Dodaj do ulubionych

kto wykopie wiekszy grajdolek?

04.11.03, 15:20
ka & company czy chris & company? w tej chwili ka prowadzi 1112 do 1064, ale
dla tych zawodnikow nei ma rzeczy neimozliwych. zalozmy, ze konkurs sie
rozstrzygnie z koncem listopada. wygra ten watek, ktory bedzie mial wiecej
wpisow.
a teraz zaklady (dla tych forumowiczow ktorzy nei biora aktywnego udzialu w
zadnym z tych watkow, czyli wpisywali sie do nich bardoz rzadko lub wcale)

ja obstawiam na watek chrisa jednak (czyli ten ktory zalozyla lala24). a
wygra z wynikiem 2000 do 1800.
Obserwuj wątek
    • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:22
      a jak wygram to co mi dasz?
      • basia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:23
        grajdołek...
      • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:26
        eno wygraj najpierw. obstaw na kogo i jakies liczby zeby mozna bylo powiedizec
        kto najlepiej wytypowal.
    • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:24
      a czy moglbys go wykopac dla mnie? (mam manikir oraz pedikir swiezo
      malowane) ;)
      • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:27
        sam mialbym kopac?
        • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:29
          z pomocą Pana.
          • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:32
            ja sie nei nadaje do kopania grajdolkow. przedkladam prace umyslowa nad
            fizyczna jednak. :)))
            • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:34
              a szkoda. bo ja mam slabosc do pracownikow fizyznych ;(
              • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:37
                hehe bym cos powiedzial ale sie ugryzlem w jezyk wlasnie.
                • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:38
                  a nene, mi mozesz jak ksiedzy n a spowiedzi. nie gryz sie ;)
                  • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:44
                    eeee ksiedzu na spowiedzi raz cos powiedzialem i tylko oberwalo mi sie za to
                    potem. im lepiej nic nei mowic poza "cos tam cos tam (tu ze 2-3 grzechy w
                    miare lekkie, ale bez przesady, zeby nei bylo ze jestesmy swieci)" potem i to
                    bardzo wazne mowi sie "wiecej grzechow nei pamietam" i zaraz potem "aha i
                    jeszcze raz sklamalem". wtedy jest wszystko oki. :)))))
                    • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:46
                      hyyhyh znaczy kamieniami moglbys rzucac po takiej spowiedzi zupelnie swobodnie
                      i z czystym sumieniem? ;)
                      • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:48
                        ale przeciez wszystko jest uczciwie wyspowiadane...
                        • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:51
                          znaczy co? (yhyh ciagne Cie za pogryziony jezyk ;)
                          • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:53
                            yyy odwrocilem kota ogonem wlasnei. nei zauwazylas? ;)))
                            • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:54
                              hyyh oraz pieczesz pieczen druga przy tym ogniu z kota. pomagam Ci kopac
                              zamiast Pana ;)
                              • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:55
                                bo masz dobre serduszko. i w dobrej oprawie, co tez sie liczy. ;)))
                                • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:56
                                  aha złote jest jak milczenie
    • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:25
      tez obstawiam Chrisa.
      • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:30
        ja obstawiam Ka
        nie mam z nim żadnych szans....
        • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:34
          no jak to? przeicez ka jzu ledwo ciagnie, a ty masz jeszcze wiele sil.
    • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:30
      ja tez. i to o duzo postow chyba przescignie. predzej byl zalozony watek ka,
      pozniej chrosowy, a teraz jest juz tylko niecala setka w roznicy. wiec chridowy
      szybciej rosnie niz ka. a poza tym to mimo wszystko bardziej klbuei chrisa niz
      ka....
      • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:32
        chrosowy, chridowy....
        co to jest ?
        a klbuei ? Jezu !!!! :)
        • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:39
          ona cie lubi bardziej
          • misiania Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:42
            yhy. i szybciej. stąd literówki ;))))
            • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:44
              a jak tak to gites malina :)
              trzymacie kciuki za mnie ?
              • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:49
                ba! alez oczywiscie
            • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:44
              panieneczka szałaputka
              • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:50
                kto ?
                • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 15:51
                  emcia, a kto?
                  • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 16:01
                    bo sie spieszylam. na pole wyjsc mialam wiec pisalam bezwzrokowo. tzn jedna
                    reka pisalam a druga buty wiazalam. a potem jednak pole zaostało odwołane. nie
                    ma pola. nic nie ma. czy ja sie nacpalam? a liczba jego 44. mickiewicz sie
                    nacpal. do spolki z łybadcka.
                    • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 16:05
                      oj emcia, zle stobom.
                      zawsze mozesz sobie zaspiewac
                      we love the moooooon!
                      but not as much as spoooooon!
                  • oxycort Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 16:05
                    Hyhy, ale śmiesznie mówisz... :)
                    Kto to panieneczka?
                    ~~
                    ox
    • kwiat_paproci Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 16:02
      z naukowego punktu widzenia wychodzi,że Chris,bowiem jego WWG(czyli
      Współczynnik Wzrostu Grajdołka)wynosi 26,a Ka_27 ok.20.A jak wiadomo im
      współczynnik wyższy,tym lepszy(nawet nie pytajcie,jak to obliczyłam,bo sama
      nie wiem)...
      • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 16:05
        ihihihihi......
      • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 16:08
        o to to. to samo chcialam przekazac, ale chyba nikt nic nie zrozumial z powodu
        duze tłoku literówek. wszytkie literówki jakie mielismy dzisiaj poplenic do
        mojego posta wlazły.
        • kwiat_paproci Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 16:25
          emusia napisała:

> o to to. to samo chcialam przekazac, ale chyba nikt nic nie zrozumial z
          powodu
          > duze tłoku literówek. wszytkie literówki jakie mielismy dzisiaj poplenic do
          > mojego posta wlazły.
          czyli teraz musimy je wyplenić ;-)
          • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 16:30
            hmmmm a nie lepiej wypic taka litrówke? politrowke nie bo w niej stoja
            chryzantemy zlociste.
            • kwiat_paproci Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 16:34
              dobra,najpierw ją wypijmy,a potem wypleńmy ;-)
              • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 16:36
                wyplesc to ja ci moge z glowy wysmiewanie sie ze mnie :-)
                • kwiat_paproci Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 16:40
                  to ni było wyśmiewanie,to była ukryta ironia przechodząca w sarkazm ;-)
                  • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 16:43
                    nie pisze sie ni tylko nie i po znakach interpunkcyjnych daje sie spacje. jak
                    juz sie mamy tak siebie czepiac to na calego...
                    • kwiat_paproci Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 17:24
                      na żartach się nie znasz.A spacji po przecinkach to nigdy nie robię.z
                      przekory ;-)
                      • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 17:27
                        o odrzepiłas sie na moment. wezme moj ogon z twoich oczu bo znowu na niego
                        wskoczysz :-)
                        • kwiat_paproci Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 17:40
                          w tym momencie mój kumpel mówi:zapalmy lufkę pokoju...
                          • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 17:48
                            aha. a wódka. konekting pipl ;-)
                            • misiania Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 18:01
                              o. to nie będzie wrestligu?
                              • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 18:05
                                e-e. za to musze sie uczyc biologi. zmobilizujcie mnie jakos.
                                • misiania Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 18:17
                                  ja jestem mat-fiz, obawiam się.
                                  • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 18:21
                                    nei lubie cie. lubie tylko i wyłącznie humanistów.
                                    • kwiat_paproci Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 18:24
                                      dziękuję ;-)
                                      • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 18:25
                                        my, humanistki musimy trzymac sie razem. byle nie za blisko bo beda na nas
                                        mowic lesby.
                                        • kwiat_paproci Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 04.11.03, 18:29
                                          hmm,humanistka,to brzmi dumnie ;-)
    • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 14:26
      Chris dogania!
      juz tylko 12 postów różnicy
      • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 15:35
        ale teraz jesienni grajdolkowcy przypuscili kontratak zwiekszajac roznice do
        27.
        • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 15:54
          pojedynek trwa, bowiem Chris nie pozostaje im dluzny
          • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 15:56
            dystans na teraz jest 23
          • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 15:57
            nasz faworyt jest wyraznie w lepszej kondycji i juz znowu zmniejsza straty do
            ka. tak trzymac!
            • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:02
              z satysfakcja ogłaszam dystans 17
              nasz chłopak, no!
              • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:03
                15!
                • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:06
                  jeszcze dzis przegoni ka!
                  • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:10
                    oby! idzie jak burza!
                    • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:12
                      mysle, ze ka jak zobaczy ze nei ma szans z chrisem, to sie zalamie i zalozy
                      nowy grajdolek (niby ze mu wcale nei zalezy na wyscigu).
                      • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:14
                        ja mysle, ze on w ogole nie zauwaza, ze mu sie grajdol zapada.
                        caly czas cos pichci, wiec umyka mu to
                        • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:15
                          juz chris wykopal glebszy grajdolek!
                          • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:18
                            tak! prosze panstwa, stalo sie!
                            wzruszenie odbiera mi głos...
                          • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:18
                            tak. Wam tez nie najgorzej idzie :)
                            • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:19
                              noco? to tylko emocje sportowe. ;)))
                              • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:20
                                a wogle to leć zwiększac dystans a nie zagadujesz publike
                                • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:22
                                  no autografy juz przyszedl rozdawac. taki pewny siebie. :)))
                                  • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:23
                                    hihi :)
                                    • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:25
                                      ja mowilam powaznie, te pare postow przewagi ka zmiecie od rana w ciagu
                                      kwadransa - bierz przyklad z Korzeniowskiego
                                      • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:28
                                        no ja bym radzil zastosowac metode kolarzy i biegaczy. wypuscic ka na zajaca
                                        czyli pozwolic prowadzic mu o kilka postow, a na ostatniej prostej pokazac mu
                                        kto tu rzadzi! :)))
                                        • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:29
                                          ot co !
                                          • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:32
                                            chris naprawde jestem z ciebie dumna. tym bardziej ze moze cos wygram. :-*
                                            :-)
                                            • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:35
                                              aha ale nei wiesz co. ;)))
                                        • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:30
                                          ototo! ten styl bardziej mi sie podoba
                                          • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:35
                                            dzięki za doping
                                            mam nadzieję że dozwolony ? :)
                                            • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:36
                                              pewnie, a nawet gdyby nie, to co?
                                              kazdy sposob jest dobry, jesli sie ma wygrac, no nie?
                                              • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:39
                                                jasssssneeee..... :)
                                              • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:40
                                                no jedyne prawa ktore obowiazuja to prawa dzungli. :)))
                                                • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:41
                                                  no i podazy i popytu oraz grawitacji
                                                  a i ze gorszy pieniadz wypiera lepszy
                                                  • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:47
                                                    i ze prawa glaszcze a lewa bije (albo odwrotnie).
                                            • edzioszka Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:41
                                              jako specjalistka ds. rekreacji wypiszę Ci Chrisie lewą recepte, Ka nie ma u
                                              mnie chodów niestety ;)
                                              • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:42
                                                chcesz powiedzieć że ja mam ? :-o
                                                • edzioszka Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:54
                                                  no wiesz Chris, Gitmanek ma u mnie szczególne wzgledy, mozesz sie podpytac, jak
                                                  sie je zdobywa ;)
                                                  • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 17:00
                                                    eno chris tez to wie na pewno.
                                              • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:45
                                                aha ka musi wycisnac bardziej cytryne, bo bez tego jego sznase topnieja jak
                                                lodowiec na kilimandzaro.
                                                • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:47
                                                  tyle, ze Chris powinien odskoczyc na wiekszy dystans
                                                  prorokuje, ze ka wezmie sie do roboty od jutra
                                                  ugotuje cos i beda to analizowac juz od 8 rano
                                                  i nici z przewagi
                                                  • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:49
                                                    on gotuje i analizują ?
                                                    nie mam szans... :(((
                                                  • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:52
                                                    wez no Chris, masz i nie ma oczem gadać
                                                    nie łam sie tylko działaj.
                                                    Kolarze nie płaczą
                                                  • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:53
                                                    no dobra.
                                                    to może i ja coś ugotuję ?
                                                  • nioszka Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:54
                                                    aha Chris ugotuj rosół z kury.Nioski np. :-)
                                                  • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 17:05
                                                    nioszka napisała:

> aha Chris ugotuj rosół z kury.Nioski np. :-)

przestań już :)
                                                  • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:53
                                                    pierans napisała:

> tyle, ze Chris powinien odskoczyc na wiekszy dystans
                                                    > prorokuje, ze ka wezmie sie do roboty od jutra
                                                    > ugotuje cos i beda to analizowac juz od 8 rano
                                                    > i nici z przewagi

badzmy optymistami. moze nic nei ugotuje tylko sie grzecznie przywita. to nei
                                                    powinno zajac wiecej niz 30 postow. ;)))
                                                  • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:55
                                                    no ale sam widzisz, ze witajac sie tylko ka zalatwia jednym gestem te przewage
                                                    chrisa :(
                                                    niedobrze
                                                  • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:56
                                                    no ale chris tez bedzie na posterunku i to nei sam przeciez.
                                                  • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 16:58
                                                    no trzymam kciuki
                                                    och, co za nerwy, no!
                                                  • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 17:00
                                                    ja już nie wyrabiam :)
                                                  • pierans Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 17:01
                                                    musisz!
                                                    wiesz ilu na ciebie liczy?
                                                    zastanów sie nad tym, to cie pokrzepi

tymczasem i do jutra
                                                  • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 17:03
                                                    do jutra.
                                                    ps i zeby ka jednak nic nei gotowal. ;)))
    • gitman 100 05.11.03, 17:00
      ?
      • chris_45 Re: 100 05.11.03, 17:01
        101
        • gitman Re: 100 05.11.03, 17:04
          a nei liczy sie tylko 100 okragla. tak mowi aniolek ktory je zbiera o ile nie
          zaspi akurat (jak teraz).
          • chris_45 Re: 100 05.11.03, 17:06
            101 jest równie okrągłe i takie same od tyłu i od przodu !
            • gitman Re: 100 05.11.03, 17:10
              101 jest mniej okragle jednak, bo ma mniej 0 niz 100, a jak wiadomo
              najbardziej okragle sa 0 wlasnie!
              • emusia Re: 100 05.11.03, 19:10
                kurde. chyba tez sie w próchno zamieniam. gitman wychodzi na to żeś młodszy ode
                mnie. ale w takim razie mój bałagan ma więcej lat ;-)
                • aniela Re: 100 05.11.03, 19:11
                  uzylas slowa "też"? czy moje uszy halucynuja? ;)
                  • emusia Re: 100 05.11.03, 19:18
                    zamiast tez mogłam wstawic jak i dopisac aniela, ale tak by bylo dłużej. po co
                    marnowac biedne klawisze.
                    • aniela Re: 100 05.11.03, 19:19
                      aha Emula wlasnie. i nos by Ci usosl co by uszczerbek urodzie twarzy
                      przynioslo. pinokio jest slawny nie dlatego ze byl piekny przeciez ;)
                      • emusia Re: 100 05.11.03, 19:31
                        ja to bym była piękna nawet z dlugim nosem. w koncu jestem ruda :-)
                        • gitman Re: 100 05.11.03, 19:41
                          ja mlodszy od ciebe? poczekaj niech to sobie zwizualizuje. ;)))
                          • emusia Re: 100 05.11.03, 19:44
                            yhy. moj balagan w pokoju rowniez :-)
                            • gitman Re: 100 05.11.03, 19:48
                              no te zwierzatka ciagle widze. te co ich nei ma. ;)))
    • edzioszka Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 17:08
      hyhy, Gitmanku, w ten oto sposób wykopałes sobie całkiem pokaźny grajdołek
      rozmawiając o grajdoleniu innych ;)
      • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 17:09
        wpadł we własny grajdoł :)
        • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 17:11
          watek poznizej 300 postow to zaden tam grajdolek. nawet slonce widac z neigo
          caly czas. :)))
          • chris_45 Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 17:12
            dlaczego akurat 300 ?
            a 303 nie wygląda lepiej ?
            no wiesz... z przodu i z tyłu...
            • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 17:15
              watki ponizej 300 to nei grajdolki, bo od biedy mozna przeczytac wszystko za 1
              zamachem, czytanei wiekszych watkow za 1 zamachem grozi smiercia lub
              kalectwem. ;)))
              • edzioszka Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 17:20
                acha, w takim układzie wypadałoby odpocząć i co przekąsić ;)
                • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 19:36
                  aha ja bym nawet cos na zab wrzucil. ;)))
                  • edzioszka Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:08
                    zamawiamy coś na szybko czy pichcimy sami? proponuję przygotowanie samodzielne,
                    obejmie większą ilość postów ;)
                    • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:12
                      ja moge jesc a ty gotowac. pasuje? ;)))
                      • edzioszka Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:22
                        Skarbie, żarty na bok! wróciłam własnie z pracy i poproszę o herbatkę, z rumem
                        na rozgrzewkę, a i pilota jakbyś mógł przynieść, a potem masaż by sie przydał,
                        bo jakoś czuje iż chorzeć zaczynam ;)
                        • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:23
                          hehe cenie twoj wyborny humor, przynies mi dzisiejsza gazete bo lezy pol metra
                          ode mnie. ;)))
                          • edzioszka Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:29
                            Kochanie, nie lubię jak sie wdajesz w niepotrzebne dyskusje, ile mam jeszcze
                            czekac? a i mogłbys jeszcze zerknąć, co ten Pawełek za wrzaski urządza,
                            ostatnio się z Zosią bawili w Indian, ale lepiej sprawdź ;)
                            • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:30
                              lepiej zobacz co z kolacja, bo sie cos przypala, a przeciez mialo byc dzis
                              wytwornie...
                              • edzioszka Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:38
                                zaraz, zaraz, kolacja może poczekać, najpierw poproszę całuska <wiesz gdzie> ;)
                                • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:40
                                  no gdzie? a co na kolacje przewidziano?
                                  • edzioszka Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:47
                                    najpierw :*... wiesz, interesowna jestem ;)
                                    • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 21:07
                                      a neinei najpier piwo i kolacja a potem sie zastanowie. ;)))
                                      • edzioszka Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 06.11.03, 08:32
                                        Od narratora:

w taki oto sposób zrodziła się asceza jako równoważnik dla Domowego Koła
                                        Fortuny - jak pada na bankruta, to i z baraszkowania nici ;)
              • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 19:09
                e tam za jendym razem to ja watek odliczeniowy machnęłam. tysiąc iles postów.
                • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 19:35
                  ot tak? wzielas siadlas i walnelas?
                  • emusia Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 19:37
                    aha. młotkiem.
                    • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 19:44
                      aha to znaczy ze jakbys chciala to bys wykopala taki grajdolek ze ka by sie
                      tam schowal caly i jeszcze by zostalo troche miejsca na kulture? ;)))
    • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 18:37
      ups. wpadlam w ten dolek a pzeciez sama go kopalam
      • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 19:34
        yyy sugerujesz cos moze? :)))
        • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 19:41
          znaczy sugerujesz ze cos sugerowalam czy sie myle ?
          • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 19:45
            aha probujesz mi wmowic ze ja cos sugerowalem? :)))
            • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 19:51
              aha spodziewalam sie op Tobie najgorszego i sie nie zawiodlam ;)
              • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 19:54
                aha i jeszcze insynuujesz ze po mnie mozna sie spodziewac najgorszego...
                • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 19:54
                  aha robie co moge (znaczy niewiele ;)
                  • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:01
                    aha za to ja moge wiele i obraca sie to przeciwko mnie jak widze.
                    • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:04
                      yhy czy ogonem do Ciebie sie obraca moze? ;)
                      • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:09
                        neino teraz sie odwrocilo zebami . :(((
                        • Gość: aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 05.11.03, 20:10
                          moze sie usmiecha? ;)
                          • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:11
                            szczerzy zeby znaczy warczy a nei sie usmiecha...
                            • aniela Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:12
                              yyy moze sprobuj zejsc mu z odcisku? ;)
                              • gitman Re: kto wykopie wiekszy grajdolek? 05.11.03, 20:13