Robi się w Pisie nerwowo wt. katastrofy

10.12.10, 10:35
"Dogmatem w PO jest teza, że katastrofę spowodował prezydent Kaczyński zmuszając pilotów do lądowania. W taki absurd nie wierzą nawet prokuratorzy, którzy wykluczyli naciski prezydenta lub gen. Błasika na pilotów. Rząd Tuska boi się prawdy i w coraz większym stopniu uzależnia się od kłamstwa smoleńskiego. Będę wnioskował o wystąpienie do prokuratury ws. zaniechania przez pana Tuska wykonywania swoich obowiązków i działania na szkodę Rzeczpospolitej. Posłowie PO akceptują kłamstwo smoleńskie, gdyż inaczej musieliby zastanowić się nad rolą Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego. A to mogłoby oznaczać załamanie się całego systemu obecnych rządów" - powiedział w pierwszej części rozmowy z Onet.pl Antoni Macierewicz.

No to już się zaczyna. Powoli zbliża się termin upublicznienia nagrań i śladów ze śledztwa gdzie na jaw wyjdą naciski na pilotów i bałagan organizacyjny sprezentowany przez kancelarię LK. Więc kontratak wyprzedzający jest niezbędny.

Zdroworozsądkowo, jak Tusk i Komor mają być winni imprezy którą LK organizował??? Oni mieli imprezę 7/10 która się normalnie skończyła.
    • wariant_b Re: Robi się w Pisie nerwowo wt. katastrofy 10.12.10, 10:45
      A ja strasznie chciałbym się dowiedzieć, czy ludzie Macierewicza w służbach
      dalej mu donoszą i skąd pochodzą jego informacje na temat postępu śledztwa.
      No i oczywiście - dlaczego bał się polecieć z prezydentem.
      • marta.von.zpalacu Re: Robi się w Pisie nerwowo wt. katastrofy 10.12.10, 10:48
        wariant_b napisał:

        > A ja strasznie chciałbym się dowiedzieć, czy ludzie Macierewicza w służbach
        > dalej mu donoszą i skąd pochodzą jego informacje na temat postępu śledztwa.
        > No i oczywiście - dlaczego bał się polecieć z prezydentem.

        Przeciez wrozka mu to wszystko powiedziala.
        www.wybory2010.wielkiemiasto.pl/index.php?id=2&t=1&page=15412
    • retronick Re: Robi się w Pisie nerwowo wt. katastrofy 10.12.10, 11:13
      Macierewicz, spec od pomówień rzuca w twarz premierowi i prezydentowi fekaliami i oszczerstwami. A może by tak posła przygwoździć do muru i zmusić do przedstawienia dowodów na bazie których buduje swoje oszczercze teorie. Jak nie potrafi ich udowodnić, to za jaja i do szamba.
      • marta.von.zpalacu Re: Robi się w Pisie nerwowo wt. katastrofy 10.12.10, 11:15
        Rzad ich ignoruje i slusznie. Czekaja az sami sie wykrwawia.
        • wsk175 Re: Robi się w Pisie nerwowo wt. katastrofy 10.12.10, 11:24
          Tyle hałasu o katastrofie, komisja Maciarewicza, wizyta u "czołowych" kongresmenów w usa, występy europejskie Marty itd,itp
          A Lechu ciągle nieżywy...
          wqrwić się można.
      • nnike Re: Robi się w Pisie nerwowo wt. katastrofy 10.12.10, 12:44
        A ja jestem ciekawa co stało się z kasą, którą wyżebrali razem z Fotygą podczas pobytu w USA: chlapacz.fakt.pl/tag/antoni-macierewicz/
        • nnike Re: Robi się w Pisie nerwowo wt. katastrofy 10.12.10, 12:45
          Tu jest więcej: www.fakt.pl/Macierewicz-zbieral-na-tace-W-USA,artykuly,88718,1.html
    • dystans4 Re: Robi się w Pisie nerwowo wt. katastrofy 10.12.10, 12:02
      Teraz trzeba jeszcze trochę z publikacją nagrań i innych materiałów poczekać.
      Wystrzelają się z amunicji sami, trochę tak jakj z Kryżem, przepraszam, literówka, z krzyżem :)

      A potem publikacja, żądanie od Macierewicza i reszty kłamliwych kanalii i zdrajców dowodów. Dalej prokurator, odebranie immunitetu, sąd, pudło. Szkoda, że na takich nie ma KS (za zdradę polskiego wywiadu).
      buldog.
    • pis_da_deby Re: Robi się w Pisie nerwowo wt. katastrofy 10.12.10, 12:08
      adam111115 napisał:

      " Będę wnioskował o wystąpienie do prokuratury ws. zaniechania przez pana Tuska wykonywani a swoich obowiązków i działania na szkodę Rzeczpospolitej. Posłowie PO akceptują kłamstwo smoleńskie..."

      Temu blaznowi powinien ktos wreszcie wytlumaczyc, ze o premierze mowi sie Premier Tusk a nie pan Tusk ale co wazniejsze to chcialbym wiiedziec o jakim "klamstwie" ten smieszny czlowiek mowi i skad to wie co jest klamstwem.

Pełna wersja