie pojednanie tym przyjemniejszym się stanie, im bardziej była
                                                    zaciekła..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 14:34
                                                    Pojednanie między rywalkami? :-P
                                                  • emusia Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 14:36
                                                    dobra dobra. to która pierwsza staje na ringu? ;-)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 14:41
                                                    to niech się najpierw zaprezentują w pełnej okazałości powody tej walki, jak
                                                    się bić, to trzeba mieć jakąś motywację, proponuję taniec w stringach na mokrym
                                                    piasku <bo właśnie pada>...albo konkurs mokrego podkoszulka..;)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 14:42
                                                    ja tam kota w worku nie biorę..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 14:46
                                                    A ignatz to Kot czy kot?? :-P
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 14:55
                                                    nie wiem, nie zostałam wtajemniczona w tę męską intrygę..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 15:00
                                                    Jako rywalka nie wiesz o kogo rywalizujesz?? :-P

Prawdziwa kobieta wie co robi :-)))
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 15:01
                                                    o tego co wpadł mi w oko nie musze..:P
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 15:09
                                                    To co?? Z zapasów w stringach nici?? :-P
                                                  • Gość: edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... IP: *.acn.waw.pl 12.07.03, 15:27
                                                    ja tam chętnie obejrze..;)
                                                  • kwiat_paproci Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 15:30
                                                    tylko coś główny bohater wam czmychnął;-)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 15:31
                                                    poczekamy, zobaczymy, co się odwlecze to nie uciecze...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 15:49
                                                    Przyjdzie pora na ... Kota :-))))
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 15:49
                                                    Gość portalu: edzioszka napisał(a):

> ja tam chętnie obejrze..;)

A to nie Ty będziesz na ringu???? :-P
                                                  • emusia Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 15:52
                                                    to ja się przygotowałam, pióra nastroszyłam, a wy stchurzyłyście? ;-)
                                                  • emusia Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 15:52
                                                    stchórzyłyście oczywioscie. bo zaraz bym jakiegops smrodka dydaktycznego
                                                    dostała...
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 15:55
                                                    ale to oni się mieli bić nie my..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 16:02
                                                    To gdy są rywalkami, to biją się nie obiekty rywalizacji ?!
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 16:03
                                                    biją się obiekty rywalizacji o miano superobiekta..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 16:17
                                                    Czyli o Kota? :-P
                                                  • emusia Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 16:04
                                                    ano chyba, zeby tak...
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 16:24
                                                    kot to uciekł, bośta go za ogon tarmosili okrutnie..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 16:29
                                                    To nie ja obracam ciągle kota ogonem :-P
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 16:36
                                                    to niemal jak rosyjska ruletka, tyle, że tam to i kot się nie uchowa..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 16:39
                                                    Tak ...

Jak Kot ma colta, to i kot sie nie uchowa :-P
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 16:44
                                                    albo volty Travolty <eletryka się kłania>..:P

• ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 16:49
                                                    Ty znów o przyjemnościach :-P
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 16:50
                                                    Dyskoteka? :-)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 16:53
                                                    sybarytyzm to podstawa bytu wzglednego..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:00
                                                    Luksus to konkrety ...
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:02
                                                    to podaruj mi odrobine tego luksusu konkretyzując konkrety...;)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:02
                                                    to podaruj mi odrobine tego luksusu konkretyzując konkrety...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:03
                                                    Limuzyna z szoferem? :-)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:04
                                                    dziwak z tego kompa - wpisał mi 2 razy te samą kwestię - chyba w ramach
                                                    utrwalenia..;)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:06
                                                    to ja zajmuje miejsce z tyłu wozu, przy prawych drzwiach..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:08
                                                    Miejsce dla Damy :-)))
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:07
                                                    To co powielone, to i utrwalone :-)))
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:11
                                                    dla dyplomanty raczej...;)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:12
                                                    szyszki z drzewa genelogicznego wybrańców...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:22
                                                    Dla Głowy Państwa :-)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:33
                                                    ja jestem mózgiem tej głowy i szyjką co nią obraca...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:34
                                                    Gratulacje Pani Prezydent :-))))))
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:44
                                                    wiedziałam, że to się wyda prędzej czy później...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:51
                                                    A gdzie bodyguard? :-P
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 17:57
                                                    a moze reflektujesz?..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 18:01
                                                    Reflektuję na First Man :-))))
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 18:07
                                                    ale raczej chyba nie na mój numerek one?..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 18:21
                                                    Pani Prezydent :-)

Mogłbym być Twoim mydełkiem fa, jeżeli lubisz ... :-PP
                                                  • Gość: edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... IP: *.acn.waw.pl 12.07.03, 18:36
                                                    wolę mydło w płynie..:P
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 18:39
                                                    Kąpiel w perlistym szampanie :-)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 18:50
                                                    a może w niebiańskim ptasim mleku?..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 18:57
                                                    Kleopatro:) Pani Egiptu :-)

Prawe miejsce w limuzynie :-)))
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 19:14
                                                    minutoczku Milordzie, muszę się podbalsamować...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 19:43
                                                    Materie jedwabiste z krajów zamorskich dla Ciebie ma Kleopatro:) przywożę

Twój Cezar - Imperator Cesarstwa Rzymskiego
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 19:53
                                                    słowa te Waćpana poczyniły sputoszenie strzałą Kupida w sercu mem
                                                    niewieściem..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 19:58
                                                    Tyś Boginii o Uśmiechu najpiękniejszym ma Kleopatro:)

Kto spojrzy weń, ten umysł i duszę swą zatraci ... :-)))

Cezar - Imperator Cesarstwa Rzymskiego
                                                    Któremu serce i duszę skradłaś Kleopatro:)
                                                  • Gość: edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... IP: *.acn.waw.pl 12.07.03, 20:33
                                                    usmiech lico me zdobi odkąd Waści oczu szarość gołębią z Wielkim Błękitem
                                                    pomieszaną dostrzegłam i klasyczny rzymski profil...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 20:41
                                                    Ja Twe imię sławię we wszytkich prowincjach, które podbijam, a skarby
                                                    najwartościwosze oraz specyjały zamorskie przywożę i u stóp Twych kładę :-))

Tyś mym natchnieniem ma Kleopatro:)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 21:14
                                                    dusza Twa, o Panie Wielmożny niczym bogów pradawnych mądrość, podróze
                                                    niebieńskie ku Krainom Ogrodów Rajskich prowadzące...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 21:19
                                                    Kleopatro:) jesteś Panią tych Ogrodów :-)

Rozkazy Twe wypełnię :-)

Twój oddany Cezer
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 21:24
                                                    wiem, żeś mi wierny mój Cezario w ograniczaniu swech poligamicznych
                                                    skłonności..;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 21:30
                                                    Kleoptaro:) Bogini Miłości :-)

Tyś jedyna w mym sercu :-)
                                                    A w Rajskim Ogrodach kwitnie wiele Kwiatów,
                                                    lecz czy każdy zerwiesz?

• edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 21:32
                                                    o Cezario, wszak nie wszytkie, one za afrodyzjak przedni słuzyc nam będą...;)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 21:39
                                                    mój piękny Panie,co Cię poznałam w technikolorze a raczej chyba na nadwątlonych
                                                    nieco falach eteru...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 21:51
                                                    Kleopatro:) Bogini Sczęścia :-)

Azaliż natura nie darował nam wszytskiego, co do szczęścia jest nam
                                                    potrzebne? :-)

Przymioty mądrości Twej na falach eteru świetnie docierają :-)

Cezar - Imperator Cesarstwa Rzymskiego
                                                    któremu serce Pani skradłaś
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 21:54
                                                    ja niewiasta skromna za firanką rzęs skryłam swe oczęta i spuściłam skromnie
                                                    głowę po tej ostatniej od Waści wiadomości, słów mi zabrakło...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 22:00
                                                    Kleopatro:) Bogini o pięknych oczach :-)

Żadna niewiasta niegodna równać się z Tobą :-)
                                                    Tyś godna Cudów tego Świata, by je złożyć u Twych stóp Pani :-)

• edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 22:08
                                                    nawet Bursztynowej Komnaty i Midasowego Złota?...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 22:17
                                                    O Kleopatro:)

Midasowe Złoto nawodzi tylko nieszczęście, a Ty prawdziwego szczęścia godna
                                                    jesteś o Pani:-))
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 22:21
                                                    tak?...a jak w takim razie odróżnić szczęście prawdziwie od ułudy?...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 22:27
                                                    Ja Cezar - Imperator Cesarstwa Rzymskiego
                                                    jedynie jednej Kleopatrze serce powierzyłem :-)

"A oto mój sekret,
                                                    jest bardzo prosty:
                                                    dobrze widzi się tylko sercem ..."
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 22:33
                                                    Mały Książę Ci powiedział o tem?...;)

PS.dobrze jest jeszcze patrzec w tym samym kierunku...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 22:51
                                                    Pani:) o pięknym umyśle :-)

Nie Mały Książę rzekł to, lecz Lis,
                                                    a Mały Książę powtórzył, aby zapamiętać :-)))

"Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie,
                                                    lecz patrzeć w tym samym kierunku."

Dlatego jestem odpowiedzialny za swoją Różę :-)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 22:55
                                                    powiedział też coś o oswajaniu i pomalutkim przychodzeniu krok po kroczku...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 22:58
                                                    Pani:) o cudnej urodzie :-)

Jam Cezar-Imperator Cesarstwa Rzymskiego
                                                    taktykę Życia znam :-)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 23:10
                                                    znajomośc techniki tez Waści obca nie jest, cóż za polot umysłu i język
                                                    gładki..;)
                                                  • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 22:55
                                                    fak, widzę że ziarno przeze mnie zasiane nie padło ani w pył drogi, ani na
                                                    skałę jeno na glebę żyzną! :-D
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 23:11
                                                    obyś ignatz plonów zbyt szybko zbierac nie musiał..;)
                                                  • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 23:15
                                                    spoko to ziarna wiatru a ja lubię burze :-)
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 23:18
                                                    w szklance wody?..;)
                                                  • ignatz Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 23:22
                                                    zbrakulaku...
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 12.07.03, 23:26
                                                    może być i ignatz...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 13.07.03, 10:02
                                                    Witaj o Pani mych snów :-)

Gdym się obudził, oczy me ujrzały Twój portret,
                                                    w otoczeniu dwóch Słoni Hammurabiego :-))

Niech Słońce Egiptu prowadzi Cię
                                                    Właściwym Traktem :-)

Twój Cezar - Imperator Cesarstwa Rzymskiego
                                                  • Gość: edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... IP: *.acn.waw.pl 13.07.03, 10:17
                                                    Witaj o Wielmożny, chyba Cię jakowe koszmary dręczyć musiały...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 13.07.03, 10:20
                                                    O Kleopatro:) której uśmiechu zapomnieć nie mogę :-)))

Takie "koszmarne" Widoki to czysta przyjemność dla zmysłów :-))
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 13.07.03, 10:45
                                                    a złoto włosów Twych okalające czoło niczym misterna płaskorzeźba, połyskuje
                                                    tysiącem kamieni drogocennych, kiedy się na poranną przejażdżkę Rydwanem Słońca
                                                    wybierasz...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 13.07.03, 11:29
                                                    O Kleopatro:) Bogini Blasku :-)

To tors mój lśni w blasku Słońca :-)

A tysiące kamieni drogocennych,
                                                    w podbojach coraz to nowych zdobytych,
                                                    dla Ciebie już niosą :-)))
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 13.07.03, 11:37
                                                    o Dzielny Wojowniku, czyny Twe o Waleczny i siłę miecza pokolenia sławić
                                                    będą...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 13.07.03, 11:45
                                                    O Kleopatro:) Bogini Natchnienia :-)

Ja prowoincje mego Imperium powiększam,
                                                    by Twoje oblicze radosne,
                                                    przy podarunkach zeń pochodzących, obaczyć :-)))
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 13.07.03, 11:47
                                                    nie trzeba mi podarunków, ani złota i kamieni drogocennych jeno oblicze Twe
                                                    Panie pogodnym obaczyć...;)
                                                  • ka_27 Stawiam wam sobotnia kawe co by... 13.07.03, 13:19
                                                    O Kleopatro:) Bogini Światła :-)

Oblicze me pogodne widzisz,
                                                    gdy zbliżam się ku Tobie Pani :-)))
                                                  • edzioszka Re: Stawiam wam sobotnia kawe co by... 13.07.03, 18:16
                                                    ale utrudzenie zdobi Twe oblicze Cezario, więc jeszcze poczekajmy, jeszcze sie
                                                    nie spieszmy, pogawędźmy przy kielichu wina najprzedniejszego...;)