Dodaj do ulubionych

A co tam slychac u poslanki Fabisiak z PO ?

20.07.10, 22:12
OJ pracowita to kobieta trzeba przyznac. Gowin przy niej to pryszczyk na dooopie slonia.


# 2 czerwca w Konferencji Naukowej w Sejmie i Domie Arcybiskupów Warszawskich pod patronem arcybiskupa Kazimierza Nycza, Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego oraz Prezydenta m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Tematem do dyskusji były referaty poświęcone wynikom badań społecznych Centrum Myśli Jana Pawła II - Polacy wobec dziedzictwa Jana Pawła II oraz roli katolicyzmu w Polsce jako siły budującej społeczeństwo i wzmacniające jednostkę.

# Tego samego dnia po południu w dyskusji panelowej pt. Jan Paweł II - nasza niepodległość. Jak odmieniło się oblicze tej ziemi? Spotkanie miało miejsce w siedzibie Klubu Inteligencji Katolickiej w Warszawie. W dyskusji wzięli udział także: Izabela Dzieduszycka, Inka Słodkowska, Jacek Moskwa, Waldemar rataj, Piotr Wojciechowski.

# 7 czerwca w uroczystej mszy świętej dziękczynnej przed światynią Opatrzności Bożej w Wilanowie odprawianej przez arcybiskupa Kazimierza Nycza z udziałem hierarchii kościelnej oraz władz państwowych i samorządowych. Homilię wygłosił kardynał Stanisław Dziwisz. Wierni dziękowali Bogu za wolność i demokrację w naszym kraju oraz za pontyfikat Jana Pawła II.

# 9 czerwca w debacie: "Kościół Polski w Europie" organizowanej w ramach cyklu "Kościół w Polsce: 20 lat na drogach wolności".


Joanna Fabisiak


No i niech mi ktos teraz sprobuje udowodnic ze PO to nie partia klerykalna w swietle zaangazowania poslanki PO;-))
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka