Dodaj do ulubionych

Kaczyński znowu minął się z prawdą,

03.08.13, 11:23
twierdząc że za niskie ceny rzepaku odpowiada minister rolnictwa.
Czy w tej partii o śmiesznie brzmiącej nazwie, nie ma nikogo który by chociaż liznął coś z zakresu ekonomii, handlu, ja to rozumiem, że prezes nie musi się znać na wszystkim, ale ma podobno różnych "ekspertów", takich jak ten od przeciwdziałania ateizacji, i co, w tych zespołach "eksperckich" też same matoły i menele siedzą?

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,14381216,Jak_Jaroslaw_Kaczynski_wpadl_w_rzepak__Okazalo_sie_.html
--
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Obserwuj wątek
      • alistair-p Nie zgadzam się !! 03.08.13, 11:33
        Tu się z Tobą nie zgodzę :-) Jego poziom zidiocenia jest całkiem stabilny,z tendencją wzrostową.
        --
        "Czerwona róża nie jest egoistką, pragnąc pozostać czerwoną różą. Byłaby straszną egoistką, gdyby chciała, by wszystkie kwiaty w ogrodzie były czerwone i były różami."
        Oscar Wilde
        • zapijaczony_ryj Re: Nie zgadzam się !! 03.08.13, 11:36
          alistair-p napisał:

> Tu się z Tobą nie zgodzę :-) Jego poziom zidiocenia jest całkiem stabilny,z ten
          > dencją wzrostową.

O tym, ze po śmierci bracia zidiociał to pisałem na tym forum niejednokrotnie.
          Każdy by zidiociał po takiej radzie jakiej bratu udzielił przez telefon, a czasu nie da sie cofnąć
          --
          No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
          tiny.pl/htd75
          I nie dostać co najmniej tytułu idioty roku?
        • nigdypisuuwladzy Re: Nie zgadzam się !! 03.08.13, 11:38
          mam pytanie - czy toto na czymkolwiek się zna ?

Nie zapomnę jak z Lecha K robiobo kibica pikarskiego .. potem a to szalik założył na drugą stronę .a to hymnu nie umial zaśpiewać .No i klasyka [ jak ten bramkarz się nazywał ? ... Borubar ?

• alistair-p Re: Nie zgadzam się !! 03.08.13, 11:40
            Chyba jakoś daje sobie radę w toalecie.Ale nie będę się upierał.
            --
            "Czerwona róża nie jest egoistką, pragnąc pozostać czerwoną różą. Byłaby straszną egoistką, gdyby chciała, by wszystkie kwiaty w ogrodzie były czerwone i były różami."
            Oscar Wilde
          • zapijaczony_ryj Re: Nie zgadzam się !! 03.08.13, 11:43
            nigdypisuuwladzy napisał:

> mam pytanie - czy toto na czymkolwiek się zna ?
            >
            > Nie zapomnę jak z Lecha K robiobo kibica pikarskiego .. potem a to szalik założ
            > ył na drugą stronę .a to hymnu nie umial zaśpiewać .No i klasyka [ jak ten bram
            > karz się nazywał ? ... Borubar ?
            >
            Lech był chyba chory, albo ociężały umysłowo, a każdym bądź razie to co robił to było ośmieszanie Polski i Polaków.
            Ponoć bystrzejszy Jarosław też ma o osmieszaniu nas niezły dorobek!

--
            No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
            tiny.pl/htd75
            I nie dostać co najmniej tytułu idioty roku?
    • sverir Re: Kaczyński znowu minął się z prawdą, 03.08.13, 12:37
      Och, myślę, że Kaczyński doskonale zdaje sobie sprawę z tego, kto lub co odpowiada za niską cenę rzepaku. Sęk w tym, że jego elektorat (lub elektora niezdecydowany, a więc do zagospodarowania) tego wiedzieć nie musi. Dlaczego prezes miałby wyjaśniać rolnikom, że obecny rząd nie ma z tym niestety nic wspólnego?
    • cookies9 Re: Kaczyński znowu minął się z prawdą, 03.08.13, 12:41
      Kaczyński znowu minął się z prawdą,

Nie minął:-) On po prostu o tym nie wiedział,a nie było nikogo mądrego w PiSsie ,aby mu to w prostych słowach wytłumaczyć...za kilka dni bedzie lepiej - napiszą sciągę,nauczy się na pamięć i będzie OK,szczególnie na spotkaniach z moherami w pipidówkach...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka