Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać?

31.12.15, 07:09
I działać na szkodę Polski i Polaków? To ciekawe iż praktycznie wszystkie opowiadają te same kłamstwa? Czyżby ich właściciele mieli coś na sumieniu?
Zresztą przyczyna jest nie istotna. Tolerowanie tego staniu rzeczy jest niepodobieństwem. Dlatego pilnie powinien powstać kodeks medialny oraz sad prasowy i urzad nadzoru i kontroli mediów i internetu.
Za pisanie nieprawdy i przeinaczanie faktów powinny grozić surowe kary tak podmiotowi który je podał jak i osobom odpowiedzialnym w danym dniu za to co się ukazuje w mediach (prasie, radio, TV czy na portalach internetowych). Wnioskującym powinien być stosowny Urząd nadzoru a wydającym wyrok sąd prasowy. Kary od grzywny do zakazu programów publicystycznych czy tez wiadomości, bezpośrednim nadzorze komisarycznym do zawieszenia / odbierania w trybie karnym koncesji włącznie.
Jak sądzę TVN i Polsat po powstaniu takich urzędów maja szanse na szybką utratę koncesji na nadawanie a przynajmniej na nadzór komisaryczny. Podobnie jak dwie największe rozgłośnie radowe prywatne RMFFM i RadoZet
    • kota7 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 07:16
      koncesje odebrać a zakłamanych redaktorów w pasiaki
      • manhu Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 14:08
        Redaktorków też, ale szefów bardziej.

        >Czyżby ich właściciele mieli coś na sumieniu?
        Wpisz sobie Macierewicz WSI, zobaczysz kto tworzył te stacje.
        Zobacz też kto dostawał kolejne koncesje, pierwsza stacja spoza układu to TV Trwam Rydzyka - dzięki potężnym naciskom PiS itp. A inni to sami swoi, np. stacji było 24, a nadawców 4 (mniej pewny nadawca dostał prawo tylko do stacji muzycznych, bez prawa do informacji politycznych).
        • stasi1 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 15:39
          Akurat jak powstawało radio Maryja to o PiS nikt jeszcze nie słyszał. Jeszcze w 97 roku Jarek mówił o yym radiu że to są słudzy rosyjskiej opcji. Taka rosyjska 5 kolumna
      • x2468 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 14:13
        Po co takie korowody.Najlepiej od razu do Stutthofu. Zamiast sądu KCPIS.
      • pajac.prezydencki Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 02:27
        Powołać Ministerstwo Prawdy Jedynej w miejsce PAP i nakazać by to było jedyne dopuszczalne źródło informacji i publicystyki . "Nie możemy dopuszczać do krytyki obozu rządzącego" to oczywiste w demokracji ludowej. ...sorry pisowej oczywiście.
        • xyz_xyz1 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 07:51
          Media powinny działać w interesie Polski i narodu polskiego. Tak jak działa PiS. I państwo ma obowiązek tego dopilnować w swoim interesie. To czy to jest zgodne z tak zwana demokracją czy nie jest to sprawa mniej istotna. Jedynie w Polsce czego się nie tknąć jest zagraniczne: Handel, Media , Przemysł, Banki itd. itp. To powinno być zmienione w interesie Polski i będzie zmienione.
          Wolę mieć 3 kanały Polskie w TV i kilka Polskich stacji radiowych niż ponad 100 jedynych i drugich tylko polskojęzycznych.
          • pajac.prezydencki Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 08:10
            No oczywiście. Tak jest już w Korei Północnej i żyją tam szczęśliwi ludzie -)
            • xyz_xyz1 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 08:47
              To że gdzieś coś takiego funkcjonuje nie właściwie nie oznacza iż to coś jest złe. Zasada jest prosta Ufaj ale dokładnie kontroluj. Media powinny być dokładnie kontrolowane a to co dają czyli wiadomości filmy i programy rozrywkowe zanim zostaną wyemitowane przechodzić szczegółowy audyt pod kątem zgodności z Polską Racją Stanu.
              • antyk-acap2.0 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 13:00
                Zdefiniuj polską rację stanu.
                • buldog2 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 17:07
                  Wystarczy PiS te słowa dużą literą. Przepraszam, z dużej litery. I już.
              • stasi1 RPrawdziwy z ciebie komunista. 02.01.16, 15:42
                W laach PRL też media miały jedną słuszną linie. Kto chciał się dowiedzieć prawdy słuchał RWE
              • x2468 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 17:22
                W PRL również coś takiego było, macie skąd czerpać wzory i odpowiednich doświadczonych ludzi wiernych dawniej PZPR dzisiaj pis również macie. Głośnik zwany kołchoźnikiem w każdym domu i dwa programy radiowe. Później doszła polska tvp która rozrosła się do 2 programów.
          • antyk-acap2.0 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 08:37
            Po pierwsze - trzeba by zdefiniować co jest interesem Polski. A dla każdego z 38 milionów Polaków ten interes może bić inny. Dla mnie jako posiadacza akcji banku może być inny niż dla ciebie, prekariusza czekającego na 500 PLN. I co wtedy? Po drugie - sposób realizacji - wy robicie to nie patrząc na skutki. Ustawy zgłaszają posłowie, prezydent podpisuje w nocy. Bez vacatio legis. Bez oglądania się na skutki.
          • lionold Re: takiej głupiej qr-vy akt ty 02.01.16, 13:28
            nawet we głębokim ubeckim prl-u trudno było ze świecą znaleźć. Napisz coś niezgodne z kaczą racją stanu pobaczyś jak cie wystaniszkusuja mendo cuchnaca.
    • czekam.na.lewice Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 07:19
      xyz_xyz1 napisał:

      > I działać na szkodę Polski i Polaków? To ciekawe iż praktycznie wszystkie opowi
      > adają te same kłamstwa? Czyżby ich właściciele mieli coś na sumieniu?
      > Zresztą przyczyna jest nie istotna. Tolerowanie tego staniu rzeczy jest niepodo
      > bieństwem. Dlatego pilnie powinien powstać kodeks medialny oraz sad prasowy i u
      > rzad nadzoru i kontroli mediów i internetu.
      > Za pisanie nieprawdy i przeinaczanie faktów powinny grozić surowe kary tak podm
      > iotowi który je podał jak i osobom odpowiedzialnym w danym dniu za to co się uk
      > azuje w mediach (prasie, radio, TV czy na portalach internetowych). Wnioskujący
      > m powinien być stosowny Urząd nadzoru a wydającym wyrok sąd prasowy. Kary od gr
      > zywny do zakazu programów publicystycznych czy tez wiadomości, bezpośrednim nad
      > zorze komisarycznym do zawieszenia / odbierania w trybie karnym koncesji włączn
      > ie.
      > Jak sądzę TVN i Polsat po powstaniu takich urzędów maja szanse na szybką utratę
      > koncesji na nadawanie a przynajmniej na nadzór komisaryczny. Podobnie jak dwie
      > największe rozgłośnie radowe prywatne RMFFM i RadoZet
      >
      Jedyne wyjście upaństwowić . Użyć do tego celu wojska lub pieniędzy :)
      • xyz_xyz1 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 07:35
        Aktualnie podobne zasady takie jak opisałem są na Węgrzech i dziwnym trafem poparcie dla członkostwa Węgier w UE spadło drastycznie. Węgrzy nagle przejrzeli na oczy iż UE to nie jest coś cudownego.
        • czekam.na.lewice Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 01.01.16, 18:53
          xyz_xyz1 napisał:

          > Aktualnie podobne zasady takie jak opisałem są na Węgrzech i dziwnym trafem pop
          > arcie dla członkostwa Węgier w UE spadło drastycznie. Węgrzy nagle przejrzeli n
          > a oczy iż UE to nie jest coś cudownego.
          Czy mówiłem Ci już, że jestem Twoim fanem ?
          • adam111115 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 09:33
            On jest glupszy od ciebie wiosna, ale widać nie musi ukrywać się aż tak jak ty.
            • czekam.na.lewice Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 18:38
              adam111115 napisał:

              > On jest glupszy od ciebie wiosna, ale widać nie musi ukrywać się aż tak jak ty.
              >
              Żenujący jesteś zakompleksiony frustracie :)
      • scoutek Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 13:39
        czekam.na.lewice napisał(a):

        powinieneś zmienić nick na "czekam.na.komunę"
    • adalberto3 Tylko prawo może im tego zabronić ! 31.12.15, 07:23
      Kociokwik będzie większy niż w przypadku TK, ale nie ma innego wyboru. Jednak pierwszym krokiem powinna być zasada stosowana np. przez telewizje niemieckie - oddzielenie polityki i biznesu - wybieralny polityk (poseł parlamentu) nie występuje w prywatnych stacjach. One mogą uzyskiwać informacje od różnych rzeczników prasowych.
      • x2468 Re: Tylko prawo może im tego zabronić ! 02.01.16, 18:19
        Mylisz się. Politycy występują. w niemieckiej TV i to często. Np Sara Wagenknecht, Peter Steinbruck, Wolfgang Kubicki i wielu innych szeroko znani politycy wybierani do Bundestagu i często widziani w SAT1, PRO7 i innych prywatnych stacjach TV.
        Zasada natomiast jest ze szefowie publicznych stacji są bezpartyjnymi urzędnikami do czego Kaczynski nigdy nie dopuści.
    • mara571 zadnej cenzury, zadnych zakazow 31.12.15, 07:51
      trzeba jedynie wysmiac, pokazac prawde.
      I konsekwentnie karac na obelgi i znieslawienia.
      • erka-4 Re: zadnej cenzury, zadnych zakazow 31.12.15, 08:01
        mara571 napisała:

        > trzeba jedynie wysmiac, pokazac prawde.
        > I konsekwentnie karac na obelgi i znieslawienia.


        - myślę,że tak to będzie.
        Musi zaistnieć odpowiedzialność za słowo.
        A komunista nie może się obrażać i sądem straszyć,że ktoś go nazywa bandytą,skoro system komunistyczny został uznany za zbrodniczy Ustawą Polskiej Rzeczpospolitej.
        • xyz_xyz1 Re: zadnej cenzury, zadnych zakazow 31.12.15, 08:06
          Biorąc pod uwagę Polskie realia pozwolę sobie być sceptykiem. Sądy działają bardzo powoli a sprostowanie jest pisane mała czcionką na ostatniej stronie. Niestety media prywatne w Polsce w 99% od lat działają przeciwko Polsce.
          • buldog2 Re: zadnej cenzury, zadnych zakazow 02.01.16, 13:05
            Od jutra samokrytyka krytyków PiS na pierwszych stronach dzień po dniu.
        • buldog2 Re: zadnej cenzury, zadnych zakazow 02.01.16, 17:09
          Oj, i to PiS będzie zmieniał:
          Gen. W. Jaruzelski został uznany przez Prezesa i resztę PiSu za prawdziwego patriotę. Przepraszam członków PiS, - Prawdziwego Patriotę.
        • x2468 Re: zadnej cenzury, zadnych zakazow 02.01.16, 18:25
          Kaczynski z Jojo nigdy więcej nie powiedzą ze ich przeciwnicy to " komuniści i złodzieje "? Przeciez oni sa ( jako niepoczytalni? ) wyjęci spod prawa.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: zadnej cenzury, zadnych zakazow 31.12.15, 08:10
        Oj to GPC albo wpotylice non stop będą karane.
    • duda.laskawy Wtedy kiedy pan min. Zbyszek Zero 31.12.15, 08:07
      Wtedy kiedy pan min. Zbyszek Zero przestanie łgać :)
    • man_sapiens Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 08:42
      Kiedy Radio Maryja przestanie kłamać? Gdy Rydzyk dostanie takie polecenie z Kremla.
      • xyz_xyz1 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 09:18
        Radio Maryja nie kłamie - nigdy
        • man_sapiens Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 10:14
          > Radio Maryja nie kłamie - nigdy
          Jeżeli wolisz to zamiast "kłamie" możesz pisać "łże" albo "mija się z prawdą".
        • x2468 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 01.01.16, 21:46
          Jet prywatne? Upaństwowić razem z waszym dziennikiem.
      • adria231 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 01.01.16, 21:04
        I ito,że wodzowie tacy do siebie podobni?
    • yoma Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 09:24
      To ciekawe iż praktycznie wszystkie opowi
      > adają te same kłamstwa? 

      To proste. Jeśli praktycznie wszyscy mówią ci, żeś pijany, to niewątpliwie jest to spisek i idź się prześpij.
    • zapijaczony_ryj A co skazują gadzinówkę TV REpublika? 31.12.15, 09:29
      Czy może radio MaRyja?
    • taniarada Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 09:43
      Piękny rok 2015 się kończy.Gdzie lewactwo i Nieobywatelska wraz z panami na własnej zagrodzie ,czyli PSL zostali osunięci od koryta .Mało tego główny myśliwy ,członek Kapituły sejmu japońskiego też został wyrzucony na zbity ryj.Co nie omieszkał wynieść z pałacu prezydenckiego parę wartościowych rzeczy .Których tam nie przyniósł.Wściekłość i pisk jakim stworzyła gó...ana opozycja pod tytułem Nowocześni i PO dostarcza wyborcom PIS egzaltacji.Pora na media ,ale nie tylko rządowe .Wszystkie .I jak tu żyć jak PIS odbiera kolejne koryta.wpolityce.pl/media/276682-klapa-glosnej-akcji-wyborczej-niespelna-7-tys-osob-wyslalo-darmowe-kartki-pocztowe-z-poparciem-dla-konfrontacyjnej-polityki-prezesa-tk
      • xyz_xyz1 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 09:54
        Rozwiązania zaproponowałem proste i skuteczne. Tylko je wprowadzić w życie i tyle. Dodatkowo faktycznie zakaz występowania polityków w mediach prywatnych wydaje się być dobry pomysłem.
        • x2468 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 18:29
          Czyli wyborcy maja glosować na ludzi kompletnie nieznanych? Dobre. To może zamiast wyborów zorganizować "kolo fortuny" obsługiwane przez sierotkę z zawiązanymi oczami? Będzie weselej,szybciej i calkiem tanio.
      • x2468 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 14:20
        Na twoim przykładzie można z cala odpowiedzialnością stwierdzić ze katolicy to dno moralne. Zenza.
      • buldog2 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 01.01.16, 20:09
        "Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla ludzi PiS urzędu po urzędzie, przedsiębiorstwa po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie. Odzyskamy te miejsca, których obsada zależy od państwa. PiS musi tam rządzić. Trzeba jasno powiedzieć, że 16 miesięcy po wygranej PiS żaden działacz czy zwolennik naszej partii, który wykrwawiał się w naszych kampaniach wyborczych, nie może cierpieć głodu i niedostatku..

        --
        Sztandar PiS dumnie powiewa - © xyz_xyz1.
        Żeby [...] Opłatek przykleił się do podniebienia ,a karp stanął ością w gardle.Niespokojnych nocy... – © Skarb.
    • indris To już było 31.12.15, 09:53
      " urzad nadzoru i kontroli mediów" co starsi pamiętają, z PRL. Wtedy się oficjalnieo nazywało: Główny Urząd Kontroli Prasy Publikacji i Widowisk, a w rozmowach prywatnych: cenzura.
      • x2468 Re: To już było 31.12.15, 14:33
        W Gdańsku cenzor urzędował na Targu Drzewnym. Dzisiaj stwierdzam że w porównaniu z pisia swołocza był to całkiem sympatyczny, inteligentny i pomocny urzędnik. Żaden patologiczny kłamca i konfabulant zawsze gotowy mordować tych którzy myśleli inaczej niż wuc, urząd i "mały kodeks"pozwalał
    • az43 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 09:57
      Ledwo słoneczko uderzy
      W okno złocistym promykiem,
      Budzę się hoży i świeży
      Z antypaństwowym okrzykiem.

      Zanurzam się aż po uszy
      W miłej moralnej zgniliźnie
      I najserdeczniej uwłaczam
      Bogu, ludzkości, ojczyźnie.

      Komunizuję godzinkę,
      Zatruwam ducha, a później
      Albo szkaluję troszeczkę,
      Albo, gdy święto jest, bluźnię

      Zaśmiecam język z lubością,
      Znieprawiam, do złego kuszę,
      Zakusy mam bolszewickie
      I sączę jad w młode dusze.

      Czasem mnie wujcio odwiedza,
      Miły, niechlujny staruszek,
      Czytamy sobie, czytamy
      Talmudzik, Szulchan-Aruszek.

      Z wujciem, jewrejem brodatym,
      Emisariuszem sowietów,
      Śpiewamy pierwszą brygadę,
      Chodzimy do kabaretów.

      Od oficerów znajomych
      Wyłudzam w czasie kolacji
      Sekrecik jakiś sztabowy
      Lub planik mobilizacji.

      Często mam misje specjalne
      To w Druskiennikach, to w Kielcach
      I wywrotowców werbuję
      Na rozkaz Moskwy do Strzelca.

      Do domu wracam pogodny,
      Lekki jak mała ptaszyna,
      W cichym mieszkaniu na Chłodnej,
      Czeka drukarska maszyna.

      Odbijam sobie, odbijam
      Zielone dolarki śliczne,
      Komunistyczną bibułę,
      Broszurki pornograficzne.

      A potem mała orgijka
      W ramionach płomiennej Chajki!
      (Mam w domu taką sadystkę
      Z odsskiej czerezwyczajki.)

      I choć mam milion rozkoszy
      Od Chajki krwawej i ryżej,
      To ciężko mi! Nie na sercu,
      Lecz wprost przeciwnie i niżej.

      Niech się ciężarem tym ze mną
      Podzieli któryś z rodaków!
      Mój Boże ile tam siedzi
      Głupich endeckich pismaków.
    • szwampuch58 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 09:58
      kiedy ekipa "teraz k ... my" je zlikwiduje....ciekawsze pytanie
    • snajper55 To za mało 31.12.15, 11:46
      Powinny być też surowo karane osoby słuchające czy czytające te kłamstwa. Przecież one stają się tubą propagandową wrogiej propagandy kierowanej przez wiadomo kogo, przez wrogów Narodu Polskiego! Wina takich osób jest taka sama (a może nawet i większa) jak wina autorów i nadawców tych kłamstw opłacanych przez rewizjonistów, odwetowców i syjonistów.

      S.
    • az43 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 14:10
      Narodowe mogą?
      • x2468 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 14:37
        Narodowe są zbudowane na fundamencie spuścizny i kłamstwa.
    • chupacabraa towarzysze ! 31.12.15, 15:36
      "Towarzysze! Nie pozwalajcie różnym podżegaczom i różnym chuliganom stawać w poprzek naszej drogi. Wara im od czystego nurtu walki socjalistycznych i patriotycznych sił narodu. Pędźcie precz prowokatorów i reakcyjnych krzykaczy. Władze państwowe ani na chwilę nie będą tolerować jakiejkolwiek akcji, wymierzonej w polską rację stanu."
    • antyk-acap2.0 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 31.12.15, 16:06
      Nie pomoże wam nawet cenzura. Im mocniej zaciśniecie pięść tym więcej wam ucieknie między palcami. I rozliczymy was za to!
      • xyz_xyz1 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 01.01.16, 18:12
        Ty się nie martw - wszytko jest na dobrej drodze. PiS przywróci w Polsce normalność i wolność. Lepiej być biednym i wolnym iż trochę bogatszym i zniewolonym.
        • lellapolella Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 01.01.16, 19:01
          xyz_xyz1 napisał:
          Lepiej być biednym
          Hej, jak to? Będziemy biedni?! Nic nie było na ten temat w programie wyborczym PiS!
          • yoma Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 01.01.16, 22:41
            lellapolella napisała: 

            > Hej, jak to? Będziemy biedni?! Nic nie było na ten temat w programie wyborczym 
            > PiS!

            Jak to nie było, a ty uważasz, że za Pińcet wyżyjesz? :P
            • lellapolella Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 16:15
              Co ja uważam, to wiem, dziwię się, że pisiorom takie wszeteczeństwa przez klawiaturę przechodzą:D
              • buldog2 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 17:12
                Mają specjalne, wojskowe, wielojęzyczne. Taka klawiatura wszystko wytrzyma, tak jak Cugierkotka, Martusia, ta Pani... i każdy członek, PiS.
        • taniarada Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 01.01.16, 19:05
          xyz_xyz1 napisał:

          > Ty się nie martw - wszytko jest na dobrej drodze. PiS przywróci w Polsce normal
          > ność i wolność. Lepiej być biednym i wolnym iż trochę bogatszym i zniewolonym.
          Już nie długo xyz_xz1.
          • az43 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 01.01.16, 19:34
            Czyli skończy się jak zawsze-biedniejsi i zniewoleni przez PiS.Ale nie ma się co dziwić.PiS to partia nazi-bolszewicka.
        • x2468 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 18:32
          Czyli "kołchoźnik" i transmisja z Watykanu w każdym domu.
    • kaczezero teraz totalny atak na media? Polsuszne maja byc ? 01.01.16, 18:14
      prezesowi. Nazizm postepuje.
    • erte2 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 01.01.16, 19:34
      xyz_xyz1
      kubuś, zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy: o zagłuszarkach. Bo co z tego że "patriotyczne" media będą głosić jedynie słuszna prawdę na chwałę panaprezesa, co z tego że co sobotę będą sie odbywać publiczne modły do jego upadniętego brata jeśli będą istnieć wrogie ośrodki gotowe z Monachium, Brukseli, Londynu czy Waszyngtonu sączyć propagandowy jad w niewinne serca Prawdziwych Polaków?
      Internet można jakoś tam zablokować, telefony podsłuchiwać - ale co z radiem? Co z satelitami?
      Jedyne wyjście - zagłuszarki. Ostatecznie żyją jeszcze niektórzy fachowcy (ostatecznie przestały działać raptem 26. lat temu) potrafiący je obsługiwać (tak jak zyją jeszcze jakże przydatni prokuratorzy stanu wojennego) - z chęcia pomoga.
      • oliwa.sprawiedliwa Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 01.01.16, 19:56
        durne to, od kubusia począwszy, siedzi pewnie nad bigosem i bigosowe mądrości plecie
      • buldog2 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 01.01.16, 20:16
        O porządku w Internecie wspominał Prezes i członkowie, PiS. Muszę członków, PiS, rozczarować. Kilka miesięcy temu, w ojczyźnie duchowej Prezesa robiono symulację blokady Internetu, poprzez szereg filtrów nałożonych na głównych dostawców. Okazało się, że prócz nich jest wystarczająca ilość niewielkich, poprzez których - bo to Internet - można było uzyskać połączenie z Zachodem, to samo w Chinach - internauci skutecznie omijają zakazy.
        A o wyciachaniu wszystkich nie pomyśleli nawet tam i tam. To Prezes wraz z członkami, PiS, ma szansę być pierwszy.

        --
        Sztandar PiS dumnie powiewa - © xyz_xyz1.
        • baabeczka Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 01.01.16, 21:53
          Ale sie tu bulteriery panprezesa zlecialy:-))) zaczeli placic? Czy profesorka Pawlowicz sie podszyla pod xyz-xyz...:-))) co za towarzystwo...
          • buldog2 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 17:13
            PiS w całej krasie. :D
      • erka-4 - wydawało mi się... 02.01.16, 15:55
        erte2 napisał:

        > kubuś, zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy: o zagłuszarkach. Bo co z tego że "pa
        > triotyczne" media będą głosić jedynie słuszna prawdę na chwałę panaprezesa, co
        > z tego że co sobotę będą sie odbywać publiczne modły do jego upadniętego brata
        > jeśli będą istnieć wrogie ośrodki gotowe z Monachium, Brukseli, Londynu czy Was
        > zyngtonu sączyć propagandowy jad w niewinne serca Prawdziwych Polaków?
        > Internet można jakoś tam zablokować, telefony podsłuchiwać - ale co z radiem? C
        > o z satelitami?
        > Jedyne wyjście - zagłuszarki. Ostatecznie żyją jeszcze niektórzy fachowcy (osta
        > tecznie przestały działać raptem 26. lat temu) potrafiący je obsługiwać (tak ja
        > k zyją jeszcze jakże przydatni prokuratorzy stanu wojennego) - z chęcia pomoga.


        ...że oni z komuną walczą,a ty twierdzisz,że do niej powrócą.
        Hmm,ciekawe,demokracji już nie ma no to cosik być musi,no nie ?

        Jutro forum Kraj zamkną.
        Co to będzie,jak ja je lubię.
    • kaczezero kłamać mogą tylko nazimedia rezymowe? 01.01.16, 21:53
      bandyci juz pokazuja pochodzenie hitlerowskie? Czy to trening u Putina?
    • wariant_b Jeśli media przestaną kłamać 01.01.16, 22:22
      to kto nada orędzie Pana Prezydenta?

      • buldog2 Re: Jeśli media przestaną kłamać 02.01.16, 13:12
        Jak to kto nada?
        Ojciec Dyrektor ma nadajniki na Uralu.

        --
        Sztandar PiS dumnie powiewa - © xyz_xyz1.
        Opozytura to bardzo ładne słowo, bo zawiera i działanie PiS w charakterze ekspozytury - © Magdolot. "Opozyturę" wymyślił ukos. - © Miętowe Loczki.
    • silencius Gdy przestaną w nich występować politycy PIS. 02.01.16, 12:56
      Przecież to najwięksi kłamcy. Ale na to się nie zanosi skoro mistrz kłamstwa - Kurski - od "afery bilbordowej" ma się zająć naprawą TVP.
    • lionold Re: "urząd nadzoru i kontroli mediów i internetu" 02.01.16, 13:21
      to się marzy ubekom z natury
      • antyk-acap2.0 Re: "urząd nadzoru i kontroli mediów i internetu" 02.01.16, 13:27
        Tyle że dziś każdy może zrobić telewizję w internecie. Nawet koncesji nie trzeba.
        • xyz_xyz1 Re: "urząd nadzoru i kontroli mediów i intern 02.01.16, 13:44
          Na razie nie trzeba. A po za tym w każdej chwili stosowny urząd jeśli stwierdzi iż taka stacja przekazuje informacje fałszywe i godzące w Polską Rację Stanu dostęp do niech zablokować.
          • antyk-acap2.0 Re: "urząd nadzoru i kontroli mediów i intern 02.01.16, 13:53
            Jak zablokować? Jeśli będą na zachodnim serwerze to wiesz gdzie każe się pocałować jego właściciel? A internet będzie raczej trudno odciąć.
            • antyk-acap2.0 Re: "urząd nadzoru i kontroli mediów i intern 02.01.16, 13:55
              W zasadzie wyłączyć internet Polsce mogą tylko USA.
              • xyz_xyz1 Re: "urząd nadzoru i kontroli mediów i intern 02.01.16, 14:08
                Bajki opowiadasz. Jak państwo chce to moze faktycznie całkowicie się zablokować czego nie da ale można mocno utrudnić dotarcie do tego.
                • antyk-acap2.0 Re: "urząd nadzoru i kontroli mediów i intern 02.01.16, 14:17
                  Wtedy można zawsze wziąć widły i zakończyć tą farsę.
                  • buldog2 Re: "urząd nadzoru i kontroli mediów i intern 02.01.16, 17:20
                    Tu i ówdzie już o tym mówią (PiS ku przestrodze):
                    "Кoгдa вcё вoкрyг пвдaет, тo в цене ocтaютcя тoлькo пaтрoны.
                    Дa, тaм нaрoд гoвoрит yже o пaтрoнaх.
                    Kiedy wszystko dokoła się wali, to w cenie zostają tylko naboje
                    Tak, tam ludzie mówią już o nabojach"

                    "Нaрoд ещё немнoгo и бyдет брaтcя зa вилы.
                    Naród jeszcze trochę i weźmie się za widły."

                    Игoрь Бoщенкo - Igor Boszczenko
                    neuromir.tv

                    www.youtube.com/watch?v=blGLbW9aHUw&feature=youtu.be
                  • xyz_xyz1 Re: "urząd nadzoru i kontroli mediów i intern 03.01.16, 06:36
                    Nowa Polska będzie oznaczała dobrobyt zwłaszcza jak uwolnimy si e z pod dyktatu UE w związku z tym będzie dobrze.
    • x2468 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 17:15
      Pytanie do Rydzyka i Kaczyńskiego.
      • x2468 Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 18:36
        Tylko po co pytać? Oni żyją z kłamstwa.
    • xystos Re: Kiedy łże media prywatne przestaną kłamać? 02.01.16, 18:32

      Prywatne rozglosnie nalezy zastapic radiostacjami spolecznymi np.
      "RADIO CZESTOCHOWA",o !

      ZEN
Pełna wersja