Dodaj do ulubionych

Może jestem wzburzony, ale dla mnie to skandal

27.06.12, 18:55
Pierwszy to fakt, że w ktoś w parlamencie nowoczesnego ponoć państwa śmie bez cienia zażenowania składać projekt penalizacji karą dwuletniego więzienia lekarzy dokonujących zabiegi invitro.
Drugi nieporównanie większy to fakt, że w istocie nas jako społeczeństwo in corpore to nie dziwi i w zasadzie nie oburza.
Daliśmy się zagnać w ślepy zaułek zgniłej tolerancji dla terroryzmu fanatyków (fałszywych w istocie) doktryn religijnych.

Jeszcze raz przepraszam za ostre słowa, ale czuję się usprawiedliwiony.
Moja przepiękna i ukochana wnuczka jest na świecie tylko dzięki invitro. I jak słyszę kretynów próbujących wmówić mi, że urodziła się w wyniku zbrodniczych działań to nie jestem w stanie być spokojnym.
Obserwuj wątek
      • iq-ok Re: Może jestem wzburzony, ale dla mnie to skanda 27.06.12, 19:12
        Mnie nawet nie chodzi o rzeczonych lizusów.
        Po nich od lat niczego dobrego sie nie spodziewam.
        Bardziej wkurza mnie to dojutrkowanie w tych sprawach ludzi którym zaufałem oddając na nich głos.
        Poprzednia kadencja zmarnowana, konkurencyjne projekty, żaden nie poddany pod obrady, a główny hamulcowy w nagrodę ministrem sprawiedliwości.
        Efekt widzimy dzisiaj. Problem nie rozwiązał się sam a rozpasanie hunwejbinów wzrasta.

• lump-1 Re: Może jestem wzburzony, ale dla mnie to skanda 27.06.12, 19:11
      iq-ok napisał:

> Pierwszy to fakt, że w ktoś w parlamencie nowoczesnego ponoć państwa śmie bez c
      > ienia zażenowania składać projekt penalizacji karą dwuletniego więzienia lekarz
      > y dokonujących zabiegi invitro.

Tego i innych "ktosiów" wybrało miliony kretynów- dlatego "ktosie" uważają, że mogą robić to co robią.

> Drugi nieporównanie większy to fakt, że w istocie nas jako społeczeństwo in cor
      > pore to nie dziwi i w zasadzie nie oburza.
      > Daliśmy się zagnać w ślepy zaułek zgniłej tolerancji dla terroryzmu fanatyków (
      > fałszywych w istocie) doktryn religijnych.

Na własne życzenie- głosując tak a nie inaczej.

> Moja przepiękna i ukochana wnuczka jest na świecie tylko dzięki invitro.

I to jest najważniejsze- niech się dobrze/zdrowo chowa.:)

• woda_woda Re: Może jestem wzburzony, ale dla mnie to skanda 27.06.12, 19:15
      iq-ok napisał:

>
      > Drugi nieporównanie większy to fakt, że w istocie nas jako społeczeństwo in cor
      > pore to nie dziwi i w zasadzie nie oburza.

Mnie to nie oburza.
      Uważam, że każdy ma prawo do własnych poglądów i każdy ma prawo wnosić o zmianę prawa tak, aby było ono zgodne z jego poglądami.

Tak więc przyznaję prawo do opinii, że zarodek to człowiek - oraz sobie prawo do oceny takiej opinii.
      • iq-ok Re: Może jestem wzburzony, ale dla mnie to skanda 27.06.12, 19:28
        Oczywiście.
        Generalnie masz rację.
        A prawo do głoszenia opinii , że każdy albinos to pedał i ćpun można uznac za fundamentalne prawo obywatela.
        Co nie zmienia faktu, że kraj w którym poseł zgłosiłby projekt osadzenia na dwa lata albinosów uznałbym za dziki i prymitywny zaś społeczeństwo, któremu składanie takich wniosków by nie przeszkadzało za zdegenerowane.

• woda_woda Re: Może jestem wzburzony, ale dla mnie to skanda 27.06.12, 19:43
          iq-ok napisał:

> Oczywiście.
          > Generalnie masz rację.
          > A prawo do głoszenia opinii , że każdy albinos to pedał i ćpun można uznac za f
          > undamentalne prawo obywatela.

To nie jest to samo.
          Słowa "każdy albinos to pedał i ćpun" to nie jest opinia, tylko obraźliwe nazwanie określonej grupy ludzi.

> Co nie zmienia faktu, że kraj w którym poseł zgłosiłby projekt osadzenia na dwa
          > lata albinosów uznałbym za dziki i prymitywny zaś społeczeństwo, któremu skład
          > anie takich wniosków by nie przeszkadzało za zdegenerowane.
          >

Jeśli poseł uważa, że albinos zagraża społeczeństwu, bo jest nietypowy, może zgłosić taki wniosek.
          A my ocenimy i wniosek i posła jako idiotów :)
          • iq-ok Wybacz :) 27.06.12, 19:56
            Chciałbym podzielać Twój spokój, że w istocie nic się nie stało.
            Jeśli słowa "każdy albinos to ćpun" zastąpimy słowami "każdy lekarz współuczestniczący w procesie invitro" to de facto nic się nie zmieni.
            Parlament w którym wygłaszone są takie słowa fatalnie świadczy o wyborcach.
            • woda_woda Re: Wybacz :) 27.06.12, 19:59
              iq-ok napisał:

> Chciałbym podzielać Twój spokój, że w istocie nic się nie stało.

No bo w istocie nic sie nie stało.

Gdyby parlament to uchwalił to tak, wówczas by sie stało.
              Ale to, że istnieje garstka idiotów jako reprezentacja podonych sobie w parlamenie, nie powinno nikogo dziwić :)
              • iq-ok Re: Wybacz :) 27.06.12, 20:14
                No gdyby parlament to uchwalił to rzeczywiście tylko, sp.erdalać.
                Ja ze względu na wiek jestem na przegranej (choć może nie do końca) pozycji.
                Mnie bardziej interesują procesy, które doprowadziły do tego, że w sumie, jak twierdzisz, garstaka idiotów czuje się upoważniona do tego by składać tego rodzaju projekty.
                Istnieje coś takiego jak opinia społeczna. I ja bym bardzo chciał wiedzieć , czy ona jest za tym czy nie.
                A od kilku lat słyszę, że o "takich sprawach" to ona nie powinna sie wypowiadać a naczelny piewca takiego podejścia do sprawy w nagrodę chyba został ministrem sprawiedliwości.
    • etta2 Re: Może jestem wzburzony, ale dla mnie to skanda 27.06.12, 19:59
      A jednak....uspokój się. Masz rację w 100% i pamiętaj, że te "genialne pomysły" są efektem "chcemy waaaadzy" i za waaaadzę damy sobie jaja uciąć, wyrzekniemy się matki/ojca, ześwinimy i zeszmacimy się, byle do tej waaaadzy się dorwać. Tak działa pisdzielnia od dawna, weź poprawkę na ich mrzonki oderwane od realu.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka