Dodaj do ulubionych

Jestem usatysfakcjonowany w 15 %.

10.10.11, 10:26
Pozostałe 85 % osiągnę gdy zniknie z rzeczywistości polityczno-społecznej PiS ze swoim prezesem i jego watahą, którzy chcą teraz po kolejnym zwycięstwie moralnym (zwyciężony ale nie pokonany) przyłączyć nas do austro-węgier. XXI wiecne austriackie gadanie.
Obserwuj wątek
  • infomozg To ci się chyba nie uda. 10.10.11, 10:31
   Jeśli taka medialna nagonka i histeria w czasach względnej prosperity nie osłabiła nawet PiS-u to raczej nie ma szans na cos podobnego w przyszłości. PiS może usunąć tylko inna siła, która i tak jasno zdefiniuje nasze narodowe interesy i nie będzie ulegała zachodniej głaskologii. A to i tak będzie jakieś wcielenie PiS-u.
   • lionold Re: A czy ty wiesz, że! 10.10.11, 11:04
    PiS mógłby skutecznie konkurować z pozostałymi partiami o władzę i wymieniać się z nimi przy korycie co kadencję!!! Tak! Mam nieodparte wrażenie, że decydującym czynnikiem to utrudniającym jest OSOBA przywódcy otoczona podobnej konduity osobnikami. Nie dość, że nie potrafią przekonać większości do swoich racji a wręcz odstręczają ludzi skutecznie. Są ludzie, którzy NIGDY nie uzyskają większej aprobaty otoczenia. Takim człowiekiem jest Kaczyński w otoczeniu Ziobry, Kurskiego, Brudzińskiego, Czarneckiego, Kempy, Wróbel, Waszczykowskiego, Fotygi etc. etc. Dziś prezespan stwierdził: ale my jesteśmy przekonani, że mamy rację i w końcu nam się uda. Ci ludzie swoją mentalnością i stosunkiem do innych wywołują odruch wymiotny - "my mamy rację i urządzimy wam w końcu życie tak jak uważamy za właściwe". Zadziwiające jest tylko te 30%. Ale każde zadziwienie kiedyś mija! Z Kaczyńskim i z jego najemnikami PiS nie ma szans na nic. Martwi mnie te 30% ale pociechą w tym, że reszta zachowuje rozsądek. Nawet większość spośród tych 30% kiedyś zrozumie, że winę za ich niedolę nie zawsze ponoszą w całości inni.
    • infomozg Re: A czy ty wiesz, że! 10.10.11, 11:20
     Bez Kaczyńskiego PiS zatraci swój narodowy charakter i zwyczajnie zniknie ze sceny. Sam muszę przyznać, ze nie widzę tam nikogo kto mógłby to pociągnąć dalej. O ile dwór Tuska bez problemu zmieni się w dwór kogoś innego, o tyle dwór Kaczyńskiego bez niego zniknie.
     • des4 Re: A czy ty wiesz, że! 10.10.11, 11:50
      z twoich słów wynika, że PiS skazany jest prędzej czy poźniej na niebyt, bo co to za partia co opiera się na jednym czlowieku, a Sami-Wiemy-Kto, młodzieniaszkiem już nie jest...zdemencieje, zdziecinnieje i w końcu umrze...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka