Dodaj do ulubionych

Ja pytam: po co OzRM na wyborczym formum jest?

25.02.02, 20:48
Przecie, on tu nikog raczej nie przekona. Chociaz?
Obserwuj wątek
    • Gość: OzRM Re: Ja pytam: po co OzRM na wyborczym formum jest? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 25.02.02, 21:02
      A MMM a Józef, Skrzypek,Nowy, KAT...?
      • malek1 Re: Ja pytam: po co OzRM na wyborczym formum jest? 25.02.02, 21:07
        Gość portalu: OzRM napisał(a):

> A MMM a Józef, Skrzypek,Nowy, KAT...?

Przekonales ich, czy co?
        • Gość: OzRM Re: Ja pytam: po co OzRM na wyborczym formum jest? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 25.02.02, 21:10
          Moje i ich poglądy sa zbieżne
          • malek1 Re: Ja pytam: po co OzRM na wyborczym formum jest? 25.02.02, 21:12

> Moje i ich poglądy sa zbieżne

A nie nudno Ci tak?
          • laki88888 Re: Ja pytam: po co OzRM na wyborczym formum jest? 25.02.02, 21:12
            A do czego tu przekonują???????????????
            A nuż się dam....
            • malek1 Re: Ja pytam: po co OzRM na wyborczym formum jest? 25.02.02, 21:14
              OzRM, do czego ty przekonujesz, gadaj? A moze ty raczej, z kims walczysz?
              • laki88888 Re: Ja pytam: po co OzRM na wyborczym formum jest? 25.02.02, 21:18
                A z kim walczy?
                • Gość: OzRM Re: Ja pytam: po co OzRM na wyborczym formum jest? IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 25.02.02, 21:22
                  Walczę z Żydami, liberałami komunistami masonami z wrogami Polski i polskości z
                  demoralizacją i upadkiem obyczajów
                  • laki88888 Re: Ja pytam: po co OzRM na wyborczym formum jest? 25.02.02, 21:24
                    A z czym nie walczysz, z Małyszem i..... nic innego nie przychodzi mi teraz do
                    głowy.
                  • malek1 Re: Ja pytam: po co OzRM na wyborczym formum jest? 25.02.02, 21:28

> Walczę z Żydami, liberałami komunistami masonami z wrogami Polski i polskości z
                    >
                    > demoralizacją i upadkiem obyczajów

A klniesz, Kulego? I obyczaje cierpia, a ja czasem niezbyt dobrze sie czuje.

• laki88888 Re: Ja pytam: po co OzRM na wyborczym formum jest? 25.02.02, 21:29
                      W dodatku klnie?
                      Ale jaja...
                      • malek1 Re: Ja pytam: po co OzRM na wyborczym formum jest? 25.02.02, 21:30
                        Ty sie nie smiej, bo on z tym tez walczy. A tyß
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka