Dodaj do ulubionych

Właśnie skończył się szczyt Unii Europejskiej

07.02.13, 22:27
Mamy dziś piątek, 8 lutego. Właśnie zakończył się szczyt Unii Europejskiej poświęcony budżetowi na następne siedem lat. Oto najważniejsze komentarze po tym ważnym wydarzeniu, które dla Państwa zebrałem z porannych mediów.

Premier Donald Tusk: "Było bardzo lekko. Unia Europejska sam zadbała o polskie interesy. Nie uzyskaliśmy wszystkiego, co sobie zakładaliśmy, a tym bardzie tego co głosiliśmy aby nie dopuścić ponownie tak rujnującego i groźnego dla Polski PiS-u do władzy.Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni z efektów - musimy jeszcze tylko poinstruować media jak nasz sukces przekuć w zadowolenie społeczne i jeszcze wyższe sondaże! Ale na to przecież nie potrzebujemy zgody Unii. Jesteśmy naprawdę w bardzo komfortowej sytuacji.".

Jarosław Kaczyński: "Tego, niestety, można się było spodziewać. Ten rząd po raz kolejny pokazał, jak bardzo jest niewydolny".

Bronisław Komorowski: "Jesteśmy wszyyyscy jeeendą wieeeelką rodziiiiiną, i dlateeego cieszę się, z tego niewątpliwego sukcesu naszego kraju. Zgoda buduuuuuje, a niezgoda ruuuunuje.Pozostaję w bulu i nadzieji".

Janusz Palikot: " Ten cały szczyt to próba odwrócenia uwagi od naszej akcji ściągania krzyża. Kogo interesuje kasa z Unii? Ważne są te sprawy, którymi my się zajmujemy.Grodzka, Nowicka. Mam już dość tej polityki przykrywania wszystkiego przez PO".

Janusz Piechociński: "Ważne, że w Europie było centrum dla Polaków. I żeby nie była to nazwa ośrodka dla uchodźców w Niemczech".

Paweł Kowal: "Taka Marylin Monroe, jak Ameryka."

Zbigniew Ziobro: "To zdrada polskich interesów. Jest mi osobiście bardzo przykro, że w tym wszystkim brał udział Jarosław Kaczyński"

Leszek Miller: "Chciałbym Państwu przypomnieć, że to ja i SLD wprowadzaliśmy Polskę do Unii. Była to prosta konsekwencja rozmów Okrągłego Stołu i z tego miejsca chciałbym podziękować generałowi Wałęsie i Jaruzelskiemu."

Lech Wałęsa: "Chciałbym podziękować Millerowi za podziękowania dla mnie, ale ja bym wywalczył w Brukseli więcej pieniążków, ale nie dali mi dokończyć mojej pracy."

Stefan Niesiołowski: "Tjnfkjseafh iuolirjlskjfldafn obrzydliwy zakłamany PIS kjhfkjhfkfjh załgany Kaczyński ns;saghaahska; podłe karły moralne kjhfsakfhjh pisowcy hfeehshfhf nienawiść, ćwok Kaczyński hjhffh ohydny nikczemny PiS"

Joachim Brudziński: "Tusk wysunął Polsce Palikota a Palikot wystawił polakom babę z brodą zamiast 470 md PLN".

Jerzy Buzek: "To bardzo ważne, że się dogadaliśmy. To bardzo ważne. Unia jest przez to umocniona, Jeszcze bardziej umocniona!"

Róża Thun: "Jestem wzruszona.Płaczę. Chlip, chlip... Polska pokazała swoją solidarność z bankami niemieckimi, francuskimi, Wall Street , City, z Grecją Hiszpanią i Włochami oraz Portugalią. Możemy im za to nareszcie być wdzięczni"

Migalski: "Szłem łąką, kwiaty pachły, wiater wiał, ona mnie odepchła. Weszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierdłem, rzygłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniese!"

Lemingi: "Czekamy na odpowiednią narrację w TVN.Oby im się udał odpowiedni przekaz .Porażkę zamieńcie w złoto.Powodzenia".
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka