porannakawa01
10.01.11, 18:10
Dorn: Premier Kaczyński nie zbierał "haków" na konkurencję
TAK TAK PANIE LUDWIKU !!! A gdybym pokazał swoją rękę i idąc w zaparte bym mówił - TO NIE JEST MOJA RĘKA !!! - Też by mi Pan uwierzył ??? Skończcie już z tymi bzdurami bo czuję ABSMAK !!!
Tjaaa.... Jarkacz "palił, ale się nie zaciągał..." ;) Czyli on nie zbierał haków, lecz je "kolekcjonował"...
Jak bowiem tłumaczyć jego wielokrotne publiczne przechwałki, że on o kimś (Tusku, lub innych tzw. politycznych przeciwnikach) "coś wie, ale nie może powiedzieć". Czyżby łgał jak bura suka (Dorna zresztą)?
Skoro koalicjant pisowskiego ludu zapewnia,że sułtan nie zbierał haków , to można mu wierzyć.Przecież to chodzący autorytet moralny w każdej dziedzinie od małżeństw , po wychowanie w trzeżwości.!
Pan marszałek Ludwik Dorn jest opozycjonistą z czasów Radomia 1976 (KOR), polskim Żydem, patriotą, intelektualistą. Tacy ludzie nie łżą.