Dodaj do ulubionych

Skazać Niesiołowskiego! Koniecznie!

14.05.12, 12:38
Musi być sprawiedliwość, a nawet prawo i sprawiedliwość. Należy koniecznie skazać Niesiołowskiego - z tego samego artykułu, z którego jednego Kaczyńskiego skazano za "spieprzaj dziadu" a drugiego za "małpę w czerwonym".
Obserwuj wątek
            • mietowe_loczki Re: Skazać Niesiołowskiego! Koniecznie! 14.05.12, 13:08
              Nie. Totalne chamstwo to jest oskarżanie przypadkowych ludzi, w tym np. mojej skromnej osoby, o stanie tam, gdzie stało ZOMO, oskarżanie premiera i prezydenta mojego kraju o morderstwo, zamach i zaprzaństwo, oskarżanie byłych szefów dyplomacji o bycie ruskimi szpiegami, wchodzenie w koalicję z partią, którą wcześniej oskarżało się o to, że została utworzona przez ruskie służby specjalne, stawianie pomników mordercom, dopominanie się ukarania pilotów, którzy nie chcieli słuchać kaprysów VIP-a, zapewnianie, że "nawet jeśli przegra [w sądzie sprawę o zniesławienie], to i tak nie zostanie wyrzucony z PiS". To tyle na szybko...

"Won" jest przy tym zwykłym objawem braku kultury osobistej.
              • kontestatorbg Re: Skazać Niesiołowskiego! Koniecznie! 14.05.12, 13:13
                Gdyby to był pierwszy występ Niesioła to może zwaliłbym to na nerwową atmosferę. Ale Stefan pluje jadem ile razy usta otwiera. Wiec kogoś kto niemal przy każdym publicznym wystąpieniu wyrzuca z siebie hektolitry jadu i chamstwa nie da się po prostu bronić.
                Kaczyński też swoje za uszami ma, ale nigdy do poziomu werbalnego chamstwa na poziomie Niesiołowskiego sie nie zbliżył. Zresztą jakby Kaczor poszedł razem z Niesiołem na zieloną trawkę to tez by na zdrowie wszystkim wyszło. Tylko co by biedny Tusk zrobił jakby Kaczora zabrakło. Kim by wtedy swoje lemingi straszył??
                • mietowe_loczki Re: Skazać Niesiołowskiego! Koniecznie! 14.05.12, 13:18
                  kontestatorbg napisał:

> Gdyby to był pierwszy występ Niesioła to może zwaliłbym to na nerwową atmosferę
                  > . Ale Stefan pluje jadem ile razy usta otwiera. Wiec kogoś kto niemal przy każd
                  > ym publicznym wystąpieniu wyrzuca z siebie hektolitry jadu i chamstwa nie da si
                  > ę po prostu bronić.
                  > Kaczyński też swoje za uszami ma, ale nigdy do poziomu werbalnego chamstwa na p
                  > oziomie Niesiołowskiego sie nie zbliżył. Zresztą jakby Kaczor poszedł razem z N
                  > iesiołem na zieloną trawkę to tez by na zdrowie wszystkim wyszło. Tylko co by b
                  > iedny Tusk zrobił jakby Kaczora zabrakło. Kim by wtedy swoje lemingi straszył??

Nie lubię Niesiołowskiego właśnie za to, że się jeży od pierwszych sekund rozmowy, ale nie wmówisz mi, że przebija chamstwem Kaczyńskiego i jego świtę. Jakim argumentem mnie przekonasz, że powiedzenie komuś "won" jest większym chamstwem od nazwania byłych szefów dyplomacji ruskimi szpiegami? Słucham.

Tusk nie musi nikogo niczym straszyć. Kaczyński jak zwykle skutecznie i ze znanym sobie wdziękiem odwala za niego tę brudną robotę.
                    • ploniekocica Re: gwoli ścisłości... 14.05.12, 13:30
                      ayran napisał:

> .. o ruskich szpiegach mówił Antoni Macierewicz.
                      > Co w niczym nie umniejsza chamstwa Kaczyńskiego.

O Tusku - ruskim szpiegu mówiła w czasie marszu w obronie Trwam w kwietniu br. pokrzywdzona okrutnie przez Niesiołowskiego "dziennikarka" Ewa Stankiewicz. W związku z tym nasuwa się pytanie, w którym momencie powinno się przestać chronić immunitetem dziennikarskim osobę, która przekracza wszelkie normy etyczne, a gdy jej wygodniej występuje w charakterze akredytowanej dziennikarki?
                      Uważam, że osoby, które udzielają się publicznie jako polityce nie powinni dostawać akredytacji dziennikarskich z automatu.
                    • mietowe_loczki Re: gwoli ścisłości... 14.05.12, 13:33
                      ayran napisał:

> .. o ruskich szpiegach mówił Antoni Macierewicz.

Wiem. Dlatego pisałam również o świcie.

> Co w niczym nie umniejsza chamstwa Kaczyńskiego.

Pamiętam doskonale, że po tym świństwie Macierewicza Kaczyński nie wydał w związku z tym ani jednego oświadczenia i ani słowem nie skomentował tego, co powiedział Macierewicz.
                    • ayran Re: Skazać Niesiołowskiego! Koniecznie! 14.05.12, 13:28
                      kontestatorbg napisał:

> pl.wikiquote.org/wiki/Stefan_Niesio%C5%82owski
                      > Poczytaj i znajdź jedną wypowiedź Stefana nie nacechowaną agresją i chamstwem

Zacznijmy od pierwszej:

ACTA jest bardzo dobre, popieram, i będę głosował za ACTA natychmiast, jak tylko pojawi się w parlamencie.

Tobie ta wypowiedź wydaje się chamska i agresywna? To wiele tłumaczy.
                    • mietowe_loczki Re: Skazać Niesiołowskiego! Koniecznie! 14.05.12, 13:36
                      A, czyli tak jak przypuszczałam: odnoszenie się do podanych przeze mnie przykładów jest niewygodne, więc nie masz zamiaru się do nich odnosić. Typowe. A ja powtarzam: chamskie wypowiedzi Niesiołowskiego są niczym w porównaniu z tym, co funduje nam Kaczyński i spółka od co najmniej 2005 r.
              • losiu4 Re: Skazać Niesiołowskiego! Koniecznie! 14.05.12, 14:30
                mietowe_loczki napisała:

> oskarżanie premiera i prezydenta mojego kraju o morderstwo

no przecież się oskarża, nawet na tym forum, tzw. osoby publiczne również to robią. Znaczy obu Kaczyńskich się oskarża że są winni śmierci ludzi, czyli jak rozumiem o morderstwo.

> oskarżanie byłych szefów dyplomacji o bycie ruskimi szpiegami

czy ruskimi - nie wiem, na pewno tu i ówdzie widać ślady ich działalności w papierach byłych służb. A że np. wsiownia dość ściśle podlegała Moskwie (wojskówka, a ZSRR bardzo na to patrzył) więc kto wie, kto wie...

Pozdrawiam

Losiu
                • ayran Re: Skazać Niesiołowskiego! Koniecznie! 14.05.12, 14:33
                  losiu4 napisał:

> Znaczy obu Kaczyńskich się oskarża że są winni śmierci ludzi, czyli jak ro
                  > zumiem o morderstwo.

To źle rozumiesz. Nie dość, że wina może być nieumyślna lub umyślna, to jeszcze w ramach tej drugiej można mówić o zamiarze ewentualnym bądź bezpośrednim. Tylko ten ostatni przypadek określa się jako morderstwo (kodeksowo - zabójstwo).
    • ayran posła Suskiego też skazać... 14.05.12, 12:55
      ... oczywiście tego z PO (Pawła).
      Za próbę zniszczenia mienia związkowców (drzewca od flagi). Być może w rachubę wchodziło także bezczeszczenie symboli narodowych.

Nawiasem mówiąc, zarówno "spieprzaj dziadu, jak i "małpa w czerwonym" to jeden i ten sam Kaczyński, ten od "Jak długo na Wawelu".
    • cymber.gaj Re: Skazać Niesiołowskiego! Koniecznie! 14.05.12, 13:33
      Oczywiście, że skazać! Te nieuprzejme odzywki Niesiołowskiego to coś znacznie gorszego niż zaszczucie na śmierć Barbary Blidy czy zamordowanie około 900 osób bezskutecznie oczekujących na przeszczepy zablokowane przez Ziobrę (ówczesnego jarkowego przydupasa, cieszącego się pełnym poparciem obu braci Kaczyńskich).
        • cymber.gaj Re: Skazać Niesiołowskiego! Koniecznie! 14.05.12, 14:18
          art. 212 kk
          § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego. (Niestety)
    • zapijaczony_ryj To akurat jeden był, ten co gp brat wykończył 14.05.12, 16:26
      man_sapiens napisał:

> Musi być sprawiedliwość, a nawet prawo i sprawiedliwość. Należy koniecznie skaz
      > ać Niesiołowskiego - z tego samego artykułu, z którego jednego Kaczyńskiego ska
      > zano za "spieprzaj dziadu" a drugiego za "małpę w czerwonym".
      I jeszcze była "Ja cie Stokrotko ma na kutkiej liście!"
      • kum.z.antalowki I jeszcze dołożyć Niesiołowskiemu za recydywę 14.05.12, 23:27
        Przecież to kryminalista. I to wszechstronny.

Komuchy mu wlepiły 7 lat za "czynienie przygotowań" do obalenia ustroju socjalistycznego przemocą oraz próbę podpalenia.
        Od 1980 należał do NSZZ "Solidarność". Był m.in. przewodniczącym komisji zakładowej "Solidarności" na Uniwersytecie Łódzkim. Za to w nocy z 12 na 13 grudnia 1981 został zatrzymany, następnie osadzony w ośrodku dla internowanych w Jaworzu, gdzie spędził około roku.
        W maju 2012, za bycie posłem o poglądach odmiennych niż ma Jarosław Kaczyński ograniczono mu wolność decyzją aktualnego szefa Solidarności Piotra Dudy. Co prawda zaledwie na kilka godzin - ale liczy się sam fakt.

W trakcie odbywania owej kary ograniczenia wolności pogwałcił był Ewę Stankiewicz obraźliwymi wyzwiskami "won do PiS-u, won do PiS-u".

Co prawda ofiara tej bezprzykładnej napaści nie pamięta dokładnie szczegółów ale wydaje jej się, że ten zbrodniarz chwycił za ją za nadgarstek.

Za to, że tej pani coś się wydaje Niesiołowski powinien dostać o najmniej tyle ile mu komuna wlepiła za "Solidarność". Bez prawa do apelacji. Niech odsiedzi za to co sobie i nam wywalczył.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka