Pochanke - jestem pod wrazeniem.

19.05.11, 19:59
Takiej chamówy, jak jej wywiad z Palikotem dawno nie widziano. Mnie sie to podoba, pan Janusz pokazał klasę tej platfusce. Oby tak dalej. Niech się kompromitują.
    • smalltownboy Re: Pochanke - jestem pod wrazeniem. 19.05.11, 20:00
      Opisz, bo nie mam stacji TVN24.
      • haen2010 Re: Pochanke - jestem pod wrazeniem. 19.05.11, 20:17
        Nie ma co opisywać - ledwie dwa razy mogł powiedzieć parę pełnych zdań. Na chama usiłowała mu wcisnąć, że pajac jest. Dziennikarska lafirynda.
        • smalltownboy Re: Pochanke - jestem pod wrazeniem. 19.05.11, 20:25
          Ta stacja to takie PeOwskie Trwam.
    • bryt.bryt slaba P., slaby P. 19.05.11, 20:10
      Pochanke zawsze jest soba, czyli jest slaba. Ale byl jeden plus - probowala pokazac, ze Palikot jest groteskowy. Ale tez trzeba przyznac, ze jeszcze slabiej bylo przy Sadurskim.
      A Palikot ... szkoda chlopa. Mialem go za czlowieka, ktory wniesie w polityke pragmatyzm (przyjazne panstwo), a okazal sie byc pajacem. Nie wiem tylko, czy on wierzy w to, co teraz mowi, czy udaje, bo nic mu nie pozostalo, jak tylko brnac dalej w absurd.
      • baabeczka Re: slaba P., slaby P. 19.05.11, 20:14
        Tez wczesniej mu kibicowalam z sympatia,
        ale teraz pajacuje ponad miare,
        szkoda
      • olga_w_ogrodzie Re: slaba P., slaby P. 19.05.11, 20:18
        p. Pochanke od dawna już ledwo oglądam, gdy rozmawia z gośćmi.
        jest beznadziejna.
        i to jej "zakumplowywanie się" i marnowanie tyle czasu na wygłaszanie własnych opinii - okropne.

        a p. Palikot...
        masz rację Bryt.
        • olga_w_ogrodzie Re: slaba P., slaby P. 19.05.11, 23:53
          myślę o pochówku na Wawelu to, co wielu Polaków, ale taka manifestacja palikotowa, to już niekoniecznie :
          www.fakt.pl/Palikot-w-krypcie-na-Wawelu-Zlozyl-kwiaty-ale-,artykuly,104122,1.html
      • haen2010 Re: slaba P., slaby P. 19.05.11, 20:21
        Brycie, tracisz węch. Palikot dwucyfrowy wynik ma na bank, jeżeli go czymś nie skasują.
        • smalltownboy Re: slaba P., slaby P. 19.05.11, 20:24
          Już 100 razy lepszy Palikot niż kontynuacja nierządu PO-PSL.
        • damakier1 Re: slaba P., slaby P. 19.05.11, 20:24
          Palikot dwucyfrowy wynik ma na bank, jeżeli go czymś nie
          > skasują.

          Oj, marzyciel, marzyciel....
        • etta2 Re: slaba P., slaby P. 19.05.11, 20:39
          "...Palikot dwucyfrowy wynik ma na bank,..."

          Zatracasz resztki realizmu. Na jaki bank? Na dziś ma w granicach 1-2% poparcia i więcej nie zdobędzie. Czy musisz metodą pisdactwa wciskac kit, że czarne to biale? A czym to dziś zafascynował cię Palikot? Co mądrego powiedział prócz tego, że w/g niego to ON wygra wybory, a Tusk jest do doopy. Przecież każdy widzi, że to koniec Palikota, oby tylko zdołał swoje długi spłacić, bo jeszcze wyląduje w pierdlu.
          • haen2010 Re: slaba P., slaby P. 20.05.11, 09:27
            Etta, z nawaloną platfuską gorzej dyskutować niz z moherem. Piszę tak, bo od zawsze mi się wydawało, że duży, laicki i liberalny elektorat w Polsce jest całkowicie wykluczony z polityki, z wpływu na kościelne do ostatniej zlotowki państwo.

            Program Palikota mi odpowiada. Jego metody nie zawsze. Ale obserwuję postępy, obserwuję i wiem, o czym piszę.

            Jego meetingi przyciągają ludzi. Każdy inny poltyk musi ich sobie zwozić. Taka jest zasadnicza różnica i moje spostrzeżenia.
        • bryt.bryt Re: slaba P., slaby P. 19.05.11, 21:05
          haen2010 napisał:

          > Brycie, tracisz węch. Palikot dwucyfrowy wynik ma na bank, jeżeli go czymś nie
          > skasują.

          Powiem ci, ze chetnie bym zobaczyl dwucyfrowy wynik Palikota, ale tego z czasow niestety minionych. Obecnie Palikot jedzie po bandzie i z tej bandy nic nie wycisnie. Ludzi to meczy tak samo, jak Smolensk po pisowsku.
          Co wiecej, chetnie zobacze Palikota w parlamencie, bo lubie goscia i byloby kolorowo. Poza kolorytem pare razy by pewnie zaglosowal tak, jak PO, ale niestety niczego konstruktywnego sie po nim nie spodziewam.
          A co do skasowania ... pobrzmiewa mi tutaj pisowskie przygotowywanie gruntu pod nieprawomyslny wynik wyborow oskarzeniami o planowanie faszerstwa w dwudniowym glosowaniu. Rzadzi zasada, ze gdyby nie spiski, haki i inne niecne wydarzenia, to bysmy byli prawi, sprawiedliwi i w G-20, a przynajmniej bysmy wygrali wybory.
          Jestem rozczarowany Palikotem i lekko przejedzony promowaniem go na tym forum.
          • wyksztalciuch Re: slaba P., slaby P. 19.05.11, 21:13
            Palikot popełnił jeden ale podstawowy błąd. Uderzył w prymitywny sposób w Kościół i mysłał, że tym porwie Polaków. Polacy tego nie kupią i to kiepsko świadczy o inteligencji Palikota.
          • haen2010 Re: slaba P., slaby P. 20.05.11, 09:47
            Piszę o kasacji przed wyborami. Tusk nie cofnął się przed nalotem ABW na popijawę jego syna w poszukiwaniu marychy. Aż cud, że nie podrzucili. Wystraszyli się awantury.

            O sfałszowaniu wyborów nie ma mowy. Komisarzy załatwi PiS i Palikot. Przez taką zaporę nie przejdą. Rzecz po Wałbrzychu mocno się napięła, platfusy okazały się zdolne do każdego świństwa w polityce. Nie bujaj w obłokach, brycie.
    • twoj.psychiatra Ruch Palikota to Organizacja Pożytku Publicznego 19.05.11, 22:32
      - Ruch Palikota to Organizacja Pożytku Publicznego.
      - Dlaczego?
      - Bo liczą na 1% :-)
    • volupte01 Re: Pochanke - jestem pod wrazeniem. 19.05.11, 22:38
      No faktycznie słabiutka i do rozmowy w ogóle nieprzygotowana. Na sile chciala go wysłać na polityczna emeryture ,ze aż sie dziwie, ze jej nie zapytał, kto ja nasłał.:-) Pojecia nie miała ze RP ma tyle klubów ( ok. 300) i około 40tys. sympatków , o chyba nie czlonków.
    • boblebowsky Re: Pochanke - jestem pod wrazeniem. 19.05.11, 22:45
      Stałeś się haen tak przewidywalny jak forumowe pisdzelstwo, który czci wodza swego niczym boga. A po tym wpisie mogę się nawet założyć co napiszesz jak twój idol osiągnie w wyborach
      1,5%-owy wynik, winne będą media:))
      • ssierota Re: Pochanke - jestem pod wrazeniem. 20.05.11, 09:03
        > Stałeś się haen tak przewidywalny jak forumowe pisdzelstwo, który czci wodza
        > swego niczym boga.
        W twoim jezyku naleze pewnie do "forumowego pisdzielstwa" i do Palikota mam lata swietlne ale wczorajszą rozmowe ogladalem przecierajac oczy! Pochanke próbowała wmówić Palikotowi, ze sie skonczyl, ze juz tylko rozsmiesza itp. Jak zwykle nie dawala dochodzic do slowa, konczyc zdan, odpowiadala za niego. Robiła to w skrajnie chamski sposob i z usmiechem na ustach, do tego zapatrzona w PO w co drugim zdaniu. Na miejscu Palikota wyszedlbym ze studia i pospacerowal po Plantach.
        Przy okazji: Panie Miecugow - jeżeli masz Pan troche rozsądku, to nie dawaj jej rozmawiać z ludzmi... Kompromitacja na całej linii!
Inne wątki na temat:
Pełna wersja