Dodaj do ulubionych

Hofman, Brudziński - politycy PiS proponują powrót

21.08.13, 18:01
Hofman, Brudziński - politycy PiS proponują powrót do idei "zero tolerancji" dla bandytów w związku z nasilającym się problemem z pseudokibicami. Uważają też, że do walki ze stadionowymi bandytami należy wykorzystać CBŚ. Policja odpowiada, że Biuro zwalcza przestępców powiązanych z pseudokibicami.

JOJO?
Obserwuj wątek
  • mietowe_loczki Re: Hofman, Brudziński - politycy PiS proponują p 22.08.13, 00:37
   porannakawa01 napisała:

   > Hofman, Brudziński - politycy PiS proponują powrót do idei "zero tolerancji" dl
   > a bandytów w związku z nasilającym się problemem z pseudokibicami.

   No to forumowi obrońcy bandytów mają teraz problem. anwadziu, remiku, kamilku, sowietologu, już już, zgłaszać swoje posty do usunięcia. Są już nie po linii. Rano przyjdzie SMS-ek, żeby pisać, że PiS i zwolennicy od urodzenia byli przeciwstawiali się kibolstwu, ale starych postów już wtedy być nie może.
    • porannakawa01 Re: Hofman, Brudziński - politycy PiS proponują p 22.08.13, 02:31
     PiSowcy tak przedstawiają strategię "zero tolerancji", jakby to Prezes, w swej genialności, sam ją wymyślił i innowacyjnie wdrożył.
     Warto więc przypomnieć, że autorem takiej strategii wobec wykroczeń jest burmistrz Nowego Jorku w latach 1994-2001, Rudolph Giuliani. W mieście, w którym skala ulicznej gangsterki była nieporównywalna z tym co mamy w Polsce, zaczął od podstaw, i zaczął od błyskawicznego i radykalnego karania każdego Nowojorczyka za najdrobniejsze wykroczenia. Nie zmieniał prawa - było dostatecznie dobre, tylko jego stosowanie było zaniedbywane, że to niby nieważne bzdety wobec poważnych przestępstw.
     Wystarczyło wzmocnienie policji i odpowiednie nią zarządzanie.

     Określenie "zero tolerancji" powstało więc w Nowym Jorku, ponad 5 lat wcześniej niż Jarosław Kaczyński został Premierem (2006).
     Miał wówczas wszystkie instrumenty prawne i organizacyjne, aby natychmiast wdrożyć strategię Giulianiego w polskich miastach.
     No ale cóż - wolał zająć się teczkami, IPN-em, i wypuszczaniem takich pożal się Boże agentów Tomków żeby szukali haków na przeciwników politycznych.
     Nie mamy aż tak krótkiej pamięci, panie i panowie z PiS, żebyście nam teraz mogli wciskać propagandowy kit, oparty o sukcesy Giulianiego.
     To żaden wstyd zapożyczać dobre i sprawdzone rozwiązania od innych krajów i osób, ale uczciwość nakazuje, aby się nie przedstawiać jako autor tych rozwiązań, bo to bardzo nieetyczne, a kłamstwo ma krótkie kacze nogi.
     Tym bardziej, że Giuliani raczej by nie był zachwycony, że ktoś używa jego (nośnego) hasła, ale za nim stoją zupełnie inne działania, takie, za które on by niejedną PiSowską osobę do więzienia posłał, właśnie w ramach swojej idei "zero tolerancji dla zła" :))
     vandalia
   • remik.bz Problem to ma Platforma Obywatelska , nie my 22.08.13, 08:57
    mietowe_loczki napisała:

    > porannakawa01 napisała:
    >
    > > Hofman, Brudziński - politycy PiS proponują powrót do idei "zero toleranc
    > ji" dl
    > > a bandytów w związku z nasilającym się problemem z pseudokibicami.
    >
    > No to forumowi obrońcy bandytów mają teraz problem. anwadziu, remiku, kamilku,
    > sowietologu, już już, zgłaszać swoje posty do usunięcia.

    A niby po co?
    Przecież temat "zero tolerancji" był zgłaszany przez PiS , konkretnie popierał go Ziobro. Kaczyński.
    To wtedy "na złość PiS-owi" głośno krzyczeliście , że Ziobro to głupek, że prawa człowieka , że resocjalizacja i inne takie lewackie pierd.ły.
    No to teraz macie na karku kiboli i przeciwko nim słabiutkie państwo.
    A Wasz problem polega na tym , ze aby wzmocnić państwo w walce z kibicami to trzeba bedzie przyjąć stare propozycje PiS-u i głośno , bardzo głosno powiedzieć , że Ziobro , Kaczyński mieli rację a PO dopusciło do słabości państwa tylko dlatego , aby dowalic PiS-owi.
    Jak tego PO nie zrobi, nie wzmocni państwa to nie da sobie rady z kibicami. Ja się tym wcale nie martwię.
    Kibice to bardzo trudny sojusznik w walce z władzą , wręcz nieobliczalny i w wielu sprawach podejrzany, ale jedno jest pewne- oni nie pójdą na komptomis w sprawie jakichś lewacko-antykatolickich nowinek.
    • sverir Re: Problem to ma Platforma Obywatelska , nie my 22.08.13, 09:20
     > A Wasz problem polega na tym , ze aby wzmocnić państwo w walce z kibicami to tr
     > zeba bedzie przyjąć stare propozycje PiS-u

     Ich problem polega na tym, że już teraz Biernacki powtarza za niedawnym naczelnym szeryfem RP. Jakby zapomniał (lub nie wiedział), że od 2006 roku znajduje się w polskim kodeksie karnym pojęcie występku o charakterze chuligańskim. Po 7 latach on chce się dopiero przyglądać tym przepisom?

     > Jak tego PO nie zrobi, nie wzmocni państwa to nie da sobie rady z kibicami. Ja
     > się tym wcale nie martwię.

     PO nie ma się zajmować kibicami, tylko bandytyzmem.
    • mietowe_loczki Re: Problem to ma Platforma Obywatelska , nie my 22.08.13, 10:54
     remik.bz napisał:

     O czym wy, towarzyszy, bredzicie? Jaki problem? Kibice zostali sprowokowani do wywieszenia transparentu przeciwko Litwinom, w Gdyni bronili czci niewieściej, a w samolocie zostali sprowokowani przez fotele, które lubieżnie obmacywały pupy polskich białych heteroseksualnych pasażerek, a ty tu mówisz, że rząd ma jakiś problem?

     Więc proszę, towarzyszu, nazwijcie konkretnie po imieniu ten problem, bo z poprzednich postów towarzysza wynika, że polska biała heteroseksualna młodzież patriotyczna jest bezpodstawnie atakowana przez polską policję, sądy i prokuraturę. Więc jaki PROBLEM ma obecna władza i jak się ten PROBLEM nazywa?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka