Dodaj do ulubionych

Gowin powinien założyć Nową Prawicę

26.01.13, 07:23
...aby usunąć PIS Kaczyńskiego do poziomu poniżej 10 procent.
Nie powinien tego robić w walce z Tuskiem.
Może to jest nadzieja na koniec wojny polsko polskiej
Obserwuj wątek
    • godz-0800 Re: Gowin powinien założyć Nową Prawicę 26.01.13, 08:14
      wiosnaludzikow napisał:

> ...aby usunąć PIS Kaczyńskiego do poziomu poniżej 10 procent.
      > Nie powinien tego robić w walce z Tuskiem.
      > Może to jest nadzieja na koniec wojny polsko polskiej

Ja tam prawicy nie życzę nic dobrego.
      Dlatego nie wypowiem się na temat Gowina.
      Ale może masz rację.
      • wiosnaludzikow Re: Gowin powinien założyć Nową Prawicę 26.01.13, 08:29
        > Ja tam prawicy nie życzę nic dobrego.
        > Dlatego nie wypowiem się na temat Gowina.
        > Ale może masz rację.
        Ja z kolei szanse widzę w rozsądku i współpracy. Dlatego każdego kto ma odwagę, wyraziste poglądy wobec których jest uczciwy,chce rozsądnie romawiać,szanuje przeciwników i mniejszości, ceni pokojowe rozwiązania, szanuję i popieram. Obojętnie skąd jest. Obojętne mi czy to jest Gowin, czy np Celiński.
        Kaczyński kompromituje prawicę. Gowin to szansa na jakąś normalność.
    • calun_torunski ty trollu - jaka prawica ????? 26.01.13, 11:10
      jak ktos nie ma jednego miliona gotowki na rachunku to jest popierdulka, a nie prawica

zarowno Gowin jak i Kaczynski to sa ostance XIX wieku - i to w dodatku w wydaniu fornalskim, a nie ziemianskim

prawica w XXI wieku doskonale wie, ze kwestie takie jak dopuszczalnosc aborcji czy pelne prawa dla gejow w niczym nie przeszkadzaja w funkcjonowaniu rodziny, natomiast niezwykle pomagaja w rozwoju gospodarczym i spolecznym kraju

w momencie, gdy znika opresja, istnieje nieskrepowana wolnosc tworcza i emocjonalna - pojawiaja sie zarowno wybitne utwory, dziela jak i wynalazki

zas w spoleczenstwach, w ktorych trwoni sie czas i energie na jalowe dyskusje i kontrole nad sypialniami i cialami obywateli nie ma juz czasu i energii na tworzenie, wymyslanie i rozwoj
    • life.form Re: Gowin niczego nie założy, bo 26.01.13, 11:38
      Gowin niczego nie założy, bo Donek go wystawia do zbyt kontrowersyjnych przedsięwzięć. Jeśli Donek coś zaplanował, to prędzej Sikorskiego. Ostatecznie i Gowin i Sikorski mają związki z Opus Dei, więc to ta sama frakcja.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka