Dodaj do ulubionych

Czesław Niemen nie żyje

IP: *.punkt.pl 17.01.04, 23:35
:(
Obserwuj wątek
    • Gość: create Czesław Niemen nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.04, 23:35
      żal
      • Gość: Pvsc Czesław Niemen nie żyje IP: *.qtn.pl / *.qtn.pl 17.01.04, 23:47
        kto teraz będzie śnił o warszawie?
        • Gość: Arpau Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.04, 23:49
          Najlepsi odchodza zostaje tylko chlam.Dziwny oj dziwny jest ten swiat
        • Gość: Dana Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.kurdwanow.kolornet.pl / *.kurdwanow.kolornet.pl 17.01.04, 23:52
          Dziwny jest ten... świat, świat ludzkich spraw...
          Wieczne odpoczywanie racz Mu dać PANIE
          • Gość: Adam ze Śląska Re: Czesław Niemen nie żyje IP: 213.227.72.* 18.01.04, 00:19
            ['].
            • Gość: Alf Pamietam IP: *.nyc.rr.com 18.01.04, 04:16
              Czesiu mieszkal kiedys na Niecalej, tuz kolo mojej szkoly.
              Spiewal: Czy mnie jeszcze pamietasz?....
              Pamietam
              • Gość: Memort Odszedł kiedy płonie stodoła, czas na mnie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.04, 21:05
                To dziwne rozumieć zalety tego naszego świadka z Lepperem. Jednak płonie
                stodoła.
                Kiedyś jak miałem 20 lat namawiałem, aby na złość komunie postawić mu pomnik,
                jak bracia Czesi Palachowi na Smreku. Obok podobnie jak bracia Czesi Lennonowi
                młodzież zaangażowana mogłaby postawić pomnik jakiemuś zapiewajle o budowie
                socjalizmu. Pora umierać jak płonie stodoła. On tak kochał Polskę!
                • Gość: Memort Re: Odszedł kiedy płonie stodoła, czas na mnie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.04, 23:59
                  Tak to nie był czas na niego, może byłby lepszy czas dla niego. Czas radości i
                  dumy z tego o co nasze pokolenie walczyło. Widać nie było na co czekać i komu
                  śpiewać! Cześć Czesiek, siądź tam przy stole, dołączę to pogadamy, tam sobie
                  pośpiewasz w chórach Pańskich, a tu po Tobie pustka, w sercach bliskich i moim.
                  Choć Twoje milczenie w mediach było szaloną stratą w mojej świadomości,
                  wybaczam Ci.
        • Gość: ... Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.pool8248.interbusiness.it 18.01.04, 00:05
          smutek...
          odpoczywaj w spokoju...
          • Gość: gwb Wieczne odpoczywanie racz mu dac Panie IP: *.kra.cdp.pl / *.kra.cdp.pl 18.01.04, 02:11
            Wieczne odpoczywanie racz mu dac Panie, a swiatlosc wiekuista niechaj mu swieci.
            Niech odpoczywa w pokoju z Toba Panem az na wieki wiekow.Amen
            • Gość: nipogodzony A ja sie nie zgadzam----- nieeeeeeeee !!!!!!!!!!! IP: *.dialup.mindspring.com 18.01.04, 02:13
            • perski_dziadzio Czas jak rzeka 19.01.04, 19:25
              "Dziś, gdy ciebie mi brak,
              I gdy stało się tak,
              Że odszedłeś już i nie wrócisz tu,
              Muszę być sam."
            • Gość: hm Re: Wieczne odpoczywanie racz mu dac Panie IP: *.dial.froggy.com.au 20.01.04, 10:00
              wszystkie zyjace pokolenia polakow zawdzieczaja cos temu wielkiemu artyscie i
              czlowiekowi.polska jest winna mu dlug.pogrzeb powinien odbyc sie na koszt
              panstwa i z pompa nalezna czlowiekowi wyjatkowemu.niemen powinien spoczac
              wsrod najbardziej zasluzonych polakow.
          • Gość: BASIK Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.04, 14:11
            GRAŁAM KIEDYŚ NA GITARZE JEGO UTWORY... BYŁY PIEKNE... TO SMUTNE, BĘDZIE NAM GO
            BRAKOWAĆ, MAŁO DZIŚ ARTYSTÓW JEGO POKROJU...
        • Gość: gwb Musimy snic my... IP: *.kra.cdp.pl / *.kra.cdp.pl 18.01.04, 02:08
          Musimy snic my...choc z Nim byl to sen piekniejszy.
          • Gość: j Twoja muzyka bedzie zyla IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 18.01.04, 08:02
        • Gość: Łukasz Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.04, 08:27
          Dzień po 11 września, Radio, Trójka, minuta ciszy jak na Całym Świecie, a po
          tym zamiast komentarza "Dziwny jest ten Świat" Wstrząsające, Genialne
          wykonanie Genialny Człowiek
        • Gość: Ewa Kowalska Re: Czesław Niemen nie żyje IP: 207.218.104.* 18.01.04, 15:04
          .." Ze nie wrocisz ,juz wiem "...

• Gość: Zbyszek Chicago Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.client.comcast.net 19.01.04, 03:54
            OJ wiedzial,oj wiedzial ze dziwny jest ten swiat,kchal zycie niosl przeslanie
            ludziom probowal naprawiac ten swiat?Czyz slowa spiewane,wydobywane z glebi
            tej dobrej duszy nie sa apelem dla nas wszystkich,niech ludzie zaczna kochac
            ludzi,niech powraca kultura zycia,ktora zatracilismy.Kochal to co robil uczyl
            jak mozna godnie zyc,niech pozostanie w naszych sercach na wieki.RODZINIE
            SERDECZNE WYRAZY WSPOLCZOCIA.
            P.S Apel do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
            Szanowny Panie Prezydencie jestem jednym z wielu milionow Polakow,ktorzy sie
            wychowali na piosenkach Mistrza i Krola prosimy Pana niech Pan pszyzna Order
            Orla Bialego wlasnie jemu nie znajdzie Pan drugiego takiego czlowieka ,ktory
            kochal nasz Kraj,ktory przekazywal przeslanie nie tylko dla nas ale calego
            swiata.Niech pan uszanuje nasza wole prosimy.
            Zbigniew.w Szymanski
            Chicago,USA
            Kto chce poprzec moj apel prosze pisac E.MAILE do Prezydenta R.P
      • Gość: IP Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.telkab.pl / *.telkab.pl 18.01.04, 01:24
        Bardzo smutna wiadomosc
      • Gość: JurekB. Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 18.01.04, 20:00
        Ogromny smutek i wielki zal. Byl naszym IDOLEM, naszaym wspanialym ARTYSTA.
        Glebokie wyrazy wspolczucia dla JEGO rodziny i wszystich JEGO fanow.
        Rest in peace.
    • Gość: szkielet Czesław Niemen nie żyje IP: *.biol.uni.wroc.pl 17.01.04, 23:35
      Zapalmy świeczkę
    • Gość: Pawlik Czesław Niemen nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.04, 23:36
      smutne to...:-( zostawil po sobie to co łagodzi obyczaje...
      • Gość: marek sacewicz Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.54.20.71.tisdip.tiscali.de 17.01.04, 23:40
        zal, wielki zal, prawdziwy idol, prawdziwy artysta, zostanie gleboko w sercu
        • Gość: wodzu Dziwny jest ten swiat.... :((( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.04, 23:48
          Dzwiny jest ten swiat... wileki naprawde wielki artysta... niech pozostanie w
          sercach na zawsze!!!
      • Gość: Jerzy Osierocił całą generację...po prostu NIEMOŻLIWE !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.04, 08:30
        • Gość: Emilia Re: Osierocił całą generację...po prostu NIEMOŻLI IP: *.polsl.pl 19.01.04, 09:19
          Masz rację. To kawał mojego zycia.
    • Gość: NEo Czesław Niemen nie żyje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.04, 23:37
      Szczere kondolencje rodzinie i przyjaciołom. Odszedł wielki człowiek.
      Wszystkim nam będzie go brakować.
    • Gość: Pak Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.aster.pl / *.acn.pl 17.01.04, 23:37
      "Mam tak samo jak ty, miasto moje a w nim..."
      [']
      • Gość: d&g Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.04, 23:58
        [']
    • Gość: bob Czesław Niemen nie żyje IP: *.skarzysko.sdi.tpnet.pl 17.01.04, 23:37
      kolejna wspaniala osoba, ktora tyle wniosla do naszej polskiej muzyki nie
      zyje.... szkoda....
      • Gość: Maestro Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.01.04, 23:42
        Szczere kondolencje rodzinie. Był wielki przez to że śpiewał, a miał wielki
        głos....
        " Dziwny jest, ten świat....."
        - ale dla Niego już się zakończyło życie na tym świecie.
        - ŚWIEĆ BOŻE NAD JEGO DUSZĄ - WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE...
    • Gość: aga Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.sosnicanet.pl 17.01.04, 23:37
      smutno mi :(
    • nanook Re: Czesław Niemen nie żyje 17.01.04, 23:37
      =:((
      • Gość: proses Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.sbi.com 17.01.04, 23:38
        ale lipa :(
      • Gość: koralgol Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.localdomain / *.kim.pl 18.01.04, 00:59
        trudno wypowiedzieć żal...została piękna muzyka... słowa...
    • Gość: nes Re: Czesław Niemen nie żyje IP: 62.233.250.* 17.01.04, 23:38
      nie chce mi sie wierzyc to byl cudowny czlowiek :(
    • Gość: sigma99 Czesław Niemen nie żyje IP: *.icpnet.pl 17.01.04, 23:38
      smutek
    • Gość: Dorota Sz. Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.interpc.pl / *.interpc.pl 17.01.04, 23:38
      Tacy ludzie nie powinni umierać! Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie...
      • Gość: ewa Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.dtvk.tpnet.pl 17.01.04, 23:41
        dziwny jest ten swiat....
        popieram: zapalmy wszyscy swieczke
    • piotrekmk Re: Czesław Niemen nie żyje 17.01.04, 23:39
      smutno......
    • Gość: puzon Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.acn.pl 17.01.04, 23:40
      CZEMU CIENIU ODJEZDZASZ.....
      • Gość: Wujek Re: Czesław Niemen nie żyje IP: 63.123.124.* 17.01.04, 23:46
        Warszawska ulice Jana Pawla II powinni przemianowac Na Niemena.
        • wyskota ON tego by sobie nie życzył. 17.01.04, 23:52
          Gość portalu: Wujek napisał(a):

> Warszawska ulice Jana Pawla II powinni przemianowac Na Niemena.
          • Gość: nazwa6 .... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.04, 00:44
            szkoda , ze umarl, ale artystycznie to sie wypalil ze dwie dekady temu....
            • Gość: !@#$% Re: .... IP: *.home.cgocable.net 18.01.04, 01:18
              A co, mial zaczac tworzyc hip-hop, albo inne badziewie?
            • Gość: Zooza Re: .... IP: *.attu.pl / *.attu.pl 18.01.04, 02:20
              Ty tez powinienes umrzec dla dobra ludzkosci
              • Gość: humba Re: .... IP: 5.2.1R* / *.bay.webtv.net 18.01.04, 11:59
                racja! to jakis ciucmok z disco polo
        • Gość: kartezjanski umysl Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.acn.pl 18.01.04, 13:48
          Smutek odebral rozum czlowiekowi. Głupoty jednak nic nie tlumaczy (chyba, ze
          ciezkie dziecinstwo)
    • Gość: jw Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.torun.mm.pl 17.01.04, 23:40
      ['] ['] [']
      Słowa nie wyrażą ogromu straty...
      • kolorka2 Re: Czesław Niemen nie żyje 17.01.04, 23:41
        Uczcijmy go minutą ciszą. I pamięcią.
        • Gość: dorka Re: Czesław Niemen nie żyje IP: 213.17.241.* 17.01.04, 23:54
          jestem przygnębiona,odszedł wspaniały artysta,wspaniały człowiek
        • gaj50 Re: Czesław Niemen nie żyje 17.01.04, 23:56
          odszedł cudowny człowiek...
          Smutno mi
    • Gość: exthorn Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.lodz.mm.pl 17.01.04, 23:40
      Wielka Szkoda ...... i Wielkie wyrazy uznania dla twórczości Czesława Niemena
    • Gość: Grzegorz Mogliby usunąć.... IP: 153.19.40.* 17.01.04, 23:40
      • Jak Czesław onieśmielał Wisławę w wątkach trochę bardziej po lewej stronie,
      bo to beznadziejnie wygląda.
    • Gość: Marek'1968 Czesław Niemen nie żyje IP: *.dyn.salzburg-online.at 17.01.04, 23:41
      jestem zaszokowany, on był jedynym w swoim rodzaju
      składam kondolencje dla jego Rodziny i Najbliższych
      nie martwcie się, jest mu dobrze w "Krainie Wiecznej Muzyki"
      i tam go kiedyś spotkamy...
      • glodn-y Re: Czesław Niemen nie żyje.CZY 17.01.04, 23:46
        ten świat nie jest popierdolony?
        Tacy ludzie ....
        A politycy ..rwy mają sie dobrze i nawet lancie se kupują.
        Gówno,i jeszcze raz i do kwadratu
      • Gość: Maschi Spieszmy sie kochac ludzi , tak predko odchodza IP: *.8.11.vie.surfer.at 17.01.04, 23:52
        ................
        • Gość: to ja Re: Spieszmy sie kochac ludzi , tak predko odchod IP: *.nwrk.east.verizon.net 17.01.04, 23:55
          zal!!!!!!!!!!
        • Gość: Lordag Re: Spieszmy sie kochac ludzi , tak predko odchod IP: *.015-61-6e6b7010.cust.bredbandsbolaget.se 17.01.04, 23:56
          Czeslawie pozostaniesz w naszej pamieci na zawsze. Spoczywaj w pokoju.
    • Gość: SEVEN Re: Czes?aw Niemen nie z˙yje IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 17.01.04, 23:42
      nie wierze.... niby to nie moja epoka, nie bylem jego fanem, ale... wielka
      strata. i do tego tak wczesnie:(
    • Gość: PUZON Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.acn.pl 17.01.04, 23:42
      CZEMU CIENIU ODJEZDZASZ?
    • Gość: itilien Czesław Niemen nie żyje IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 17.01.04, 23:42
      [']
      • Gość: gienas Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.margonin.sdi.tpnet.pl 17.01.04, 23:45
        [']
      • Gość: gagatek28 Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.crowley.pl 18.01.04, 18:47
        ja też: [']
    • Gość: Fil Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.acn.pl 17.01.04, 23:42
      Wielka szkoda
    • Gość: gabidd Dziwny jest ten świat IP: *.tarchomin.waw.pl / *.tarchomin.pl 17.01.04, 23:42
      Żal, rozpacz- dla rodziny wyrazy współczucia nie wiem co powiedziec łzy same
      lecą z oczu "dziwny jest ten świat" ze tacy ludzie umieraja a łachudy chodzą
      po świecie. Żegnaj Wielki Czesławie. Odpoczywaj po ciezkiej pracy, niech
      aniołowie śpiewają dla Ciebie. Kiedyś sie spotkamy i wtedy podziekuje Ci
      jeszcze raz za to co zrobiłes dla świata muzyki.
    • Gość: mimoza Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.washdc3.elnk.dsl.genuity.net 17.01.04, 23:43
      Nie ma juz Ciebie, Czeslawie, pozostawiles dla nas swoj "Dziwny ten swiat...",
      ktory nigdy sie nie zmieni.Gorace wspolczucie Rodzinie Zmarlego>
    • Gość: JQE Re: Czesław Niemen nie żyje IP: *.jgora.dialog.net.pl 17.01.04, 23:43
      Będzie nam Go ogromnie brakować...Był niepowtażalnym muzykiem i artystą
      muzycznym na Polskiej i Światowej scenie muzyki jaką twożył...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka