Dodaj do ulubionych

Czy Cameron już jest idolem PISiorów ??

09.12.11, 21:57
Wcale by mnie to nie zdziwiło ...
Obserwuj wątek
   • tacx Re: Czy Cameron już jest idolem PISiorów ?? 10.12.11, 12:00
    zgodnie z wieszczą tradycją polskich premierów na miejscu Anglików szykowałbym weki, słoninę i fasolę na czas kryzysu. miała być druga japonia - japończycy mają rekordowe długi. miała być Irlandia - rekordowe długi. miał być egipt dla polskich emerytów - rewolucja, miał być budapeszt - poteżne długi. Teraz wodze prawicy wskazują na Londyn. Niech Bóg ma pobożnych londyńczyków w opiece - wszak już mają ok 140% długu do PKB a niektórzy liczą ze tego długu jest coś ok 2,5bln Ł. Po tym jak Mularczyk wskazał Londyn za wzór obawiam się że licznik długu UK radykalnie przyspieszy. Historia Irlandii, japonii czy Węgier to prawidłowość któej nie da się zignorować. Czechy następne w kolejce bo już coś kaczyński wspominał o silnej walucie.
    www.debtbombshell.com/
    Dla dziamdziaków - bod bombką jest taki dopisek który uspokaja naiwnych i sprawnych inaczej. Bombke i zawartość można pomnożyć przez dwa
  • ayran już raz był 10.12.11, 05:54
   kiedy złożył Jarosławowi gratulacje za bohaterskie nieprzyjęcie kondolencji od Putina.
   Potem wprawdzie rzecznik Camerona trochę wykręcał kota ogonem, ale przecież wszyscy mogliśmy tekst gratulacji przeczytać, a jest oczywistą oczywistością czego dotyczą.
  • lionold Re: Czy Cameron już jest idolem PISiorów ?? 10.12.11, 10:16
   Dla nich każdy jest idolem i wucem kto tylko stwierdzi bez zastrzeżeń, że "nikt go nigdy nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne". Angol sobie może trzaskać drzwiami, bo swoje prawem kaduka z Unii przez lata już wydoił i widzi, że więcej się już nie da. Tacy byli zawsze dla wszystkich i dlatego w ich imperium słońce nigdy nie zachodziło.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka