Żałoba się skończyła a niedowiarkowie ...

15.04.11, 12:39
... niech przeprowadzają ekshumacje na własny albo pisdacki koszt.
Dość drenowania podatniczej kasy.
    • anwad Są dowody na fałszowanie sekcji zwłok 15.04.11, 12:57
      "Małgorzata Wassermann ujawniła, że 21 lat temu jej ojciec był poddany bardzo poważnej operacji w wyniku której usunięto mu sporą część organów wewnętrznych.

      - W związku z tym, na podstawie dokumentacji medycznej, a także innych dowodów, wykazaliśmy w sposób jednoznaczny, że to coś, co ma się nazywać sekcją zwłok mojego ojca, tą sekcją nie jest - powiedziała kobieta w programie "Rozmowa Rymanowskiego" w TVN24".

      Wcześniej rząd i prokuratura nie pozwolili, by w badaniach wzięli udział polscy lekarze medycyny sądowej, którzy już 10 kwietnia wyrazili taką gotowość: niezalezna.pl/9189-rzad-pozwolil-sekcje-wykonali-rosjanie
      • retronick Re: Są dowody na fałszowanie sekcji zwłok 15.04.11, 13:40
        anwad napisała:
        > Wcześniej rząd i prokuratura nie pozwolili, by w badaniach wzięli udział polscy lekarze medycyny sądowej, którzy już 10 kwietnia wyrazili taką gotowość:
        >


        Jest to następne łgarstwo. Polscy lekarze uczestniczyli we wszystkich sekcjach zwłok.
        Poza tym konkretnie jakie są dowody na fałszowanie sekcji zwłok,
        bo to że córce Wassermana coś się wydaje żadnym dowodem w sprawie nie jest.
Pełna wersja