Dodaj do ulubionych

Kaczyńskie zielone ludziki coraz bezczelniejsze

11.12.14, 21:49
Od kilku lat w ścisłej współpracy z Kremlem kaczyńsko-rydzykowa agentura realizuje rozpierduchę RP pod hasłem „zamach smoleński”. Wcześniej na polecenie Kaczyńskiego (ówczesnego premiera) ujawniono nazwiska pracowników polskiego wywiadu oraz zadenuncjowano i wydano na śmierć jego zagranicznych współpracowników, a także zlikwidowano ochronę kontrwywiadowczą polskich żołnierzy na misjach zagranicznych. Niedawno bezpośredni wykonawca tych zbrodni awansował na stanowisko wiceprezesa PiS. Polska prokuratura jest dziwnie bezsilna.

Teraz mamy kontynuację rozpierduchy, tym razem pod hasłem „obrona demokracji”. Kaczyńsko-rydzykowa agentura organizuje „marsz wolności”, jak na urągowisko w dniu 13. grudnia, w rocznicę komunistycznego zamachu stanu. Zdrajców tradycyjnie wspierają biskupi kościoła katolickiego.

forum.gazeta.pl/forum/w,28,148649500,148650205,To_kolejny_sukces_ruskiej_agentury.html

www.wiadomosci24.pl/artykul/macierewicz_ujawnil_naszych_agentow_i_zlamal_tajemnice_panstwowa_abw_chce_wznowienia_sledztwa_295859.html

www.wprost.pl/ar/483983/Biskupi-poparli-marsz-PiS-Jurek-To-pokazuje-ze-troski-ludzi-sa-im-bliskie/

niedziela.pl/artykul/97793/nd/Targowica-czyli-zdrada-Polski
Obserwuj wątek
   • cymber.gaj Re: mocium panie cymbergaj... 11.12.14, 22:25
    14pol napisał:

    > od dawna masz pan tych objawów?

    Tych objawów ma wasz Umiłowany Przywódca. Pana Prezesa własne słowa:

    forum.gazeta.pl/forum/w,28,148649500,148650205,To_kolejny_sukces_ruskiej_agentury.html

    Twierdzisz, że Jarosław Kaczyński kłamie lub jest nienormalny?
     • bew-is Re: mocium panie cymbergaj... 11.12.14, 23:06
      Odpitol sie ty od tego Kaczynskiego komuchu, bo to juz przekracza miare. Dawna esbecja na tym forum nijak pojac nie moze, ze w demokracji opozycja to norma i ludzie maja prawo wychodzic na ulice i glosic swoje poglady, jesli panstwo nie spelnia, ich zdaniem, wymogow demokracji. To jest prawo a nawet obowiazek obywatelskiego, demokratycznego spoleczenstwa. Czy wy komuchy, zwiazane z minionym systemem bedziecie w koncu w stanie to zrozumiec, czy ta prawda do was dotrze?

      cymber.gaj napisał:
      > No, to jak to w końcu jest? Kaczyński kłamie, czy jest nienormalny? Czyżbyś nie
      > miał własnego zdania?
       • dystans4 Re: mocium panie cymbergaj... 12.12.14, 12:00
        O demokrację socjalistyczną walczy, teraz i zawsze.
        ,,Polsce potrzebna jest koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich" - Pan Prezes J.Kaczyński
        ?
        Kto podniesie ręke na władze ...... niech wie, że ta ręka będzie mu odrąbana. - Józef Cyrankiewicz
        -
      • cymber.gaj Re: mocium panie cymbergaj... 11.12.14, 23:23
       bew-is napisał(a, o):

       > Odpitol sie ty od tego Kaczynskiego komuchu, bo to juz przekracza miare. Dawna
       > esbecja na tym forum nijak pojac nie moze, ze w demokracji opozycja to norma i
       > ludzie maja prawo wychodzic na ulice i glosic swoje poglady, jesli panstwo nie
       > spelnia, ich zdaniem, wymogow demokracji.

       Ależ niech jak najbardziej, co chwilę wychodzi na ulice, tylko niech nie łże jak bura suka. Niech w swoim przemówieniu powie prawdę, niech zacytuje swoje własne słowa:

       „Po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL, ma nadajniki na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy pilnują tam jednak dość dobrze”.
       „Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. (...) Problem w tym, w którym miejscu kończą się pospolici głupcy, a zaczyna zwyczajna agentura”.
      • porannakawa01 Re: mocium panie cymbergaj... 14.12.14, 06:56
       bew-is 11.12.14, 23:06
       Odpitol sie ty od tego Kaczynskiego komuchu, bo to juz przekracza miare. Dawna esbecja na tym forum nijak pojac nie moze, ze w demokracji opozycja to norma i ludzie maja prawo wychodzic na ulice i glosic swoje poglady, jesli panstwo nie spelnia, ich zdaniem, wymogow demokracji. To jest prawo a nawet obowiazek obywatelskiego, demokratycznego spoleczenstwa.

       Przecież to Kaczyński będąc prezydentem zablokował Pride Parade!
       Ludzie maja prawo wychodzic na ulice i glosic swoje poglady, jesli panstwo nie spelnia, ich zdaniem, wymogow demokracji. To jest prawo a nawet obowiazek obywatelskiego, demokratycznego spoleczenstwa. Czy wy komuchy kaczyńskie, zwiazane z minionym systemem bedziecie w koncu w stanie to zrozumiec, czy ta prawda do was dotrze?
  • haen2010 Ja też uważam 12.12.14, 12:17
   Że wybory cechował absolut uczciwości, prawości i świetnej organizacji.

   Uważam również, że demonstracja debili i paranoików powinna zostać rozpędzona przez siły policyjne na mocy rozkazu koalicji POPSL. Konkretnie tej dewotki MSW Piotrowskiej.

   Chyba jeszcze zachowały się Stary z armatkami wodnym rocznik 1981.
   • cymber.gaj Re: Ja też uważam 12.12.14, 13:12
    Twoja jakże nad wyraz gryząca ironia uświadomiła mi, że rację ma Pan Premier Kaczyński: wy jesteście tam, gdzie wtedy, my – tam, gdzie stało ZOMO.

    forum.gazeta.pl/forum/w,28,148649500,148650205,To_kolejny_sukces_ruskiej_agentury.html
  • dystans4 Re: Kaczyńskie zielone ludziki coraz bezczelniejs 12.12.14, 13:02
   Ku czci oraz na pamiątkę Pana Prezesa (i Kota), który był torturą pączkowo-herbacianą umęczon, na pączkach Jarosława wypiekanych na 13 grudnia stawiać naPiS LUKROWY SB, żeby dawał świadectwo męstwu Prezesa.
   Gorącom herbate gruzińskom oraz Pączki z napisem SB rozdawać należy na całej trasie przemarszu z Placu Trzech Kryże pod Ambasadę. Uczestnicy Marszu będą domagać się utrzymania wysokich standardów organizacji wyborów właściwych suwerennej demokracji, takich jak w Ojczyźnie Pana Prezesa, Krymie.
   Tam funkcjonariuszom i działaczom PiS wydawane będą scpecokład, specpajok, oraz okolicznościowe ordery i odznaczenia z wygrawerowanym obrazem pączka i inicjałami "КГБ" lub "ГРУ", w zależności od przynależności organizacyjnej uczestnika Marszu Wolności.
   Po odśpiewaniu hymnu "Ojczyznę Wolską racz nam zwrócić Panie Putin" i odebraniu instrukcji od podoficerów prowadzących uczestnicy Marszu rozejdą się do zwykłych zajęć.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka