Dodaj do ulubionych

w końcu ktoś dał odpór samozwańczym

02.02.13, 13:06
"ałtorytetom" spod czerskiego znaku:


wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13336358,Kilkuset_naukowcow_z_Poznania_broni_Pawlowicz___Homoseksualizm.html#BoxWiadTxt
Brawa za odwagę i słowa prawdy:
""Homoseksualizm jest anomalią""
Oby wiecej takich odwaznych ludzi którzy nie dadzą sie zahukać postępackiej homopropagandzie :)

Pozdrawiam

Losiu
Obserwuj wątek
  • boblebowsky Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 13:13
   losiu4 napisał:


   > Brawa za odwagę i słowa prawdy:
   > ""Homoseksualizm jest anomalią""
   > Oby wiecej takich odwaznych ludzi którzy nie dadzą sie zahukać postępackiej hom
   > opropagandzie :)

   Naukowcy?:))

   Akademicki Klub Obywatelski im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Poznaniu wyraża stanowczy sprzeciw wobec kolejnych działań godzących w podstawowe standardy demokracji, a także w podstawowe elementy etosu nauki.
  • godz-0800 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 13:21
   losiu4 napisał:

   > "ałtorytetom" spod czerskiego znaku:
   >
   >
   > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13336358,Kilkuset_naukowcow_z_Poznania_broni_Pawlowicz___Homoseksualizm.html#BoxWiadTxt
   > Brawa za odwagę i słowa prawdy:
   > ""Homoseksualizm jest anomalią""
   > Oby wiecej takich odwaznych ludzi którzy nie dadzą sie zahukać postępackiej hom
   > opropagandzie :)
   >
   > Pozdrawiam   Chętnie posłuchałbym tych "naukowców" co mają do powiedzenia na temat mechaniki kwantowej czy inżynierii genetycznej.
   Pewnie niewiele można wymagać od polonisty czy historyka na te tematy,jednak nie rozumiem dlaczego wypowiadają się również na ten temat,bo nie trzeba być profesorem by
   wiedzieć,że homoseksualizm nie jest żadna anomalią,choroba czy zboczeniem.


   > Losiu
   • losiu4 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 13:26
    godz-0800 napisał:

    > Chętnie posłuchałbym tych "naukowców" co mają do powiedzenia na temat mechaniki
    > kwantowej czy inżynierii genetycznej.

    niektórzy zapewne wiecej niż etykietka, pardon, etyczka Środa czy Płatek - znana obrończyni pedofili. Że o zaprzańcach nie wspomnę :) jak nie wierzysz, zapytaj sie a jaką rzecz z tej dziedziny ww przeze mnie przechodzonych panienek, sie przekonasz :)

    Pozdrawiam

    Losiu
    • godz-0800 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 13:31
     > godz-0800 napisał:
     >
     > > Chętnie posłuchałbym tych "naukowców" co mają do powiedzenia na temat mec
     > haniki
     > > kwantowej czy inżynierii genetycznej.


     niektórzy zapewne wiecej niż etykietka, pardon, etyczka Środa czy Płatek - znana obrończyni pedofili. Że o zaprzańcach nie wspomnę :) jak nie wierzysz, zapytaj sie a jaką rzecz z tej dziedziny ww przeze mnie przechodzonych panienek, sie przekonasz :)


     Łosiu,ty z nimi obcujesz tak blisko,że wiesz co by mieli do powiedzenia na temat mechaniki kwantowej historyk, polonista czy też miejski radny lub radny sejmiku wojewódzkiego.
     Tacy są m.innymi na liście tych "naukowców"
     Nie rozśmieszaj mnie.
  • sclavus Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 14:04
   No cóż - Pawłowicz, też jest anomalą...
   logicznie zate, ktoś, kto chce ją obronić, staje się anormalnym!
   Niestety kosieńku - najpierw belkę z własnego oczka :D
   PeeS - wczytałeś się losieńku w argumienta? tych panówipań? (ilośc nie przekłada się w jakość) - to nie świadczy o nich dobrze... a ty sie cieszysz guptoku (wiesz chyba, że są ptoki i guptoki?)
   • losiu4 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 14:25
    sclavus napisał:

    > (ilośc nie przekłada się w jakość)

    a to koniecznie ładnie wykaligrafuj na czerpanym papierze, zapakuj w kopertę zaadresuj na Czerską i wyslij na Nadredachtora albo jakiego znaczniejszego tamtejszego cyngla. Oni tam co chwilę generują listy podpisany licznych "ałtorytetufff" :) Żeby daleko nie szukać: list 40 naukowców ws. p Pawłowicz :)
    Co do racji, to racje ma p. Pawłowicz: to ze ktoś nażre sie hormonów tudzież obetnie to i owo nie czyni z tego osobnika kobiety. Tak mówi nauka. Ta poważna, nie pseudonauka genderowa.

    Pozdrawiam

    Losiu
    • godz-0800 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 14:34
     Co do racji, to racje ma p. Pawłowicz: to ze ktoś nażre sie hormonów tudzież obetnie to i owo nie czyni z tego osobnika kobiety. Tak mówi nauka. Ta poważna, nie pseudonauka genderowa.

     Podobnie jest z toba łosiu i z panią Pawłowicz. Choćbyś nie wiem ile wiedzy się nażarł,ile książek przeczytał,to i tak niewiele z tego zrozumiesz.
     To,że pani Dr.prawa naczytała się książek,nie oznacza,że musi się znać na wszystkim.
     Daje do zrozumienia swoimi występami,że nie ma żadnej wiedzy na ten temat,skoro plecie takie androny.
     Podobnie i ty łosiu oraz inny forumowicz z tego forum o nicku ilicz lenin,który podobno skończył matematykę na UW.
     Niekoniecznie musi się znać na medycynie,biologii,genetyce,psychologii itp.
     • losiu4 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 15:15
      godz-0800 napisał:

      > Daje do zrozumienia swoimi występami,że nie ma żadnej wiedzy na ten temat,skoro
      > plecie takie androny.[...]
      > Niekoniecznie musi się znać na medycynie,biologii,genetyce,psychologii itp.

      Widzę ze jesteś fanem nauki. Tej w dobrym tego słowa znaczeniu, niepodlanej sosem ideolo, jak jakieś pseudonauki typu gender. W związku z tym mam dla Ciebie propozycję. Einstein lubił przeprowadzać czasem tzw. eksperymenty myślowe, gdy w realu pomysłu nie można było zrealizować. Dawało to całkiem dobre wyniki. Poczujmy się na chwile Einsteinem i przeprowadźmy i my taki...
      Załóżmy ze udało nam się zdobyć próbki np. śliny czy włosów od 10 osób. W tym od Anno Grodzko. Oznaczmy je literami A, B, C, D, E, F, G, H, I, J. Próbka od Anno Grodzko niech bedzie oznaczona jako H. Załózmy też ze mamy chody w jakim laboratorium przeprowadzajacym badania genetyczne. Wysyłamy tam te próbki z prośbą by powiedzieli nam cos o osobach na podstawie przesłanych przez nas materiałów. Naukowcy przeprowadzają badania, sporządzają raport i odsyłają go nam. Spróbuj zgadnąć co na temat płci osobnika ukrytego pod literą H nam napiszą?

      > inny forumowicz z tego forum o nicku ilicz lenin,który
      > podobno skończył matematykę na UW.

      nie byłbym godzien nosić za nim nawet teczki. Ja jestem prosty chłop ze wsi, gdzie mnie tam do matematyki na UW. Ale za to magistrów podręcznych mam i nie waham się ich czasem używać :)

      Pozdrawiam

      Losiu
      • aniechto.only Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 17:00
       A ja ci proponuje eksperyment praktyczny- pozbieraj wszystkie swoje obelgi, które na FK serwowałeś Grodzkiej i wyartykuluj je temu dziecku:

       "W Wielkiej Brytanii najmłodszy pacjent ze zdiagnozowanym transseksualizmem ma 5 lat. Chłopiec, Zach Avery, już w wieku 3 lat zdecydował, że chce być dziewczynką. Na początku obsesyjnie nosił damską odzież. Rodzice myśleli, że to faza w jego rozwoju. Zaczęli się martwić, gdy chłopiec z frustracji chciał obciąć swoje przyrodzenie. Wkrótce lekarze stwierdzili, że pomimo rozwoju męskich cech fizycznych, mózg chłopca funkcjonuje jak kobiecy."
       www.biomedical.pl/dziecko/nieletni-transseksualisci-czyli-o-zaburzeniach-identyfikacji-plciowej-4149.html
       Z twoją chrzesciańską miłością bliżniego swego powinna to być dla ciebie bułka z masłem.
       • losiu4 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 19:01
        aniechto.only napisała:

        Ty na powaznie tego linka dałaś? Przeczytałaś treść w ogóle? Wiesz co tam pisze? A pisze to:
        "Sytuacja chłopca jest przykładem niebezpiecznego zjawiska, które wraz z upływem czasu ulega upowszechnieniu, iż rodzice i lekarze chętnie decydują się na podawanie specjalnych leków zmieniających płeć jeszcze przed ukończeniem 16. roku życia młodego człowieka. "

        "Zalman S. Agus z Medpage Today do głównych objawów zaburzenia zalicza nadużycia, samookaleczenia, a także symptomy szoku pourazowego, czyli przede wszystkim zachowania lękowe. Przypuszczenia naukowca są zgodne ze statystykami. Harwardzkie badania, opublikowane w czasopiśmie Pediatrics, dowodzą bowiem, że 39% kobiet transseksualnych i 30% mężczyzn ze stwierdzonym zaburzeniem płci stosowało w młodości różnego rodzaju nadużycia. Wśród dzieci i młodzieży z GID, aż 44% cierpi na depresję, a 21% dokonuje samookaleczeń. "

        Tych ludzi trzeba leczyć!!! Póki nie przxyjdzie im do głowy coś gorszego nież samookaleczenia!

        "Leczenie dzieci i młodzieży opiera się głównie na terapii hormonalnej, zgodnej z wytycznymi Towarzystwa Endokrynologii. Stosuje się ją u dzieci w jak najmłodszym wieku, najlepiej przed osiągnięciem 16. roku życia.

        Terapia ma za zadanie blokadę dojrzewania płciowego i prowadzona jest przez wiele lat lub nawet przez całe życie człowieka. Lekarze oczywiście monitorują przebieg terapii, by nie doszło do nieprawidłowości. W jej trakcie zalecana jest również pomoc psychologiczna dla osób z zaburzeniem oraz dla ich rodzin.

        to nie jest leczenie! Jak byk pisze, że to jest faszerowanie hormonami z pilnowaniem przez lekarzy by nie przesadzić w imię tego, by wyższość ideologii wykazać. Podaje sie dojrzewajacym ludziom hormony, by tylko odwlec rzecz do czasu... właśnie, jakiego czasu? To jest chore! Ludzie,! postępaki znaczy. Wy trujeciue ludzi w imię ideologiii. Daje wam tak robić?

        > Z twoją chrzesciańską miłością bliżniego swego powinna to być dla ciebie bułka
        > z masłem.

        o nie, kochaneńka. Tym linkiem pokazałaś ze wy, postępaki, nie cofniecie sie przed niczym, łącznie z waleniem hormonami w ludzi którzy tego w ogóle nie potrzebują, a wrecz im to szkodzi, skoro lekarze muszą nadzorować ten proces, by tylko cośtam wykazać... przeciez wy skracacie ludziom zycie w ten sposób... Jezus Maria, a władze na to pozwalają...

        Pozdrawiam

        Losiu
        • aniechto.only Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 20:02
         losiu4 napisał:
         "Leczenie dzieci i młodzieży opiera się głównie na terapii hormonalnej, zgodnej
         > z wytycznymi Towarzystwa Endokrynologii.
         Stosuje się ją u dzieci w jak najmłod
         > szym wieku, najlepiej przed osiągnięciem 16. roku życia.

         Lol, do dopiero gniazdo postępakow, takie Towarzystwo Endokrynologiczne.

         > Terapia ma za zadanie blokadę dojrzewania płciowego i prowadzona jest przez wie
         > le lat lub nawet przez całe życie człowieka. Lekarze oczywiście monitorują prze
         > bieg terapii, by nie doszło do nieprawidłowości. W jej trakcie zalecana jest ró
         > wnież pomoc psychologiczna dla osób z zaburzeniem oraz dla ich rodzin.
         >
         > to nie jest leczenie!

         Patrz pan, a rodzice tych dzieci uważają inaczej. No ale to postępaki, oni wcale te dzieci nie kochaja, tylko tak ich specjalnie maltretują w imię racji ideologocznych.

         Gratuluję, odkryłeś spisek.

         Owszem to jest leczenie, tylko ,że tacy ciemniaki jak ty nie są w stanie tego pojąć.
         Tacy jak ty przyszyliby to i owo z powrotem a odcięli rączki, to jest sposób ciemniaków na leczenie.
         Ty jeszcze dodatkowo możesz zapewnić chrześcijańskie wsparcie psychologiczne - jak nawymyślasz smarkaczowi od trzebięńców, bab z brodą i dziwolągów,pewnie od razu się wyleczy.

         Patrz ,losiu, jak w takiej "postepackiej" Anglii ,Holandii, czy w Stanach probują dzieciom pomóc:
         dziecko.onet.pl/72993,0,40,chlopiec__ktory_chcial_zostac_dziewczynka,1,artykul.html.
         Aha, nie wysiłaj się, i w tym artykule o terapii napisali 'kontrowersyjna", ale zapewniam cię ,nie dlatego,że hormony "nie leczą".
         • losiu4 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 22:00
          aniechto.only napisała:

          Mam powazne obawy czy wy lewusy potraficie czytać ze zrozumieniem artykuły. otóż jak byk na samym poczatku stoi coś takiego:
          ""Sytuacja chłopca jest przykładem niebezpiecznego zjawiska, które wraz z upływem czasu ulega upowszechnieniu, iż rodzice i lekarze chętnie decydują się na podawanie specjalnych leków zmieniających płeć jeszcze przed ukończeniem 16. roku życia młodego człowieka. ""

          Rozumiesz ten cytat? Wiesz co on oznacza?

          Swoim wyimkiem:

          > "Leczenie dzieci i młodzieży opiera się głównie na terapii hormonalnej, zgodnej
          > > z wytycznymi Towarzystwa Endokrynologii.
          Stosuje się ją u dzieci w jak najmłod
          > > szym wieku, najlepiej przed osiągnięciem 16. roku życia.

          > Lol, do dopiero gniazdo postępakow, takie Towarzystwo Endokrynologiczne.

          potwierdziłaś tylko, iż osobom do 16 roku życia ładuje się hormony by osiagnąć sztuczne zwolnienie naturalnego cyklu życiowego w imię ideologii. A Towarzystwo Endokrynologiczne, nadzoruje rzecz pod tym względem, by nie zatruć człowieka niepotrzebnymi z punktu zdrowia hormonami. Z punktu widzenia fizjologii ta terapia jest co najmniej niepotrzebna jak nie szkodliwa. Dzieci pod względem fizycznym są zdrowe i nie potrzebują zadnej terapii hormonalnej. I właśnie po to by szkody na zdrowiu były jak najmniejsze "zatrudniono" Towarszystwo Endokrynologiczne.

          > Patrz pan, a rodzice tych dzieci uważają inaczej. No ale to postępaki, oni wcal
          > e te dzieci nie kochaja, tylko tak ich specjalnie maltretują w imię racji ideol
          > ogocznych.
          >
          > Gratuluję, odkryłeś spisek.

          kiedyś uwazano ze wkładanie do pieca na 3 pacierze leczy. teraz najwyraźniej niektórzy uważają ze ładowanie hormonów w zdrowego człowieka to dobra rzecz. Można i tak.

          > Tacy jak ty przyszyliby to i owo z powrotem a odcięli rączki, to jest sposób ci
          > emniaków na leczenie.

          nie. Ja właśnie nie chce sztucznej ingerencji. To właśnie Ty i Tobie podobni chcecie "przyszywać" i "odcinać", a dokładniej ładować chemię w człowieka w imię chorych przekonań. Bo 3 latkowi się ubrdało ze chce byc dziewczynką, a rodzice chorzy na lewacką ideologię uznali ze trzeba w dziecko ładować hormony...

          > Aha, nie wysiłaj się, i w tym artykule o terapii napisali 'kontrowersyjna", ale
          > zapewniam cię ,nie dlatego,że hormony "nie leczą".

          strona nie chce sie odnaleźć, pokazuje mi się cos takiego:
          "Onet.pl
          Strona nie została odnaleziona ..."
          ... ale może napisz o co biega i na czym kontrowersyjność ma polegać? bo jedną kontrowersyjność i cytat który lewacki sposobem pominęłaś w swojej wypowiedzi, to Ci wytłuściłem powyżej w pierwszym akapicie...

          Pozdrawiam

          Losiu
          • aniechto.only Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 03.02.13, 09:41
           > aniechto.only napisała:
           >
           > Mam powazne obawy czy wy lewusy potraficie czytać ze zrozumieniem artykuły. otó
           > ż jak byk na samym poczatku stoi coś takiego:

           A ja widzę ,że to wy, ciemniacy z pod znaku moherkatolicyzmy, nie jesteście w stanie zrozumieć slowa piasanego .
           Przytoczona przez ciebie jedna opinia należy do autorki tekstu, czyli dziennikarki, pewnie tak samo uprzedzonej do wszystkiego , czego nie rozumie ,jak ty.


           > potwierdziłaś tylko, iż osobom do 16 roku życia ładuje się hormony by osiagnąć
           > sztuczne zwolnienie naturalnego cyklu życiowego w imię ideologii. A Towarzystwo
           > Endokrynologiczne, nadzoruje rzecz pod tym względem, by nie zatruć człowiek
           > a niepotrzebnymi z punktu zdrowia hormonami
           .

           Protokól leczenia został zatweirdzaony przez lekarzy Towarzystwa Endokrynologicznego, gdyby hormony były niepotrzebne i zatruwały ,jak twierdzisz, to by go nie zatwierdził.
           Zaś w drugim artykule masz czarno na białym, że ta metoda leczenia jesr stosowana w Anglii, Stanach i Holandii- przez lekarzy i psychologów.
           W Wielkiej Brytanii od niedawna, przred tym rodzice jeżdizili do Stanów i placili ogromne pieniądze, żeby ułzyc dzieciom w niewyobrazalnym cierpieniu.

           W imię ideologii to zacofane ciemniki, leczą to , co nie jest chorobą, a odmawiją leczenia osobom cietrpiacym czy to z powodu nieplodnośc, czy jak wyżej. A szczytem hipokryzji, ze robicie to z bogiem i miłością do bliżniego swego na ustach .


           > kiedyś uwazano ze wkładanie do pieca na 3 pacierze leczy. teraz najwyraźniej ni
           > ektórzy uważają ze ładowanie hormonów w zdrowego człowieka to dobra rzecz. Możn
           > a i tak.
           >

           Pozostań przy trzech pacierzach. A jak leczyć dzieci zdecydują rodzice i lekarze, a nie zacofane ciemniactwo.

           Tu masz link:
           dziecko.onet.pl/72993,0,40,chlopiec__ktory_chcial_zostac_dziewczynka,1,artykul.html
           Próbowałam namowić Cię na chwilę refleksji nad sobą, nad Twoim stosunkiem do ludzi ,takich jak Grodzka. Ale marny trud, to przekracza Twoje możliwości psychointelektualne.
           Kończę tę dyskusję, pozostań z bogiem w swoim moherowym skansenie.
  • iq-ok Naukowcy. I wszystko jasne. 02.02.13, 14:05
   Generalnie bawi mnie to parfiańska czołobitność przed tytułem nakowym Zwłaszcza (a w zasadzie tylko wtedy) gdy jego właściciel wygłasza poglądy bliskie ich sercu.
   Natomiast każdy, kto zetknął się że środowiskiem naukowym choćby w trakcie edukacji uniwersyteckiej wie doskonale, że odsetek zacietrzewieńców, kołtunów i pospolitych (choć wykształconych) głupków jest w tym środowisku taki sam mniej więcej jak w społeczeństwie.
   I wie , że wymądzrzanie sie fizyków czy polonistów choćby z tytułami profesorskimi na tematy medyczne jest gó... warte i niezgodne z etosem naukowca.
   Podpisani pod poprzednim listem naukowcy próbowali to Pawłowicz uświadomić. Ci zaś wystepuja w obronie jej prawa do plecenia dub smalonych sami czyniac to przy okazji.
   Co jedynie potwierdza moją opinię wyrazoną na wstępie.
   • losiu4 Re: Naukowcy. I wszystko jasne. 02.02.13, 14:28
    iq-ok napisał:

    > Generalnie bawi mnie to parfiańska czołobitność przed tytułem nakowym

    hehehehe, a kto tam niedawno nagłaśniał "list otwarty 40 naukowców"? Na czerskiej parafia powstała? Raczej nowy kościół... Jest to mozliwe: papiez Adasko, biskupi: co znaczniejsze cyngle i "ałtorytety". I rzesza wyznawców: lemingi i inne MWzWM. Wśród nich: Iq-ok :)

    Pozdrawiam

    Losiu
    • iq-ok Re: Naukowcy. I wszystko jasne. 02.02.13, 14:42
     Bredzisz losiu.
     Tamten list podpisali również przedstawiciele nauki owszem ale nagłaśniano go nie z powodu tyułów naukowych a po prostu dlatego , że pisali z sensem i zwracali uwagę na etos naukowca. Tam poloniści nie bredzili o prawach ewolucji.
     Tego niestety nie da się powiedzieć o linkowanym przez ciebie liście.
     Kiedy dotrze do Ciebie łosiu , że nieważne jest jaki tytuł ma mówca a ważne jest co mówi?

     No i nie nakręcaj sie tak z ta czerską i Michnikiem wkazdym poście bo pleciesz nudno i bez sensu
     • godz-0800 Re: Naukowcy. I wszystko jasne. 02.02.13, 14:48
      Czy ci naukowcy,którzy stanęli w obronie pani Pawłowicz i stwierdzili,że homoseksualizm jest anomalią,przeczytali coś na ten temat?
      Bo gdyby przeczytali to ich bredzenie jest raczej dowodem na ich "ignorancję naukową".

      W roku 1973 homoseksualizm został wykreślony ze spisu zaburzeń psychicznych wydawanego przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatrycze (DSM). W ślad za tym poszły decyzje innych stowarzyszeń zrzeszających terapeutów. W roku 1990 homoseksualizm został wykreślony z Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób ICD-10, wydawanej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

      ICD-10, w sekcji F.66 "Zaburzenia psychologiczne i behawioralne związane z rozwojem seksualnym i orientacją" zaznacza: "Orientacja seksualna jako taka nie może być uznawana za zaburzenie"

      I należy to podkreślić - żadna z dziś uznanych orientacji seksualnych - heteroseksualna, homoseksualna, biseksualna nie są i nie mogą być uznane za patologię.      Co ty na to łosiu?
      Dalej uważasz,że ziemia jest płaska?
      • losiu4 Re: Naukowcy. I wszystko jasne. 02.02.13, 15:40
       godz-0800 napisał:
       > W roku 1973 homoseksualizm został wykreślony ze spisu zaburzeń psychicznych wyd
       > awanego przez Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatrycze (DSM).

       taaaa, ooooooczywiscie.... Zebrała sie banda lobbystów i korzystając ze chwilowo mają przewagę przegłosowała ze choroba już chorobą nie będzie. A potem ruszyła lawina napedzana homopropagandą. Czekam na podobne posunięcie ws. np. schizofrenii :) Nb. jeden z nich, dr. Spitzer po przeprowadzeniu porządnych badań stwierdził ze popełnił błąd głosując za wykreśleniem homosiostwa z listy. I od tamtej pory w środowisku "ciepłych" z symbolu dobrego naukowca stał się symbolem złego naukowca. Raport z którego czerpano garściami przy to przeforsowac (raport Kinseya) okazał sie byc jakby to delikatnie napisać hmmmm... o! - niespecjalnie wiarygodny:
       "Falsyfikację wyników badań po latach udowodnił biograf Kinseya – James H. Jones[1]. W 1990 roku, 50 lat od opublikowania badań Judith A. Reisman, badając szczegóły pracy Kinseya, zauważyła, że zawierają wiele niezgodności. Główne obszary manipulacji[2]:

       1/3 ogółu badanych była karana za przestępstwa seksualne,
       10% męskiej próby badawczej stanowili stali bywalcy klubów gejowskich w San Francisco,
       małżeństwem był każdy nieformalny związek, spotykających się co najmniej rok, Kinsey za małżeństwo uznawał prostytutkę i jej alfonsa,
       wyższe wykształcenie (college level education) uznawano u wszystkich, którzy kiedykolwiek uczęszczali na jakikolwiek kurs uniwersytecki"
       pl.wikipedia.org/wiki/Raport_Kinseya
       Podsumowując: bardzo źle sie dzieje gdy do nauki wkracza ideologia. Szczególnie postepacka ideologia.

       Pozdrawiam

       Losiu
       • godz-0800 Re: Naukowcy. I wszystko jasne. 02.02.13, 15:47
        Podsumowując: bardzo źle sie dzieje gdy do nauki wkracza ideologia. Szczególnie postepacka ideologia.


        No i masz rację w końcu.
        Teraz może zrozumiesz jaka jest różnica między "nałukowcem" a naukowcem,vide "nałukowcy" w obronie panny Krysi.
       • iq-ok Łosiu manipulatorku mierny :). 02.02.13, 16:27
        Amerykańskie Towarzystwo Psyhiatryczne wykreśliło homoseksualizm z listy chorób w 1973 opierając się na innych i nowszych badaniach niż raport Konseya z lat 40.
        I mimo, że od tego czasu upłynęło 40 lat i wyszły twoim zdaniem na jaw podobno niepodważalne fakty decyzji nie zmieniło.
        WHO uczyniło to prawie dwadzieścia lat później. Miała wystarczająco dużo czasu by zweryfikować zasadność decyzji DSM nawet zakładając, że była ona błędna. A mimo to ją podjęła.
        Zaś dr Spitzer o którym piszesz: "[b]po przeprowadzeniu porządnych badań[
        > /b] stwierdził ze popełnił błąd głosując ". właśnie raczył sie był wycofać z tego poglądu i przepraszał za błędy popełnione w badaniach :
        www.nytimes.com/2012/05/19/health/dr-robert-l-spitzer-noted-psychiatrist-apologizes-for-study-on-gay-cure.html?pagewanted=all
        Zresztą nawet w czasie gdy głosił teorię o możliwości leczenia homoseksualizmu, zawsze deklarował się jako zwolennik uznania praw homoseksualistów do związków partnerskich.

        Krótko mówiąc łosiu padłeś ofiarą podobnego zjawiska jak Twoi utytułowani poznańscy koledzy. Bałwaństwa skłaniającego do autorytatywnego wypowiadania się o rzeczach, o których nie masz wystarczającej wiedzy.


        • losiu4 Re: Łosiu manipulatorku mierny :). 02.02.13, 19:49
         iq-ok napisał:

         > Amerykańskie Towarzystwo Psyhiatryczne wykreśliło homoseksualizm z listy chorób
         > w 1973 opierając się na innych i nowszych badaniach niż raport Konseya z lat
         > 40.

         nie. To towarzycho jak najbardziej korzystało z tego raportu, manipulatorze drobny. Zreszta przez postępaków ten raport jest wykorzystywany do dziś jako wiarygodne źródło informacji.

         > Zaś dr Spitzer o którym piszesz: "[b]po przeprowadzeniu porządnych badań[
         > > /b] stwierdził ze popełnił błąd głosując ". właśnie raczył sie był wycof
         > ać z tego poglądu i przepraszał za błędy popełnione w badaniach :

         właśnie nie bardzo. Artykuł który przytoczyłeś to wodolejstwo grające na emocjach. Zero faktów. Smutne.

         > Krótko mówiąc łosiu padłeś ofiarą podobnego zjawiska jak Twoi utytułowani pozna
         > ńscy koledzy. Bałwaństwa skłaniającego do autorytatywnego wypowiadania się o r
         > zeczach, o których nie masz wystarczającej wiedzy.

         nie. To znaczy tylko tyle ze postępactwo poszło nieco dalej.

         Pozdrawiam

         Losiu
         • iq-ok Re: Łosiu manipulatorku mierny :). 02.02.13, 19:59
          Nie wij się jak piskorz losiu :).
          Amerykańska psyhiatria zatrzymała sie na poziomie lat 40 i od 73 roku boi się przyznac do błednej decyzji. Oczywiście pod naciskiem homosiowatego lobby :):)
          dr Spitzer ten co to "po przeprowadzeniu porządnych badań stwierdził ze popełnił błąd głosując" udziela po latach niczym nie przymuszony wywiadu i uprawia wodolejstwo. Nagle staje sie niewiarygodny :):).
          A o tym stadzie baranów z WHo szkoda gadać.:):)
          Krótko mówiąc liczy sie tylko to co nam pasuje :):).

          Nie bądź żałosny
          • zielonabudka14 Re: Łosiu manipulatorku mierny :). 02.02.13, 20:06
           łosiu, będę Tobie i Tobie podobnym to wklejać, może wreszcie zauważysz i zaczniesz pisać na temat, a nie wzorem tego zakłamanego towarzystwa, odwracasz uwagę.
           Tyle wątków, tyle wpisów i dyskusji o homoseksualizmie, a w przypadku Pawłowicz, rzecz dotyczy jej braku kultury. Nie do obrony jest chamstwo, więc zachowawczo Ci "obrońcy" z klubu im. Kaczyńskiego, nie odnoszą się do meritum sprawy, tylko zawracają kijem Wisłę, broniąc rzekomej racji, rzekomej profesor. A niechże ona ma swoje zdanie, ma prawo, ale niech wyraża je w sposób kulturalny, nie urągający przyzwoitości, nie obrażając innych ludzi. Choćby tu było jeszcze napisanych tysiące postów, to jedno jest bezsporne.
           Pawłowicz to pospolita chamka, stara, bezużyteczna (stosując jej terminologię) rajfura i nic tego nie zmieni. A skoro jej sposób bycia znajduje uznanie, to mamy potwierdzenie, jaki jest pisowski elektorat.
          • losiu4 Re: Łosiu manipulatorku mierny :). 02.02.13, 20:12
           q-ok napisał:

           > Nie wij się jak piskorz losiu :).
           > Amerykańska psyhiatria zatrzymała sie na poziomie lat 40 i od 73 roku boi się p
           > rzyznac do błednej decyzji.

           nie wiję się. To co podałeś to nie jest artykuł naukowy. To wodolejstwo bazujace na emocjach. Podaj choć jeden fakt naukowy z tego artykułu. Konkret. Liczby. A nie o trzęsących sie palcach chorego człowieka.

           pozdrawiam

           losiu
           • iq-ok Re: Łosiu manipulatorku mierny :). 02.02.13, 20:38
            To materiał z NYT losiu.
            W innych publikacjach z tego czasu nazwał te badania "fatalnie wadliwymi". Po co? Z emocji?

            Zreszta twój guru na miał swego czasu sporą skłonność do pochopnych teorii.
            Odwoływał też swoje tezy o ADHD np.
            Ale za to amerykańscy konserwatysci go akurat chwalili. Dla nich wszelkie próby tłumienia nadpobudliwości to "odjajczanie amerykańskich chłopców" :):).

            Krótko mówiąc jak pisałem dla was ważne jest to co wam pasuje.

            I przez móżdżek nie przemknie mysl, że choć pewnie w ciągu czterdziestu lat zawsze znajdzie się ktoś kto wypowie odmienna opinię (tak jest w nauce) to generalnie nie okazały sie one na tyle ważkie by skłonić WHO i inne organizacje do zmiany decyzji.
            Pewnie homosiowate lobby wspierane przez bezrozumnych "postempaków" uknuło ten straszny spisek :):).
            • losiu4 Re: Łosiu manipulatorku mierny :). 02.02.13, 22:21
             iq-ok napisał:

             > To materiał z NYT losiu.

             wiem. przeca pisze :) I wiem również co to oznacza. To nie jest bynajmniej ani gazeta naukowa, ani obiektywna :)

             > Zreszta twój guru na miał swego czasu sporą skłonność do pochopnych teorii.
             > Odwoływał też swoje tezy o ADHD np.

             to nie jest mój guru. Natomiast nadal nie widzę w tym artykule ani jednego naukowego faktu. Nawet odsyłacza do takowego. Natomiast widzę granie na emocjach. Wybacz, nie działa to na mnie :)

             pozdrawiam

             Losiu
             • losiu4 aha, zeby watpliwości 02.02.13, 22:25
              nie było co rozumiem przez określenie NYT jako średnio obiektywnej... na samej wiki w pierwszym zdaniu jest coś takiego:
              "The New York Times – jeden z najważniejszych amerykańskich dzienników o profilu liberalno-lewicowym,"

              mam nadzieję ze wiesz co to znaczy :) Zebyś nie kręciła: liberalizm w USA to co innego niż liberalizm "europejski"

              Pozdrawiam

              Losiu
             • iq-ok I tu cie mamy losiu :):) 03.02.13, 04:53
              Oblepiłeś sobie świat etykietkami. To ci dobrzy konserwatyści więc wierzymy w każdą ich bzdurę. A tu ci źli liberłowie i postempacy więc nawet gdy piszą prawdę nie mogą mieć racji.

              Wiem , że tak się łatwiej żyje ciasnym umysłom. Ale gdy zaczynają dzielić się swą ułomną w tej sytuacji "wiedzą" wychodzą na głupków.

              A co do faktów mój pilny (choć powierzchowny wikipedysto) to są one takie, że Spitzer odwoływał swoje opinie w tej sprawie także w periodyku naukowym, w którym je wcześnie opublikowałi i kilku innych wywiadach. Znajdziesz to także w wikipedii:). Ale to nie może byc prawda bo przecież napisał o tym także liberalny NYT:):).

              Zresztą cała sprawa ze Spitzerem doskonale ilustruje zidiocenie konserwatystów i ich prostackie i instrumentalne traktowanie nauki.
              Jak już wspomniałem Spitzer w tym samym czasie ogłosił również kontrowersyjne tezy w sprawie leczenia ADHD (z których też w znacznym stopniu się potem wycofał).
              Tezy te spotkały się z kolei z sprzeciwem konserwy amerykańskiej ("odjajczanie amerykańskich chłopców") a ich autora ochoczo zwali "żydowskim hochsztaperem".
              Czego to dowodzi?
              Po pierwsze i nie najważniejsze, że chamstwo i czepianie się przodków to znak firmowy tępej prawicy na całym świecie.
              Po drugie i wiele ważniejsze. Instrumentalnego i prostackiego traktowania nauki przez konserwę. Dla tych samych w zasadzie ludzi Spitzer był jednocześnie wiarygodnym i odważnym naukowcem gdy mówił rzeczy miłe ich sercu oraz "żydowskim hochsztaplerem" o wątpliwym warsztacie naukowym gdy stawiał tezy, które im nie odpowiadały.

              Na tym kończę losiu wymianę poglądów bo nie widzę wielkich szans byś zrozumiał, że jesteś w błędzie. Coś mi się zdaje łosiu, żeś ty raczej z tej formacji umysłowej co to wszystko w świecie co się od XVIII wieku wydarzyło za spisek libertynów, masonów i innych "postempaków " uważa.
              I żadna refleksja czółka nie zmąci, że to własnie dzięki tym przebrzydłym liberałom i postempakom możesz dziś swobodnie sadzić te swoje mądrości i dysponujesz wolnością, o której nie móglbyś marzyć gdyby świat pozostal takim za jakim tęsknisz.
              • wiosnaludzikow Re: I tu cie mamy losiu :):) 03.02.13, 05:46
               iq-ok napisał:

               > Oblepiłeś sobie świat etykietkami. To ci dobrzy konserwatyści więc wierzymy w k
               > ażdą ich bzdurę. A tu ci źli liberłowie i postempacy więc nawet gdy piszą prawd
               > ę nie mogą mieć racji.
               Łoś etykietuje ? ! Emocje odebrały Ci zdolność trzeźwej analizy. Czytałeś tu kiedyś poranną kawę, całun turynski, zbysia45, zapijaczonego ryja. i wielu innych ?
               Sam robisz etykiety przypisując konserwatystom zidiocenie i prostackie i instrumentalne traktowanie nauki. Łoś ma poglądy takie jakie ma i jest jednym z nielicznych , którzy potrafią je korygować czy argumentować.
               To Twoje wypracowanko w części dotyczącej etykietyzowania świata nie jest o Łosiu.
               • iq-ok Re: I tu cie mamy losiu :):) 03.02.13, 06:00
                Doprawdy?
                A cóż innego robi? NYT to liberałowie więc niewarygodni. Choć akurat napisali prawdę.

                Zaś co do instrumentalnego traktowania badań naukowych przez konserwę to nie etykietka a fakt. Podałem wszak konkretny i rażący przykład. Przytoczyć więcej?
                 • iq-ok Re: I tu cie mamy losiu :):) 03.02.13, 10:11
                  Wszystko Ci się pozajączkowało.
                  "Proces naznaczania społecznego (przypięcie komuś etykietki) odbywa się zawsze przy określaniu negatywnej grupy odniesienia.
                  Naznaczanie bywa przyczyną deprecjonowania jednostek i grup społecznych. Jest on też bazowym mechanizmem tworzenia stereotypów."
                  losiu który najczęściej zaczyna i kończy argumentację na określeniu kogoś postempakiem, zaprzańcem, obrońcą pedofili itp jak ulał pasuje do teh definicji.
                  Oczywiscie stygmatyzującym najczęściej towarzyszy przeświadczenie o nieomylnosci i racjach stojacych za nimi tudzież pozostawaniu w zgodzie z faktami.
                  Ja zaś podałem uddokumentowany fakt potwierdzający tezę.
                  Czaisz różnicę?
  • godz-0800 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 14:51
   losiu4 napisał:

   > "ałtorytetom" spod czerskiego znaku:
   >
   >
   > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13336358,Kilkuset_naukowcow_z_Poznania_broni_Pawlowicz___Homoseksualizm.html#BoxWiadTxt
   > Brawa za odwagę i słowa prawdy:
   > ""Homoseksualizm jest anomalią""
   > Oby wiecej takich odwaznych ludzi którzy nie dadzą sie zahukać postępackiej hom
   > opropagandzie :)
   >
   > Pozdrawiam
   >
   > Losiu


   To dziwne łosiu,zwłaszcza jeżeli przeczyta się taka informację.

   NEWSWEEK przytacza badania, z których wynika, że aż 30 procent księży jest orientacji homoseksualnej. Magazyn zastanawia się, jak może być tak, że Kościół potępia gejów, ale wszystkie przejawy homoseksualizmu wśród księży stara się zbagatelizować?

   www.se.pl/wydarzenia/kraj/newsweek-wsrod-ksiezy-30-procent-jest-orientacji-homoseksualnej_281026.html

   Co ty na to,dobry chrześcijaninie łosiu?

   • losiu4 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 16:02
    godz-0800 napisał:

    > NEWSWEEK przytacza badania, z których wynika, że aż 30 procent księży jest orie
    > ntacji homoseksualnej.

    pierwsze primo w podlinkowanym artykule nie są przytoczone zadne badania, natomiast jest niejasne odesłanie "w świat", a konkretniej gdzieś do Frondy :) Drugie primo jest takie, ze ja wiem iż wsród księzy są homosie. Bedzie ich mniej więcej (raczej mniej niż więcej, bo jak w samym artykule który podlinkowałeś pisza, jest odsiew w seminarium) tylu, ilu homosi w cywilu. Czyli jakieś 1%-2%. Tyle ze, tak jak homosie w cywilu, lubią sie zbierać w kupę. Stąd w pewnych miejscach jest ich nadreprezentacja i niektorym może sie wydawac ze jest ich nie wiadomo ilu. Ale zauwaz ze jeśli w pewnych jest ich nienormalnie wielu, to w innych miejscach będzie ich mniej. Nauka która pomoże Ci te zależności zrozumieć nazywa sie matematyką. Warto sie jej uczyć :)

    > Magazyn zastanawia się, jak może być tak, że Kościół potępia gejów

    KK nie potępia gejów tylko mówi iż praktykowanie rowerowania jest grzechem i mówi że homopropaganda nie jest niczym dobrym a ludzie którzy to robią - źle robią. I z ich punktu widzenia tak jest. KK troszczy się o gejów i np. namawia ich by sie terapii poddali :) Ty, jako niewierzacy, możesz sie tym nie przejmować. A magazyn Newsweek piszac bzdury po prostu sie ośmiesza :)

    > Co ty na to,dobry chrześcijaninie łosiu?

    nic :) już wyzej wyjaśnilem o co w tym wszystkim biega :)

    Pozdrawiam

    Losiu
    • godz-0800 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 16:11
     KK nie potępia gejów tylko mówi iż praktykowanie rowerowania jest grzechem i mówi że homopropaganda nie jest niczym dobrym a ludzie którzy to robią - źle robią. I z ich punktu widzenia tak jest. KK troszczy się o gejów i np. namawia ich by sie terapii poddali :) Ty, jako niewierzacy, możesz sie tym nie przejmować. A magazyn Newsweek piszac bzdury po prostu sie ośmiesza :)

     Niooo,toż przecież księża chętnie "rowerują" a przecież kościół udaje,że nie ma problemu.
     Czyżby arcybiskup Paetz to był jedyny miłośnik "rowerowania"?

     Łosiu,głuptaku. Nie zrobisz z durnia geniusza choćbyś nie wiem jakiej terapii używał.
     Nie zrobisz z osoby hetero osobnika o orientacji homoseksualnej,żadna terapia nie pomoże.
     Żadna terapia nie pomoże też homoseksualiście,gdyby pomogła to pewnie już przynajmniej w kościele wśród księży byliby sami hetero.
     Przyjmij do wiadomości,że homoseksualizmu się nie leczy,bo nie ma na to żadnego leku,terapii itp.

     • losiu4 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 20:08
      godz-0800 napisał:

      > Niooo,toż przecież księża chętnie "rowerują" a przecież kościół udaje,że nie ma
      > problemu.

      nie, nie udaje. Nie trabi o tym, zdaje sobie sprawę ze homosie wśród ksieży są, czasem faktycznie lokalnie ignoruje sygnały, ale zasadniczo stara się reagować. tyle ze tego sie nie widzi. Widzi się i nagłaśnia natomiast niedociagnięcia. Co prawde mówiąc dla sutannowych powinno byc dobre: im więcej błędów się wytyka, tym lepiej walka z nimi powinna iść :) i takich Paetzów powinno być coraz mniej.

      > Czyżby arcybiskup Paetz to był jedyny miłośnik "rowerowania"?

      nie. Na pewno nie jedyny. Matematycznie rzecz biorąc w polskim kościele sutannowych "rowerujacych" powinno być kilkuset. I tyle pewnie jest. Gorsze jest co innego: zgodnie ze statystyką, wsrod własnie tych rowerujacych jest najwiecej pedofili. Tak samo jak wśród cywilnych homosi. A własnie homosie są ze względów ideolo chronieni... na czym cierpią dzieci.

      Pozdrawiam

      Losiu
  • norek.pl dziwni ci naukowcy 02.02.13, 14:59
   dlatego z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że z punktu widzenia ewolucji homoseksualizm jest anomalią

   no można, tylko co z tego ma niby wynikać "z punktu widzenia" społecznego?


   niepokój co do charakteru tych działań dobrze ilustruje zmiana statusu homoseksualizmu z „zaburzenia” na „stan” i skreślenia go z listy chorób przez Światową Organizację Zdrowia

   czyli co, jednak choroba, a jak choroba to leczenie itp?


   nasz głęboki niepokój budzi fakt, że treść tego listu wpisuje się w działania polityczne i naciski na władze Uczelni zatrudniającej prof. Pawłowicz

   słusznie, formułowane wprost naciski (wręcz żądania) na autonomiczną uczelnię są niedopuszczalne...
    • godz-0800 Re: Brawo polscy naukowcy z Poznania.!! 02.02.13, 15:47
     zbysio45 napisał:

     > Odpowiedzieli w sposob rzeczowy homoseksualistom i koniec kropka dla ANOMALJI
     > LUDZKIEJ.
     > MOGA SOBIE ZYC JAK CHCA ALE na rzadzenie w parlamencie polskim nie ma przyzwol
     > enia społecznego.     No pacz pan...a ci?

     natemat.pl/32485,newsweek-czynni-homoseksualisci-za-oltarzem-kosciol-nie-reaguje
  • w.i.l Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 15:53
   Na skutek medialnych manipulacji zboczeńców od Michnika z koncernu Agora, trzeba dziś przypominać, najprostsze, oczywiste rzeczy.
   Np. że rodzina to kobieta i mężczyzna bo facet z facetem nic nie urodzi.
   Że skłonność do wpychania męskiego narządu płciowego w miejsce zupełnie do tego nie przeznaczone to paskudna choroba.
   Że nie można pozwolić zbokom narzucać ludziom zdrowym swoich "praw".

   Daliśmy im tolerancję - żądają afirmacji.
   Damy im związki partnerskie - zażądają "małżeństw" i adopcji dzieci.
   Będą domagać się wychowania dzieci od maleńkowści dla homoseksualizmu.
   Mają już opracowane gotowe podreczniki.
   s8.postimage.org/reggt0zs5/Ksiazeczka_pederastow_dla_malych_dzieci.jpg
   Na zachodzie stało się już to ohydną rzeczywistością.

   Kto ma zdanie przeciwne - staje się ofiarą nagonki, banowania z promichnikowskich portali.
   • godz-0800 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 16:00
    Na skutek medialnych manipulacji zboczeńców od Michnika z koncernu Agora, trzeba dziś przypominać, najprostsze, oczywiste rzeczy.
    > Np. że rodzina to kobieta i mężczyzna bo facet z facetem nic nie urodzi.    To arcybiskup Paetz gwałcący swoim penisem alumnów,uważał,że ich błogosławi?
    Kościół i wierni nie widzą problemu w swoich szeregach?

    www.se.pl/wydarzenia/kraj/oskarzony-o-molestowanie-arcybiskup-paetz-moze-zno_142967.html
    albo ci...
    natemat.pl/32485,newsweek-czynni-homoseksualisci-za-oltarzem-kosciol-nie-reaguje
    • w.i.l A czy ktoś w Kościele Katolickim oficjalnie 02.02.13, 16:27
     pochwalił zboczenie arcybiskupa Paetza i ogłosił je jako obowiązującą normę?
     Czy KK zażądał legalizacji "związków partnerskich" Paetza z klerykami?

     Takich rzeczy żądają wyłącznie zupełnie świeccy a nawet aktyklerykalni toleraści i promotorzy zboczeń.
     Paetz przy nich to naiwny, mały zboczek, który się wstydzi swego zachowania.
     SLD, RP i część PO już się zboczeń nie wstydzi.
     To są prawdziwi demoralizatorzy.
     • godz-0800 Re: A czy ktoś w Kościele Katolickim oficjalnie 02.02.13, 16:39
      pochwalił zboczenie arcybiskupa Paetza i ogłosił je jako obowiązującą normę?
      Czy KK zażądał legalizacji "związków partnerskich" Paetza z klerykami?

      Legalizacji związków nie żądał,ale długo to ukrywał,tak,że arcybiskup mógł się rozzuchwalić na potęgę,co też uczynił i klerycy byli gwałceni przez Paetza.


      > Takich rzeczy żądają wyłącznie zupełnie świeccy a nawet aktyklerykalni toleraśc
      > i i promotorzy zboczeń.
      > Paetz przy nich to naiwny, mały zboczek, który się wstydzi swego zachowania.


      No, bez przesady,że Paetz to taki mały zboczek, czy tylko on jeden?
      Posłuchaj co na ten temat ujawnia również ksiądz.
      natemat.pl/5727,ks-isakowicz-zaleski-na-nikim-sie-nie-mszcze-opisuje-zjawiska-w-kosciele

      > SLD, RP i część PO już się zboczeń nie wstydzi.
      > To są prawdziwi demoralizatorzy.


      Jakoś nie słyszałem,żeby tam byli jacyś zboczeńcy w stylu zboczka Paetza.
      Umknęło mi coś?
      • w.i.l Propagowanie pederastii jest znacznie 02.02.13, 17:21
       gorsze niż jej ukrywanie.
       A do tego teraz dochodzi.
       Grzechy tolerastów znacznie przewyższyły grzechy KK.

       W SLD, RP i obecnie w częsci PO są osobnicy gorsi niż taki Paetz.
       Bo Paetz nie występował w mediach zachwalając homoseksualny styl życia jako "normę".
       On się tego wstydził.
       Kalisz, Biedroń, Palikot czy im podobni wstydu pozbyli się już dawno.
       Zero moralności.
  • snajper55 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 18:31
   losiu4 napisał:

   > Brawa za odwagę i słowa prawdy:
   > ""Homoseksualizm jest anomalią""
   > Oby wiecej takich odwaznych ludzi którzy nie dadzą sie zahukać postępackiej hom
   > opropagandzie :)

   Leworęczność jest anomalią. Leczyć, przymusowo leczyć.
   Wysoka inteligencja jest anomalią...

   S.
    • boblebowsky Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 18:56
     zayka napisała:

     > snajper55 napisał:
     > > Leworęczność jest anomalią. Leczyć, przymusowo leczyć.
     > > Wysoka inteligencja jest anomalią...
     >
     > sól drogowa cie uszkodziła masz mózg jak spękany asfalt

     Równie dobrą ripostą byłoby pytanie, co brałeś:)) Rozumku nie styknęło żeby się odnieść ad rem?
   • losiu4 Re: w końcu ktoś dał odpór samozwańczym 02.02.13, 22:13
    snajper55 napisał:

    > Leworęczność jest anomalią.

    mówimy o homoseksualizmie. Czyli odchyle od normy u dwupłciowców. Leworęczność nie jest z tym związana :) Podobnie: schizofrenia jest chorobą. Rude włosy, mimo iż stosunkowo rzadkie - nie. Czaisz?

    Pozdrawiam

    Losiu
   • zielonabudka14 Re: Pawłowicz jest pospolitym chamem 02.02.13, 19:42
    Tyle wątków, tyle wpisów i dyskusji o homoseksualizmie, a w przypadku Pawłowicz, rzecz dotyczy jej braku kultury. Nie do obrony jest chamstwo, więc zachowawczo Ci "obrońcy" z klubu im. Kaczyńskiego, nie odnoszą się do meritum sprawy, tylko zawracają kijem Wisłę, broniąc rzekomej racji, rzekomej profesor. A niechże ona ma swoje zdanie, ma prawo, ale niech wyraża je w sposób kulturalny, nie urągający przyzwoitości, nie obrażając innych ludzi. Choćby tu było jeszcze napisanych tysiące postów, to jedno jest bezsporne.
    Pawłowicz to pospolita chamka, stara, bezużyteczna (stosując jej terminologię) rajfura i nic tego nie zmieni. A skoro jej sposób bycia znajduje uznanie, to mamy potwierdzenie, jaki jest pisowski elektorat.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka