Dodaj do ulubionych

Globisz zapomniał jeszcze o Vincencie ;-)

09.03.11, 07:22
Oprócz D.Tuska, obecny minister finansów "robi za idiotę" ( może pożytecznego w mniemaniu Jolanty Fedak także niepodważalnego speca od naszych finansów ;-)).
Kto przy zdrowych zmysłach bowiem by obstawił, że ten ich pomysł z OFE, ze względu na wymogi unijnego START - "zabangla" w przeciągu najbliższych 30 dni ?
I wcale mi tu nie chodzi o tzw. „vacaccio legis" ,to raczej kwestia drugorzędna i Tusk ma racje , że sobie z tym poradzą.Natomiast na pewno nie dadzą sobie rady z wcieleniem tego pomysłu w życie przez ZUS.Czy jest ktoś , kto uważa, ze ta instytucja podejmie to wyzwanie i je w przeciągu tak krótkiego czasu wdroży u siebie ? ;-))
Jeśli to naprawdę "zabangla" to Vincent miał rację , że "dorośliśmy do cywilizacyjnego poziomu" ( to jego bon mot ), a ja na pewno wówczas przed tymi panami i wspomagającą ich tym charakterystycznym, knajackim, nie tylko tembrze głosu obecną szefową resortu pracy "Chapeau bas" oraz złożę osobistą deklarację, że pozostałe 2,3% z mojego II filaru też przenoszę do ZUS ;-)) Tylko jak na razie nic na to nie wskazuję i mogę spać spokojnie , ze te moje zobowiązania pozostaną li tylko w sferze deklaracji ...
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka