Dodaj do ulubionych

Ciągle nad tym się zastanawiałam - faszyści przyni

10.06.13, 22:51
Ciągle nad tym się zastanawiałam - faszyści przynieśli Polsce i Polakom tyle nieszczęścia, śmierci i poniżenia.
Skąd to się w Polakach bierze i dlaczego to nie jest tępione urwaniem łba przy samej dupie tej hydrze?
To, że Kaczyński ich popierał to się nie dziwiłam, bo on jest mentalnie ze stepów, ot taka mentalność kałmucka przeflancowana przerz starszych w wierze jego przodków do Polski.
Gdyż im gorzej dla Polski i Polaków tym lepiej dla Kaczyńskiego.
Cieszy go każda nasza porażka, każda boleść.
Dlatego popiera tych sqjurwajjsenów gdyż widzi, że mogą w jakiś sposób nam zaszkodzić.
Obserwuj wątek
    • adamusb Re: Ciągle nad tym się zastanawiałam - faszyści p 11.06.13, 06:00
      porannakawa01 napisała:

> Ciągle nad tym się zastanawiałam - faszyści przynieśli Polsce i Polakom tyle ni
      > eszczęścia, śmierci i poniżenia.
      > Skąd to się w Polakach bierze i dlaczego to nie jest tępione urwaniem łba przy
      > samej dupie tej hydrze?
      > To, że Kaczyński ich popierał to się nie dziwiłam, bo on jest mentalnie ze step
      > ów, ot taka mentalność kałmucka przeflancowana przerz starszych w wierze jego p
      > rzodków do Polski.
      > Gdyż im gorzej dla Polski i Polaków tym lepiej dla Kaczyńskiego.
      > Cieszy go każda nasza porażka, każda boleść.
      > Dlatego popiera tych sqjurwajjsenów gdyż widzi, że mogą w jakiś sposób nam zasz
      > kodzić.

Przeczytaj kawo jeszcze raz swój wpis, a potem zastanów się, czym on się różni od wypowiedzi faszoli.
    • cookies9 Re: Ciągle nad tym się zastanawiałam - faszyści p 11.06.13, 09:02
      porannakawa01 napisała:

>Gdyż im gorzej dla Polski i Polaków tym lepiej dla Kaczyńskiego.
      Cieszy go każda nasza porażka, każda boleść. <

Ta jego zawiść jest widoczna gołym okiem...liczy się dla niego tylko przejęcie władzy
      i 'ja was już urządzę'. Nieudolny ,leniwy pseudopolityk:-)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka