Dodaj do ulubionych

Ślub Oli Kwaśniewskiej...

23.09.12, 02:52
Jak patrzę na nagłówki rodzimych portali internetowych to mam wrażenie, że ten ślub został uznany jako dzisiejsze najważniejsze wydarzenie w Polsce... Jako, że ogromna popularność Oli i jej życia osobistego bierze się niejako z przeszłej popularności jej tatusia-polityka wydaje się, że temat jak w pysk pasuje do forum Kraj.

W związku z tym zakładam na forum Kraj nowy wątek i zapraszam do dyskusji na palący temat: czy strony informacyjne w Polsce już osiągnęły poziom dna absolutnego, czy zejdą jeszcze niżej?

T.
Obserwuj wątek
    • gambit_smolenski Re: Ślub Oli Kwaśniewskiej... 23.09.12, 03:35
      Trend jest oczywisty, zejdą...

Kilka dni temu, przy którymś z tych dwóch wydarzeń - nagrań z sędzią Milewskim czy kontrowersyjną wypowiedzią ministra Gowina (nie pamiętam już, którym), gdy cała Polska o tym rozmawiała, lisowy portal NaTemat.pl, na czołówkę dał... ujawnienie Katarzyny Figury prawd o jej małżeństwie, z wpisem lisowej Hanny Smoktunowicz, przepełnionym poparciem dla Pani Katarzyny... Info o Milewskim czy Gowinie było dwa, trzy rzędy niżej. Nie chcę się nabijać z cierpień Pani Figury, jednak... gdzie Rzym, a gdzie Krym?

Konkludując, gdy za jakiś czas przytrafią się Pani, już Badach-Kwaśniewskiej, jakieś problemy małżeńskie, i potencjalny rozwód, to przezyjesz powtórkę z rozrywki...
      • ex.mila Najbardziej zdumiewająca jest polityka odnogi 23.09.12, 15:03
        gazety.pl plotka.pl.

Zamiast normalnych zdjęć wyświetlają slajdy, tzn, żeby zobaczyć w całości jakiś fotoreportaż (umownie zwany) trzeba kliknąć na jeden link 20 razy.

A potem zdziwko, ze uszaty z teleranka od 24 godzin na głównej stronie gazety pięknie nam się prezentuje z liliją.
    • life.form Przaśne te polskie celebrytki 23.09.12, 14:09
      Wszystkie co do jednej są znawczyniami mody i wszystkie co do jednej prowadzą na ten temat bloga. Nawet te ich skandale jakieś takie przaśne. Kwaśniewska seniorka wskazała swoimi bezami inny kierunek, ale na kucharzeniu się trzeba jednak znać.
    • damakier1 Re: Ślub Oli Kwaśniewskiej... 23.09.12, 14:28
      trevik napisał:

W związku z tym zakładam na forum Kraj nowy wątek i zapraszam do dyskusji na pa
      > lący temat: czy strony informacyjne w Polsce już osiągnęły poziom dna absolutne
      > go, czy zejdą jeszcze niżej?
      >
      Oj tam, oj tam! Jak świat światem, zawsze i wszędzie ludzie łakną plotek o swych celebrytach.
      Tak było z życiem i śmiercią księżnej Diany, tak jest z gołym biustem księżnej Kate i tak jest ze ślubem Oli Kwaśniewskiej. A że każdy ma księżniczki na swoją miarę to inna sprawa...
    • ex.mila Re: Ślub Oli Kwaśniewskiej... 23.09.12, 14:31
      Dla mnie to ma głębsze znaczenie, to całe wciskanie nam ślubu Kwasniewskiej. Nie wystarczy, że od dawna omijam szerokim łukiem śluby i wesela (nie złośliwie, nie z założenia, po prostu takie imprezy w ogóle mnie nie interesują), nie bywam na ślubach najbliższych członków rodziny, nie wchodzę na strony poświęcone ślubom, sukniom ślubnym, plecenia ślubnych wianków, nie oglądam programów typu, która młoda para wykiwa inne młode pary i wygra kupon na 100.000 dolarów na mega- ślub, to nawet ślubu księcia Wiliama z księżną Kate nie ogladałam,chociaż TVN24 i inne informacyjne media gwałciły mnie tym ślubem przez tydzień we wszystkich serwisach. Tak, wiem, mogłam wyłączyć telewizor.

Ale to, to już jakaś totalna paranoja. Od wczoraj jakiś uszaty, którego ledwo co kojarzę z teleranka wciska mi się na głównej stronie gazeta.pl podnosząc kciuki do góry. Myslę sobie - "spadaj pajacu" i mam nadzieję, że przy następnym odświeżeniu strony on zniknie. Ale nie - nadal jest.

O teraz fragment listu widza po oskarżeniu Miecugowa, ze telewidzowie wymuszają na mediach takie a nie inne obrazy.

Kitem jest, twierdzenie, które chce nam się wcisnąć, że widz kształtuje media, a media nie mają wpływu na widza. Oczywiste jest, że na wolnym rynku mediów słupki oglądalności mają znaczenie i nie można od tego uciec. Ale gusta i poglądy widzów media kształtują i mają na nie wpływ. Niedostrzeganie tego, jest zrzuceniem odpowiedzialności na widza, który w tej relacji jest stroną bardziej bierną. Ale jak już się nie wierzy w ideę mediów, jako czwartej władzy oraz nie wierzy się w to, że media mają wpływ na odbiorców, to już się nie jest dziennikarzem i publicystom, zostaje się telemarketerem. I z tego powodu wywiad też jest smutny.

www.tokfm.pl/blogi/marsylianka/2012/09/wywiad_z_miecugowem_pokazuje_bankructwo_pewnej_idei_idei_mediow_jako_czwartej_wladzy/1?bo=1
      • gambit_smolenski Bingo! 23.09.12, 16:49
        Dodałbym: wężykiem, wężykiem!

Miecugow rżnie głupa. Sami sobie spłodzili, wychowali i utuczyli takie widza, na jakiego obecnie narzekają, porzucając stację opiniotwórczą na rzecz Szkła Kontaktowego i wszelakich "michałków":
        forum.gazeta.pl/forum/w,28,139117771,139117771,tvn24_zatrudnia_ignorantow_nieukow_.html
        • ex.mila Re: Bingo! 23.09.12, 22:01
          gambit_smolenski napisał(a):

> Dodałbym: wężykiem, wężykiem!
          >
          > Miecugow rżnie głupa. Sami sobie spłodzili, wychowali i utuczyli takie widza,

Wiesz, że niezręcznie mi się z tobą zgadzać, ale już xdawno ustatliliśmy, że stosunek do mediów mamy identyczny, i chociaż bym chciała nic na to nie poradzę.

Uszaty z teleranka nadal straszy na gazeta.pl
    • ex.mila Tak naprawdę, w związku z tym ślubem 23.09.12, 15:15
      pierwszy raz zauważyłam jak tendencyjna jest polityka Agory.

Ale nadal nie pojmuję zamysłu - przecież matka naszej lokalnej Kate wyrażnie powiedziała, że nie zamierza kandydować na prezydenta.

Ona nie zamierza, jej mąż, nie zamierza, córka nie zamierza, to kto zamierza? może zięć?
      • trevik Re: Tak naprawdę, w związku z tym ślubem 24.09.12, 18:09
        > pierwszy raz zauważyłam jak tendencyjna jest polityka Agory.

Nie wiem, czy to polityka Agory - fakt, że pewne środowiska nie pozwalają zapomnieć o klanie Kwaśniewskich może tu mieć duże znaczenie, ale z drugiej strony nie jestem pewien, czy gdyby to Agora naprawdę wybierała, kto powinien być tzw. "celebrytą" byłaby to młoda Kwaśniewska.
        W końcu takich "celebrytów", których pierwszoplanową cechą jest to, że są znane z tego, że są znane zdaje się przybywać ( albo poprzeczka dramatycznie się obniża ),

T.
        • ex.mila Wytłumacz mi, dlaczego Lato 25.09.12, 17:50
          i jego rezygnacja z funkcji prezesa PZPN są na żarówiasto-czerwono na głównej stronie gazety.

Jak 12.12.2012 (według kalendarza majów- tak, wiem nieporozumienie) nastąpi powolny koniec świata, to na jaki kolor to wytłuszczą?
      • gambit_smolenski Re: Jakimś marnym powodzeniem cieszy się ten wąte 23.09.12, 16:47
        Wiesz, te "celebrytki" czasem wręcz same się tym majtkami, czy ich brakiem, narzucają, vide Wałęsówna bez majtek na jakimś tam koncercie czy pokazie mody lub w klubie. Siedziała niczym Sharon Stone w "Nagim instynkcie". Trudno było wówczas wejść na jakiś news'owy portal, bez nachalnego pokazywania tej fotki i łona Wałęsówny...

No, były wyjątki - Rzepa i portale prawicowo-konserwatywne;-)
        • ex.mila wątek wrócił ale nie wolno w nim pisać 23.09.12, 18:05
          przednie

"Gambit- przez kilka minut odpowiadałam na twój post w wątku trevika, ale nie mogłam go już wysłać "gdyż taki watek nie istnieje, załóż nowy wątek".

Pozdrawiam i spadam. "

przez chwilę ten wątek był, potem zniknął, teraz jest, ale nie można w nim pisać

• x2468 Re: Ślub Oli Kwaśniewskiej... 23.09.12, 19:18
      Juz dawno sa pod dnem.Najwazniejsze tematy to slub jakiejs Oli,spocony Chlebowski,"Slonce Peru",Doda w majtkach(lub bez).Na dnie to sa niemieckie tabloidy,tutaj nawet wydanie internetowe podobno powaznej gazety jest ponizej.
      • ex.mila Dzisiaj najważniejsze jest to 25.09.12, 20:38
        kto zdradził Latę Grzegorza.

Nie wiem, co jutro będzie najważniejsze, ale na pewno Grzegorz Miecugow skwituje, że to my - internetowe półgłówki wymusiliśmy biorące celebryckie i mordercze tematy.
    • etta2 Re: Ślub Oli Kwaśniewskiej... 23.09.12, 20:06
      Eeee tam, wcale nie najważniesze, ot jedno z wielu. Odnotowane, bo trudno, by nie zauważyć, w końcu to córcia byłego prezydenta, ale nie zauważyłam specjalnego zainteresowania. Wyszła dziewucha za mąż, pewnie miała piękny ślub i wesele i BARDZO DOBRZE, ja też mialam kieeeedyś piękny ślub......Nie ma powodu im zazdrościć ani się wyzłośliwiać, raczej życzyć WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
    • indris Wydarzeniem jest to... 24.09.12, 18:34
      ...że Kwaśniewski jeszcze nie stanął przed sądem za zbrodnię z marca 2003.
      Ale upłynęło dopiero niecałe 10 lat. Znane są przypadki zbrodniarzy, którzy dłuąej pozostawali bezkarni.
    • ex.mila Lato nie kandyduje na prezesa PZPN 25.09.12, 17:22
      na czerwonym pasku na głównej stronie gazety.pl

Kolejny adekwatny przykład do twojej tezy.

Jak na czerwono i pasku to muszę się do tego jakoś emocjonalnie odnieść.

Kim jestem skoro w ogóle mnie to nie obchodzi?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka