Dodaj do ulubionych

Pan Tusk ma dar. Zagadania wszystkich na smierć

02.07.13, 14:33
To jest ta charyzma . Ględzenie na kazdy temat z dużą swadą. Czy on pamięta co ględził dzień, tydzień, miesiąc, rok wcześniej? Ludzie, słuchacze mu to przypominają a on od nowa ględzi o niczym .
To jest magia pana Tuska. Zaględzenie sluchaczy tak aby już wszyscy niczego nie kumali.
Obserwuj wątek
    • zapijaczony_ryj Fakty cie bolą zbyneks? 02.07.13, 14:37
      Wolałbyś, zeby zamiast wyjaśniać i cytować prawdę wzorem Hofmana i NI powiedział, ze uważa ten temat za zamknięty, bo argumentów zabrakło?
      Udowodnił, ze kaczor znów w dwóch co najmniej sprawach kłamie!
      • zdybex Re: Fakty cie bolą zbyneks? 02.07.13, 14:48
        JUż 6 lat na czele gledzących. Najbardziej podobało mi sie to majaczenie o lataniu samolotami rejsowymi O klasie próżniaczej. likwidacji senatu, skromnosci politykow.Dziś wystąpił w garniturze z lumpeksu bo nad karkiem robił sie garb. Wygladał jak ministerka Hall co też zapewne ubrania kupowała u szewca.
        • zapijaczony_ryj Re: Fakty cie bolą zbyneks? 02.07.13, 14:57
          zdybex napisała:

> JUż 6 lat na czele gledzących. Najbardziej podobało mi sie to majaczenie o lat
          > aniu samolotami rejsowymi O klasie próżniaczej. likwidacji senatu, skromnosci p
          > olitykow.Dziś wystąpił w garniturze z lumpeksu bo nad karkiem robił sie garb.
          > Wygladał jak ministerka Hall co też zapewne ubrania kupowała u szewca.

i pewnie miał łupież na marynarce jak Naczelny idiota...
          Ty chyba zboczona jestes
          • zdybex Re: Fakty cie bolą zbyneks? 02.07.13, 16:14
            Jak go widze to mi staje. To natura. Nic na to nie moge. Jeszcze bardziej podniecała mnie posłanka Karpiniuk ale poległa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka