dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze?

03.09.11, 12:49
Takie pytanie do ogółu. Dlaczego w ogóle na tym forum rozemocjonowani rozpisujecie się o Jarosławie Wałęsie? Czy czasem to nie stanowczo za wcześnie? Z czego ten polityk zasłynął, poza tym, że jest synem własnego ojca? Przecież on nic wyjątkowego czy choćby znaczącego nie zrobił, poza regularnym fotografowaniem się w różnych sytuacjach z Wałęsą seniorem. Naprawdę nic.
Zdarzył mu się bolesny wypadek. Cóż, tak bywa, zdarza się każdemu. Trwa jeszcze walka o jego życie i/lub jego powypadkową jakość, o stan zdrowia. Nie mamy ciągle pewności, jak tak naprawdę ten wypadek wyglądał i czyja - jeżeli w ogóle czyjaś będzie - była wina.
Zatem nie mamy nic konkretnego, co powodowałoby pewność osądów, natomiast "bohater" zdarzenia znany jest z tego, ze jest znany. Cassus Paris Hilton czy Kim Kardashian. Dlaczego niczym te charty wyskoczyliście z boksów na gonitwę? Dajcie sobie i innym na luz. Zwłaszcza samemu juniorowi i jego rodzinie. Niech spokojnie wraca do zdrowia, niech podejmie rehabilitację. Dajcie też czas policji. Krytykować będziecie, jak już wyjdą jakieś konkretne fakty, informacje, a nie spekulacje. Nie rozumiem tej waszej pisaniny.
Patrząc na to forum, podejrzewam, że zaraz któraś ze stacji będzie to próbowała wykorzystać komercyjnie i zacznie pracować nad właściwym programem, np. Reha z Jarkiem. Takie reality show o rehabilitacji powywadkowej. Możliwe, że już nad tym pracują...
Dodam, że nie można W ŻADNEN SPOSÓB tego łączyć ze sprawą Leppera. Zatem, dajcie se sianka...
    • lionold Re: dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze? 03.09.11, 13:04
      Bo nie możemy o juniorze-Kaczyńskim! Panie duplakoff
      • dirloff Re: dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze? 03.09.11, 13:13
        > Bo nie możemy o juniorze-Kaczyńskim! Panie duplakoff

        Heh, kolejny agresywny, amerytoryczny leming. Czy was tu w ramach platfuśnej akcji agitacyjnej w internecie przysłano całą paczką, czy to tylko kilku umyślnych produkuje się pod kilkunastoma nickami?

        wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10224684,Wybory_2011__Ujawniona_instrukcja_agitacji_internetowej.html
        • alistair-p Re: dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze? 03.09.11, 13:22
          Ta instrukcja nie zaleca chyba dyskusji z idiotami.Dlatego powiniennes się cieszyć że ktoś odpisuje na twoje chamskie wypociny.Jestes nie dość że słaby intelektualnie to jeszcze wybitnie jednokierunkowy i żerujesz na ludzkim nieszczęściu.Próbował tego twój ukochany Jarosław K.,całe szczęście do Pałacu Prezydenckiego nie dotarł.
          • dirloff Re: dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze? 03.09.11, 14:00
            > Ta instrukcja nie zaleca chyba dyskusji z idiotami.Dlatego powiniennes się cies
            > zyć że ktoś odpisuje na twoje chamskie wypociny.

            Sprostuję to - nie jestem idiotą nazywających innych idiotami i nie przyznaję się do bycia platfuśnym agitatorem na tym forum...

            > Jestes nie dość że słaby intele
            > ktualnie to jeszcze wybitnie jednokierunkowy i żerujesz na ludzkim nieszczęściu

            Jak widać mało ci nazywania idiotą, to brniesz w to głębiej. Cóż, twoja wybór i twoja charakterystyka. Nie jestem "jednokierunkowy" lecz konkretny w poglądach i opniach. Zwłaszcza odnośnie zarówno medialnej, jak i forumowej szopki z tym nieszczęsnym wypadkiem. Kto żeruje, ten żeruje - media i tutejsi forumowicze piszący od tym w kilku wątkach, ja natomiast w tym moim wątku - pierwszy i ostatni raz poruszam sprawę. I to nie odnośnie wydarzenia, lecz waszej pisaniny.

            > .Próbował tego twój ukochany Jarosław K.,całe szczęście do Pałacu Prezydenckieg
            > o nie dotarł.

            No tak, jak na leminga przystało, wszędzie widzisz Kaczyńskiego i wszędzie musisz go "wtrynić". Wydarzenia na Krak. Przedm. nie mają związku tyle z samym tragedią smoleńską, co ze skandalicznym zachowaniem rządu przed, w jej trakcie i po, vide pseudo-śledztwo smoleńskie. Wiesz o tym doskonale, ale uprawiasz partyjną agitkę.

            • alistair-p Re: dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze? 03.09.11, 18:07
              Teksty w rodzaju "wiesz doskonale" dowodzą jakie jest twoje spojrzenie na polską scenę polityczną.Wiem wiele rzeczy,niektóre własnie doskonale jak np.to że zwyczajnie judzisz i tyle.Twoje "analizy" wypowiedzi innych i przy okazji własnych (ha ha) sa delikatnie mówiąc do niczego.A Jarosław K jak koń,jaki jest każdy widzi.Niektórzy nawet widzą w nim męża stanu,a to już jest zabawne.
      • zoil44elwer Re: dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze? 03.09.11, 13:18
        Im większy dzieciorób tym większy polityk? Tak jest tylko w świecie zwierząt!
        • lionold Re: Znowu 03.09.11, 14:08
          Ni do rymu ni do taktu - byle na odwyrtkę. Pytanie: piszą o Jarosławie Wałęsie dlatego, że miał wypadek i nie wiadomo jeszcze co z nim będzie czy dlatego, że jest dzieckiem z wielodzietnej rodziny?
    • dirloff a teraz o motocyklach... 03.09.11, 13:19
      Jak widzę (i mniemam), teraz ów "temat" będzie medialnie ekspoatowany bez umiaru. Jak nie junior, to "motocykle a sprawa Polska":
      kampanianazywo.pl/relacja/po-wypadku-walesy-czy-potrzebna-dyskusja-o-motocyklach/
    • emeraldboy4 Re: dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze? 03.09.11, 13:20
      Napisał koleś zakładając wątek o Wałęsie-juniorze. No to odpowiedz sobie - po co się rozpisujesz? I po co czytasz te bezcelowe wpisy?
      • dirloff Re: dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze? 03.09.11, 13:51
        > Napisał koleś zakładając wątek o Wałęsie-juniorze. No to odpowiedz sobie - po c
        > o się rozpisujesz? I po co czytasz te bezcelowe wpisy?

        Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nie o Wałęsie-juniorze i jego wypadku, lecz o tutejszym "rozpisaniu" się na ten temat.
    • cwiercinteligentzpis Wolisz o pannie Wassermann? 03.09.11, 13:23
      Podobno już ma kogoś .....
    • cookies9 Re: dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze? 03.09.11, 13:44
      Jest sympatycznym młodym politykiem,wykształconym,inteligentnym,kulturalnym europosłem.
      Takich,jak on nie ma w PiS...
      • xulu Re: dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze? 03.09.11, 14:09
        ... ile mlodych ludzi w Polsce ma wypadki na "scigaczach" dlaczego sie pisze tylko o jednym ?? bo ma nazwisko ?? miał pecha i tyle ;)

        Synowie Walesy zawsze lubili prędkość ;) po prostu "woda sosdowa i kasa do glowy udezyla "
      • zoil44elwer Re: dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze? 03.09.11, 14:11
        JW nie ma opinii mołojca,karierę zrobił na sławie ojca.Ojciec plecie o Wolnym Tybecie,a syn w Pekinie robi biznesy przecie,wałęsie zasady,jak w kabarecie.Stary z Dalaj Lamą się ściska a młody z Chińczyków dalej many wyciska.
    • saturnick zwyczajnie zal nam tego mlodego człowieka 03.09.11, 14:26
      niezaleznie od tego czym sie zajmował.
      • zoil44elwer Re: zwyczajnie zal nam tego mlodego człowieka 03.09.11, 14:35
        Policja z automatu przypisuje winę motocykliście.W przypadku JW od razu(po kwadransie) przypisała winę kierowcy Toyoty.A rzecznik KG Policji rżnie głupa i mówi że dopiero ustalą prędkość z jaką poruszał się JW Bond na swojej Hondzie.
        • pies_na_czarnych Re: zwyczajnie zal nam tego mlodego człowieka 03.09.11, 14:36
          zoil44elwer napisał:

          > Policja z automatu przypisuje winę motocykliście.W przypadku JW od razu(po kwad
          > ransie) przypisała winę kierowcy Toyoty.A rzecznik KG Policji rżnie głupa i mów
          > i że dopiero ustalą prędkość z jaką poruszał się JW Bond na swojej Hondzie.

          Pisprowokatorze dlaczego znowu lzesz?
    • pies_na_czarnych Re: dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze? 03.09.11, 14:29
      dirloff napisał:

      >

      a ty kilof na ch.... nastepny watek na ten temat zakladasz?
      • xulu Re: dlaczego rozpisujecie się o Wałęsie-juniorze? 03.09.11, 20:17
        wlasnie ile jechal pan JW na swoim rumaku ??
Inne wątki na temat:
Pełna wersja