Dodaj do ulubionych

Czy o tym ktoś wiedział? Czy jakieś medium główneg

27.05.15, 08:26
o nurtu się zająknęło? Była tylko chyba jedna informacja... i to wstydliwie kolportowana półgębkiem, że prezydent Komorowski jest droższy od królowej brytyjskiej. Żadnych innych szczegółów. Na co wydaje pieniądze. Trzeba było przegranych wyborów, zebyśmy mogli zajrzeć w wydatki prezydenckiej kancelarii.
Ponad 2 mln zł - tyle kosztuje użytkowany przez Bronisława Komorowskiego pancerny samochód, który wytrzyma m.in. ostrzał kałasznikowa i magnum .357 oraz .44 nie mówiąc już o granatach. A to tylko wybrany model z wielkiej floty luksusowych fortec na kołach wartych fortunę. Jednym z takich aut w obstawie funkcjonariuszy BOR Komorowski podróżował m.in. do Budy Ruskiej czy na narty. Już niebawem opancerzone mercedesy, BMW i inne cuda przejmie Andrzej Duda, który wygrał wybory prezydenckie. Oto, co dostanie "w spadku" nowy najważniejszy VIP RP.
auto.dziennik.pl/aktualnosci/galeria/491397,1,samochody-bor-do-ochrony-prezydenta-duda-dostanie-je-po-komorowskim.html
--
Będę pacyfistą, ale broń będę miał zawsze przy sobie - zadeklarował w odpowiedzi na pytanie, co zrobi, kiedy wojna się skończy. - Bronię swoją rodzinę, ale także was - Polaków, bo jeżeli nie ja, to kto? Kto, jeżeli nie my? - Mykoła Woronin, "cyborg" z lotniska w Donbasie
Obserwuj wątek
    • religijnych.uczuc.obraza Re: Czy o tym ktoś wiedział? Czy jakieś medium gł 27.05.15, 08:35
      Po zamachu na poprzedniego prezydenta nie dziwi nic że jeszcze aktualny dbał o swoje bezpieczeństwo.
      --
      „W tekście „Pendolino nie mieści się na torach” z 24 czerwca 2014 r. popełniłem błąd. Pociąg Pendolino nie jechał przez linię średnicową, ani przez dworzec Centralny, bo od marca 2014 r. trwa tam remont. W związku z tym nie mógł doznać podczas tej jazdy uszkodzeń, o których napisałem. Za pomyłkę przepraszam. Konrad Majszyk”
    • x2468 Re: Czy o tym ktoś wiedział? Czy jakieś medium gł 27.05.15, 08:39
      Komorowski dostał po Kaczyńskim tyle że 1 samolot rodzina zużyła w własnych interesach.
      Media głównego nurtu się zająknęły o tym że Dwór Pana Komorowskiego jest droższy od dworu królowej Brytyjskiej jednak znacznie tańszy od dworu rodziny K. Do tego dwory królowej i rodziny K nie łożyły na odnowę zabytków Krakowa, dwór pana prezydenta wydał na ten cel kilkadziesiąt milionów złotych. Do tego wyremontował posiadłości dworskie które zdewastowała rodzina K np w Wiśle i na Helu a ktorych dwór pana Komorowskiego nie używał. I nie należy zapominać ze Pan Prezydent Komorowski nie używał 2x w tygodniu 4 samolotów aby latać wypoczywać na Hel po wypoczynku w Belwederze czy wizycie w Corleone.
      --
      Financial Times:
      Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
    • ayran Re: Czy o tym ktoś wiedział? Czy jakieś medium gł 27.05.15, 08:44
      Chyba medium głównego nurtu jakim jest Dziennik Gazeta Prawna "lekko" przesadziło z wyceną tego samochodu:

www.mobile.de/modellverzeichnis/bmw/760li-high-security.html

Nawiasem mówiąc, to dość zabawne czytać głosy oburzenia u ludzi, którzy z równym zapałem pomstują, że polskie państwo nie posiada odpowiednich samolotów służących przedstawicielom władzy, choć jeden taki samolot kosztuje o wiele więcej od tego BMW.
      --
      Nie kłam sobie, a nikt ci nie skłamie.

Jacek Kaczmarski
    • wagonetka Lech Kaczyński nim jeździł 27.05.15, 08:54
      Benedykt XVI będzie także korzystał z nowego nabytku Biura Ochrony Rządu – opancerzonego BMW 760 li high security. Samochód kosztował 1,8 mln zł. Został zakupiony po tym, gdy NIK w zeszłym roku wytknęła BOR brak samochodu spełniającego najwyższe parametry bezpieczeństwa. Po papieżu jego użytkownikiem będzie prezydent Lech Kaczyński.
      info.wiara.pl/doc/159302.Czym-bedzie-jezdzil-i-latal-Benedykt-XVI
      więc bez kłamliwej propagandy, proszę

--
      jestem łżeelita z niższej półki stojąca tam, gdzie ZOMO, głosowałam na Komoruskiego z Ruskiej Budy, zdrajcę i mordercę
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Lech Kaczyński nim jeździł 27.05.15, 08:57
        To DGP, które pisało że pendolino nie mieści się na zakrętach na dw. centralnym.
        --
        Pan Prezydent Lech Kaczyński przyszedł do kabiny pilotów i zapytał, czy wiem kto jest zwierzchnikiem Sił zbrojnych RP. (...)-Tak wiem, Pan - Panie Prezydencie", prezydent odpowiedział: „w takim razie polecam wykonać lot do Tblisi
          • sawa.com Re: Czy o tym ktoś wiedział? Czy jakieś medium gł 27.05.15, 09:30
            kotek.filemon napisał:

> Totalnie psujemy Sawci pelikanią narrację...

Wątpię, czy mi coś psujecie. Ja dociekam jakie są fakty. I znajduję, że PO bez skrupułów
            cięła budżet kancelarii prezydenckiej w czasach prezydentury Kaczyńskiego.
            oto jeden z przykładów
            O kolejne sześć milionów złotych posłowie Platformy Obywatelskiej planują zmniejszyć budżet Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego – dowiedział się RMF FM. Wcześniej wydatki zostały uszczuplone o dwa miliony złotych.

A tu link do wydatków budżetowych kancelarii Komorowskiego.
            www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/wydatki-glow-panstw-ile-kosztuje-utrzymanie,247,0,1741303.html
            Oczywiście najbardziej miarodajna byłaby analiza porównawcza kosztów jednej i drugiej prezydentury, ale to już wyższa szkoła jazdy.

Czytaj więcej na www.rmf24.pl/fakty/polska/news-po-tnie-budzet-kancelarii-prezydenta,nId,225093#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

--
            Będę pacyfistą, ale broń będę miał zawsze przy sobie - zadeklarował w odpowiedzi na pytanie, co zrobi, kiedy wojna się skończy. - Bronię swoją rodzinę, ale także was - Polaków, bo jeżeli nie ja, to kto? Kto, jeżeli nie my? - Mykoła Woronin, "cyborg" z lotniska w Donbasie
      • sawa.com Re: Czy o tym ktoś wiedział? Czy jakieś medium gł 27.05.15, 09:59
        wariant_b napisał:

> Czemu swój wpis ilustrujesz linkiem do medium głównego nurtu?
        > Nie lepiej byłoby przywołać jakieś medium niezależne?

W medium niezależne byś nie uwierzył. Zwróć uwagę na daty materiałów do których linki podałam. Zresztą money.pl jest medium niezależnym.

No i czy informacja podana przez money.pl znalazła się w popularnych serwisach informacyjnych? w tvp lub tvn?

--
        • ayran Re: Czy o tym ktoś wiedział? Czy jakieś medium gł 27.05.15, 10:15
          sawa.com napisała:

> No i czy informacja podana przez money.pl znalazła się w popularnych serwisach
          > informacyjnych? w tvp lub tvn?

Owszem, znalazła się. Z tym że wskazano w niej prawdziwe jej źródło:

www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wloski-palac-prezydencki-najdrozszy-na-swiecie,318462.html
          Nawiasem mówiąc, ciekawe czy potrafiłabyś uzasadnić, dlaczegóż to akurat money.pl jest według ciebie źródłem niezależnym?
          --
          Nie kłam sobie, a nikt ci nie skłamie.

Jacek Kaczmarski
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka