TVN24 zastępuje i Mak,i komisję Millera.

19.01.11, 12:17

Intensywność i objętość eksploatacji Smoleńska w TVN 24 sprawia ,iż zaczyna sie ona jawić jako nowy główny śledczy d/s katastrofy smoleńskiej.
A treści? Oooooohohohohohoooo -biją na główę łącznie radio M i tv T-do niedawna dworowali /z absolutnym liderem red. Kuźniarem/sobie z PiS-u i innych "oszołomów".
Zbrojne ramie POmylonych przerzucono na front walki ze wschodnim złew,z powodu konieczności obrony wielkiego Picusia-Glancusia.
Ono są jak GROM-do zadań specjalnych!
Śmiechu warte!!!!
    • pa-rus-major Re: TVN24 zastępuje i Mak,i komisję Millera. 19.01.11, 12:22
      Mam wrażenie, że raport MAK został napisany już dawno, wiele miesięcy wcześniej, a teraz ręką niezastąpionej pani generał Anodiny naniesiono jedynie na niego poprawki. Co gorsza odnoszę wrażenie… że Kreml „naprowadza” już nie Tu-154 z polskim prezydentem, ale Polskę jako taką w pułapkę międzynarodowej katastrofy. Negowanie przez Polskę rosyjskiego śledztwa i raportu zostało już przygotowane medialnie, a zapewne też dyplomatycznie na arenie międzynarodowej w Unii Europejskiej i w Stanach Zjednoczonych. Po to był m.in. niezbędnie potrzebny pijany polski generał – dowódca całego lotnictwa. Polska ma zostać zniesławiona, ośmieszona, uznana za niewiarygodną, a następnie ograniczona i wyizolowana na arenie międzynarodowej. To bardzo możliwy scenariusz. To pułapka! Oczywiście, akcentowana będzie polska rusofobia, bo przecież nikt w Europie nie będzie słuchał polskich wyjaśnień, że taką samą rusofobię mieli już niegdyś Mickiewicz, Słowacki, Norwid, Pułaski, Kościuszko i Piłsudski. Z całą pewnością rosyjski strategiczny scenariusz przewiduje też podsycanie konfliktu wewnątrz Polski, między poszczególnymi partiami politycznymi i politykami oraz „rozgrywanie” Polaków. To wszystko już było. To wszystko osłabiało Polskę, a umacniało wpływy agentury rosyjskiej wewnątrz Rzeczypospolitej.

      Józef Szaniawski
      • jack20 Re: TVN24 zastępuje i Mak,i komisję Millera. 19.01.11, 12:33
        pierd.. jak potluczony.
        rozbili sie na wlasne zyczenie i z wlasnej glupoty. Od pierwszej relacji bylo to widadome.
        i nie ma sensu walkowac i sluchac ciagle wymyslanych nowych idiotyzmow
        • ultrabezstronny Re: TVN24 zastępuje i Mak,i komisję Millera. 19.01.11, 14:26

          Ja jedynie stwierdzam fakt!-wystarczy włączyć TVN24 ,otworzyć zakładkę memory i widać jak na dłoni.
          Pytanie dotyczy motywu-???
Pełna wersja