Nawet po śmierci szkodzi Polsce ...

21.04.11, 01:40
"Nie będzie można rozpocząć inwestycji bez pozwolenia na budowę - Trybunał Konstytucyjny uznał prawo budowlane za niekonstytucyjne.
Przepisy zaskarżył jeszcze poprzedni prezydent, Lech Kaczyński.

W zakwestionowanych przez poprzedniego prezydenta przepisach zlikwidowano instytucję pozwolenia na budowę i zastąpiono ją zgłoszeniami. Brak reakcji organu władzy publicznej na zgłoszenie w ciągu 30 dni oznaczał milczącą zgodę na rozpoczęcie inwestycji. "
    • porannakawa01 Re: Nawet po śmierci szkodzi Polsce ... 21.04.11, 02:59
      Popatrz - nie żyje a jeszcze szkodzi.
      To jest ta spuścizna?
      Dlaczego Kaczyńscy tak nienawidzą zwykłych ludzi?
      A ten jak wampir.
      Kąsa zza grobu.
      • elementantypisowski-2 Re: Nawet po śmierci szkodzi Polsce ... 21.04.11, 08:54
        to spuścizna
    • adams96 Re: Nawet szkodzi Polsce glupota nieukow z PO w 21.04.11, 10:45
      ustawach pisanych na kolanie co potwierdził Trybunal Konstytucyjny.Jacys dyletanci z PO wypisujacy na tym Forum wraz z autorką tego watku nie moga sie pogodzic ze jednak sp.Lech Kaczynski byl madrzejszy od obecnego Prezydenta.Rowniez glupota i balaganiarstwo tego rzadu PO nie poraz pierwszy musi obnazac Trybunal Konstytucyjny ,ktory chyba niedlugo rozwiaza bo maja dyletancka wladze absolutna.
Pełna wersja