Dodaj do ulubionych

"Jest taka gupa jajogłowych, którzy nie mogą

21.02.12, 08:38
uwierzyć, ze taki prosty robotnik poprowadził do zwycięstwa"-Lech Wałęsa

Panie Prezydencie ta grupa jajogłowych się przepoczwarzyła w PiS_dogłowych i na pewno Panu nie odpuści, bo jej członkowie nie mogą sobie darować, ze to nie bracia Kaczyńscy przeskoczyli przez ten płot!
I zaraz się tu rozpiszą o jakichś motorówkach UB, które to Pana rzekomo woziły...nie wspominając ani słowem o pączkach jakimi na UB paśli dzisiejszego panaprezesa tej grupy!
Obserwuj wątek
        • wachmistrz_soroka Re: "Jest taka gupa jajogłowych, którzy nie mogą 21.02.12, 12:51
          zapijaczony_ryj napisał:

> Lech nie Bolesław, czy ci się to podoba czy nie , a poczucie humoru to tez posi
          > ada w przeciweństwie do małego zakompleksionego kurd...

Bolesław to jego pseudonim,który otrzymał od SB.
          Czy Bolek ma poczucie humoru? - oczywiście,że ma... "sam jeden pokonałem komunem" - "własnymi rencoma".....tak trzymaj Bolek ...tfu Lechu.
          • zapijaczony_ryj Re: "Jest taka gupa jajogłowych, którzy nie mogą 21.02.12, 16:38
            wachmistrz_soroka napisał:

> zapijaczony_ryj napisał:
            >
            > > Lech nie Bolesław, czy ci się to podoba czy nie , a poczucie humoru to te
            > z posi
            > > ada w przeciweństwie do małego zakompleksionego kurd...
            >
            > Bolesław to jego pseudonim,który otrzymał od SB.
            > Czy Bolek ma poczucie humoru? - oczywiście,że ma... "sam jeden pokonałem komune
            > m" - "własnymi rencoma".....tak trzymaj Bolek ...tfu Lechu.

Prezes ma wyższe wykształcenie (prawdopodobnie bez matury, bo żaden ogólniak się do niego nie przyznaje) i tez mówi parriotysss, intligencja i chce sużyć zamiast służyć!
            A jak jescze dodać, ze jest z wyzszej półki kulturowej (tak twierdzi)i to , ze jego matka była polonistką to wychodzi, ze był wyjatkowo tępym uczniem!
            A Wałęsa nigdy nie mówił rencoma!!!
            Tylko nie chcem, ale muszem, tak, ze nie kłam kolego!
            • wachmistrz_soroka Re: "Jest taka gupa jajogłowych, którzy nie mogą 21.02.12, 16:46

>
              > Prezes ma wyższe wykształcenie (prawdopodobnie bez matury, bo żaden ogólniak si
              > ę do niego nie przyznaje) i tez mówi parriotysss, intligencja i chce sużyć zami
              > ast służyć!
              > A jak jescze dodać, ze jest z wyzszej półki kulturowej (tak twierdzi)i to , ze
              > jego matka była polonistką to wychodzi, ze był wyjatkowo tępym uczniem!
              > A Wałęsa nigdy nie mówił rencoma!!!
              > Tylko nie chcem, ale muszem, tak, ze nie kłam kolego!

Po co mi ciągle z tym prezesem wyjeżdżasz.Ja nie mam żadnych bogów nad sobą,w przeciwieństwie do ciebie.
              Gardzę całą tą Solidaruszą hałastrą od Bolka począwszy, poprzez Mazowieckiego,Kaczyńskiego,Tuska,Komorowskiego,Buzka,Krzaklewskiego...to banda tępych ignorantów.
              • zapijaczony_ryj Re: "Jest taka gupa jajogłowych, którzy nie mogą 21.02.12, 17:07

>
                > >
                > > Prezes ma wyższe wykształcenie (prawdopodobnie bez matury, bo żaden ogóln
                > iak si
                > > ę do niego nie przyznaje) i tez mówi parriotysss, intligencja i chce suży
                > ć zami
                > > ast służyć!
                > > A jak jescze dodać, ze jest z wyzszej półki kulturowej (tak twierdzi)i to
                > , ze
                > > jego matka była polonistką to wychodzi, ze był wyjatkowo tępym uczniem!
                > > A Wałęsa nigdy nie mówił rencoma!!!
                > > Tylko nie chcem, ale muszem, tak, ze nie kłam kolego!
                >
                >
                >
                > Po co mi ciągle z tym prezesem wyjeżdżasz.Ja nie mam żadnych bogów nad sobą,w p
                > rzeciwieństwie do ciebie.
                > Gardzę całą tą Solidaruszą hałastrą od Bolka począwszy, poprzez Mazowieckiego,K
                > aczyńskiego,Tuska,Komorowskiego,Buzka,Krzaklewskiego...to banda tępych ignorant
                > ów.

Bo kłamiesz tak jak z rencami Wałęsy tak i z bogiem nade mną !
    • wachmistrz_soroka Re: "Jest taka gupa jajogłowych, którzy nie mogą 21.02.12, 11:11
      pan_ryj_zapijaczony_banow_26 napisał:

> uwierzyć, ze taki prosty robotnik poprowadził do zwycięstwa"-Lech Wałęsa
      >
      > Panie Prezydencie ta grupa jajogłowych się przepoczwarzyła w PiS_dogłowych i na
      > pewno Panu nie odpuści, bo jej członkowie nie mogą sobie darować, ze to nie br
      > acia Kaczyńscy przeskoczyli przez ten płot!
      > I zaraz się tu rozpiszą o jakichś motorówkach UB, które to Pana rzekomo woziły.
      > ..nie wspominając ani słowem o pączkach jakimi na UB paśli dzisiejszego panapre
      > zesa tej grupy!

Może Ci Wałęsa odpali jakąś premie za ten wiernopoddańczy post.
      Wszyscy kłamią,monopol na prawdę mam ja Wałęsa,ja obaliłem,ja pokonałem,ja zrobiłem na szaro esbecję.
      To rzeczywiście same doopki w tej esbecji były, jak taki niewykształcony młotek wodził ich wszystkich za nos.
      • der-chef Re: "Jest taka gupa jajogłowych, którzy nie mogą 21.02.12, 11:26
        W tym czasie kiedy on skakał przez płot, powiedziałem, ludzie nie jest możliwym aby SB do tego dopuściła, jeśli nie współpracuje to już nie żyje. No i zonk, jednak żyje, czyli współpracuje. Ten chłopina był potrzebny swołoczy, która oddała ten kraj obcym za srebrniki, i nie dotyczy to tylko jednej opcji politycznej, to dotyczy wszystkich opcji, od prawa do lewa razem z kościołem.
        • douglasmclloyd Re: "Jest taka gupa jajogłowych, którzy nie mogą 21.02.12, 16:53
          der-chef napisała:

> W tym czasie kiedy on skakał przez płot, powiedziałem, ludzie nie jest możliwym
          > aby SB do tego dopuściła, jeśli nie współpracuje to już nie żyje. No i zonk, j
          > ednak żyje, czyli współpracuje. Ten chłopina był potrzebny swołoczy, która odda
          > ła ten kraj obcym za srebrniki, i nie dotyczy to tylko jednej opcji politycznej
          > , to dotyczy wszystkich opcji, od prawa do lewa razem z kościołem.

Na prezydenta też go swołocz, to znaczy większość Polaków, wybrała?
      • douglasmclloyd Re: "Jest taka gupa jajogłowych, którzy nie mogą 21.02.12, 16:49

> Może Ci Wałęsa odpali jakąś premie za ten wiernopoddańczy post.
        > Wszyscy kłamią,monopol na prawdę mam ja Wałęsa,ja obaliłem,ja pokonałem,ja zrob
        > iłem na szaro esbecję.
        > To rzeczywiście same doopki w tej esbecji były, jak taki niewykształcony młotek
        > wodził ich wszystkich za nos.

Szkoda, że wiecej takich nie było. Komuna padłaby 10 lat wcześniej. Ale ludzie bali się wychylić, bo mogliby nie dostać talonu na pralkę.
    • kum.z.antalowki Re: "Jest taka gupa jajogłowych, którzy nie mogą 21.02.12, 17:51
      Zabawne, Wałęsa - zamiast użyć któregoś z epitetów funkcjonujących już jak imiona własne: "łajniaki", "zakompleksione łajdaki", "durnie" - nawiązał do zimnowojennego znaczenia terminu "jajogłowi", którym w Stanach Zjednoczonych określano niegdyś "zafascynowanych komunizmem mędrków, doktrynalnych zwolennikiem środkowo-europejskiego socjalizmu".

Oj, to musiało tych pacanów zaboleć.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka