Dodaj do ulubionych

ogl. tę groteskę u Olejnik?!

21.11.12, 20:38
Rzeczywiście, coraz bardziej wydaje się to być jednym wielkim humbugiem; ustawką krakowskiej prokuratury i ABW. Ci pierwsi mają problemy z niedawnym umorzeniem sprawy dotyczącej podejrzeń o korupcję w Sądzie Najwyższym i zastrzeżenia CBA oraz Prok. Gen. Seremeta, a ci drudzy prawie że walczą o życie, próbując uratować dotychczasowe uprawnienia śledcze i to

Wychodzi na to, że Brunon K. do niczego wielkiego się nie przyznaje, i poza tą nielegalną TT-tką oraz przypuszczalnie brakiem papierów na kilka czy kilkanaście worków saletry, hehe, ABW i krak. prok. niczego konkretnego na niego nie mają. Świr-militarysta i forumowy radykał jakich pełno, choćby na tym forum. Dostanie pół roku w zawieszeniu i jakąś grzywnę, nakaz psychoterapii. Papug mu doradzi niepoczytalność i depresję jesienną, i tak też się stanie. Natomiast cała reszta tej śmiesznej org. terrorystycznej, czyli 4 gości, to przypuszczalnie tajniacy ABW i/lub współpracownicy/donosiciele...

Ot, 4 tajniaków z ABW wyszukało sobie świra, prowadziło go, a raczej utrzymywało w uśpieniu, i w chwili potrzeby, uruchomiło; klasyczne, wręcz wzorcowe inside job...
Obserwuj wątek
  • ta Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 20:44
   No tak, "kilkanaście worków saletry" miało mu służyć do społecznego czynu użyźnienia Kopca Kościuszki. Trawka tam coś marnie rośnie.

   A poza tym każdy lubi sobie składać w domu saletrę w worach. Miło popatrzeć.
  • gambit_smolenski1 a po 11 listopada marnie - trójka skazanych... 21.11.12, 20:45
   Tu też nie lepiej, hehe. Jest jak przewidywałem. Z medialnej histerii, spacyfikowanej przez niezależne media i społeczność internetową, ukazujących ordynarną prowokację policyjnych tajniaków, wyszła dupa blada... Skazano jak dotąd nawet nie 7, lecz 3 sprawców; i to dojrzałych mężczyzn, a nie typowych kiboli...

   Oj lemingi, leminga, za aż tak głupiutkich ma was POwska władza...

   warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,12849850,Po_zadymach_w_Swieto_Niepodleglosci__Jeden_wyrok_.html
   wyborcza.pl/1,76842,12872470,Drugi_wyrok_po_11_listopada__beda_sprzatac_miasto.html
  • lech1966 Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 20:53

   Prawda jest pewnie taka ze ABW podpusciło Brunona i chwale go aresztowała.(nigdy sie nie dowiemy bo to tajemnica sledztwa, a nasze słuzby mają same tajemnice-niewyjasnione tajemnice) Grupa terrorystyczna składała sie z Brunona i 3 agentów ABW. Smiem twierdzic ze to agenci ABW inspirowali działania Brunona. Wystarczy popatrzec na tych "małych" ludzi z wypietymi klapami po ordery..Wielki sukces??? Podejrzewam ze 50% Polaków dałoby sie w taki sam sposób podpuscic- tak wielu nienawidzi demokracji w naszym Polskim wydaniu, naszych "wybranych ".
   Dlaczego ABW nie jest w stanie rozwikłac sprawy smierci Gen. M. Papały, czy sprawy Olewnika,itd,wtedy nikt by nie powiedział słowa bo nagroda by sie nalezała.

   Ciekawi mnie czy agenci ABW bedą mieli zażuty podżegania do przestepstwa. Brunon pracując na uniwerku za pensje adiunkta nie był w stanie kupic ani broni ,,ani materiałów do jej produkcji. Tym bardziej nie mógł utrzymywac trzech osób ze swojej "grupy" wiec nie mógł byc motorem tego przedsiewziecia. Agentura nagrała i zmontowała co ciekwsze słowa tworząc obraz terrorysty. Pamietacie agenta Tomka??? Kupił wille za którą nie zapłacił,a słuzby sie wypieły- ciekawe jak tam sie sprawa zakonczyła.

   Jeszcze jedna sprawa..Trzech agentów na jednego podejzanego jest w stanie wytworzyc i uwiarygodnic kazdą wymysloną bajke, potwierdzając nawzajem fakty które miały miejsce tylko w głowie przełozonego "karierowicza"
   Saletra nie jest na liscie materiałów niebezpiecznych wiec moze ją kupic kazdy-KAZDY bez informowania co chce nawozic. P. prokurator nie moze powiedziec o ilosci tej saletry(tajemnica sledztwa) a moze to był kilogram??
    • lech1966 Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 21:05
     greg40 napisał:

     > Oczywiście Sawicka w tym momencie jest niewinna ???????

     Nie oceniam teraz Sawickiej-podobno została juz osadzona, podobno przez niezawisły sąd...Oceniam prace i metody służb. Czy naprawde wolno im przekraczac obowiazujace prawo??
     Czy ten tajemniczy inspirator to nie jest agent Tomek nr2.???
      • lech1966 Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 22:28
       greg40 napisał:

       > No to pozwól pisowski kmiotku osądzić tego pisowskiego terrorystę przez niezale
       > żny sąd :-)

       Nie wiem czy to do mnie bo nie jestem sympatykiem PiS, Nie mieszam sprawy przekonan politycznych do oceny pracy tajnych agentur....Teraz juz według ciebie nie jest niezawisły,,,a tylko niezalezny "sąd"...A moze jednak zalezny???np do ciebie??? Gadasz jak człowiek słuzb...takich poł-jawnych


       Nie dyskutuj z idiotą,,najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem..
    • lech1966 Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 22:44
     rzewuski1 napisał:

     > lech1966 napisał
     >
     > Breivik nie był bogaty i spokojnie odpalił 100 kg bombę a potem postrzelał do d
     > zieci na wyspie.
     > Masz mała wyobraźnie.
     > Ale ty nie wyciągasz winsoków z takich wydarzeń.

     Przepraszm cie ale nie zrozumiałes moich intencji, nie popieram Breivika, ani tego co zrobił,, nie popieram obronców krzyza, nie popieram wojen kiboli, ani wszelkiej masci nacjonalistów- nawet jak siebie nazywaja politykami. Generalnie jestem przeciwny przemocy nawet stosowanej przez organy do tego powołane-typu AT. Wszystko powinno sie odbywac przy zachowaniu proporcji. Jesli grupa przestepcza to wysyłamy AT,,jesli zwykły człowiek to wysyłamy dzielnicowego,,,,no moze dwóch. W polsce wszedzie sie wysyła AT,,muszą miec chłopaki rozrywke..Moze zrobili by kilka wjazdów do domów kolegów,,tak w ramach wymiany informacji, jak to jest po drugiej stronie tej barykady..
     Chciałem zwrócic uwage na to ze pensja adiunkta na uczelni i rodzina na karku skutecznie potrafi wybic z głowy pomysły z zamachami. To duze przedsiewziecie logistyczne i mysle ze bez pomocy z ABW nie mogło sie powiesc. Zrzesztą termin zamachu miał byc 11.11 12,,,a dzis mamy 21.11.12
      • l_zaraza_l Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 23:07
       oldboy42wawa napisał:

       > Pewnie że gambit ma rację każdy szanujący się naukowiec trzyma w domu kilka wor
       > ków saletry stare obudowy po telefonach oraz różne startery i silniczki oraz za
       > palniki bez tego jest nikim na salonach zwłaszcza na salonach24


       Gambit się myli. Wszyscy ludzie, którzy nie wywalili starych (2 lata) komórek i mają w domu silniczki (modelarze) i startery (rakiety. mnóstwo filmików na YT) to terroryści. Najgorsze są dzieci. Od dziadków kom, od rodziców kolejka, w szkole spalanie soli kuchennej zabarwiające płomień na kolor wybitnie nie po linii.

       Czy wyście poszaleli?! Będziecie zamykali ludzi za posiadanie starego aparatu telefonicznego?!
       Może faktycznie dziwi kilka ton saletry w m3 (4?). I może warto skupiać się na tym, co było pisane w necie i na tym, że facet całe mieszkanie zapełnił saletrą. I może takie zachowania nie są związane z sympatiami ale chorobami a sympatie są jedynie pretekstami?
     • rzewuski1 Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 23.11.12, 17:20
      a co mnie obchodzi kogo popierasz
      Brewik nie miał takiej wiedzy niż Bruno a materiały wybuchowe kupił w Polsce.
      Stajesz w obronie gościa który mógł zabić wielu ludzi
      jesteś pewien ze nie był w stanie tego zrobić?
      Miał odpowiednia wiedzę jak skonstruować bombę i chęci by jej użyć,
      nie można wykładowce zamknąć do psychiatryka bo na forach internetowych rzad mu się nie podoba.
      ABW może go sprowokowała ale przed sadem musi mieć twarde dowody przeciw niemu by został skazany.
      Brewik tez pisał bzdury w internecie ale Norwegowie sie tym nie zainteresowali chociaż mogli się zorientować ze gość interesuje się bronią i materiałami wybuchowymi i posiada dożą wiedza na ich temat.
   • mietowe_loczki Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 23:13
    > Ciekawi mnie czy agenci ABW bedą mieli zażuty podżegania do przestepstwa. Bruno
    > n pracując na uniwerku za pensje adiunkta nie był w stanie kupic ani broni ,,an
    > i materiałów do jej produkcji.

    Oczywiście, że nie... Zwłaszcza, że pensja adiunkta to 5 tys. miesięcznie wynagrodzenia podstawowego. Ale ćśś, trzeba bezmyślnie powtarzać, że polscy naukowcy mało zarabiają.
  • przejazd_kolejowy Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 21:09
   gambit_smolenski1 napisał(a):
   > Wychodzi na to, że Brunon K. do niczego wielkiego się nie przyznaje, i poza tą
   > nielegalną TT-tką oraz przypuszczalnie brakiem papierów na kilka czy kilkanaści
   > e worków saletry

   nie ma potwierdzenia na sprawnosc tego TT
   tak samo jak na zaprezentowane startery do świetlówek czy ogniwa wyjęte z baterii 3R12

   a już prezentacja silniczków od zabawek ???.............
  • l_zaraza_l Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 22:39
   TT-ka to nic wielkiego? Przypominam, że mocarstwo nieomalże rzucono na kolana przy użyciu plastikowego noża.

   Ja zgadzam się z tym, że sprawa wygląda dziwnie. Konsekwencje są jasne - przy każdym internaucie człowiek ze stosownych służb. Wszyscy wszystkich obserwują, przesłuchują, prześwietlają a środki z edukacji i zdrowia przesuwamy na służby i KK (nie ma większej pewności niż przychylność odpowiedniego bóstwa i stosowne relikwie).
   Nie mniej, uważam, że czujnym trzeba być. POPiSowi chłopcy rozkręcili karuzelę na maksa i wielu z nas jedzie bez trzymanki. Do tego bieda wzmaga wszelkie -izmy i to nie tylko u nas.
  • erte2 Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 22:55
   Tej pisowskiej bandzie róznych gambitów czy innych pojebów nienawiśc do Tuska tak już wyżarła mózgi że jest to po prostu przerażające.
   W każdym kraju posiadającym NORMALNĄ opozycję i NORMALNYCH dziennikarzy wiadomość o udaremnieniu zamachu terrorystycznego, o zapobieżeniu możliwej olbrzymiej tragedii wywołałaby co najmniej słowa uznania dla tych którzy tego dokonali. Natomiast te insekty, te bezmózgie szumowiny najwyraźniej żałują że się nie udało ! Że popie...ny "patriota" nie zamordował setek, a może i tysięcy ofiar, że zostało to wystarczająco wcześnie wykryte i nie doszło do najgorszego.
   Czy ten facet, dyponujący dość jednak przymitywnymi środkami zdołałby swój zamiar przeprowadzić ? Nie wiem, ale wziąwszy pod uwagę to co zrobił choćby Breivik - jest to całkiem prawdopodobne, bo przeciez nikt by się tego nie spodziewał, a element zaskoczenia byłby niewątpliwy. A gdyby mu się udało - mogli zginąc wszyscy. Prezydent, premier, rząd, ale i opozycja, i nawet sam kaczyński - nie mówiąc o setkach czy tysiącach innych ludzi - obsługi sejmowej, gości dziennikarzy czy nawet przypadkowych przechodniów.
   Więc "gambicie" nazywam cię tak jak na to zasługujesz - jesteś bezmógą szumowiną, szmatą której jest wszystko jedno ilu ludzi by poniosło śmierć jeśliby przy okazji zginęli ci których tak nienawidzisz.
   • l_zaraza_l Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 23:13
    erte2 napisał:

    > Tej pisowskiej bandzie róznych gambitów czy innych pojebów nienawiśc do Tuska t
    > ak już wyżarła mózgi że jest to po prostu przerażające.
    > W każdym kraju posiadającym NORMALNĄ opozycję

    Na przykład taką, która już w 1976 roku głosiła po wsiach, że jak komunapadnie to polskie krowy będą na rogach złote pierścionki nosiły ale miastowych to tylko głodem można złamać? I do tego emerytury dla kobiet - 50 i mężczyzn - 55 lat?
    • erte2 Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 23:42
     l_zaraza_l napisała:
     ....Na przykład taką, która już w 1976 roku głosiła po wsiach, że jak komunapadnie to polskie krowy będą na rogach złote pierścionki nosiły ale miastowych to tylko głodem można złamać?
     A skądżeś te głupoty wynalazła ? Z materiałów propagandowych Kumitetu Cyntralnego ?
   • mietowe_loczki Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 23:16
    erte2 napisał:

    > Tej pisowskiej bandzie róznych gambitów czy innych pojebów nienawiśc do Tuska t
    > ak już wyżarła mózgi że jest to po prostu przerażające.
    > W każdym kraju posiadającym NORMALNĄ opozycję i NORMALNYCH dziennikarzy wiadomo
    > ść o udaremnieniu zamachu terrorystycznego, o zapobieżeniu możliwej olbrzymiej
    > tragedii wywołałaby co najmniej słowa uznania dla tych którzy tego dokonali. Na
    > tomiast te insekty, te bezmózgie szumowiny najwyraźniej żałują że się nie udało
    > ! Że popie...ny "patriota" nie zamordował setek, a może i tysięcy ofiar, że zo
    > stało to wystarczająco wcześnie wykryte i nie doszło do najgorszego.

    Prysajsly, prymitymizm tych rozwielitek umysłowych jest porażający.
  • wariant_b Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 23:03
   gambit_smolenski1 napisał(a):
   > Wychodzi na to, że Brunon K. do niczego wielkiego się nie przyznaje, i poza tą
   > nielegalną TT-tką oraz przypuszczalnie brakiem papierów na kilka czy kilkanaście
   > worków saletry, hehe

   No a czego oczekujesz?
   Skoro udaremniono przestępstwo, to nie było przestępstwa...
   Dostanie za TT-kę, amunicję, brak papierów, próbne wybuchy i wszystko,
   co popełnił, a nie za to, co mógł popełnić.

   A Breivik jak myślisz, ile by dostał, gdyby złapano go na tym, że parkuje
   furgonetkę w niedozwolonym miejscu?
   • l_zaraza_l Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 21.11.12, 23:19
    wariant_b napisał:


    > A Breivik jak myślisz, ile by dostał, gdyby złapano go na tym, że parkuje
    > furgonetkę w niedozwolonym miejscu?

    To nigdy nie będzie łatwe. Musimy nauczyć się tego, że ludzie chorują a ich izolacja nie jest zemstą czy terrorem. Tylko, że to nie jest możliwe bez zaufania. Mamy wkodowane, że człowiek wysadzający to bohater a ci, którzy nie pozwalają wysadzać to zdrajcy.
    • lech1966 Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 22.11.12, 00:14
     l_zaraza_l napisała:

     > wariant_b napisał:
     >
     >
     > > A Breivik jak myślisz, ile by dostał, gdyby złapano go na tym, że parkuje
     >
     > > furgonetkę w niedozwolonym miejscu?
     >
     > To nigdy nie będzie łatwe. Musimy nauczyć się tego, że ludzie chorują a ich izo
     > lacja nie jest zemstą czy terrorem. Tylko, że to nie jest możliwe bez zaufania.
     > Mamy wkodowane, że człowiek wysadzający to bohater a ci, którzy nie pozwalają
     > wysadzać to zdrajcy.
     Fakty!!!!!!!!!
     Zaleznie od wersji w tej grupie było 4 do 5 osób łacznie z sławnym juz Brunonem. Jak mówi prokurator wszystkie personalia sa znane,,,ale zatrzymano tylko Brunona. Brunon twierdzi ze miał mentora,,ale jego nie zatrzymano?? Dlaczego??? bo to pewnie agent ABW Tomasz 2HD. Nie wiem jaka jest obecnie definicja bohatera,,a jaka zdrajcy- historia moze znów zatoczy koło.Nie oceniam w tej chwili Brunona,,Ale do rzeczy. Brunon według medialnej nagonki prokuratury terrorysta nr 1 w polsce,siedzi w areszcie,pozostali terrorysci z tej grupy nie siedzą bo sa prawdopodobnie ze słózb. Proporcja wychodzi niekozystnie na stronie ABW, 3 lub 4 do 1. Nie wiem czy to normalne w polskich słuzbach by tworzyc komórke terrorystyczną,,zatrudniac chemika zeby zrobił dla nich materiały wybuchowe i byc i terrorystą i agentem.. Kto na kogo miał wpływ?? Tajemnica nie pozwala na ujawnienie szczegułów, OK. Agenci przez rok wspołpracowali z Brunonem, jaki wpływ na niego wywierali?? Moze dawali poczucie bezkarnosci jak agent Tomek?? Moze obecnie mamy agenta Tomka nr2HD Brunon moze jest miłosnikiem militariow,,moze potrafi zrobic bombe ale czy miał realne checi i mozliwosci jego dokonania,, szczerze wątpie. Psy szczekają,,ale karawana idzie (przeciez) dalej. A to co pokazała prokuratura na zdjeciach,,,,porazka,,mam piec razy tyle takich pierdół w szufladzie lub w warsztacie..Macgaywer mogłby z tego zrobic nawet 3 pułki czołgów, a ja moge to jedynie wywiesc na złom..
   • lech1966 Re: ty się tak, synku, nie gorączkuj 22.11.12, 11:21
    Nie wiem co ma do tego przynaleznosc partyjna, czy przekonania????? Mysle ze Brunon jest co najwyzej biednym i chorym człowiekiem..A słuzby starają sie mu przypiac łatke terrorysty...W taki sposób jak tu opisany słuzby są w stanie z kazdego zrobic terroryste- kazdy ma jakis stary tel., kazdy ma kawałek kabla tel. kazdy kto ma dzieci ma silniczek z zabawki. Nie kazdy ma TT- nawet nie wiemy czy sprawna?? Kazdy moze kupic saletre, a przynajmniej wyrazic chec kupna. Nie wydaje ci sie ze sami agenci inspirowali działania Brunona?? Siła (oficjalnie)4 agentów na jednego Brunona..Nie wydaje ci sie ze proporcje lekko mówiac nie są normalne. ABW to słuzba o której nic nie wiemy, jakie interesy prowadzi?? komu i czemu słuzy?? Czy to komórka na wzór wczesniejszego UB?? Kiedys to był Urząd Bezpieczenstwa,,a teraz Agencja Bezpieczenstwa Narodowego. Mnie sie wydaje ze nazwy mowią same za siebie...Tylko kto pociaga za sznurki??? Mi to smierdzi układem politycznym,,
    • mietowe_loczki Re: ty się tak, synku, nie gorączkuj 22.11.12, 19:55
     lech1966 napisał:

     > Nie wiem co ma do tego przynaleznosc partyjna, czy przekonania?????

     Oczywiście, że nie ma. Jeżeli ktoś jest zdemoralizowanym świrem i chce w jakiś sposób skanalizować swoją agresję, i tak to zrobi, niezależnie od tego, którą partię popiera. Tylko powiedz to wyznawcom PiS, którzy z Cyby zrobili członka PO.

     Mysle ze Br
     > unon jest co najwyzej biednym i chorym człowiekiem..A słuzby starają sie mu prz
     > ypiac łatke terrorysty...

     Na jakiej podstawie tak myślisz? Co wiesz o tej sprawie, co pozwala ci tak myśleć?

     W taki sposób jak tu opisany słuzby są w stanie z kazd
     > ego zrobic terroryste-

     A w jaki sposób jest to opisane?

     kazdy ma jakis stary tel., kazdy ma kawałek kabla tel. k
     > azdy kto ma dzieci ma silniczek z zabawki.

     Naprawdę myślisz, że Brunonka zatrzymano dlatego, że miał silniczek z zabawki?

     > Nie kazdy ma TT

     Oooooops.

     > nawet nie wiemy cz
     > y sprawna??

     Ale nie mamy również podstaw do twierdzenia, że nie była niesprawna, prawda? Czy może wybiórczo stawiamy pytania?

     > Kazdy moze kupic saletre, a przynajmniej wyrazic chec kupna.

     Zależy, w jakiej ilości, cnie?

     Nie wy
     > daje ci sie ze sami agenci inspirowali działania Brunona??

     Na jakiej podstawie twierdzisz - przy czym zaznaczam, że twoje widzimisie i święte przekonanie nie są żadnym argumentem - że działania Brunonka były inspirowane?

     Siła (oficjalnie)4 a
     > gentów na jednego Brunona..

     To chyba dobrze? Mniejsze szanse na zrealizowanie planu.

     > Nie wydaje ci sie ze proporcje lekko mówiac nie są n
     > ormalne.

     To zależy, co kto próbuje zrobić. Przy Breiviku nie było żadnego agenta. Pech, co?

     ABW to słuzba o której nic nie wiemy, jakie interesy prowadzi?? komu i
     > czemu słuzy?? Czy to komórka na wzór wczesniejszego UB?? Kiedys to był Urząd B
     > ezpieczenstwa,,a teraz Agencja Bezpieczenstwa Narodowego. Mnie sie wydaje ze na
     > zwy mowią same za siebie...Tylko kto pociaga za sznurki??? Mi to smierdzi układ
     > em politycznym,,

     A mnie to śmierdzi próbą obrony kogoś tylko dlatego, że może być powiązany z układem politycznym, który popierasz ty.
  • gamon_smolenski Trudno się z Tobą nie zgodzić. 22.11.12, 22:43
   gambit_smolenski1 napisał(a):

   ..................>ciach......... a ci drudzy prawie że walczą o życie, próbując urato
   > wać dotychczasowe uprawnienia śledcze i to
   >
   > Wychodzi na to, że Brunon K. do niczego wielkiego się nie przyznaje, i poza tą
   > nielegalną TT-tką oraz przypuszczalnie brakiem papierów na kilka czy kilkanaści
   > e worków saletry ...................>ciach< .....................Ot, 4 tajniaków z ABW wyszukało sobie świra, prowadziło go, a raczej utrzymywał
   > o w uśpieniu, i w chwili potrzeby, uruchomiło; klasyczne, wręcz wzorcowe inside
   > job...


   Trudno się z Tobą nie zgodzić. Sprawa obliczona na instynktową obronę w związku z poczuciem zagrożenia u parlamentarzystów stanowiących dość często głupawe prawo. Zobaczysz, że poskutkuje i ABW dostanie jeszcze większe niż dotychczas uprawnienia. Zadziała instynkt samozachowawczy.
  • dystans4 Re: ogl. tę groteskę u Olejnik?! 23.11.12, 00:25
   Na zamach przeżarty infiltracją służb to mi wygląda, na ustawkę - nie.
   Choć proporcje służby/zamachowcy zdają się przechodzić granice zdrowego rozsądku, gorszy niż to, jeden nieudaremniony, dokonany zamach.
   A wątek, nie ten jeden na Forum, to kolejne żałosne dokonanie propagandy PiS. Wszystkie one mają jedną z góry zadaną tezę: co by się nie stało, to wina rządu, a na chwałę Kaczyńskiego, Dubienieckiej, męża Dubienieckiej (aktualnego) i reszty ferajny.
   Nie będę polemizował i prostował kłamstw, błędów i co tam jeszcze wydział wymyśli. Bo to byłoby wchodzenie w koleinę, którą dla nas szykuje PiS. Żebyśmy rozprawiali o truizmach, obalali osławioną tezę, że czarne jest białe itd. itp.
   Może jeszcze miałbym dowodzić, że niezależnie od stosunku do niego, autorytet prof. Brzezińskiego w świecie jest nieskończenie większy, niż Kaczyńskiego, Hofmana, Błaszczaka, Bulteriera, Kempy, Wrubel (jak to się pisze: Ó czy U?), Macierewicza, donosiciela Pospieszalskiego i reszty elity intelektualnej PiS.

   Żebyśmy nie mówili o złodziejstwach i aktach zdrady głównej członków PiS, dywersji państwa, niszczenia jego pozycji w świecie, o obcej agenturze w kierownictwie PiS.
   --
   buldog.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka