Maciora narozrabiała, obraziła kłamliwie

26.04.11, 23:14
a teraz MON ma przepraszać za debila Antosia i byłego prezydenta
A może Macierewicza z oskarżenia prywatnego o odszkodowanie pan Szczepanski powinien pozwać - niech Antoni, nędzna karykatura Feliksa, zapłaci za swoja paranoje z własnej kieszeni



Minister Obrony Narodowej ma zamieścić na łamach gazet ogłoszenie z wyrazami ubolewania wobec byłego szefa biura prasowego Sejmu Jarosława Szczepańskiego za podanie w raporcie z weryfikacji WSI jego nazwiska jako agenta - orzekł we wtorek warszawski sąd okręgowy.
Mocą wyroku MON ma ogłosić ubolewanie za "bezpodstawne" umieszczenie nazwiska Szczepańskiego w raporcie, dokonane na podstawie "wątłego materiału dowodowego" - w "Rzeczpospolitej", "Dzienniku" i "Gazecie Wyborczej" oraz na antenie TVP, TVN i Polsatu.
Raport z weryfikacji WSI - ujawniony w lutym 2007 r. przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego, a sygnowany przez szefa komisji weryfikacyjnej WSI Antoniego Macierewicza - głosił, że w latach 2000-02 Szczepański, jako wiceszef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, informował WSI o planach zmian personalnych w zagranicznych placówkach TVP, a po odejściu z TVP był gotów do infiltracji m.in. "Rzeczpospolitej" lub "Wprost", bądź też "innej związanej z jego profesją instytucji".
Szczepański (działacz opozycji w PRL, wiceszef TAI w latach 2000-2002, rzecznik TVP za prezesa Jana Dworaka) zaprzeczył temu i pozwał MON za raport, żądając przeprosin.


Tak to u kaczolubnych wygląda prawo i sprawiedliwość
    • porannakawa01 Re: Maciora narozrabiała, obraziła kłamliwie 26.04.11, 23:28
      MON dooopy!
      Wystąpić do Macierewicza i spadkobierców Lecha Kaczyńskiego o zwrot zasądzonych kwot.
      Gdy się będą migać - na drogę sądową.
      Dlaczego miałabym płacić za błędy Macierewicza i Kaczyńskich?
    • wyksztalciuch Re: Maciora narozrabiała, obraziła kłamliwie 26.04.11, 23:38
      Jaro powiedział, że na pewno będzie realizował testament poległego brata więc pewnie dorzuci sie za niego do kosztów tych przeprosin.
      • porannakawa01 Re: Maciora narozrabiała, obraziła kłamliwie 26.04.11, 23:42
        A on zostawił jakiś testament?
        Nawet gdyby nie zostawił to sprawa jest jasna i prosta - spadkobiercy nie dziedziczą jedynie aktywów.
        Długi również są do podziału. Chyba, że odrzuci spadek.
        Jaro spadek po Lechu odrzucił?
        A więc do roboty?
      • porannakawa01 Re: Maciora narozrabiała, obraziła kłamliwie 27.04.11, 16:12
        Czy ta karetka stacjonujaca podczas weekendów pod bramą ośrodka kaczyńskiego już w końcu została opłacona?
        Chocby przez spadkobierców?
        Brać każdy potrafi.
        A drożej kupić to potrafi każdy idiota.
    • humbak Re: Maciora narozrabiała, obraziła kłamliwie 27.04.11, 16:14
      Normalka. Urzędnik nie odpowiada za swoje wyczyny. A zwolennicy Antka wymądrzają się że wygrywa procesy. No jasne, skoro odpowiada tylko jako urzędnik, którym już nie jest:/
    • nie_pis_mienny Re: Maciora narozrabiała, obraziła kłamliwie 28.04.11, 14:43
      czart_polski napisała:

      > Maciora narozrabiała, obraziła kłamliwie.....

      Maciora, jako osobnik nie posiadający zdolności honorowej nie może nikogo obrazić!
Pełna wersja